Event Sponsor
Entrants list: R F Bennett Memorial Shield
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#11
AKLC
[SHAK]
Coached by: SHAK
- Click to expand crew ⇨
SHAK
SHAK
Auckland
Auckland
AKLC
AKLC
Auckland
Auckland
Crew
#1
COMC
Coached by: Logan Walters
- Click to expand crew ⇨
COMC
COMC
Auckland
Auckland
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
Crew
#14
NSHC
Coached by: WTLB
- Click to expand crew ⇨
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
Crew
#1
SGEC
[GLDW]
Coached by: GLDW
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
SGEC
SGEC
Auckland
Auckland
Crew
#2
SGEC
[GLDW]
Coached by: GLDW
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
SGEC
SGEC
Auckland
Auckland
Crew
#3
SGEC
[GLDW]
Coached by: GLDW
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
SGEC
SGEC
Auckland
Auckland
Crew
#4
SGEC
[GLDW]
Coached by: GLDW
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
SGEC
SGEC
Auckland
Auckland
Crew
#5
SGEC
[GLDW]
Coached by: GLDW
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
SGEC
SGEC
Auckland
Auckland
Crew
#1
SKEC
Coached by: Norman Sharpe & Peter Mason
- Click to expand crew ⇨
SKEC
SKEC
Auckland
Auckland
Crew
#1
STPA
[WESC]
- Click to expand crew ⇨
WESC
WESC
Auckland
Auckland
STPA
STPA
Auckland
Auckland
This regatta provides for recognition of more than one class within an event. You can swap to an expanded version of the entrants, which shows the various classes. Because an event can cover several classes the event class code listed here is a 'common denominator' class.
Social