Entrants list: Canterbury Champs
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
BURN
Coached by: Christina Blackford
- Click to expand crew ⇨
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CHCC
Coached by: Andrew Taylor & Liam O'Leary
- Click to expand crew ⇨
CHCC
CHCC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
OBHC
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
- Click to expand crew ⇨
OBHC
OBHC
Otago
Otago
Crew
#2
OBHC
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
- Click to expand crew ⇨
OBHC
OBHC
Otago
Otago
Crew
#3
OBHC
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
- Click to expand crew ⇨
OBHC
OBHC
Otago
Otago
Crew
#1
OTAC
Coached by: Dylan Davis & Lauren Gibb
- Click to expand crew ⇨
OTAC
OTAC
Otago
Otago
Crew
#1
SHIR
Coached by: James Lilley & Lachlan Nicholas
- Click to expand crew ⇨
SHIR
SHIR
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
SHIR
Coached by: James Lilley & Lachlan Nicholas
- Click to expand crew ⇨
SHIR
SHIR
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STCC
Coached by: Daniel Ryan
- Click to expand crew ⇨
STCC
STCC
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
STCC
Coached by: Daniel Ryan
- Click to expand crew ⇨
STCC
STCC
Canterbury
Canterbury
Crew
#30
TIMC
Coached by: Brian Smith & Jaimee Harrison
- Click to expand crew ⇨
TIMC
TIMC
Canterbury
Canterbury
Crew
#21
WRAC
Coached by: Clayton Lindstrom & Grant Morgan
- Click to expand crew ⇨
WRAC
WRAC
Marlborough
Marlborough
Crew
#22
WRAC
Coached by: Clayton Lindstrom & Grant Morgan
- Click to expand crew ⇨
WRAC
WRAC
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
WTUC
Coached by: Russell Everett
Boat: Ruffell
Boat: Ruffell
- Click to expand crew ⇨
WTUC
WTUC
Southland
Southland
This regatta provides for recognition of more than one class within an event. You can swap to an expanded version of the entrants, which shows the various classes. Because an event can cover several classes the event class code listed here is a 'common denominator' class.
Social