Entrants list: WTLB Junior Rowing Regatta
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
STKT
Coached by: Martin Obrien
STKT
STKT
Auckland
Crew
#2
STKT
Coached by: Martin Obrien
STKT
STKT
Auckland
Crew
#3
STKT
Coached by: Martin Obrien
STKT
STKT
Auckland
Crew
#4
STKT
Coached by: Martin Obrien
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Martin Obrien
STKT
STKT
Auckland
Crew
#2
STKT
Coached by: Martin Obrien
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Sophie Cunningham
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Mike Harrison
STKT
STKT
Auckland
Crew
#2
STKT
Coached by: Mike Harrison
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Carl Vincent
STKT
STKT
Auckland
Crew
#2
STKT
Coached by: Carl Vincent
STKT
STKT
Auckland
Crew
#3
STKT
Coached by: Carl Vincent
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Martin Obrien
STKT
STKT
Auckland
Crew
#2
STKT
Coached by: Martin Obrien
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Alesha Lamont (stroke), Georgia McLeish, Olivia Hofer, Emily Swiatek, Samantha Wing, Claire Hofman, Finley White, Lauren Oliver + Georgia Evans (cox)
Coached by: Geoff Perry & Saua Leaupepe
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Martin Obrien
STKT
STKT
Auckland
Crew
#2
STKT
Coached by: Hamish Ramsay
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Katherine Chang (stroke), Jacqueline Chang, Rebecca Roberts, Ruby Houghton, Emily Blow, Kate Horsnell, Alice Boyles, Leah Olsen + Liam Braithwaite (cox)
Coached by: Sophie Cunningham & Mike Harrison
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
STKT
STKT
Auckland
Crew
#2
STKT
Coached by: Martin Obrien
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Geoff Perry & Saua Leaupepe
STKT
STKT
Auckland
Crew
#2
STKT
Coached by: Geoff Perry & Saua Leaupepe
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Declan Fisher (stroke), Vanya Kroon, Ethan Jupe, Kieran Blockley, Joshua Grant, Nicholas Lyon-Ramsdale, Ollie Strang, Sam Morrow + Sam Russell (cox)
Coached by: Carl Vincent
STKT
STKT
Auckland
Crew
#2
STKT
Finn Harris (stroke), Matthew Dwen, Tom Mills, Ethan Blight, Sam Windross, Declan Campbell, William Luxon, Harry Ramakers + Samuel Ingleton (cox)
Coached by: Chris Goudie
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Carl Vincent
STKT
STKT
Auckland
Crew
#2
STKT
Coached by: Ch
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Henry Donald (stroke), Ayden Lamont, Andrew McBain, Samuel Strang, Edward Barry, Jamie Sinclair-Eagle, Oliver Rhodes, Martin Huang + Liam Braithwaite (cox)
Coached by: Martin Obrien
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Mike Harrison
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Carl Vincent
STKT
STKT
Auckland
Crew
#2
STKT
Coached by: Carl Vincent
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Geoff Perry & Saua Leaupepe
STKT
STKT
Auckland
Crew
#2
STKT
Coached by: Geoff Perry & Saua Leaupepe
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Sophie Cunningham
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Tom Mills (stroke), Ollie Strang, Thomas Brenton-Rule, Ethan Blight, Nicholas Lyon-Ramsdale, Harry Ramakers, Sam Morrow, Joshua Grant + Samuel Ingleton (cox)
Coached by: Carl Vincent
STKT
STKT
Auckland
Crew
#2
STKT
Ethan Jupe (stroke), Chad Allison, Brayden Bruce, Kevin Reid, Reid Etherington, Declan Fisher, Vanya Kroon, Sam Wigmore + Bradley Greer (cox)
Coached by: Carl Vincent
STKT
STKT
Auckland |
Social