You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2023, 2022, 2020, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2012, 2011.
Results: R F Bennett Memorial Shield
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#51
WESC
Coached by: Alan Karrebaek
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Yvonne McLaren
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Barry Squires
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Neil Pollock
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Barry Squires
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#2
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#4
AKLC
Coached by: Yvonne McLaren
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#23
NSHC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#3
AKLC
Coached by: Yvonne McLaren
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Neil Pollock
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
AKLC
Coached by: Yvonne McLaren
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#5
AKLC
Coached by: Yvonne McLaren
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#7
AKLC
Coached by: Laura James
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
NSHC
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#3
EGGS
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#3
MERC
Coached by: Neil Pollock
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#6
AKLC
Coached by: Yvonne McLaren
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
SHAK
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#11
SGEC
Coached by: John Lawrence & Mark Clemo
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
Coached by: Chris Cole
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#41
NSHC
Coached by: Rob Ansell
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Curtis Warner
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#12
SHAK
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#12
SGEC
Coached by: John Lawrence & Mark Clemo
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#12
NSHC
Coached by: Terry Zouch
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#13
SHAK
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#32
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#14
SHAK
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#22
WESC
Coached by: STPA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Peter Moody
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Sophie Cunningham
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Barry Squires
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: BARA
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
AKLC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: MTAL
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#11
SGEC
Coached by: Keith Hibbert & Jason Oswald-Paris
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Peter Moody
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Barry Squires
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#41
NSHC
Coached by: Rob Ansell
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#32
WESC
Coached by: MTAL
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Sophie Cunningham
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#33
WESC
Coached by: MTAL
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#3
WREC
Coached by: Barry Squires
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#3
COMC
Coached by: Peter Moody
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#42
NSHC
Coached by: Rob Ansell
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#12
WESC
Coached by: BARA
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#13
WESC
Coached by: BARA
|
Event
4
G U16 4+
Sponsored by: Rob and Maria Anstis
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: BARA
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Peter Moody
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Mike Harrison
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#12
WESC
Coached by: BARA
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#23
NSHC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
NSHC
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
|
Event
6
W Opn 2X
Sponsored by: OMF Financial
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#5
RPCA
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#3
RPCA
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#4
RPCA
Coached by: James Coote
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
Coached by: Terry Zouch
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Peter Moody
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne & Michael Hawthorne
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
SHAK
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: Bruce Jones
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Jan
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
Coached by: Bruce Jones
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#3
RPCA
Coached by: Bruce Jones
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Kevin O'hagan
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Henry Poor & Callum Mill
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: MTAL
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#5
RPCA
Coached by: Bruce Jones
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#4
RPCA
Coached by: Bruce Jones
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#41
NSHC
Coached by: Rob Ansell
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#32
WESC
Coached by: MTAL
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#6
RPCA
Coached by: Bruce Jones
|
Event
9
M Clb 4X-
Sponsored by: Apollo Accounting
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COM*
COM*
Auckland |
Crew
#1
COM*
Composite crew.
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Kevin O'hagan
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: BARA
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#41
NSHC
Coached by: Rob Ansell
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
NSHC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#13
WESC
Coached by: BARA
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Sophie Cunningham
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#11
SGEC
Coached by: Keith Hibbert
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#12
WESC
Coached by: BARA
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#23
NSHC
|
Event
12
M Nov 2X
Sponsored by: Cooke family
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#41
NSHC
Coached by: Rob Ansell
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#32
SGEC
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
|
Event
13
B U15 4X+
Sponsored by: Lollipops Educare
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
SHAK
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
Coached by: Antony Zouch
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: MTAL
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#12
SHAK
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#13
SHAK
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#14
SHAK
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#32
SGEC
Callum Parkes (stroke), Thomas Brenton-Rule, Caelan MacDonald, Nate Stainton + James MacKenzie (cox)
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#12
NSHC
Coached by: Antony Zouch
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#4
TGSC
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#3
TGSC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#32
WESC
Coached by: MTAL
|
Event
14
W Mst 2X
Sponsored by: Apollo Accounting
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Bennett Shield Regatta
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: Bruce Jones
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
Coached by: Bruce Jones
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#3
RPCA
Coached by: Bruce Jones
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: MTAL
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#32
WESC
Coached by: MTAL
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#33
WESC
Coached by: MTAL
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#51
WESC
Coached by: Alan Karrebaek
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Yvonne McLaren
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: MTAL
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Andreas Leichtfuss
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#5
RPCA
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#3
RPCA
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#4
RPCA
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#7
RPCA
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#6
RPCA
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#32
WESC
Coached by: MTAL
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Jasmine Brake (stroke), Rhiannon Koni-Webb, Mary-Rose Millett, Isabella Rogers + James MacKenzie (cox)
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Neil Pollock
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne & Craig Hawthorne
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Saua Leaupepe
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#1
EDWT
Coached by: Allan Vester & Trish Fenton
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#41
NSHC
Rebecca Faletanoai (stroke), Brianna Stockhausen, Mia Cunningham South, Shena Donald + Conrad Morley (cox)
Coached by: Rob Ansell
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: BARA
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Neil Pollock
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#32
WESC
Coached by: MTAL
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#32
SGEC
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: MTAL
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Saua Leaupepe
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
NSHC
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#2
EDWT
Coached by: Allan Vester & Trish Fenton
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#3
EGGS
Caitlin Dellow (stroke), Samantha Hart, Harriet Aimer, Sophie Humphries + Alexandra Littlewood (cox)
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#23
NSHC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#3
MERC
Coached by: Neil Pollock
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#3
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Saua Leaupepe
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: MTAL
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#11
SGEC
Coached by: Keith Hibbert & Jason Oswald-Paris
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Sophie Cunningham
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Don Strachan
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#41
NSHC
Coached by: Rob Ansell
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Barry Squires
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#32
WESC
Coached by: MTAL
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#12
SGEC
Coached by: Keith Hibbert & Jason Oswald-Paris
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Neil Pollock
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Yvonne McLaren
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Sophie Cunningham
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#2
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Barry Squires
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
AKLC
Coached by: Yvonne McLaren
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
|
Division 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#3
AKLC
Coached by: Yvonne McLaren
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#3
COMC
Coached by: Peter Moody
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#5
COMC
Coached by: Peter Moody
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#4
COMC
Coached by: Peter Moody
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#3
EGGS
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#3
TGSC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
Ben Partridge (stroke), Oliver Howard, Dion Lee, Callum Gilmour, Robbie MacGregor, Matt Lupton, Rowan Angelo, Mathew Barry + Timothy Zouch (cox)
Coached by: Terry Zouch
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Matthew Cole (stroke), Daniel McSweeny, Scott Houston, Ryan Davenport, Hayden Ellis, Kristofer Parker, Ben Little, Jake Guy + Jonathan Zouch (cox)
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Zak Everitt (stroke), Thomas Seyb, Isaac Mallinson, Regan Lees, Joel Wilson, Rory Mallinson, Rob MacKenzie, Nick Tetley + Scott Keats (cox)
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Michael Tielemans (stroke), Luke Shanks, Elliot Waite, Logan Walters, Nathan Linford, Adam Jenkin, Haydn Bangs, Julian Kirkwood + Daniel Shanks (cox)
Coached by: Peter Moody
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne & Michael Hawthorne
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
Coached by: Terry Zouch
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
SHAK
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#11
SGEC
Coached by: John Lawrence & Mark Clemo
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#12
SHAK
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Lorraine Murray
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#2
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne & Michael Hawthorne
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Curtis Warner
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#22
WESC
Coached by: STPA
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: MTAL
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#12
NSHC
Coached by: Terry Zouch
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#13
SHAK
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#14
SHAK
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#23
WESC
Coached by: STPA
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Tim Palmer
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#41
NSHC
Coached by: Rob Ansell
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Kevin O'hagan
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
SHAK
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#22
WESC
Coached by: STPA
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#2
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne & Michael Hawthorne
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#3
TGSC
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#12
SHAK
|
Event
23
M Opn 4X-
Sponsored by: Benefitz & Down Under Travel
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: Bruce Jones
|
Event
24
W Opn 4-
Sponsored by: Lollipops Educare
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
Coached by: James Coote
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Max Causley
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Christiana Chapman (stroke), Tauhi Lopeti, Danielle Vandermeer, Bailee Waller + Jacinta Taiapa (cox)
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Barry Squires
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: MTAL
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Peter Moody
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#41
NSHC
Coached by: Rob Ansell
|
Event
27
M Nov 8+
Sponsored by: Beaudin-Engle family
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Ben Braggins (stroke), Dean Nottingham, Joe Canham, Kyle Simmonds, Sam Love, Stephen Kerr-Phillips, Toby Ellis, Zachary Engle + Emma Haldane (cox)
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#12
SHAK
Jerome Corbett (stroke), Finbar MacLeod, Jack Fordham, Josh Purdon, Julius Tappert, Oliver Worseley, Anton Ilich, Liam McKanny + Joe MacGillivray (cox)
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Sam Kingdom (stroke), Oscar Finnemore, Adam Chapman, Hugh Barker, Alfred Dennis, Toby Porterday, Thomas McCann, Jost Claassen + James Malone (cox)
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Benjamin Pendreigh (stroke), Toffer Espinosa, George Cory-Darroch, Aidan Margetts, Jack Breen, Rory Baker, Liam O'Brien, Ryan Patten + Ian Cairns (cox)
Coached by: STPA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Kevin O'hagan
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#41
NSHC
Coached by: Rob Ansell
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Lorraine Murray
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
SHAK
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Kevin O'hagan
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#2
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#12
SHAK
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#32
SGEC
Coached by: Lorraine Murray
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#42
NSHC
Coached by: Rob Ansell
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Dirk Driessen (stroke), Sam Inglis, Joe Margison, Matt Whineray, Joe Halapua, Sam Brodie, Carolyn Steele, Delwyn Hart + Alasdair McGeachie (cox)
Coached by: Ged Campbell
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#11
SGEC
Coached by: Keith Hibbert & Jason Oswald-Paris
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Peter Moody
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: MTAL
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#41
NSHC
Coached by: Rob Ansell
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Paitten Bishop (stroke), Bernadette Boland, Alexandra Finlay, Isabella Regtien + Jonathan Zouch (cox)
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#1
EDWT
Rayna Eden-Atoaga (stroke), Caitlin Gillespie, Thekla Schuster, Mareike Lauringer + Sarina Schraner (cox)
Coached by: Allan Vester
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Barry Squires
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Lorraine Murray
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Julian Foulkes
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#41
NSHC
Coached by: Rob Ansell
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
NSHC
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#3
EGGS
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#42
NSHC
Coached by: Rob Ansell
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#4
NSHC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: BARA
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#12
WESC
Coached by: BARA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Michael Hawthorne & Brian Hawthorne
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Mike Harrison
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: BARA
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Barry Squires
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Neil Pollock
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
NSHC
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#1
EDWT
Coached by: Allan Vester
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
Monique Waller (stroke), Briana Siteine, Mackenzie Freeman, Hannah Knight + Alexandra Littlewood (cox)
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Mike Harrison
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Barry Squires
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
AKLC
Coached by: Yvonne McLaren
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#11
SGEC
Coached by: Mark Clemo & John Lawrence
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
Coached by: Terry Zouch
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Jim Matchett
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#12
SGEC
Coached by: Mark Clemo & John Lawrence
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#32
SGEC
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#13
SGEC
Coached by: Mark Clemo & John Lawrence
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#12
NSHC
Coached by: Antony Zouch
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
|
Event
37
M Opn 4-
Sponsored by: Tilson family
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: Bruce Jones
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
Coached by: Bruce Jones
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: BARA
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Keith Hibbert & Jason Oswald-Paris
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#4
RPCA
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
NSHC
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#3
RPCA
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#25
NSHC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#23
NSHC
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Peter Moody
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Peter Moody
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: MTAL
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
Coached by: Terry Zouch
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#41
NSHC
Coached by: Rob Ansell
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
SHAK
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Michael Hawthorne & Brian Hawthorne
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#32
WESC
Coached by: MTAL
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#32
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#11
SGEC
Coached by: Keith Hibbert
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: BARA
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Neil Pollock
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#41
NSHC
Alicia McColl (stroke), Brianna Stockhausen, Mia Cunningham South, Shena Donald + Alana Pribicevich (cox)
Coached by: Rob Ansell
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#24
NSHC
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
Hannah Kerrigan (stroke), Samantha Hart, Sophie Humphries, Georgia Pettengell + Alexandra Littlewood (cox)
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
NSHC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#12
WESC
Coached by: BARA
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#23
NSHC
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#3
EGGS
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Neil Pollock
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Michael Kerr (stroke), Tyrin Poutai, Matthew Shirley, Liam Douglas, Alex Nota, Tonga Liuaki, Cain Young, Zack Harris + Sarah Nota (cox)
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#12
SHAK
Richard Irwin (stroke), Johnathan Edwards, Mitchell Stone, Joseph Faitasi, Damon Abraham, Davian Beckham, Zoran Sulenta, Thomas Denham + Massimo Nicholas (cox)
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#13
SHAK
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Luke Thomas (stroke), Luke Penfold, Nikita Podkorytov, Tom Parkin, Rueben King, Adam Brand, Mason Kingdom, Thomas McCann + Jacob Rundle (cox)
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: Bruce Jones
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#2
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#11
SGEC
Coached by: John Lawrence & Mark Clemo
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#12
SGEC
Coached by: John Lawrence & Mark Clemo
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
Coached by: Antony Zouch
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Olivia White-Parsons (stroke), Caitlin White-Parsons, Alexandra Finlay, Paige Turley + Emma Haldane (cox)
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSH*
NSH*
Auckland |
Crew
#22
NSH*
Composite crew. Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#41
NSHC
Coached by: Rob Ansell
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Peter Moody
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#11
SGEC
Coached by: Mark Clemo & John Lawrence
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
SHAK
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne & Michael Hawthorne
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
Coached by: Terry Zouch
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#41
NSHC
Coached by: Rob Ansell
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Peter Moody
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: MTAL
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Kevin O'hagan
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: MTAL
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Henry Poor & Callum Mill
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#41
NSHC
Coached by: Rob Ansell
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Kevin O'hagan
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
Coached by: Terry Zouch
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
SHAK
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#2
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#3
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#3
WREC
Coached by: Kevin O'hagan
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#3
COMC
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#4
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#13
SHAK
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#12
SHAK
|
Event
50
W Nov 4+
Sponsored by: OMF Financial
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#11
SGEC
Coached by: Keith Hibbert
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Barry Squires
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#12
WESC
Coached by: BARA
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#13
WESC
Coached by: BARA
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
AKLC
Coached by: Julian Foulkes
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#42
NSHC
Alicia McColl (stroke), Brianna Stockhausen, Mia Cunningham South, Rebecca Faletanoai + Alana Pribicevich (cox)
Coached by: Rob Ansell
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Helen Moore (stroke), Susan Dawson, Chris Williams, Janarie Jongkees, Rob Dinsdale, Kevin O'Hagan, Anna McKernan, Carolyn Taylor + Aaron Harold (cox)
Coached by: Stu Widget
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
Coached by: Terry Zouch
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
SHAK
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#12
NSHC
Coached by: Terry Zouch
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: MTAL
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#13
NSHC
Coached by: Terry Zouch
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#12
SHAK
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#22
WESC
Coached by: STPA
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#13
SHAK
Hamish Blackhall (stroke), Freddie Thomlinson, Sasha Rowell, Ollie McMillan + Massimo Nicholas (cox)
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Erin Tolhurst (stroke), Ashlee Rowe, Abby Green, Kelsi Walters, Rose Crooks, Anna DeLong, Amy Mills, Lauren Tilson + Kristi Dorotich (cox)
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
Holly Ellett (stroke), Renee Scott-French, Caitlin Nugent, Jessica Remington, Poppy Logan, Sian Anderson, Adelia Bolam, Catriona Stanton + Amber Fordham (cox)
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
Social