You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2023, 2022, 2020, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011.
Results: R F Bennett Memorial Shield
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland
Entity
MTRO
MTRO
Auckland |
Crew
#1
WTMC
[MTRO]
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#21
NSHC
[WTLG]
Coached by: WTLG
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Tom Moore
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#11
WESC
[BARA]
Coached by: Caspar Hammond
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
MACL
[SGEC]
Coached by: Tom Moore
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Tom Moore
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
CARM
CARM
Auckland |
Crew
#1
NSHC
[CARM]
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#21
NSHC
[WTLG]
Coached by: WTLG
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
Coached by: Ian Bright
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Mathew Jensen
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: Ian Bright
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Mathew Jensen
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
ROSM
ROSM
Auckland |
Crew
#3
NSHC
[ROSM]
Coached by: Mathew Jensen
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#3
RPCA
Coached by: Ian Bright
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
RPCA
[NSHC]
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
RPCA
[WESC]
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Mathew Jensen
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#11
WESC
[BARA]
Coached by: Caspar Hammond
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Mathew Jensen
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#3
NSHC
[WTLG]
Coached by: Mathew Jensen
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#14
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
NSHC
[WTLB]
Coached by: Patrick Davenport
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Patrick Davenport & Timothy Zouch
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Timothy Zouch & Patrick Davenport
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#3
WTMC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland
Entity
MTRO
MTRO
Auckland |
Crew
#2
WTMC
[MTRO]
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#4
WTMC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
Entity
WESC
WESC
Auckland |
||||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#11
WESC
[BARA]
Coached by: Caspar Hammond
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#22
NSHC
[WTLG]
Coached by: WTLG
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#21
NSHC
[WTLG]
Coached by: WTLG
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#12
WESC
[BARA]
Coached by: Caspar Hammond
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
||||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#11
WESC
[BARA]
Coached by: Caspar Hammond
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#12
WESC
[BARA]
Coached by: Erica Van Der Zanden & Amber Fordham
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#21
NSHC
[WTLG]
Coached by: WTLG
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#32
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#22
NSHC
[WTLG]
Coached by: WTLG
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#3
TAKA
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#33
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#4
TAKA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Norman Sharpe & Chris Goudie
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#21
NSHC
[WTLG]
Coached by: WTLG
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#2
WTMC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#11
WESC
[BARA]
Coached by: Erica Van Der Zanden & Amber Fordham
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Chris Brake & Roger Kerr
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Roger Kerr & Chris Brake
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#32
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#22
NSHC
[WTLG]
Coached by: WTLG
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Mandela McKree-Jansen (stroke), Connor Hislop-Donaldson, Cameron Abel, Jasper Jenkins-Mananov + Angus Brady (cox)
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Chris Brake
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#12
WESC
[BARA]
Coached by: Caspar Hammond
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#21
NSHC
[WTLG]
Coached by: WTLG
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#11
WESC
[BARA]
Coached by: Caspar Hammond
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#23
NSHC
[WTLG]
Coached by: WTLG
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#22
NSHC
[WTLG]
Coached by: WTLG
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Mathew Jensen
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: Aimee Pink
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
NSHC
[WENT]
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
CARM
CARM
Auckland |
Crew
#2
NSHC
[CARM]
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#21
NSHC
[WTLG]
Coached by: WTLG
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
||||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
||||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Atanas Alipiev
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Rob Ryan
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Timothy Zouch & Atanas Alipiev
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Timothy Zouch
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Hugo Caughey (stroke), Jack Trusler, Crue Ellis-Williams, Freddie Forsythe + Charles Couillault (cox)
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#4
TAKA
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#3
TAKA
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
||||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Tom Moore
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#11
WESC
[BARA]
Coached by: Caspar Hammond
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#21
NSHC
[WTLG]
Coached by: WTLG
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#12
WESC
[BARA]
Coached by: Caspar Hammond
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#22
NSHC
[WTLG]
Coached by: WTLG
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
|
Event
25
W Nov 2X
Sponsored by: Mike Stanley & family
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#11
WESC
[BARA]
Coached by: Erica Van Der Zanden & Amber Fordham
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#32
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Roger Kerr & Chris Brake
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Chris Brake & Roger Kerr
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#2
WTMC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Coached by: Roger Kerr & Chris Brake
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#33
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#12
WESC
[BARA]
Coached by: Erica Van Der Zanden & Amber Fordham
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Alistair Mackintosh
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Charlie Ludbrook (stroke), Lauchie Craig, Mandela McKree-Jansen, Thomas Ogg + Charles Finlayson (cox)
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Alistair Mackintosh
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#14
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
NSHC
[WENT]
Coached by: Mathew Jensen
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Tom Moore
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#11
WESC
[BARA]
Coached by: Caspar Hammond
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#21
NSHC
[WTLG]
Coached by: WTLG
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
MACL
[SGEC]
Coached by: Tom Moore
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
MACL
[SGEC]
Coached by: Tom Moore
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#23
NSHC
[WTLG]
Coached by: WTLG
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#24
NSHC
[WTLG]
Coached by: WTLG
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#11
WESC
[BARA]
Coached by: Zoe Stevenson & Caspar Hammond
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#12
WESC
[BARA]
Coached by: Zoe Stevenson & Caspar Hammond
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#13
WESC
[BARA]
Coached by: Zoe Stevenson
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#14
WESC
[BARA]
Coached by: Zoe Stevenson
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#4
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#3
WREC
Coached by: Chris Williams
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Mathew Jensen
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Mathew Jensen
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Mathew Jensen
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#4
RPCA
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
RPCA
[NSHC]
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Mathew Jensen
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
RPCA
[NSHC]
Coached by: Aimee Pink
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
Event
34
B U18 4+
Sponsored by: Mike Stanley & family
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Rob Ryan
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
WESC
WESC
Auckland |
||||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Rob Ryan
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland
Entity
MTRO
MTRO
Auckland |
Crew
#2
WTMC
[MTRO]
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Rob Ryan
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
||||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#3
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Rob Ryan
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
||||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Dominic Wilkinson (stroke), Theodore Thomson, Christopher Simonds, Sam Grant + William Sheppard (cox)
Coached by: Norman Sharpe & Chris Goudie
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Chris Goudie
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
William Olde (stroke), Charles Thomas, Sebastian Ricketts, Georg Dalgleish + Charles Couillault (cox)
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
|
Event
38
G U15 4+
Sponsored by: Mike Stanley & family
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#11
WESC
[BARA]
Coached by: Erica Van Der Zanden & Amber Fordham
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#21
NSHC
[WTLG]
Coached by: WTLG
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#32
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#22
NSHC
[WTLG]
Coached by: WTLG
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#23
NSHC
[WTLG]
Coached by: WTLG
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#13
WESC
[BARA]
Coached by: Erica Van Der Zanden & Amber Fordham
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#12
WESC
[BARA]
Coached by: Erica Van Der Zanden & Amber Fordham
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Tom Moore & Nick Chamberlain
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#12
WESC
[BARA]
Coached by: Zoe Stevenson
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#11
WESC
[BARA]
Coached by: Caspar Hammond & Zoe Stevenson
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#2
WTMC
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#4
KGCA
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#5
KGCA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Chris Brake
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Mathew Jensen
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
Coached by: Aimee Pink
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Mathew Jensen
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: Ian Bright
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Mathew Jensen
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
MACL
[SGEC]
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Rob Ryan
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#4
KGCA
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#5
KGCA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Timothy Zouch & Patrick Davenport
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Rob Ryan
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
||||
Entity
RPCA
RPCA
|
||||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
||||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
||||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Rob Ryan
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#14
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#3
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Rob Ryan
|
Event
51
W Int 4+
Sponsored by: Mike Stanley & family
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#21
NSHC
[WTLG]
Coached by: WTLG
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Olivia Pang (stroke), Emma Canton, Charlotte Houry-Trimble, Olivia Glenn-Campbell + Kaythi Finn (cox)
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#11
WESC
[BARA]
Coached by: Erica Van Der Zanden & Amber Fordham
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#33
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Roger Kerr & Chris Brake
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Chris Brake & Roger Kerr
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#32
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#2
WTMC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#12
WESC
[BARA]
Coached by: Erica Van Der Zanden & Amber Fordham
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#21
NSHC
[WTLG]
Coached by: WTLG
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#11
WESC
[BARA]
Coached by: Caspar Hammond
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#32
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#33
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#22
NSHC
[WTLG]
Coached by: WTLG
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#12
WESC
[BARA]
Coached by: Zoe Stevenson & Caspar Hammond
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#13
WESC
[BARA]
Coached by: Zoe Stevenson
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
MACL
[SGEC]
Coached by: Tom Moore
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#21
NSHC
[WTLG]
Coached by: WTLG
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#11
WESC
[BARA]
Coached by: Caspar Hammond
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#22
NSHC
[WTLG]
Coached by: WTLG
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#12
WESC
[BARA]
Coached by: Caspar Hammond
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Tom Moore
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#21
NSHC
[WTLG]
Taylor Morrison (stroke), Nyla Bunyan, Maren Howarth, Lily-Rose Gholam Hosseini + Charlotte Ram (cox)
Coached by: WTLG
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Mathew Jensen
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
RPCA
[WESC]
Coached by: Ian Bright
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
RPCA
[SGEC]
Coached by: Ian Bright
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
NSHC
[WTLB]
Coached by: Mathew Jensen
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#4
RPCA
Coached by: Ian Bright
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Mathew Jensen
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#5
RPCA
[WESC]
Coached by: Ian Bright
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
RPCA
[WESC]
Coached by: Ian Bright
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Patrick Davenport
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Timothy Zouch
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Rob Ryan
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#4
KGCA
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#5
KGCA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Max Getty (stroke), Hamish Campbell, Devon Atiga, Jamie Collins, Hank Huang, Dylan Guthrie, Will MacLeod, Ben Leys + Olivia Chiang (cox)
Coached by: Alistair Mackintosh
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Yu-Sheng Hsu (stroke), Mitchell Harding, Gregory Severin, Bond Winiata, Finn Hoban, James Jury, Connor Chatfield, Milarn Monk + Rafe Beaman (cox)
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
Nicholas Dean (stroke), Joel Henderson, Joshua Redmond, Matthew Hancock, Liam Knight, Blake Hines, Christopher Simkin, Marlon Senior + Adam Miller (cox)
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Spencer
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Timothy Zouch
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Isobel Hume (stroke), Elizabeth Tau'a'alo-Puriri, Heather Nichols, Rachel Beasley + Aaron Harold (cox)
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#11
WESC
[BARA]
Coached by: Zoe Stevenson
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Rob Ryan
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Rob Ryan
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
Entity
WESC
WESC
Auckland |
||||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#21
NSHC
[WTLG]
Coached by: WTLG
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#11
WESC
[BARA]
Coached by: Caspar Hammond
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Tom Moore
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
||||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#32
AKLC
[DIOC]
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#12
WESC
[BARA]
Coached by: Caspar Hammond
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#22
NSHC
[WTLG]
Coached by: WTLG
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
MACL
[SGEC]
Coached by: Nick Chamberlain
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#13
WESC
[BARA]
Coached by: Zoe Stevenson
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#14
WESC
[BARA]
Coached by: Zoe Stevenson
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Sophie Culverwell (stroke), Sophie Toner, Olivia Pang, Emma Canton, Elizabeth Webster, Zoe White, Janaiya Papa, Olivia Glenn-Campbell + Renee Murphy (cox)
|
Event
68A
M Nov 8X+
Sponsored by: Mike Stanley & family
Event
68B
M Nov 8+
Sponsored by: Mike Stanley & family
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Keegan Bull (stroke), Harrison Toxopeus, Stanley Alderson, Sam Barningham, Max Wilson, Sam Mohns, Charlie Figgins, Nicholas Mansell + Aeden Ward (cox)
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Bethany Glenn (stroke), Anna DeLong, Charlotte Bray, Holly Gray, Parekura Kellow, Emily Broomfield, Megan Farquhar, Zoe Corboy + Dylan Whale (cox)
Coached by: Mathew Jensen & Patrick Davenport
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Bowen de Gouw (stroke), Samuel Shotter, Brahm Erdmann, Sam Logan, Jared Barry, Nicolas Garner, Matthew Archer, Mitchell Hohaia + Jack Cresswell (cox)
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Baxter Holgate-Simpson (stroke), Daniel McSweeny, Hugo Verdonk, Ben Jury, Oscar Andrew, Christian Clark, Ander Castelltort, Callum Jarvis + Xavier Ram (cox)
Coached by: Mathew Jensen & Patrick Davenport
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Max Brown (stroke), Blake Bradshaw, Luca Kirwan, Ethan Blight, Angus Shotter, Jayden Tabani-Ivi, Jack Ready, Hunter Pethers-Boak + Savannah Barrack (cox)
Coached by: Aimee Pink
|
Social