You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2009, 2008, 2007.
Results: Lake Dunstan Rowing Regatta
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#3
WHOC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#1
PCUC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#4
WHOC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#1
PCUC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#2
WNKC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#3
WHOC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#4
WHOC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#2
WNKC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#3
OTAC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#3
WNKC
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#1
PCUC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#2
WNKC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#1
PCUC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#3
OTAC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#3
WNKC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#2
OAMC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#5
INVC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#3
INVC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#2
INVC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#8
INVC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#6
INVC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#4
WHOC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#5
WHOC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#4
INVC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#7
INVC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#5
INVC
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#2
INVC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#4
WHOC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#7
INVC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#5
WHOC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#4
INVC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#3
INVC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#8
INVC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#6
INVC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#3
WHOC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TWLC
TWLC
Canterbury |
Crew
#1
TWLC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
no crew listed
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#2
WTUC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#3
OTAC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#4
OTAC
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#3
WTUC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#2
INVC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#5
OTAC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
no crew listed
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#2
WTUC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#3
OTAC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#4
OTAC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#2
INVC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TWLC
TWLC
Canterbury |
Crew
#1
TWLC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#3
WTUC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#5
OTAC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Jamie Saunders
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#2
WTUC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#3
WTUC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#2
OAMC
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#2
WTUC
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#3
WTUC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#2
OAMC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#2
WNKC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#1
PCUC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#1
PCUC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#2
WNKC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#1
PCUC
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#2
PCUC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
no crew listed
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#4
OTAC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
no crew listed
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#3
OTAC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
no crew listed
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#4
OTAC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#1
PCUC
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#2
PCUC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
no crew listed
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#3
OTAC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#3
OAMC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
Coached by: Brooke O'Connor
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Shilo Tilyard Te Kaahui (stroke), Maddie Grant, Ella Galletly, Samantha Biemond + Milly van Dam (cox)
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#2
OAMC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Daniela Lemow (stroke), Laura Anderson, Michaela King, Tenera Heineman-Livett + Tabitha Seaton (cox)
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
Coached by: Brooke O'Connor
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#3
OAMC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#2
OAMC
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Daniela Lemow (stroke), Laura Anderson, Michaela King, Tenera Heineman-Livett + Tabitha Seaton (cox)
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Shilo Tilyard Te Kaahui (stroke), Maddie Grant, Ella Galletly, Samantha Biemond + Milly van Dam (cox)
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Penelope Barnsdale
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
COM*
COM*
New Zealand |
Crew
#1
COMP
Composite crew.
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Penelope Barnsdale
|
|||
Entity
COM*
COM*
New Zealand |
Crew
#1
COMP
Composite crew.
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
T J Woodrow (stroke), Josh Harrex, Alex Peacock, Nathan Cradock, Joey Blaikie, Simon Lloyd, Cody Laing + Jack Bruce (cox)
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#2
INVC
Corban Watson (stroke), Kane Wilson, Scott Pulley, Riley Chilton, Thomas Elder, Scott Radka, Dylan Milford, Rowan Haveron + Monique Kerr (cox)
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
Blake Green (stroke), Kerry Kelly, Calum MacIndoe, Mathew Nind, Johannes Te Kooro, Cameron Perkins, Kahn Maere, Henri Deuchrass + Nick Hoffman (cox)
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Adam Carter (stroke), Sam Dunlevey, Scott Kingsbury, Jack Doublet, Aaron Walker, River Stockwell, Reece Pritchard, Matthew Jones + Kane Evans (cox)
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Connor Thompson (stroke), Nick Drummond, Sean Fieldes, Joseph Pugh, Regan Stirling, Javagn Nonumalo, Ethan Pugh, Daniel Anderson + Matthew Bolch (cox)
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Jamie Saunders
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#2
CROC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#3
OTAC
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#1
PCUC
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#2
WTUC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Jamie Saunders
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#3
OTAC
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#1
PCUC
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#2
WTUC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#4
OTAC
Daniel Hobson (stroke)
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#2
CROC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
TWLC
TWLC
Canterbury |
Crew
#1
TWLC
Tim Gardner (stroke)
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
no crew listed
|
|||
Entity
COM*
COM*
New Zealand |
Crew
#2
COMP
Composite crew.
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Bridget Hendry (stroke), Francesca Guthrie, Taylor McNamara, Gussie Buchanan, Grace Stumbles, Jess Taylor, Alice Back, Meg Rutherford + Kate Horn (cox)
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Ariah Stuart (stroke), Laura Thomson, Jane Medlicott, Bailey Beecher, Sara Hill, Lucy McGrannachan, Laura Anderson, Daniela Lemow + Mackenzie Aitken (cox)
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Kristen Froude (stroke), Sarah Barnes, Katelyn Froude, Lori Comer, Jessica Hayes, Morgan Shepherd, Georgia Yaxley, Lisa Owen + Laura McMillan (cox)
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#2
INVC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#2
OAMC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#5
NOEC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#4
NOEC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#3
WHOC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#5
NOEC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#3
WHOC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#4
NOEC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#2
INVC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#2
OAMC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#2
COLC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#2
INVC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#3
WHOC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#2
PCUC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#1
PCUC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#2
INVC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#2
PCUC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#2
COLC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#3
WHOC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#1
PCUC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Brittany Menpes
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#2
INVC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Brittany Menpes
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#2
INVC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#1
PCUC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Hannah Phillips
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#2
OGUC
Coached by: Nicola Shanks
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#3
OGUC
Coached by: Lucy McGrannachan
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#2
OGHS
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#1
PCUC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Hannah Phillips
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#2
OGUC
Coached by: Nicola Shanks
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#2
COLC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#2
OGHS
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#3
OGUC
Coached by: Lucy McGrannachan
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#3
WHOC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#4
WHOC
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#5
WHOC
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#2
COLC
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#4
WHOC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#3
WHOC
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#5
WHOC
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#2
COLC
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COM*
COM*
New Zealand |
Crew
#1
COMP
Composite crew.
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#3
INVC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#2
INVC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#4
INVC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#2
INVC
|
|||
Entity
COM*
COM*
New Zealand |
Crew
#1
COMP
Composite crew.
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#4
INVC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#3
INVC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#2
WTUC
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Thomas Stott
|
|||
Entity
COM*
COM*
New Zealand |
Crew
#1
COMP
Composite crew.
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Nicola Shanks
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#3
OTAC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#5
OTAC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#3
OAMC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#2
INVC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Brittany Menpes
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
Coached by: Katie Mears
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#3
INVC
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#2
OGHS
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#2
WNKC
|
C Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#4
INVC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#2
OAMC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#4
OTAC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#4
NOEC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Nicola Shanks
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#3
OTAC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#2
INVC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Brittany Menpes
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#2
OAMC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#4
OTAC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#3
WNKC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#3
OAMC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#2
WNKC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#2
OGHS
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#4
INVC
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#5
OTAC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
Coached by: Katie Mears
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#3
INVC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#4
NOEC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#2
INVC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#2
INVC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#2
CROC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#1
PCUC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#2
COLC
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#2
PCUC
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#3
OGUC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#3
WHOC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#2
OGUC
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#3
COLC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#3
OGUC
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#2
PCUC
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#2
OGUC
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#3
COLC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#1
PCUC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#2
COLC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#3
WHOC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#2
WTUC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#2
WTUC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COM*
COM*
New Zealand |
Crew
#1
COMP
Tim Gardner (stroke)
Composite crew.
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#2
WTUC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#2
INVC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#2
WTUC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#2
INVC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#3
OTAC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COM*
COM*
New Zealand |
Crew
#1
COMP
Tim Gardner (stroke)
Composite crew.
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#2
OGUC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#3
WHOC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#2
OGUC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#3
WHOC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#4
WHOC
|
|||
Entity
TWLC
TWLC
Canterbury |
Crew
#1
TWLC
no crew listed
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Julia Landels (stroke), Georgia Lepine, Tessa Read, Eliza Adams, Maggie Burns, Sophie Stone, Isabella Shields, Jane Hendry + Hannah Perkins (cox)
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Georgia Haggerty (stroke), Georgina Wallis, Cassandra Hislop, Chelsea Schwass, Hannah Moyle, Rachel Clark, Sophie Warhurst, Sophie Patton + Sammie Gordon (cox)
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#1
PCUC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
no crew listed
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#1
PCUC
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
no crew listed
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#2
WNKC
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#2
WTUC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#2
OGUC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#6
OTAC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#1
PCUC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#3
OTAC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#5
OTAC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#2
OGUC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#6
OTAC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#2
PCUC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#7
OTAC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#1
PCUC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#5
OTAC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#3
OTAC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#4
OTAC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#8
OTAC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Hannah Phillips
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#2
INVC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#2
OAMC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#5
NOEC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#3
WHOC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#4
NOEC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#4
NOEC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#2
COLC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#2
OAMC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#5
NOEC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#2
OGHS
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#2
INVC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#3
WHOC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Amy Jenkins
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#3
WHOC
Coached by: Annabel Ronald
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
Coached by: Andrea Stiles
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#1
PCUC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#2
OAMC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#1
PCUC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#2
OAMC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
Coached by: Andrea Stiles
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Amy Jenkins
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#3
WHOC
Coached by: Annabel Ronald
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#2
INVC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
T J Leeming (stroke), Matthew Malcolm, Ollie Beherent, Toby Pascoe, Guy Redpath, Ben McLeod, Matthew Mears, Scott Jones + Kane Evans (cox)
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
no crew listed
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
T J Woodrow (stroke), Josh Harrex, Alex Peacock, Nathan Cradock, Joey Blaikie, Simon Lloyd, Cody Laing + Jack Bruce (cox)
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Connor Gibson (stroke), Jack Capil, Tim Yaxley, Josh Hayes, Adam Carter, Josh Price, Sam Dunlevey, Scott Kingsbury + Laura McMillan (cox)
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Hannah Baddock
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#1
PCUC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#2
OGUC
Coached by: Hannah Phillips
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
no crew listed
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
|
|||
Entity
COM*
COM*
New Zealand |
Crew
#1
COMP
Composite crew.
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Thomas Stott
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
XLO*
XLO*
Otago |
Crew
#1
XLOT
Composite crew.
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#1
INVC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#4
INVC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#2
INVC
|
|||
Entity
INVC
INVC
Southland |
Crew
#3
INVC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Christopher Drummond (stroke), Alexander Yarnall, Javagn Nonumalo, Regan Stirling + Todd Cruthers (cox)
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#2
CROC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#2
OAMC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
COM*
COM*
New Zealand |
Crew
#1
COMP
Composite crew.
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Bradley Thompson (stroke), Ethan Edmunds-Scott, Jarod MacLachlan, Josh Drummond + Matthew Bolch (cox)
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Jenna Smeehuyzen
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Ceara Brown
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Justin Evans
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#2
OGUC
Coached by: Thomas Stott
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#2
WTUC
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#2
WHOC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
|
Social