Day sheet: Schools Regatta
This is the day sheet for the 2024 Schools Regatta.
click a filter below to remove it
Sunday, 4th February 2024
Race 2 @ 08:06: Event 2, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Loveday Yeoman & Zoe Mills
|
Race 3 @ 08:12: Event 3, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Carl Vincent
|
Race 4 @ 08:18: Event 4, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Maddie Donely & Lewis Green
|
Race 5 @ 08:24: Event 4, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Stella Cressey & Lewis Green
|
Race 7 @ 08:36: Event 6, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Loveday Yeoman
|
Race 8 @ 08:42: Event 6, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Loveday Yeoman
|
Race 9 @ 08:48: Event 7, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Carl Vincent
|
Race 10 @ 08:54: Event 7, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#3
STKT
Coached by: Carl Vincent
|
|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Carl Vincent
|
Race 15 @ 09:24: Event 11, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
James Knottenbelt (stroke), Angus Forrest, Callum Nelson, Fletcher Clark, Charles Hatherley, Henry Morgan, Loukas Constantopoulos, Joey Zhang + Nicholas Thompson (cox)
Coached by: Chris Goudie & Marty O'Brien
|
Race 17 @ 09:36: Event 13, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Ezra McCarthy (stroke), Oliver Deeding, Hunter Constantopoulos, James Legallais, James Montgomerie, Oscar Lowe, Max Sutton, Jack Dickie + Zachary Bell (cox)
Coached by: Hamish Mackie & Sarah Mackie
|
|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Liam Dowling (stroke), Monty Neubert, Benjamin Rickard, Sebastian Wallace, Zach Peebles, Freddie Simons, Leo Sargent, Hugo Jancys + Charles McRobie (cox)
Coached by: Carl Vincent & Lewis Green
|
Race 21 @ 10:06: Event 17, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Carl Vincent
|
Race 23 @ 10:18: Event 18, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Emily Qian (stroke), Holly van der Mescht, Kate Slyfield, Sophie Sayer, Greer Vincent, Keeley Bannister, Katie Hannan, Ella Shaw + Chloe Zeng (cox)
Coached by: Zoe Mills & Lewis Green
|
Race 26 @ 10:42: Event 21, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Chris Goudie & Marty O'Brien
|
Race 27 @ 10:48: Event 22, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Loveday Yeoman
|
|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Loveday Yeoman
|
Race 28 @ 10:54: Event 23, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Elyse Redshaw (stroke), Ava Pistorius, Tessa Toner, Rosalee Carruthers, Ella Forrest, Elsie Carter, Mia McKendry, Danielle Dryden + Georgia Frankham (cox)
Coached by: Maddie Donely & Lewis Green
|
Race 33 @ 11:24: Event 27, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Lewis Green
|
Race 35 @ 11:36: Event 28, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Carl Vincent
|
Race 36 @ 11:42: Event 29, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Loveday Yeoman
|
Race 37 @ 11:48: Event 29, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Loveday Yeoman
|
Race 40 @ 12:06: Event 32, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Carl Vincent
|
Race 41 @ 12:12: Event 32, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Hamish Mackie & Sarah Mackie
|
|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#3
STKT
Ezra McCarthy (stroke), James Montgomerie, Hunter Constantopoulos, Oscar Lowe + Harish Dulipkumar (cox)
Coached by: Hamish Mackie & Sarah Mackie
|
Race 43 @ 12:24: Event 34, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Chris Goudie & Marty O'Brien
|
Race 44 @ 12:30: Event 34, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Charles Hatherley (stroke), Fletcher Clark, Loukas Constantopoulos, Joey Zhang + Charles McRobie (cox)
Coached by: Chris Goudie & Marty O'Brien
|
Race 45 @ 12:36: Event 35, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Maddie Donely & Lewis Green
|
|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#3
STKT
Coached by: Maddie Donely & Lewis Green
|
Race 46 @ 12:42: Event 35, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Lewis Green
|
Race 48 @ 12:54: Event 37, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Lewis Green
|
Race 49 @ 13:00: Event 38, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Liam Dowling (stroke), Monty Neubert, Benjamin Rickard, Dylan Robinson, Zac Woods, Sebastian Wallace, Henry Sutton, George Hill + Beau Dowling (cox)
Coached by: Carl Vincent
|
Race 51 @ 13:18: Event 40, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Chris Goudie & Marty O'Brien
|
Race 52 @ 13:24: Event 41, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Loveday Yeoman
|
Race 57 @ 14:12: Event 46, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Chris Goudie & Marty O'Brien
|
Race 59 @ 14:24: Event 48, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Hamish Mackie & Sarah Mackie
|
Race 60 @ 14:30: Event 48, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Hamish Mackie & Sarah Mackie
|
|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#3
STKT
Coached by: Hamish Mackie & Sarah Mackie
|
Race 61 @ 14:36: Event 49, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Lewis Green
|
Race 62 @ 14:42: Event 49, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Lewis Green
|
Race 63 @ 14:48: Event 50, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Carl Vincent
|
|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Carl Vincent
|
Race 64 @ 14:54: Event 51, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Kate Slyfield (stroke), Holly van der Mescht, Greer Vincent, India Nichols, Annabel Goudie, Keeley Bannister, Isabella Mills, Emelia Pulman + Charles McRobie (cox)
Coached by: Loveday Yeoman & Lewis Green
|
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched after being drawn in the race.
Social