You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2014, 2013, 2012, 2011, 2009.
Results: Dewar Shield Blue Lake Regatta
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
click a filter below to remove it
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#2
KICC
Coached by: Leith Menzies & Conor Burns
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#33
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Raechel Cummins
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#32
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#3
KICC
Coached by: Leith Menzies & Conor Burns
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#34
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
Coached by: Neil S And G & Nicky Staite
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
Coached by: Christine Hobbs & Emma Lowe
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#4
CAMC
Coached by: Neil S And G & Nicky Staite
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#3
CAMC
Coached by: Neil S And G & Nicky Staite
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Nicky Gray
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Anna Cullum & Matt Carrutu
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#2
KICC
Coached by: Christine Hobbs & Emma Lowe
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#22
TGAC
Coached by: Anna Cullum & Matt Carrutu
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
Coached by: Neil S And G & Nicky Staite
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Ross Webb & Greg Vanderpeet
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Nick Dawe
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#3
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#4
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Nicky Gray
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
SGEC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#4
CAMC
Coached by: Nicky Gray
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#3
MERC
Coached by: Trudy Moulden
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
WHAC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
PETC
PETC
Wellington |
Crew
#1
PETC
Coached by: Andrew Bird
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Nathan Linford
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Grant Clearwater
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Nicky Gray
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Grant Clearwater
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Cameron Watson
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Nick Dawe
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Ross Webb & Greg Vanderpeet
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#32
SGEC
Coached by: Cameron Watson
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Grant Clearwater
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#32
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#4
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Michael Power
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Amanda Coombe
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Louis Chadfield (stroke), Jethro Magsalay-Downie, Samuel Turley, Christopher McGrath + Jackson Chadfield (cox)
Coached by: Raechel Cummins
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Trudy Moulden
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
WHAC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#4
WHAC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#4
MERC
Coached by: Trudy Moulden
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#4
CAMC
Coached by: Nicky Gray
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#5
CAMC
Coached by: Nicky Gray
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
Coached by: Peter Jansen & Kristian Barbarich
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#3
KICC
Coached by: Peter Jansen & Kristian Barbarich
|
|||
Entity
PETC
PETC
Wellington |
Crew
#1
PETC
Coached by: Andrew Bird
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Ross Webb & Greg Vanderpeet
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Grant Clearwater
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
||||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#3
KICC
Coached by: Leith Menzies & Conor Burns
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
||||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
||||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Tim Palmer
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
Coached by: Neil S And G & Nicky Staite
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#2
KICC
Coached by: Christine Hobbs & Emma Lowe
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Fiona Bassett
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Matt Carratu & Anna Cullum
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Nicky Gray
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#22
TGAC
Coached by: Anna Cullum & Matt Carrutu
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
Coached by: Nicky Gray
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Nicky Gray
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Amanda Coombe
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Trudy Moulden
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Peter Britton
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#4
WHAC
|
|||
Entity
PETC
PETC
Wellington |
Crew
#2
PETC
Coached by: Andrew Bird
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Nathan Linford
|
|||
Entity
PETC
PETC
Wellington |
Crew
#1
PETC
Coached by: Andrew Bird
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Michael Power
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Raechel Cummins
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Robin Baird
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Alex Dawson
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Ross Webb & Greg Vanderpeet
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Ross Webb & Greg Vanderpeet
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#4
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Fiona Bassett
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Nicky Gray
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
||||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
PETC
PETC
Wellington |
Crew
#1
PETC
Coached by: Andrew Bird
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
||||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#3
KICC
Coached by: Leith Menzies & Conor Burns
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROTC
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
Coached by: Leith Menzies & Conor Burns
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
||||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#3
KICC
Coached by: Leith Menzies & Conor Burns
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
Coached by: Peter Jansen & Jack Stevens
|
|||
Entity
MER*
MER*
Auckland |
Crew
#2
MER*
Composite crew. Coached by: Murray Twining
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
Coached by: Roger Watts
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#32
SGEC
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Amanda Coombe
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Nicky Gray
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
||||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Grant Clearwater
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Amy Gillies-Smith (stroke), Kara Crawford-Smith, Campbell Tito, Rosemary Bremner + Freyja Rowley (cox)
Coached by: Teagan Adams
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Hayden Shaw
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Luke Jenkins & Matt Rickard
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Neil S And G & Nicky Staite
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
Coached by: Neil S And G & Nicky Staite
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#32
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Ross Webb & Greg Vanderpeet
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#22
TGAC
Coached by: Duncan By De Ley
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Fiona Bassett
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Duncan By De Ley
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#4
BPCC
Coached by: Nick Dawe
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Nathan Linford
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
Coached by: Peter Jansen & Kristian Barbarich
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#2
KICC
Coached by: Peter Jansen & Jack Stevens
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#5
MERC
Coached by: Murray Twining
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#3
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Nathan Linford
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Craig Hawthorne
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
Coached by: Leith Menzies & Conor Burns
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TPOC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Luke Jenkins & Matt Rickard
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#32
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#34
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
Coached by: Peter Jansen & Kristian Barbarich
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#33
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Nathan Linford
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Eylse Rothery & Toby Paton
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Teagan Adams
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#32
SGEC
Coached by: Cameron Watson
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#23
TGAC
Coached by: Eylse Rothery & Toby Paton
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Don Strachan
|
|||
Entity
NSH*
NSH*
Auckland |
Crew
#1
NSH*
Composite crew.
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
WHAC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: James Boyce
|
|||
Entity
EBSC
EBSC
Auckland |
Crew
#1
EBSC
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
Coached by: Peter Jansen & Kristian Barbarich
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#4
KICC
Coached by: Leith Menzies & Conor Burns
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#2
KICC
Coached by: Peter Jansen & Jack Stevens
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#32
SGEC
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
PETC
PETC
Wellington |
Crew
#2
PETC
Coached by: Andrew Bird
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#4
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb & Greg Vanderpeet
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Nathan Linford & Hayden Shaw
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Nick Dawe
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Duncan By De Ley
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
||||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Fiona Bassett
|
Social