Results: ARA Regatta
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
click a filter below to remove it
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
- Click to expand crew ⇨
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
- Division 1: placed 2nd
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
- Click to expand crew ⇨
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
- Division 2: placed 1st
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
- Click to expand crew ⇨
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
- Division 1: placed 1st
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
- Click to expand crew ⇨
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
- Division 2: placed 3rd
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
- Click to expand crew ⇨
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
- Division 2: placed 4th
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
- Click to expand crew ⇨
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
- Division 1: placed 1st
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
- Click to expand crew ⇨
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
- Division 1: placed 4th
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Jacob Jones (stroke), Samuel Jones, Baxter Holgate-Simpson, Ben Jury, Angus Shotter, Blake Bradshaw, Jack Taylor, Kip Watson + Gene Offwood (cox)
Coached by: WTLB
- Click to expand crew ⇨
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
- Division 1: placed 1st
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
Oscar Andrew (stroke), Matthieu Lambert, James Mitchell, Ethan Rix, Callum Jarvis, Lucas Martin, Alexander Iles-Nyberg, Louis Simpson + Xavier Ram (cox)
Coached by: WTLB
- Click to expand crew ⇨
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
- Division 1: placed 5th
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Ethan Rix (stroke), Matthieu Lambert, James Mitchell, Aaron Cordes, Oscar Andrew, Jayden Tabani-Ivi, Callum Jarvis, Louis Simpson + Xavier Ram (cox)
Coached by: WTLB
- Click to expand crew ⇨
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
- Division 1: placed 5th
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
- Click to expand crew ⇨
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
- Division 1: placed 1st
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
- Click to expand crew ⇨
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
- Division 1: placed 4th
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
- Click to expand crew ⇨
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
- Division 1: placed 1st
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
- Click to expand crew ⇨
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
- Division 1: placed 1st
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
- Click to expand crew ⇨
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
- Division 1: placed 3rd
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Jacob Jones (stroke), Mathew Barry, Hugo Verdonk, Samuel Jones, James Brake, Mitchell Hazelhurst, Callum Gilmour, Finn Pethers-Boak + Gregory Scott (cox)
Coached by: WTLB
- Click to expand crew ⇨
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
- Division 1: placed 1st
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
Baxter Holgate-Simpson (stroke), Ben Jury, Liam Pugh, Blake Bradshaw, Angus Shotter, Hunter Pethers-Boak, Max Brown, Jack Taylor + Gene Offwood (cox)
Coached by: WTLB
- Click to expand crew ⇨
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
- Division 1: placed 6th
Social