Day sheet: R F Bennett Memorial Shield
This is the day sheet for the 2016 R F Bennett Memorial Shield.
click a filter below to remove it
Saturday, 19th November 2016
Race A @ 08:00: Event 1, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Mat Jensen
|
Race B @ 08:05: Event 2, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|
Entity
RPCA
RPCA
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
RPCA
[NSHC]
Coached by: James Coote
|
Race C @ 08:10: Event 2, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#5
RPCA
[NSHC]
Coached by: James Coote
|
|
Entity
RPCA
RPCA
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#6
RPCA
[NSHC]
Coached by: James Coote
|
Race D @ 08:15: Event 3, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
Race E @ 08:20: Event 3, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#14
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
Race F @ 08:25: Event 4, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
|
Race G @ 08:30: Event 5, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WENT
[NSHC]
|
Race H @ 08:35: Event 5, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
WENT
[NSHC]
|
Race I @ 08:40: Event 5, Division 3 | ||
---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
WENT
[NSHC]
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
Race J @ 08:45: Event 6, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
WTLG
[NSHC]
Coached by: Craig Smith
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
Race K @ 08:50: Event 6, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WENT
[NSHC]
|
|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
WTLG
[NSHC]
Coached by: Craig Smith
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#23
WTLG
[NSHC]
Coached by: Craig Smith
|
Race L @ 08:55: Event 7, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
WTLG
[NSHC]
Coached by: Craig Smith
|
Race M @ 09:00: Event 7, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#23
WTLG
[NSHC]
Coached by: Craig Smith
|
Race P @ 09:21: Event 9, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
Race Q @ 09:28: Event 10, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
Race R @ 09:35: Event 10, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
Race S @ 09:40: Event 11, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
Race T @ 09:45: Event 11, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#14
NSHC
Coached by: WTLB
|
Race V @ 09:55: Event 13, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Mat Jensen
|
Race W @ 10:00: Event 14, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
Race X @ 10:05: Event 15, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WENT
[NSHC]
|
Race Z @ 10:15: Event 16, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
Race A @ 10:20: Event 16, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
Race C @ 10:30: Event 18, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
WTLG
[NSHC]
Coached by: Craig Smith
|
|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
WTLG
[NSHC]
Coached by: Craig Smith
|
Race D @ 10:35: Event 19, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
Race E @ 10:42: Event 20, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Aubrey Sima (stroke), Jared Barry, Geoffrey Patten, Bowen de Gouw, Oliver Eliot, Matthias Wong, Max Ranson, Lucas Gray + Samuel Rickard (cox)
Coached by: WTLB
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
Sam Logan (stroke), Corbin Harkness, Kalib Patterson, Nicolas Garner, James Harding, Matthew Archer, Calum Harvey, Elijah Tanu + Raith Fullam (cox)
Coached by: WTLB
|
Race G @ 10:52: Event 21, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
WTLG
[NSHC]
Coached by: Craig Smith
|
Race H @ 10:59: Event 22, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Jane Stanley
|
Race J @ 11:13: Event 23, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
Race K @ 11:20: Event 23, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#4
NSHC
|
Race L @ 11:25: Event 24, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#14
NSHC
Coached by: WTLB
|
Race M @ 11:30: Event 25, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Mat Jensen
|
Race N @ 11:35: Event 25, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Coached by: Mat Jensen
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#4
NSHC
Coached by: Mat Jensen
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Mat Jensen
|
Race O @ 11:40: Event 26A, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WENT
[NSHC]
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
Race P @ 11:45: Event 26A, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#5
NSHC
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#4
NSHC
|
Race Q @ 11:45: Event 26B, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#6
NSHC
|
Race S @ 11:55: Event 28, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
Race T @ 12:00: Event 29, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
Race U @ 12:05: Event 30, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
WTLG
[NSHC]
Coached by: Craig Smith
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
Race V @ 12:10: Event 31, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WENT
[NSHC]
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
Race W @ 12:15: Event 31, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
Race Z @ 12:34: Event 33, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
WTLG
[NSHC]
Coached by: Craig Smith
|
Race B @ 12:44: Event 34, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
Race D @ 12:56: Event 35, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
Race E @ 13:03: Event 35, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
Race F @ 13:08: Event 36, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Mat Jensen
|
Race G @ 13:13: Event 37, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
Race H @ 13:18: Event 38, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Roger Whiteparsons & Barrie Mabbott
|
Race J @ 13:28: Event 40, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WENT
[NSHC]
|
Race K @ 13:33: Event 40, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#24
WTLG
[NSHC]
Coached by: Craig Smith
|
Race L @ 13:38: Event 41, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WENT
[NSHC]
|
|
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
WENT
[NSHC]
|
Race M @ 13:45: Event 42, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
Race N @ 13:52: Event 42, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
Race R @ 14:09: Event 44, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
Race S @ 14:14: Event 45, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
WTLG
[NSHC]
Coached by: Craig Smith
|
Race T @ 14:19: Event 46, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Brahm Erdmann (stroke), Samuel Shotter, Oscar Andrew, Jayden Tabani-Ivi, Kiardyn Hatch, Sam Lecocq, Mitchell Hohaia, Oscar Dorbeck + Awni Barmada (cox)
Coached by: WTLB
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#12
NSHC
Ryan Morrow (stroke), Ben Fullam, Ian Qiu, Felix-Foxx Burnell, Harrison Goodall, Jaxon Langley, Lucas Rawlings, Zachary Knight + Gene Offwood (cox)
Coached by: WTLB
|
Race U @ 14:26: Event 47, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
Race V @ 14:33: Event 47, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
Race W @ 14:38: Event 48, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
Race Y @ 14:48: Event 50, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Mat Jensen
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
Race Z @ 14:53: Event 50, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Mat Jensen
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Coached by: Mat Jensen
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#4
NSHC
Coached by: Mat Jensen
|
Race A @ 14:58: Event 51, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
WTLG
[NSHC]
Coached by: Craig Smith
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
Race B @ 15:03: Event 52, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WENT
[NSHC]
Coached by: Pip Everitt
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
Race C @ 15:08: Event 52, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
WENT
[NSHC]
|
Race D @ 15:13: Event 53, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Mat Jensen
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Mat Jensen
|
Race F @ 15:27: Event 55, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
Race G @ 15:34: Event 55, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
Race H @ 15:39: Event 56, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
WTLG
[NSHC]
Coached by: Craig Smith
|
|
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WENT
[NSHC]
|
Race I @ 15:44: Event 56, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#23
WTLG
[NSHC]
Coached by: Craig Smith
|
Race J @ 15:49: Event 57, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
Race K @ 15:54: Event 57, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#14
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
Race L @ 15:59: Event 58, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
WTLG
[NSHC]
Coached by: Craig Smith
|
Race M @ 16:04: Event 58, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
WTLG
[NSHC]
Coached by: Craig Smith
|
|
Entity
RPCA
RPCA
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Race N @ 16:09: Event 58, Division 3 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#23
WTLG
[NSHC]
Coached by: Craig Smith
|
|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#24
WTLG
[NSHC]
Coached by: Craig Smith
|
Race O @ 16:14: Event 59A, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Sophie Wallace (stroke), Claudia Waite, Michelle Murphy, Mikayla Cracknell, Taylor Catchpole, Sophie Salt, Natasha Abel, Florence Layburn + Amber Fordham (cox)
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
Race Q @ 16:21: Event 60, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Jessie Bullians (stroke), Carmen Haybittle, Kaitlin Jaegar, Alicia Oswald, Caitlin Janes, Lea Ilic, Annabella Simmons, Leah Slykerman + Ava Unwin (cox)
|
Race R @ 16:28: Event 61, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Sam Logan (stroke), Oliver Eliot, Corbin Harkness, James Harding, Lucas Gray, Calum Harvey, Jacob Moller, Tane Gregerson + Samuel Rickard (cox)
Coached by: WTLB
|
Race S @ 16:35: Event 61, Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
Aubrey Sima (stroke), Geoffrey Patten, Matthias Wong, Nicolas Garner, Kalib Patterson, Matthew Archer, Kyran Henderson, Elijah Tanu + Raith Fullam (cox)
Coached by: WTLB
|
Race T @ 16:35: Event 63, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
WTLG
[NSHC]
Grace Schaaf (stroke), Holly Gray, Amy Hunter, Mia Cunningham South, Mica Erdmann, Hannah Retimana, Georgia Gray, Evie Howard + Janae Squire (cox)
Coached by: Craig Smith
|
Race U @ 16:40: Event 62B, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
James Brake (stroke), Lewis Morrell, Hugo Verdonk, Chris Everitt, Callum Gilmour, Patrick Davenport, Jake Guy, Edward Barry + Timothy Zouch (cox)
Coached by: Mat Jensen
|
Race V @ 16:40: Event 64, Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Max Brown (stroke), Ben Jury, Angus Shotter, Samuel Jones, Baxter Holgate-Simpson, Blake Bradshaw, Jacob Jones, Hunter Pethers-Boak + Gene Offwood (cox)
Coached by: WTLB
|
This regatta provides for recognition of more than one class within an event. You can swap to an expanded version of the daysheet, which shows the various classes. Because an event can cover several classes the event class code listed here is a 'common denominator' class.
Social