Event Sponsor
Entrants list: Bennett Shield Regatta
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
AKGC
Maxim Lisinchenko (stroke), Elliot Cooper, Charlie Forsyth, Joshua Thorp, Theo Conley, Thomas Goodfellow, Haydn Cheung, Oscar Akel + Guy Smith (cox)
Coached by: Waldo Singleton & Tobias Rudkin
- Click to expand crew ⇨
AKGC
AKGC
Auckland
Auckland
Crew
#2
AKGC
Alexander Worth (stroke), Daniel Yu, Ben Worrall, Zachary Chu, Tate Mathieson, Cooper Philp, Jasper Hunter, Jayden Zhao + Lucas Lee (cox)
Coached by: Waldo Singleton & Tobias Rudkin
- Click to expand crew ⇨
AKGC
AKGC
Auckland
Auckland
Crew
#21
CAMC
[STPC]
Jack Calcinai (stroke), Jakob Kampenhout, Angus Denize, Leo O'Reilly, Sahasya Yerramsetti, Cameron Moores, Leon Lee, Daniel Ritchie + Tito Hay (cox)
Coached by: Chris Thorsen
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
CAMC
CAMC
Waikato
Waikato
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Marcus Wade (stroke), Samuel Bird, Raoul Mann, Caleb Drury, Seif Ali, Dylan Bryce-Borthwick, Aston Coyle, Cole Hampson-Tindale + Sam Herron (cox)
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
Charlie Farac (stroke), Joshua Morris, Jaidyn Harsant, Harrison Jones, Tane Brace, Joshua Mcgill, Edward Maclean, Oliver Swanton + Max Lewis (cox)
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
Crew
#14
NSHC
[WTLB]
Daniel Cho (stroke), Cameron Beck, Andrew Lucas, Joseph Lee, Agastya Ravindar, Jahriyah Urquhart, Boston Rogers, Oliver Poland + Boston Quiding (cox)
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
Crew
#15
NSHC
[WTLB]
Buster Waters (stroke), Sebastian Bardsley, Luke Bamford, Jackson Grant, Baylin Jeffery, Eli Roux De Buisson, Hugo Karam, Boston Kelly + Kahu Campbell (cox)
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
Crew
#1
SKEC
Zac Woods (stroke), Connor Mackie, Benjamin Rickard, Monty Neubert, Liam Dowling, Dylan Robinson, Henry Sutton, Sebastian Wallace + Beau Dowling (cox)
Coached by: Carl Vincent
- Click to expand crew ⇨
SKEC
SKEC
Auckland
Auckland
Crew
#21
WESC
[STPA]
Finn Judd (stroke), Ethan Pillai, Donacha Aitcheson, Edward Mulholland, Christian Norton, Thomas Donnelly, Ethan Goodwin, Torin Bidois-Treacy + Aiden Pool (cox)
Coached by: George Lawn & Shay Reid
Boat: St Marys Bay (L)
Boat: St Marys Bay (L)
- Click to expand crew ⇨
STPA
STPA
Auckland
Auckland
WESC
WESC
Auckland
Auckland
Crew
#31
WESC
[MTAL]
Jack Maxwell (stroke), Ted Rattray, Joshua Murphy, Duke Gilbert, Tim Reeves, Anthony Jacobsen, Louis Collis, Ollie Higgins + Jamie White (cox)
Coached by: James O'Sullivan & William Tucker
Boat: Max Weston (M)
Boat: Max Weston (M)
- Click to expand crew ⇨
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
WESC
WESC
Auckland
Auckland
Social