You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2013, 2012, 2011, 2009.
Results: Dewar Shield Blue Lake Regatta
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
click a filter below to remove it
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Michael Hawthorne & Brian Hawthorne
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Curtis Warner
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Roselle Magon
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Roselle Magon
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Emma-Jane Weller
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Fiona Bassett
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Tim Palmer
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Ross Webb & Rohan Condon
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb & Rohan Condon
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Ross Webb & Rohan Condon
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Ross Webb & Rohan Condon
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#4
HWBC
Coached by: Rohan Condon & Ross Webb
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Barry Squires
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#5
ROTC
Coached by: Alastair Riddle
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#4
ROTC
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#23
TGAC
Coached by: Duncan Bydelay
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Duncan Bydelay
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#32
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Rob Holmes
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
C Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Laura Bonney
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROTC
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#24
TGAC
Coached by: Craig Bocock & Toby Patton
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Laura Bonney
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#22
TGAC
Coached by: Duncan Bydelay
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Barry Squires
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Laura Bonney
|
D Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Neil Pollock
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#4
BPCC
Coached by: Laura Bonney
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Neil Pollock
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Paul Simmons
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
WHAC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#3
MERC
Coached by: Neil Pollock
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Laura Bonney
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Neil Pollock
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Barry Squires
|
C Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Craig Bocock & Toby Patton
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#32
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Laura Bonney
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Paul Simmons
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock MacKintosh
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock MacKintosh
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Grant Lindsay
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
WHAC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock MacKintosh
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#2
HKIC
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Peter Moody
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#3
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Graham Smith
|
C Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#4
WHAC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#7
WHAC
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#4
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#6
WHAC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Chris Betty
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne & Michael Hawthorne
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#75
TGAC
Coached by: AQUI
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Barry Squires
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#3
CAMC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
AKLC
Coached by: Neil Thomson
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Barry Squires
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Neil Thomson
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Gordan Meyers
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
SGEC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#4
SGEC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Nick Hanna
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Bradley Grant (stroke), Connor McNamara-Spackman, Lewis Morrell, Stephen Wright, Jonathan Curtis, Sean van Nieuwenhuizen, Cole Starling, Mathew Bennett + Keely Gage (cox)
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#75
TGAC
Jack Burgess (stroke), Gavin Powell, Justise Fry, Fergus Janissen, Ryan Young, Taine McLeod, Callum Aubrey, Elliot Janissen + Robbie Street (cox)
Coached by: AQUI
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Zak Everitt (stroke), Thomas Seyb, Isaac Mallinson, Regan Lees, Nick Tetley, Ryan Jans, Rory Mallinson, Rob MacKenzie + Thomas Callaghan (cox)
Coached by: Greg Reid
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Rohan Condon & Ross Webb
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Barry Squires
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Craig Bocock & Toby Patton
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#32
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#22
TGAC
Coached by: Craig Bocock & Toby Patton
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Laura Bonney
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Laura Bonney
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Neil Pollock
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Laura Bonney
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#3
MERC
Coached by: Neil Pollock
|
C Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Barry Squires
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Neil Pollock
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#3
MERC
Coached by: Neil Pollock
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Roger Giese
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Rohan Condon & Ross Webb
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Barry Squires
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#4
MERC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Neil Thomson
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Nick Hanna
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Gordan Meyers
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Barry Squires
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Nick Hanna
|
C Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
WHAC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#3
MERC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
SGEC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#5
SGEC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#4
SGEC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Graham Smith
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Mark Inder & Roselle Magon
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Graham Smith
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#75
TGAC
Coached by: AQUI
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#3
MERC
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Emma-Jane Weller
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Rohan Condon & Ross Webb
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Duncan Bydelay
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
Coached by: Toby Patton
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Toby Patton
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Toby Patton
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#75
TGAC
Coached by: AQUI
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#75
TGAC
Breana Sinclair (stroke), Catherine Berry, Florence Cook, Christina Powell, Rose Fawcett, Tehgan Barker, Zoe Kirtley, Lourdes Swann + Xavier Barry (cox)
Coached by: AQUI
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Holly Ferkins (stroke), Belle Mitford, Erin O'Donnell, Rita Twigley, Paige Korevaar, Alice Hirst, Emma Cunningham, Yasmine Sener + Kate Barwick (cox)
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Ellen Davis (stroke), Rhiannon Koni-Webb, Jasmine Brake, Mary-Rose Millett, Isabella Rogers, Olympe de Rouvroy, Isabela Montano, India Forbes + Scott Keats (cox)
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Grace Holland (stroke), Shreya Ekbote, Ruby Gooders, Lauren Shields, Rebeka Frood, Tyra Brennan, Aimee Channer, Sandalika Illangamudalige + Amelia Gooders (cox)
Coached by: Craig Bocock & Toby Patton
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Hannah Dixon (stroke), Nell Caughley, Vyna Lamont, Maya Cuff, Juliet Fordyce, Taila Marshall, Brooke Patchell, Courtney Marjoribanks + Ashleigh Salmons (cox)
Coached by: Paul Simmons
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Toby Patton
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#4
HWBC
Coached by: Rohan Condon & Ross Webb
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Duncan Bydelay
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#7
HWBC
Coached by: Rohan Condon & Ross Webb
|
|||
Entity
TGA*
TGA*
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGA*
Composite crew.
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Barry Squires
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#5
HWBC
Coached by: Ross Webb & Rohan Condon
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Rohan Condon & Ross Webb
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Rob Holmes
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#3
CAMC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#22
TGAC
Coached by: Duncan Bydelay
|
C Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Rob Holmes
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#8
HWBC
Coached by: Ross Webb & Rohan Condon
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROTC
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Rohan Condon & Ross Webb
|
D Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb & Rohan Condon
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#3
WREC
Coached by: Barry Squires
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Barry Squires
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#24
TGAC
Coached by: Craig Bocock & Toby Patton
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#6
HWBC
Coached by: Rohan Condon & Ross Webb
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Rohan Condon & Ross Webb
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Barry Squires
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
|
|||
Entity
BPC*
BPC*
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPC*
Composite crew. Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
AKLC
Coached by: Neil Thomson
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#3
CAMC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Neil Thomson
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Nick Hanna
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Gordan Meyers
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROTC
Jonathan Curtis (stroke), Sean van Nieuwenhuizen, Cole Starling, Mathew Bennett + Tyla Jansen van Nieuwenhuizen (cox)
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Graham Smith
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#75
TGAC
Coached by: AQUI
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Vincent Beck (stroke), Duncan MacErlich, Jackson Campbell, Jack Stone, John Black, Morgan Davies, Adam Tostevin, Liam Harvey + George Weeks (cox)
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Scott Alderson (stroke), Danyon Harris, Nick Elliffe, Mitchell Singe, Richard Glover, David Brkic, Adhi Gattsche, Leslie Hannon + Breanna Hawthorne (cox)
Coached by: Roger Giese
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Rohan Condon & Ross Webb
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb & Rohan Condon
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Neil Pollock
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Craig Bocock & Toby Patton
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Sofia Morrell (stroke), Alie Henderson-Corporaal, Lea Kreutmayer, Sara Whibley + Zoe Le Lievre (cox)
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Don Strachan
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Barry Squires
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#4
ROTC
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Ross Webb & Rohan Condon
|
C Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROTC
Aimee Bennett (stroke), Meg Aitchison, Te Mahara Swanson Hall, Elizabeth Hughes + Phoebe Johnston (cox)
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#22
TGAC
Coached by: Craig Bocock & Toby Patton
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
WHAC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Laura Bonney
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#2
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#75
TGAC
Coached by: AQUI
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#76
TGAC
Coached by: AQUI
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Rohan Condon & Ross Webb
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Rob Holmes
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Rohan Condon & Ross Webb
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Duncan Bydelay
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Barry Squires
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Ross Webb & Rohan Condon
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#32
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickar
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Barry Squires
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#3
WREC
Coached by: Barry Squires
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Neil Pollock
|
C Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Barry Squires
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
WHAC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#4
BPCC
Coached by: Laura Bonney
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#4
ROTC
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#4
WHAC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#7
BPCC
Coached by: Laura Bonney
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#5
BPCC
Coached by: Laura Bonney
|
D Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#5
ROTC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#6
BPCC
Coached by: Laura Bonney
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Hayden Shaw
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Graeme Weston (stroke), Graham Watt, Mark Jenkins, Alan Ernest, Finn Palsson, Richard McChesney, Steve Brine, Tony Dorman + John Owen (cox)
|
|||
Entity
TGA*
TGA*
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGA*
Trish Kamizona (stroke), Jenni Hendry, Nick Hanna, Alan McLean, Mike Lane, Richard Thompson, Maxine Drabble, Sharon Hanna + Gill Hawker (cox)
Composite crew. Coached by: Nick Hanna
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Glenn Hutley (stroke), Alan Cleaver, Mike Dawson, Graeme Fausett, Marty Melchers, Matt Birch, Phil Turton, Don Strachan + Matthew Guard (cox)
Coached by: Trevor Simpson
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Peter John Taylor (stroke), Bruce Walker, Richard Hughes, Dave Vinnicombe, Adele Gordon, Jeannette Lomas, Margot Chandler, Beverly O'Loughlin + Teyla Hudson (cox)
Coached by: Neil Thomson
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Mike Harrison (stroke), Chris Fotherby, Brett Wright, Clark Abel, Steve Mayo-Smith, John de Pont, Tony Corkery, Geraint Bermingham + Alison McLeod (cox)
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Marie Devoy (stroke), Ann Tucker, Sue Wright, Fiona Crummey, Kathryn McGredy, Diane Brew, Carolyn Harrison, Yvonne Kasper + Lyn Goddard (cox)
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROTC
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#4
ROTC
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Paul Simmons
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Laura Bonney
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#75
TGAC
Coached by: AQUI
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock MacKintosh
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock MacKintosh
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Sofia Morrell (stroke), Alie Henderson-Corporaal, Lea Kreutmayer, Cassidy Wenmoth + Keely Gage (cox)
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Aimee Bennett (stroke), Meg Aitchison, Te Mahara Swanson Hall, Elizabeth Hughes + Phoebe Johnston (cox)
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROTC
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#75
TGAC
Coached by: AQUI
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Rohan Condon & Ross Webb
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Rohan Condon & Ross Webb
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Rohan Condon & Ross Webb
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Graham Smith
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#3
MERC
Coached by: Graham Smith
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#4
MERC
Coached by: Graham Smith
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Mark Inder & Roselle Magon
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Mathew Bennett (stroke), Harry Allom, Mania Oxenham, Jordan McNamara-Spackman + Tyla Jansen van Nieuwenhuizen (cox)
Coached by: Glen Reichardt
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Graham Smith
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Roger Giese
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Joshua Beishaar (stroke), Tomas Mendes, Sam Dobrec, Sam Attard, Suave Pilisi, Liam Povey, Josh Hill, Alasdair Rae + Sam Fletcher (cox)
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Michael Kerr (stroke), Tyrin Poutai, Matthew Shirley, Tonga Liuaki, Alex Nota, Conor Mulcahy, Cain Young, Caleb Speck + Sarah Nota (cox)
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Jackson Campbell (stroke), Duncan MacErlich, John Black, Jack Stone, Morgan Davies, Joe Perry, Adam Tostevin, Liam Harvey + James Weeks (cox)
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#75
TGAC
Callum Aubrey (stroke), Elliot Janissen, Ryan Young, Taine McLeod, James Hwang, James Scott, Lachlan Meehan, Joshua Aubrey + Robbie Street (cox)
Coached by: AQUI
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Jimmy Cleaver (stroke), Alex McRobbie, Dylan Davis, Tu'a Fakava, Regan Bernasconi, John Lidgett, Daniel Barron, Murphy Waters + Connor Hull (cox)
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Gabriel Crean (stroke), Liam Waites, Tony Chapman, Josh Pettit, Callum August, Shamus Fraser, Charlie Binks, Nathan Morshead + Shelby Cuff (cox)
Coached by: Emma-Jane Weller & Fiona Bassett
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Glen Laing (stroke), Sebastian Osses-Purin, Sam Cummins, Hale Abernethy, Jackson Chadfield, Ryan Hennessy, Matei Paveluc, Kharn Wagstaff + Louis Chadfield (cox)
Coached by: Tim Palmer
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock MacKintosh
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock MacKintosh
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#32
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Peter Moody
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
WHAC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#75
TGAC
Coached by: AQUI
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#6
BPCC
Coached by: Roselle Magon
|
C Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Roselle Magon
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#4
BPCC
Coached by: Roselle Magon
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Mark Inder & Roselle Magon
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Roselle Magon & Mark Inder
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#7
BPCC
Coached by: Roselle Magon
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#3
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#5
BPCC
Coached by: Roselle Magon
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Shreya Ekbote (stroke), Tyra Brennan, Grace Holland, Sandalika Illangamudalige + Amelia Gooders (cox)
Coached by: Craig Bocock & Toby Patton
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#22
TGAC
Coached by: Craig Bocock & Toby Patton
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#75
TGAC
Coached by: AQUI
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Julia Ferris (stroke), Kendall Smith, Vicky Bruce-Miller, Susan Dawson, Violet Squire, Heather Martin, Renae Fisher, Shannon Cox + Aaron Harold (cox)
Coached by: Barry Squires
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock MacKintosh
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock MacKintosh
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Mark Inder & Roselle Magon
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Graham Smith
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#2
HKIC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Roselle Magon & Mark Inder
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Roselle Magon
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Toby Patton
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
Coached by: Toby Patton
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#4
HWBC
Coached by: Ross Webb & Rohan Condon
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Duncan Bydelay
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Ross Webb & Rohan Condon
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Rohan Condon & Ross Webb
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#6
HWBC
Coached by: Ross Webb & Rohan Condon
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Toby Patton
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#4
BPCC
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#2
HKIC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#7
HWBC
Coached by: Ross Webb & Rohan Condon
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
C Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#5
HWBC
Coached by: Ross Webb & Rohan Condon
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
WHAC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#4
WHAC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#3
MERC
Coached by: Graham Smith
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Graham Smith
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Curtis Warner
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Roselle Magon
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Emma-Jane Weller
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Fiona Bassett
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Tim Palmer
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Rohan Condon & Ross Webb
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Toby Patton
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Duncan Bydelay
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#2
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Roger Giese
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#4
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne & Craig Hawthorne
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Roselle Magon
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#5
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
AKLC
Coached by: Roger Giese
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock MacKintosh
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Grant Lindsay
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#3
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
AKLC
Coached by: Neil
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Chris Betty
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROTC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Barry Squires
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Duncan Bydelay
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb & Rohan Condon
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Laura Bonney
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#22
TGAC
Coached by: Craig Bocock & Toby Patton
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
AKLC
Coached by: Neil Thomson
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#4
SGEC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Barry Squires
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#3
MERC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Neil Thomson
|
C Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#3
CAMC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
SGEC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
|
|||
Entity
TGA*
TGA*
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGA*
Composite crew. Coached by: Nick Hanna
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Gordan Meyers
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#2
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#3
MERC
Coached by: Graham Smith
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Curtis Warner
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Roselle Magon & Mark Inder
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
C Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Roselle Magon
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Curtis Warner
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROTC
Coached by: Emma-Jane Weller
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Roselle Magon
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROTC
Coached by: Emma-Jane Weller
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Roselle Magon
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Roselle Magon
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Jim
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Fiona Bassett
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Curtis Warner & Tim Palmer
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
WHAC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Fiona Bassett
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#4
ROTC
Coached by: Emma-Jane Weller
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Rob Holmes
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Cassidy Wenmoth (stroke), Alie Henderson-Corporaal, Sofia Morrell, Meg Aitchison + Tyla Jansen van Nieuwenhuizen (cox)
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#4
ROTC
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROTC
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Neil Pollock
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Alastair Riddle
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Barry Squires
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Craig Bocock & Toby Patton
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Emma Matheson (stroke), Catherine Graham, Laura Jamieson, Isabella Kippenbeger + Lucy Youngquest (cox)
Coached by: Ross Webb & Rohan Condon
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Laura Bonney
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Laura Bonney
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#5
ROTC
Rebecca Jenkin (stroke), Elizabeth Hughes, Kate Robinson, Rowan Simmons + Tessa Harvey Keyworth (cox)
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Neil Pollock
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Neil Pollock
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Laura Bonney
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#22
TGAC
Coached by: Craig Bocock & Toby Patton
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#32
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Paul Simmons
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Craig Bocock & Toby Patton
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#3
MERC
Coached by: Neil Pollock
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Paul Simmons
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Rohan Condon & Ross Webb
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Ross Webb & Rohan Condon
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
Social