You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2015, 2014, 2013, 2012, 2009.
Results: Hawkes Bay Cup Regatta
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#4
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#2
AWGC
Coached by: P Smith
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#4
AWGC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
Coached by: P Smith
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#3
AWGC
Coached by: P Smith
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#5
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TPOC
Coached by: Brenda Lawson
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
Coached by: P Smith
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#4
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Brenda Lawson
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#2
AWGC
Coached by: P Smith
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TPOC
Coached by: Brenda Lawson
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#5
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#4
AWGC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#3
AWGC
Coached by: P Smith
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
|
|||
Entity
PET*
PET*
Wellington |
Crew
#1
PET*
Composite crew. Coached by: P Rowbotham
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
PETC
PETC
Wellington |
Crew
#2
PETC
Coached by: P Rowbotham
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
|
|||
Entity
PET*
PET*
Wellington |
Crew
#1
PET*
Composite crew. Coached by: P Rowbotham
|
|||
Entity
PETC
PETC
Wellington |
Crew
#2
PETC
Coached by: P Rowbotham
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWB*
HWB*
East Coast |
Crew
#2
HWB*
Composite crew.
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#3
AWGC
Coached by: J Sandston
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#2
AWGC
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Brenda Lawson
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HORC
HORC
Wellington |
Crew
#1
HORC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#2
UNWC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#3
AWGC
Coached by: J Sandston
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#2
UNWC
|
|||
Entity
HORC
HORC
Wellington |
Crew
#1
HORC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWB*
HWB*
East Coast |
Crew
#2
HWB*
Composite crew.
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#2
AWGC
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Brenda Lawson
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#5
RNZX
Coached by: Dave Thompson
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#3
RNZX
Coached by: Dave Thompson
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#1
RNZX
Coached by: Dave Thompson
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#4
RNZX
Coached by: Dave Thompson
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Luke Jenkins
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#2
PORC
Coached by: Tim Parker
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#2
RNZX
Coached by: Dave Thompson
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#3
RNZX
Coached by: Dave Thompson
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#5
RNZX
Coached by: Dave Thompson
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#2
RNZX
Coached by: Dave Thompson
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#2
PORC
Coached by: Tim Parker
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#1
RNZX
Coached by: Dave Thompson
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#4
RNZX
Coached by: Dave Thompson
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Luke Jenkins
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: Richard Harrison & Ross Tong
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Luke Jenkins
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Luke Jenkins
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: Richard Harrison & Ross Tong
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GISC
Coached by: Luke Jenkins
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Brenda Lawson
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#4
HWBC
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#5
UNWC
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#2
UNWC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Dave Macintosh
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Cedric Bayly
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#4
UNWC
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TPOC
Coached by: Brenda Lawson
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#3
AWGC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#4
AWGC
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#3
UNWC
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
|||
Entity
HORC
HORC
Wellington |
Crew
#1
HORC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Dave Macintosh
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#4
HWBC
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TPOC
Coached by: Brenda Lawson
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#5
UNWC
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#4
UNWC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#2
AWGC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Brenda Lawson
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
Entity
HORC
HORC
Wellington |
Crew
#1
HORC
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#3
UNWC
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#2
UNWC
|
|||
Entity
HORC
HORC
Wellington |
Crew
#1
HORC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#4
AWGC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#3
AWGC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Max Paku (stroke), William Thomas, Ben McPherson, Tom Moffett, C J Buscke, Josh Brown, Jack Cooper, Tawhiwhi Watson + Tom Robertshaw (cox)
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Max Paku (stroke), William Thomas, Ben McPherson, Tom Moffett, C J Buscke, Josh Brown, Jack Cooper, Tawhiwhi Watson + Tom Robertshaw (cox)
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Michael Harrison & Ross Webb
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Michael Harrison & Ross Webb
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Michael Harrison & Ross Webb
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#5
HWBC
Coached by: Michael Harrison & Ross Webb
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#4
HWBC
Coached by: Michael Harrison & Ross Webb
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Michael Harrison & Ross Webb
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Michael Harrison & Ross Webb
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Michael Harrison & Ross Webb
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#5
HWBC
Coached by: Michael Harrison & Ross Webb
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#4
HWBC
Coached by: Michael Harrison & Ross Webb
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#2
PORC
Coached by: Tim Parker
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Tim Parker
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#2
AWGC
Amelia Bryant (stroke), Amy Norris-Hibbert, Abigail Buchan, Molly McCulloch + Erica-Caitlin Gibbs (cox)
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#2
UNWC
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Tim Parker
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#2
UNWC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#2
PORC
Coached by: Tim Parker
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#2
AWGC
Amelia Bryant (stroke), Amy Norris-Hibbert, Abigail Buchan, Molly McCulloch + Erica-Caitlin Gibbs (cox)
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#2
UNWC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
WHAC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#2
UNWC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
WHAC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Luke Jenkins
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#3
AWGC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#2
AWGC
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#4
AWGC
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Luke Jenkins
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
||||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#2
AWGC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
||||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#3
AWGC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#4
AWGC
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Mackintosh
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#3
AWGC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
HORC
HORC
Wellington |
Crew
#2
HORC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HORC
HORC
Wellington |
Crew
#1
HORC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#4
AWGC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
HORC
HORC
Wellington |
Crew
#3
HORC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#2
AWGC
|
C Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#6
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Mackintosh
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: Richard Harrison & Ross Tong
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#2
UNWC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#4
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#4
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
D Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#5
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#3
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#2
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Brenda Lawson
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#2
UNWC
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Brenda Lawson
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HORC
HORC
Wellington |
Crew
#2
HORC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#4
AWGC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#4
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Mackintosh
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#2
AWGC
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#2
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
HORC
HORC
Wellington |
Crew
#1
HORC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#6
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Mackintosh
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#3
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
Heat 5 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#3
AWGC
|
|||
Entity
HORC
HORC
Wellington |
Crew
#3
HORC
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#4
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#5
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
Heat 6 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: Richard Harrison & Ross Tong
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Luke Jenkins
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Brenda Lawson
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Dave Macintosh
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
Coached by: Dave Dudley
|
|||
Entity
HORC
HORC
Wellington |
Crew
#1
HORC
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#2
UNWC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#2
AWGC
Coached by: Dave Dudley
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Dave Macintosh
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#2
AWGC
Coached by: Dave Dudley
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Brenda Lawson
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#2
UNWC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
Coached by: Dave Dudley
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Luke Jenkins
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Tim Parker
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Luke Jenkins
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Tim Parker
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Michael Harrison & Ross Webb
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#3
PORC
Coached by: Tim Parker
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Michael Harrison & Ross Webb
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#5
PORC
Coached by: Tim Parker
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#2
UNWC
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Michael Harrison & Ross Webb
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#3
AWGC
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#4
PORC
Coached by: Tim Parker
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#5
HWBC
|
C Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#2
AWGC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#4
HWBC
Coached by: Michael Harrison & Ross Webb
|
|||
Entity
HORC
HORC
Wellington |
Crew
#1
HORC
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#2
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TPOC
Coached by: Brenda Lawson
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#4
HWBC
Coached by: Michael Harrison & Ross Webb
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#4
AWGC
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TPOC
Coached by: Brenda Lawson & Rob Hastings
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Michael Harrison & Ross Webb
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#2
UNWC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#2
AWGC
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#2
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
Entity
HORC
HORC
Wellington |
Crew
#1
HORC
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#3
PORC
Coached by: Tim Parker
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Michael Harrison & Ross Webb
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Brenda Lawson
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Michael Harrison & Ross Webb
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#4
PORC
Coached by: Tim Parker
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#3
AWGC
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TPOC
Coached by: Brenda Lawson
|
Heat 5 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#5
PORC
Coached by: Tim Parker
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#5
HWBC
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#3
UNWC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#5
AWGC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Brenda Lawson
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#2
AWGC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
Coached by: P Smith
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
Coached by: P Smith
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Brenda Lawson
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#2
AWGC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#2
AWGC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Luke Jenkins
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
WHAC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
STAC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#3
AWGC
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Brenda Lawson
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#4
AWGC
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GISC
Coached by: Luke Jenkins
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Luke Jenkins
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#2
AWGC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
|||
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
STAC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#3
AWGC
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Brenda Lawson
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
WHAC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GISC
Coached by: Luke Jenkins
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#4
AWGC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Leah Harvey (stroke), Briana Herbert, Emma Jacobs, Imke Kitchin, Grace Petersen, Ella Daly, Carys McCrory, Christina Rice + Brooklyn Bayly (cox)
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Kelsey Stubbs (stroke), Pearl Burrell, Georgia Lawson, Sophie Lancaster, Lucy Youngquest, Annabelle Linnell, Antonia Shaw, Kate Mohi + Sarah Forster (cox)
Coached by: Dave Macintosh
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
Sarah Kirk (stroke), Piper Zimmerman, Talitua Leo, Philippa Peterson, Christie Wallace, Ally Keenan, Kadee Lethaby, Breianna Chapman + Jennifer Evans (cox)
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#2
AWGC
Caitlin Wilson (stroke), Ellie Bullock, Jemma Barnes, Kelsi Keown, Kiana Haami, Lani Hall, Rebecca Hopkins, Tabitha Grace + Sam Luff (cox)
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
Entity
TAW*
TAW*
Waikato |
Crew
#6
TAW*
Composite crew.
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Luke Jenkins
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#2
PORC
Coached by: Tim Parker
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#4
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#3
PORC
Coached by: Tim Parker
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#4
PORC
Coached by: Tim Parker
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Luke Jenkins
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#2
PORC
Coached by: Tim Parker
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#3
PORC
Coached by: Tim Parker
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TAW*
TAW*
Waikato |
Crew
#6
TAW*
Composite crew.
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#4
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#4
PORC
Coached by: Tim Parker
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Brenda Lawson
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
|
|||
Entity
PET*
PET*
Wellington |
Crew
#1
PET*
Caroline Robertson (stroke), Astrid Nunns, Kyra Jones, Jo Mason, Kevin Stevenson, Reg Kumpher, Steve Bielby, Matt Dyer + Dale Gyton (cox)
Composite crew. Coached by: Caroline Robertson
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
|
|||
Entity
PET*
PET*
Wellington |
Crew
#1
PET*
Caroline Robertson (stroke), Astrid Nunns, Kyra Jones, Jo Mason, Kevin Stevenson, Reg Kumpher, Steve Bielby, Matt Dyer + Dale Gyton (cox)
Composite crew. Coached by: Caroline Robertson
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#4
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#2
AWGC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#4
AWGC
Coached by: J Sandston
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#4
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#3
AWGC
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#2
UNWC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Luke Jenkins
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Luke Jenkins
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Brenda Lawson
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Tim Parker
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#2
PORC
Coached by: Tim Parker
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#2
UNWC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Tim Parker
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Brenda Lawson
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#2
UNWC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#2
PORC
Coached by: Tim Parker
|
|||
Entity
PET*
PET*
Wellington |
Crew
#1
PET*
Composite crew. Coached by: Peter Rowbotham
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
Amelia Bryant (stroke), Taliah Su'a, Georgia Hickey, Amy Norris-Hibbert, Presly Hood, Ally Bennett, Chantelle de Koning, Molly McCulloch + Jess Manson (cox)
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
Amelia Bryant (stroke), Taliah Su'a, Georgia Hickey, Amy Norris-Hibbert, Presly Hood, Ally Bennett, Chantelle de Koning, Molly McCulloch + Jess Manson (cox)
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#2
UNWC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
|
|||
Entity
PETC
PETC
Wellington |
Crew
#1
PETC
Coached by: Peter Rowbotham
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#2
UNWC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
|
|||
Entity
HORC
HORC
Wellington |
Crew
#1
HORC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
Ben Tijsen-Cox (stroke), Matthew Wright, James Clark, Jack Hughes, Adrian van Bussel, Jack van Bussel, Gus Pawson, Tom Gibson + Erica-Caitlin Gibbs (cox)
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Duncan McCrory (stroke), Jack Stone, Michael Vanderpeet, Alistair Wilson, Angus Lindsay, Izzac Andrews, Matthew Rennie, Fergus Ritchie + Connor Molloy (cox)
Coached by: Doc McDonald & Jock Mackintosh
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Adam Vanderpeet (stroke), Jasper Blokker, Joel Engelke, Liam Vogelaar, Connor Gibson, Josh Nichol, Adam Tostevin, Joe Perry + Toby Aspden (cox)
Coached by: Doc McDonald & Jock Mackintosh
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#1
RNZX
Emma Dyke (stroke), Genevieve Behrent, Holly Greenslade, Fiona Paterson, Kelsey Bevan, Ashlee Rowe, Rebecca Scown, Kayla Pratt + Francie Turner (cox)
Coached by: Dave Thompson
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Luke Jenkins
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Luke Jenkins
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Luke Jenkins
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#4
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#3
PORC
Coached by: Tim Parker
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWB*
HWB*
East Coast |
Crew
#5
HWB*
Composite crew.
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#2
PORC
Coached by: Tim Parker
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#4
AWGC
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#4
UNWC
|
C Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
||||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#3
AWGC
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TPOC
Coached by: Brenda Lawson
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#3
UNWC
|
D Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#4
PORC
Coached by: Tim Parker
|
|||
Entity
HORC
HORC
Wellington |
Crew
#1
HORC
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#2
UNWC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#3
PORC
Coached by: Tim Parker
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#4
AWGC
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
||||
Entity
HORC
HORC
Wellington |
Crew
#1
HORC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#4
UNWC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#3
AWGC
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#4
PORC
Coached by: Tim Parker
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#4
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#2
PORC
Coached by: Tim Parker
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#3
UNWC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#2
AWGC
|
Heat 5 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Luke Jenkins
|
|||
Entity
HWB*
HWB*
East Coast |
Crew
#5
HWB*
Composite crew.
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TPOC
Coached by: Brenda Lawson
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#2
UNWC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Dave Macintosh
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#2
UNWC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#2
AWGC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#2
AWGC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#4
AWGC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Dave Macintosh
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#2
UNWC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#3
AWGC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#7
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
HORC
HORC
Wellington |
Crew
#2
HORC
|
|||
Entity
HORC
HORC
Wellington |
Crew
#1
HORC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#3
AWGC
Coached by: J Sandston
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#2
UNWC
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#5
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#6
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
C Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#3
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#4
UNWC
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#2
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Brenda Lawson
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#3
UNWC
|
D Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#8
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TPOC
Coached by: Brenda Lawson
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#4
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HORC
HORC
Wellington |
Crew
#1
HORC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#5
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#3
UNWC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#8
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#2
AWGC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#7
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#2
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#4
AWGC
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#3
AWGC
Coached by: J Sandston
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#4
UNWC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Mackintosh
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#2
UNWC
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#3
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TPOC
Coached by: Brenda Lawson
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#4
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
Heat 5 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HORC
HORC
Wellington |
Crew
#2
HORC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#6
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Brenda Lawson
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
Coached by: J Sandston
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Luke Jenkins
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Tim Parker
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Luke Jenkins
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Tim Parker
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: Richard Harrison & Ross Tong
|
|||
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
STAC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
no crew listed
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: Richard Harrison & Ross Tong
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
no crew listed
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Tim Parker
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Tim Parker
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Brenda Lawson & Rob Hastings
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
|
Prelim 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
|
|||
Entity
PETC
PETC
Wellington |
Crew
#1
PETC
Coached by: Caroline Robertson
|
Social