You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2023, 2022, 2020, 2018, 2017, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011.
Results: R F Bennett Memorial Shield
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
click a filter below to remove it
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: Bruce Jones
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Mat Jensen
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
Coached by: Bruce Jones
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
RPCA
[AKLC]
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
RPCA
[NSHC]
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#3
RPCA
[AKLC]
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
Entity
EBSC
EBSC
Auckland |
Crew
#1
EBSC
Coached by: Greg Reid
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
AKLC
[SHAK]
Coached by: SHAK
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
SGEC
[GLDW]
Coached by: GLDW
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#12
AKLC
[SHAK]
Coached by: SHAK
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
STPA
[WESC]
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#3
SKEC
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Harman Ward
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
STPA
[WESC]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WENT
[NSHC]
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Micheal Teilemans
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Gerard Campbell
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
WTLG
[NSHC]
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
SGEC
[GLDW]
Coached by: GLDW
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: BARA
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
EDWT
[SGEC]
Coached by: Allan Vester
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: BARA
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
WESC
WESC
Auckland |
||||
Entity
RPCA
RPCA
|
||||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
WTLG
[NSHC]
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#21
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Brooke Andrews (stroke), Kenna Richmond, Charlotte Molloy, Felicity Billingham + Matthew Wessels (cox)
Coached by: Ron Neighbour & Emily Caldwell
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: BARA
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Hamish Ramsay & Geoff Perry
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
SGEC
[GLDW]
Coached by: GLDW
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#5
AKLC
Coached by: Wing Kam
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
STPA
[WESC]
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#2
WTMC
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
STPA
[WESC]
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
AKLC
[SHAK]
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#12
AKLC
[SHAK]
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: BARA
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
SGEC
[GLDW]
Coached by: GLDW
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#21
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
HOWI
[AKLC]
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
STPA
[WESC]
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
SGEC
[GLDW]
Coached by: GLDW
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
AKLC
[SHAK]
Coached by: SHAK
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Norman Sharpe & Peter Mason
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Logan Walters
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
AKLC
[SHAK]
Daniel McGill (stroke), Hamish McKay, Liam Zinzley, Will Yates, Jared August, Callum Smidt, Louis O'Brien, Tomos Hudgell + Louis Wall (cox)
Coached by: SHAK
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
STPA
[WESC]
Samuel Davison (stroke), Luka Hayward, Max Eversden, Sean McHugh, Tom Miller, Tom Russell, Tom MacFarlane, Oliver Kumarich + Harry Molloy (cox)
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Sam Russell (stroke), George Beggs, Harry Church, Lachie Harvey, Adam Ford, Craig Ford, Sam Barry, Dominic Powell + Alex Johnston (cox)
Coached by: Tom Barker & Geoff Perry
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Mat Jensen
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: Bruce Jones
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Harman Ward
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
AKLC
Coached by: Harman Ward
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
Coached by: Gerard Campbell
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
Entity
EBSC
EBSC
Auckland |
Crew
#1
EBSC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WENT
[NSHC]
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Micheal Teilemans
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Liz Forde
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
SGEC
[GLDW]
Coached by: GLDW
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: BARA
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#22
WTLG
[NSHC]
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
WTLG
[NSHC]
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#12
WESC
Coached by: BARA
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#3
SKEC
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
SGEC
[GLDW]
Coached by: GLDW
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
||||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Michael Coutts (stroke), Conor Donovan, Fletcher Corse-Scott, Max Romminger + Alexandra Dobson (cox)
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
||||
Entity
STPA
STPA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
STPA
[WESC]
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
||||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: BARA
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#21
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
SGEC
[GLDW]
Coached by: GLDW
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Hayden Shaw
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Jane Stanley
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
STPA
[WESC]
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
AKLC
[SHAK]
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
HOWI
[AKLC]
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#21
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
SGEC
[GLDW]
Coached by: GLDW
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
EDWT
[SGEC]
Coached by: Allan Vester
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
SGEC
[GLDW]
Coached by: GLDW
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Ron Neighbour & Emily Caldwell
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
AKLC
[SHAK]
Coached by: SHAK
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
STPA
[WESC]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Peter Mason & Norman Sharpe
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#14
NSHC
Coached by: WTLB
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Mat Jensen
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
RPCA
[AKGC]
Coached by: Bruce Jones
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
Coached by: Bruce Jones
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Harman Ward
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WENT
[NSHC]
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
AKLC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#3
AKLC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#5
AKLC
Coached by: Wing Kam
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#6
NSHC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Liz Forde
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
Coached by: Gerard Campbell
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
Coached by: Gerard Campbell
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Harman Ward
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#5
AKLC
Coached by: Wing Kam
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
AKLC
[SHAK]
Coached by: SHAK
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#12
AKLC
[SHAK]
Coached by: SHAK
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#13
AKLC
[SHAK]
Coached by: SHAK
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: BARA
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
WTLG
[NSHC]
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#22
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#12
WESC
Coached by: BARA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Micheal Teilemans
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Tom Barker & Geoff Perry
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
SGEC
[GLDW]
Coached by: GLDW
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WENT
[NSHC]
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
STPA
[WESC]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Annabel Maddock (stroke), Charlotte Molloy, Felicity Billingham, Ashleigh Riddle + Brooke Andrews (cox)
Coached by: Ron Neighbour & Emily Caldwell
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: BARA
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Hamish Ramsay & Geoff Perry
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#21
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
SGEC
[GLDW]
Coached by: GLDW
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
HOWI
[AKLC]
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
||||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Jessica McIntosh (stroke), Sascha Moltschaniwskyj, Louise Swain, Elise Callaghan + Poppy Campbell (cox)
Coached by: GLDW
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
WTLG
[NSHC]
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
||||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Jacqueline Chiang & Geoff Perry
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Micheal Teilemans
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
SGEC
[GLDW]
Coached by: GLDW
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
STPA
[WESC]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
AKLC
[SHAK]
Coached by: SHAK
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Norman Sharpe & Peter Mason
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
SGEC
[GLDW]
Coached by: GLDW
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Logan Walters
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
STPA
[WESC]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
AKLC
[SHAK]
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#12
AKLC
[SHAK]
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
SGEC
[GLDW]
Theo Mallinson (stroke), Cairo Stark, Tomas Broderick, Michael Brenton Rule + Maggie Sarmiento (cox)
Coached by: GLDW
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Mat Jensen
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: Bruce Jones
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Roger Whiteparsons & Barrie Mabbott
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#3
RPCA
Coached by: James Coote
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HOWI
HOWI
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
HOWI
[AKLC]
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Harman Ward
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
Coached by: Gerard Campbell
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
EBSC
EBSC
Auckland |
Crew
#1
EBSC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
EDWT
[SGEC]
Coached by: Allan Vester
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
SGEC
[GLDW]
Coached by: GLDW
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WENT
[NSHC]
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Micheal Teilemans
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
STPA
[WESC]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WENT
[NSHC]
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
WENT
[NSHC]
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
Coached by: Alasdair McGeachie
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
SGEC
[GLDW]
Coached by: GLDW
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Brooke Andrews (stroke), Charlotte Molloy, Annabel Maddock, Felicity Billingham + Matthew Wessels (cox)
Coached by: Ron Neighbour & Emily Caldwell
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#21
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Renee Henry (stroke), Georgia Hewitt, Delanee Turnwald, Emily Ashley + Geneivre Stenklev-Gussey (cox)
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
SGEC
[GLDW]
Coached by: GLDW
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: BARA
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
SGEC
[GLDW]
Coached by: GLDW
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Tom Barker & Geoff Perry
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
STPA
[WESC]
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
STPA
[WESC]
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Tom Barker & Geoff Perry
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
AKLC
[SHAK]
Coached by: SHAK
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#12
AKLC
[SHAK]
Coached by: SHAK
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
WTLG
[NSHC]
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: BARA
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Jacqueline Chiang & Geoff Perry
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
HOWI
[AKLC]
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#22
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Jacqueline Chiang & Geoff Perry
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
SGEC
[GLDW]
Coached by: GLDW
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Logan Walters
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
AKLC
[SHAK]
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#12
AKLC
[SHAK]
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
AKLC
Coached by: Ian McKinnon
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#3
RPCA
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#4
RPCA
Coached by: James Coote
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Mat Jensen
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Harman Ward
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
Coached by: Gerard Campbell
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Jessica McIntosh (stroke), Imogen Stythe, Amy Barclay, Sascha Moltschaniwskyj + Oliver Heafield (cox)
Coached by: Bennett Shield Regatta
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
WTLG
[NSHC]
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
SGEC
[GLDW]
Coached by: GLDW
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: BARA
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
||||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#12
WESC
Coached by: BARA
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#22
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WENT
[NSHC]
Coached by: Pip Everitt
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
STPA
[WESC]
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Micheal Teilemans
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
AKLC
[SHAK]
Coached by: SHAK
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
SGEC
[GLDW]
Coached by: GLDW
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: Bruce Jones
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Mat Jensen
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Mat Jensen
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
RPCA
[AKLC]
Coached by: Bruce Jones
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#3
RPCA
[WESC]
Coached by: Bruce Jones
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#4
RPCA
[SGEC]
Coached by: Bruce Jones
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Logan Walters
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
HOWI
[AKLC]
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
STPA
[WESC]
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Norman Sharpe & Chris Goudie
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
AKLC
[SHAK]
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
WTLG
[NSHC]
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
SGEC
[GLDW]
Coached by: GLDW
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WENT
[NSHC]
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: BARA
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Micheal Teilemans
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
STPA
[WESC]
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
SGEC
[GLDW]
Coached by: GLDW
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Tom Barker & Geoff Perry
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: WTLB
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
AKLC
[SHAK]
Coached by: SHAK
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
||||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
SGEC
[GLDW]
Coached by: GLDW
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
WTLG
[NSHC]
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: BARA
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
HOWI
[AKLC]
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Matthew Duffett (stroke), Danyon Harris, Darryn van der Sandt, James Martin, Johnathan Edwards, Michael Smyth, Scott Alderson, Matt Gruiters + Victor Wang (cox)
Coached by: Harman Ward
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
James Brake (stroke), Lewis Morrell, Hugo Verdonk, Chris Everitt, Callum Gilmour, Patrick Davenport, Jake Guy, Edward Barry + Timothy Zouch (cox)
Coached by: Mat Jensen
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Carl Pracey (stroke), Hamish Horne, Jacob Sodo, Finn Murphy, Martin Benfell, James Bradshaw, Jostien Leota-Butler, Chris Stockley + Brad Shelton (cox)
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
Eric Verdonk (stroke), David Vallance, Murray Horne, Simon Malpas, Mark Stockley, Tim Russell, Max Justice, Garth Bradford + Lew Beck (cox)
Coached by: Gerard Campbell
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Hannah Thomas (stroke), Megan Bol, Jessica Dasent, Elizabeth Ellis, Poppy Holmes, Niamh McHugh, Kiera Nelson, Sophia Meldrum + Savannah Barrack (cox)
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
WTLG
[NSHC]
Grace Schaaf (stroke), Holly Gray, Amy Hunter, Mia Cunningham South, Mica Erdmann, Hannah Retimana, Georgia Gray, Evie Howard + Janae Squire (cox)
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Olivia Hofer (stroke), Georgia Pettengell, Claire Hofman, Rhiannon Koni-Webb, Emily Swiatek, Grace Payn, Sophie Humphries, Alesha Lamont + Georgia Evans (cox)
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
|
This regatta provides for recognition of more than one class within an event. You can swap to an expanded version of the results, which shows the various classes. Because an event can cover several classes the event class code listed here is a 'common denominator' class.
Social