You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2024, 2023, 2022, 2021, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2009.
Results: Dewar Shield Blue Lake Regatta
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Duncan By De Ley
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Duncan By De Ley
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast
Entity
NAPG
NAPG
East Coast |
Crew
#2
HWBC
[NAPG]
Coached by: Ross Webb
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#4
TGAC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
Coached by: Duncan By De Ley & Steve Finlayson
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast
Entity
IONA
IONA
East Coast |
Crew
#1
HWBC
[IONA]
Coached by: Ross Webb
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#4
BPCC
[TRGG]
Coached by: Craig Bocock
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#2
COMC
[ROSE]
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#2
BPCC
[BTHC]
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#5
TGAC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#2
WHAC
[WHAK]
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#6
TGAC
|
C Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAC
[WHAK]
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#3
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
Coached by: Duncan By De Ley & Steve Finlayson
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast
Entity
NAPG
NAPG
East Coast |
Crew
#2
HWBC
[NAPG]
Coached by: Ross Webb
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#4
BPCC
[TRGG]
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#5
TGAC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#2
WHAC
[WHAK]
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#3
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast
Entity
IONA
IONA
East Coast |
Crew
#1
HWBC
[IONA]
Coached by: Ross Webb
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Duncan By De Ley
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#2
COMC
[ROSE]
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Duncan By De Ley
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#4
TGAC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#2
BPCC
[BTHC]
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#6
TGAC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAC
[WHAK]
Coached by: Graham Watt
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb & Matt Lawson
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
Coached by: Steve Finlayson & Jodi Tong
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#4
TGAC
Coached by: Andrew Ede & Maxie Robb
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
SGEC
[MACL]
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb & Matt Lawson
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
SGEC
[MACL]
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
Coached by: Steve Finlayson & Jodi Tong
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#4
TGAC
Coached by: Andrew Ede & Maxie Robb
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Chick Hammond & Peter Olifiers
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Matthew Joyce
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Chick Hammond & Peter Olifiers
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Matthew Joyce
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
COMC
[STLN]
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
COMC
[PUKE]
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#3
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
COMC
[STLN]
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
COMC
[PUKE]
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#3
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Jimmy Austin (stroke), Nabeel Khan, Sam Mohns, Jamie Vukovich, Jamie Moss, Seb Ness, Bill An, William Thompson + Tori Johnson (cox)
Coached by: Katie Halliday
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Jimmy Austin (stroke), Nabeel Khan, Sam Mohns, Jamie Vukovich, Jamie Moss, Seb Ness, Bill An, William Thompson + Tori Johnson (cox)
Coached by: Katie Halliday
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Steve Finlayson & Jodi Tong
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Steve Finlayson & Jodi Tong
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Louise Beaumont & Sandy Stuart
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#3
CAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#4
CAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#4
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Nick Hanna
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#5
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#7
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
SGEC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Masters grade: Open (27+)
|
C Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#6
NSHC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Martha Delong
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Nick Hanna
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Louise Beaumont & Sandy Stuart
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#3
CAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Nick Hanna
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#4
CAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#5
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#7
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#6
NSHC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Martha Delong
|
|||
Entity
HORC
HORC
Wellington |
Crew
#1
HORC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Andrew Bealing
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#4
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
SGEC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Masters grade: Open (27+)
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Entity
TRID
TRID
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAC
[TRID]
Coached by: Chick Hammond & Peter Olifiers
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#2
WHAC
[WHAK]
Coached by: Chick Hammond & Peter Olifiers
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#2
WHAC
[WHAK]
Coached by: Chick Hammond & Peter Olifiers
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Entity
TRID
TRID
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAC
[TRID]
Coached by: Chick Hammond & Peter Olifiers
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Joshua Bailey-Montgomery (stroke), Joe Bacon, Archie Bruning, Zakary Conayne + Charlie Williams (cox)
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Joshua Bailey-Montgomery (stroke), Joe Bacon, Archie Bruning, Zakary Conayne + Charlie Williams (cox)
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Simon Lack & Michael Harrison
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Simon Lack & Michael Harrison
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Tom Clark
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Steve Brine & Natysha Hubbard
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Simon Lack & Michael Harrison
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Tom Clark
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Coached by: Steve Brine & Natysha Hubbard
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROTC
Coached by: Tom Clark
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#3
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Tom Clark
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Coached by: Steve Brine & Natysha Hubbard
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Simon Lack & Michael Harrison
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Steve Finlayson & Olivia Ashby
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Simon Lack & Michael Harrison
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Steve Brine & Natysha Hubbard
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROTC
Coached by: Tom Clark
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Simon Lack & Michael Harrison
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Tom Clark
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#3
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Jenna Brangwynne (stroke), Sarah Laban-Ten Dam, Nina Turner, Grace Hutchinson + Zara Brangwynne (cox)
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Andrew Ede & Maxie Robb
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Jenna Brangwynne (stroke), Sarah Laban-Ten Dam, Nina Turner, Grace Hutchinson + Zara Brangwynne (cox)
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Andrew Ede & Maxie Robb
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Matt Mannington
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Matt Mannington
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Matt Mannington
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Matt Mannington
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
WHA*
WHA*
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHA*
Composite crew. Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Matthew Joyce
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Hugh Monro
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
WTM*
WTM*
Auckland |
Crew
#1
WTM*
Composite crew. Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Nick Hanna
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Matthew Joyce
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
WTM*
WTM*
Auckland |
Crew
#1
WTM*
Composite crew. Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Masters grade: Open (27+)
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHA*
WHA*
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHA*
Composite crew. Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Hugh Monro
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Sandy Stewart
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Alastair Riddle
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#3
CAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Masters grade: Open (27+)
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Sandy Stewart
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#3
CAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Masters grade: Open (27+)
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Masters grade: Open (27+)
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Nele Deittert (stroke), Emily Holland, Aoife Taylor, Charlize Tutbury, Maddison Shanks, Mia Finlayson, Emma Averill, Rhianna Loughnan + Aine Taylor (cox)
Coached by: Jodi Tong & Steve Finlayson
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Estelle Parker (stroke), Ruby Meachen, Isobel Anderson, Ayla Hawthorne, Talitha Donaldson, Lauren Gower, Isabel Riki, Dahnell Fourie + Mya Tremlett (cox)
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Jessica Gunn (stroke), Tina Gunn, Ann Tucker, Carolyn Harrison, Jo Gleeson, Marie Devoy, Kathryn McGredy, Judy Shadbolt + Alison McLeod (cox)
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Ayla Rowe (stroke), Armanii Samson, Tyla Cox, Sophie Sisson, Natysha Hubbard, Charlotte Paulsen, Sophie Peat, Grace Iremonger + Evia Linnell-Olsen (cox)
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Nele Deittert (stroke), Emily Holland, Aoife Taylor, Charlize Tutbury, Maddison Shanks, Mia Finlayson, Emma Averill, Rhianna Loughnan + Aine Taylor (cox)
Coached by: Jodi Tong & Steve Finlayson
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Estelle Parker (stroke), Ruby Meachen, Isobel Anderson, Ayla Hawthorne, Talitha Donaldson, Lauren Gower, Isabel Riki, Dahnell Fourie + Mya Tremlett (cox)
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Ayla Rowe (stroke), Armanii Samson, Tyla Cox, Sophie Sisson, Natysha Hubbard, Charlotte Paulsen, Sophie Peat, Grace Iremonger + Evia Linnell-Olsen (cox)
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
COMC
[STLN]
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#2
COMC
[STLN]
Coached by: Charles Haggie
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
COMC
[STLN]
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAC
[WHAK]
Coached by: Steve Brine & Natysha Hubbard
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#2
WHAC
[WHAK]
Coached by: Steve Brine & Natysha Hubbard
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Paul Clinton
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Tom Clark
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
Coached by: Olivia Ashby & Andrew Ede
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
WHAC
Coached by: Steve Brine & Natysha Hubbard
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Tom Clark
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAC
[WHAK]
Coached by: Steve Brine & Natysha Hubbard
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#2
WHAC
[WHAK]
Coached by: Steve Brine & Natysha Hubbard
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
Coached by: Olivia Ashby & Andrew Ede
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
WHAC
Coached by: Steve Brine & Natysha Hubbard
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Tom Clark
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Tom Clark
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Allie Reid (stroke), Georgie Gash, Riley Elliott-Lowe, Lia Chalmers, Maia Fitzpatrick, Maya Wells, Haylee Mora, Paige Hughes + Hannah Ross-Evans (cox)
Coached by: Olivia Ashby & Maxie Robb
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Allie Reid (stroke), Georgie Gash, Riley Elliott-Lowe, Lia Chalmers, Maia Fitzpatrick, Maya Wells, Haylee Mora, Paige Hughes + Hannah Ross-Evans (cox)
Coached by: Olivia Ashby & Maxie Robb
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
Coached by: Steve Finlayson & Andrew Ede
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAC
[WHAK]
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#4
TGAC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#4
TGAC
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
Coached by: Steve Finlayson & Andrew Ede
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAC
[WHAK]
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Duncan By De Ley
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Louise Beaumont & Sandy Stewart
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Masters grade: Open (27+)
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Louise Beaumont & Sandy Stewart
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
ROT*
ROT*
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROT*
Composite crew. Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
ROT*
ROT*
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROT*
Composite crew. Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
||||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Katie Halliday
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Louise Beaumont & Sandy Stewart
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Louise Beaumont & Sandy Stewart
|
|||
Entity
ROT*
ROT*
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROT*
Composite crew. Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Katie Halliday
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
ROT*
ROT*
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROT*
Composite crew. Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Max Gerber (stroke), Mitchell Jones, Hugo Minor, Harrison Stewart, Heath Awatere-Madden, Finn Downing, William Mannington, Sam Bright + Oscar Bromhead (cox)
Coached by: Mike Trautvetter & Matt Mannington
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Jodi Tong & Steve Finlayson
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
TEKC
TEKC
Waikato/BoP |
Crew
#1
COMC
[TEKC]
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast
Entity
IONA
IONA
East Coast |
Crew
#1
HWBC
[IONA]
Coached by: Ross Webb & Matt Lawson
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Entity
TRID
TRID
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAC
[TRID]
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Ross Webb
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#2
COMC
[STLN]
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty
Entity
WHIC
WHIC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BPCC
[WHIC]
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Steve Finlayson & Jodi Tong
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#3
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Jodi Tong & Steve Finlayson
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast
Entity
IONA
IONA
East Coast |
Crew
#1
HWBC
[IONA]
Coached by: Ross Webb & Matt Lawson
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty
Entity
WHIC
WHIC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BPCC
[WHIC]
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#2
COMC
[STLN]
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Ross Webb
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
TEKC
TEKC
Waikato/BoP |
Crew
#1
COMC
[TEKC]
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Entity
TRID
TRID
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAC
[TRID]
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#3
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Steve Finlayson & Jodi Tong
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#4
COMC
[STLN]
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
COMC
[PUKE]
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
COMC
[STLN]
Coached by: Charles Haggie
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Caitlyn Wardell & Grumpy Old Men
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#3
COMC
[STLN]
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#4
COMC
[STLN]
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#3
COMC
[STLN]
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Caitlyn Wardell & Grumpy Old Men
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
COMC
[PUKE]
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
COMC
[STLN]
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
Coached by: Caitlyn Wardell & Grumpy Old Men
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Simon Lack & Michael Harrison
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Holly Ramsden (stroke), Sarah Laban-Ten Dam, Makayla Reynolds, Hayley Forlong + Zara Brangwynne (cox)
Coached by: Olivia Ashby & Jodi Tong
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Simon Lack & Michael Harrison
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Tom Clark
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Steve Brine & Natysha Hubbard
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
|
|||
Entity
ROT*
ROT*
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROT*
Composite crew.
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Holly Ramsden (stroke), Sarah Laban-Ten Dam, Makayla Reynolds, Hayley Forlong + Zara Brangwynne (cox)
Coached by: Olivia Ashby & Jodi Tong
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Simon Lack & Michael Harrison
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Tom Clark
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Simon Lack & Michael Harrison
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
||||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Steve Brine & Natysha Hubbard
|
|||
Entity
ROT*
ROT*
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROT*
Composite crew.
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#2
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#2
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Chick Hammond & Peter Olifiers
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Chick Hammond & Peter Olifiers
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb & Matt Lawson
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Steve Finlayson & Jodi Tong
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Olivia Ashby & Andrew Ede
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Sandy Stewart & Louise Beaumont
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Steve Finlayson & Jodi Tong
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb & Matt Lawson
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Olivia Ashby & Andrew Ede
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Sandy Stewart & Louise Beaumont
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Coached by: Steve Brine & Natysha Hubbard
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Andrew Ede & Maxie Robb
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
||||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Andrew Ede & Maxie Robb
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Paul Clinton
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Coached by: Steve Brine & Natysha Hubbard
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
||||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Mia Jenkins (stroke), Mike Seatter, Finn Palsson, Natysha Hubbard, Debbie Rowe, Gillian Peterson, Richard McChesney, Steve Brine + Evia Linnell-Olsen (cox)
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Trish Kamizona (stroke), Alan McLean, Richard Thompson, Tim Jenvey, Nick Hanna, Kathryn Sharplin, Jacqui Cleary, Alison Glaholm + Gerry Carver (cox)
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Nick Hanna
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Mia Jenkins (stroke), Mike Seatter, Finn Palsson, Natysha Hubbard, Debbie Rowe, Gillian Peterson, Richard McChesney, Steve Brine + Evia Linnell-Olsen (cox)
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Trish Kamizona (stroke), Alan McLean, Richard Thompson, Tim Jenvey, Nick Hanna, Kathryn Sharplin, Jacqui Cleary, Alison Glaholm + Gerry Carver (cox)
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Nick Hanna
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Robin Harrington (stroke), Aly Miehlbradt, Bronwyn McGill, Gordon Williams, Chris Brake, Martha DeLong, Peter Buntain, Kevin Sanderson + Rebecca Caroe (cox)
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Marie Devoy (stroke), Ann Tucker, Kathryn McGredy, Carolyn Harrison, Chris Fotherby, Tony Corkery, Mike Harrison, Shaun Adams + Alison McLeod (cox)
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Fiona Crummey
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Robin Harrington (stroke), Aly Miehlbradt, Bronwyn McGill, Gordon Williams, Chris Brake, Martha DeLong, Peter Buntain, Kevin Sanderson + Rebecca Caroe (cox)
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Marie Devoy (stroke), Ann Tucker, Kathryn McGredy, Carolyn Harrison, Chris Fotherby, Tony Corkery, Mike Harrison, Shaun Adams + Alison McLeod (cox)
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Fiona Crummey
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock & Maxine Drabble
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Simon Lack & Michael Harrison
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Simon Lack & Michael Harrison
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Simon Lack & Michael Harrison
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Simon Lack & Michael Harrison
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock & Maxine Drabble
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb & Matt Lawson
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb & Matt Lawson
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#4
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#4
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAM*
CAM*
Waikato |
Crew
#1
CAM*
Composite crew. Coached by: Louise Beaumont & Simon Aubrey
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAM*
CAM*
Waikato |
Crew
#1
CAM*
Composite crew. Coached by: Louise Beaumont & Simon Aubrey
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Jacob Davey (stroke), Fritz Andrae, Alex Rendle, Keegan Bull, Harrison Toxopeus, Riley Manning, Gabriel Jacobi-Campos, Konstantin Klaeser + Tataiarangi Baker (cox)
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Joshua Bailey-Montgomery (stroke), Leo Booth, George Wilson, Joe Bacon, Archie Bruning, Connor Kemp, Mitchell McGrath, Zakary Conayne + Charlie Williams (cox)
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Max Gerber (stroke), Mitchell Jones, Hugo Minor, Harrison Stewart, Heath Awatere-Madden, Finn Downing, William Mannington, Sam Bright + Oscar Bromhead (cox)
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Jacob Davey (stroke), Fritz Andrae, Alex Rendle, Keegan Bull, Harrison Toxopeus, Riley Manning, Gabriel Jacobi-Campos, Konstantin Klaeser + Tataiarangi Baker (cox)
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Joshua Bailey-Montgomery (stroke), Leo Booth, George Wilson, Joe Bacon, Archie Bruning, Connor Kemp, Mitchell McGrath, Zakary Conayne + Charlie Williams (cox)
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Max Gerber (stroke), Mitchell Jones, Hugo Minor, Harrison Stewart, Heath Awatere-Madden, Finn Downing, William Mannington, Sam Bright + Oscar Bromhead (cox)
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
HORC
HORC
Wellington |
Crew
#1
HORC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Andrew Bealing
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#3
CAMC
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
HORC
HORC
Wellington |
Crew
#1
HORC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Andrew Bealing
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#3
CAMC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Fiona Crummey
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Sandy Stewart
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Sandy Stewart
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Sandy Stewart
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Sandy Stewart
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Masters grade: Open (27+)
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Duncan By De Ley
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Rob Foster & Charles Haggie
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#2
HAMC
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast
Entity
NAPG
NAPG
East Coast |
Crew
#1
HWBC
[NAPG]
Coached by: Michael Harrison
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Jodi Tong & Olivia Ashby
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Duncan By De Ley
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast
Entity
NAPG
NAPG
East Coast |
Crew
#1
HWBC
[NAPG]
Coached by: Michael Harrison
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Jodi Tong & Olivia Ashby
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#2
WHAC
[WHAK]
Coached by: Graham Watt
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Rob Foster & Charles Haggie
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#2
HAMC
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAC
[WHAK]
Coached by: Graham Watt
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#2
BPCC
[ROSE]
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast
Entity
NAPG
NAPG
East Coast |
Crew
#2
HWBC
[NAPG]
Coached by: Ross Webb & Matt Lawson
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#4
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
C Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#3
COMC
[STLN]
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Jodi Tong & Olivia Ashby
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Ross Webb
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#2
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
TEKC
TEKC
Waikato/BoP |
Crew
#4
COMC
[TEKC]
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Jodi Tong & Olivia Ashby
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Ross Webb
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast
Entity
IONA
IONA
East Coast |
Crew
#1
HWBC
[IONA]
Coached by: Ross Webb & Matt Lawson
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#5
TGAC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
COMC
[ROSE]
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast
Entity
NAPG
NAPG
East Coast |
Crew
#2
HWBC
[NAPG]
Coached by: Ross Webb & Matt Lawson
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#2
BPCC
[ROSE]
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#3
COMC
[STLN]
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#2
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#2
COMC
[STLN]
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BPCC
[BTHC]
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#3
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#4
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Chick Hammond & Peter Olifiers
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
COMC
[STLN]
Coached by: Charles Haggie
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Matthew Joyce
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
COMC
[STLN]
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Chick Hammond & Peter Olifiers
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Matthew Joyce
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#2
COMC
[STLN]
Coached by: Charles Haggie
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
ROT*
ROT*
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROT*
Composite crew. Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Masters grade: Open (27+)
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
ROT*
ROT*
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROT*
Composite crew. Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
ROT*
ROT*
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROT*
Composite crew. Masters grade: Open (27+)
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Caitlin Rowland (stroke), Somer Taylor, Emilie Gerber, Avani Tuck, Morgan Awatere-Maden, Frith Donaldson, Molly Cardwell-Dray, Hannah Oliver + Sophie King (cox)
Coached by: Simon Lack & Michael Harrison
|
|||
Entity
NSH*
NSH*
Auckland |
Crew
#1
NSH*
Isabella Bardua (stroke), Madison Lockyer, Grace Rackham, Ruby Horwood, Tahlia Bull, Mikayla Zwart, Lauren Dwyer, Eva Dalimore Short + Lizzie Jeffrey (cox)
Composite crew.
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Beth Davis (stroke), Jane Plowman, Kathleen White, Liz Peters, Kerstin Mandell, Simone Archer, Nicki Triggs, Lisa McCallum + Karen Bryant (cox)
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Caitlin Rowland (stroke), Somer Taylor, Emilie Gerber, Avani Tuck, Morgan Awatere-Maden, Frith Donaldson, Molly Cardwell-Dray, Hannah Oliver + Sophie King (cox)
Coached by: Simon Lack & Michael Harrison
|
|||
Entity
NSH*
NSH*
Auckland |
Crew
#1
NSH*
Isabella Bardua (stroke), Madison Lockyer, Grace Rackham, Ruby Horwood, Tahlia Bull, Mikayla Zwart, Lauren Dwyer, Eva Dalimore Short + Lizzie Jeffrey (cox)
Composite crew.
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Beth Davis (stroke), Jane Plowman, Kathleen White, Liz Peters, Kerstin Mandell, Simone Archer, Nicki Triggs, Lisa McCallum + Karen Bryant (cox)
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Matt Mannington
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Matt Mannington
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Matt Mannington
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Matt Mannington
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Matt Mannington
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Matt Mannington
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#2
COMC
[STLN]
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#3
COMC
[STLN]
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#2
WHAC
[WHAK]
Coached by: Chick Hammond & Peter Olifiers
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
COMC
[PUKE]
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Entity
TRID
TRID
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAC
[TRID]
Coached by: Chick Hammond & Peter Olifiers
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#2
COMC
[STLN]
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#3
COMC
[STLN]
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Entity
TRID
TRID
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAC
[TRID]
Coached by: Chick Hammond & Peter Olifiers
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#2
WHAC
[WHAK]
Coached by: Chick Hammond & Peter Olifiers
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
COMC
[PUKE]
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Steve Finlayson & Olivia Ashby
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
Coached by: Olivia Ashby & Andrew Ede
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Steve Finlayson & Olivia Ashby
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
Coached by: Olivia Ashby & Andrew Ede
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Andrew Ede
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Caitlyn Wardell & Grumpy Old Men
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Caitlyn Wardell & Grumpy Old Men
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
WTM*
WTM*
Auckland |
Crew
#1
WTM*
Composite crew. Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
ROT*
ROT*
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROT*
Composite crew. Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
MER*
MER*
Auckland |
Crew
#1
MER*
Composite crew. Masters grade: Open (27+)
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
MER*
MER*
Auckland |
Crew
#1
MER*
Composite crew. Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
WTM*
WTM*
Auckland |
Crew
#1
WTM*
Composite crew. Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
ROT*
ROT*
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROT*
Composite crew. Masters grade: Open (27+)
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast
Entity
NAPG
NAPG
East Coast |
Crew
#1
HWBC
[NAPG]
Coached by: Ross Webb & Matt Lawson
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
COMC
[STLN]
Coached by: Charles Haggie
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast
Entity
NAPG
NAPG
East Coast |
Crew
#1
HWBC
[NAPG]
Coached by: Ross Webb & Matt Lawson
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Sandy Stewart & Louise Beaumont
|
|||
Entity
ROT*
ROT*
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROT*
Composite crew. Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
SGEC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#4
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Masters grade: Open (27+)
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
SGEC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#4
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Katie Halliday
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Sandy Stewart & Louise Beaumont
|
|||
Entity
ROT*
ROT*
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROT*
Composite crew. Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Masters grade: Open (27+)
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Matt Mannington
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Matt Mannington
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Matt Mannington
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Matt Mannington
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Grumpy Old Men & Caitlyn Wardell
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Maxie Robb & Andrew Ede
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Simon Lack & Michael Harrison
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Maxie Robb & Andrew Ede
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Simon Lack & Michael Harrison
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAC
[WHAK]
Graceyn Growden (stroke), Grace Iremonger, Charlotte Paulsen, Sophie Sisson + Evia Linnell-Olsen (cox)
Coached by: Steve Brine & Natysha Hubbard
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Jenna Brangwynne (stroke), Nina Turner, Makayla Reynolds, Sarah Laban-Ten Dam + Zara Brangwynne (cox)
Coached by: Paul Clinton & Olivia Ashby
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb & Matt Lawson
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Tom Clark
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#3
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Coached by: Steve Brine & Natysha Hubbard
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Jenna Brangwynne (stroke), Nina Turner, Makayla Reynolds, Sarah Laban-Ten Dam + Zara Brangwynne (cox)
Coached by: Paul Clinton & Olivia Ashby
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb & Matt Lawson
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Tom Clark
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#3
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAC
[WHAK]
Graceyn Growden (stroke), Grace Iremonger, Charlotte Paulsen, Sophie Sisson + Evia Linnell-Olsen (cox)
Coached by: Steve Brine & Natysha Hubbard
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Coached by: Steve Brine & Natysha Hubbard
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TGAC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Olivia Ashby & Jodi Tong
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
|
Social