You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008.
Results: Head of the Harbour
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and schools shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
click a filter below to remove it
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Peter Jansen
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Alex Dawson & Greg Reid
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
LIST
LIST
Auckland |
Crew
#1
LIST
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Rob Ansell
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Sheryl Harris & Peter Moody
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
|
Event
2
G U17 4+
Sponsored by: Citywide Engineering Ltd
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
Coached by: Kim Dowden
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
Coached by: Nick Bixly
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Leith Menzies
|
|||
Entity
MASS
MASS
Auckland |
Crew
#1
MASS
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
RUTH
RUTH
Auckland |
Crew
#1
RUTH
Coached by: Michael Hawthorne
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#21
TRGG
Coached by: Lance Stowe
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Holly Ellett (stroke), Courtney McCormick, Briana Smith, Taylor Catchpole + Samantha Thornton-Jones (cox)
Coached by: Rebecca Lock
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
Coached by: Sophie Wilson
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
Coached by: Sam Henry
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#1
EDWT
Coached by: A Vester & T Fenton
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Coached by: Chris Cole
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
Coached by: Mike Stanley
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
||||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#2
MTAL
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
Coached by: Sam Henry
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Rebecca Ryall
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Keith Hibbert & Alex Brown
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Sophie Cunningham
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Rebecca Ryall
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Coached by: Jordan Stanley
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Leith Menzies
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Mark Clemo & John Lawrence
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Geoff Perry
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
|
Event
8
G U16 1X
Sponsored by: Greens, Milford Mall
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SMCO
SMCO
Auckland |
Crew
#1
SMCO
Coached by: Alan Harris
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
Coached by: Sam Henry
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Kim Dowden
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Roy Harris
|
|||
Entity
SUND
SUND
Auckland |
Crew
#1
SUND
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#1
EDWT
Coached by: A Vester & T Fenton
|
Event
9
B N18 2X
Sponsored by: Citywide Engineering Ltd
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Sheryl Harris & Peter Moody
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: John Lawrence
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Jack Stevens
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Coached by: Jordan Stanley
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Josh Hares (stroke), Luke Poulsen, Robert Humby, Reuben Sandoy, Patrick Dolan, Jaco Theunissen, Darcy Palmer, Bill Stanley-Harris + Hamish Lowry (cox)
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
James Cockram (stroke), Austin Rudkin, Simon Reeves, William Batkin, James Bridgman, Nick Dougherty, Sirac Adams, Charles Benedek-Rooney + Louis Lambert (cox)
Coached by: Kristian Barbarich & Jack Stevens
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
Oliver Tattersall (stroke), Harrison Fookes, Christian Kelleher, Jake Elliott, James Greig, Matt Lynch, Charlie Lennon, Hugo Thomlinson + Max Wills (cox)
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#3
SHAK
no crew listed
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
Joseph Watson (stroke), Matthew Hanchet, Richard Irwin, Louis Pye, Matthew Bodger, Joseph Leonard, Ben Gatting, Jake Power + Ryan Olsen (cox)
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
Coached by: Nick Bixly
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
Coached by: Sam Henry
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Alan Harris
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Keith Hibbert & Alex Brown
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Sophie Cunningham
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Coached by: Chris Cole
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid & Alex Dawson
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Taylor Catchpole (stroke), Briana Smith, Robyn Knowles, Emily Wallace + Samantha Thornton-Jones (cox)
Coached by: Rebecca Lock
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#21
TRGG
Coached by: Lance Stowe
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
Coached by: Sophie Wilson
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Saua Leaupepe & Jerry Leaupepe
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Keith Hibbert
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#1
EDWT
Coached by: Trish Fenton
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Peter Jansen
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Carl Vincent
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Mitchell Gellert (stroke), Henry Fitzgerald, Matthew O'Halloran, Jasmeet Singh + Louis Lambert (cox)
Coached by: Kristian Barbarich
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Coached by: Chris Cole
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
Coached by: Mike Stanley
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Coached by: Jack Stevens
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
Coached by: Rob Ryan
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
Coached by: Sam Henry
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#3
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Rebecca Ryall
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Keith Hibbert & John Lawrence
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
Coached by: Rob Ryan
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Mark Clemo & John Lawrence
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Coached by: Jordan
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Geoff Perry
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
Event
17A
B N18 8+
Sponsored by: Citywide Engineering Ltd
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
Coached by: Rob Ryan
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Keith Hibbert
|
Event
19
B U17 2X
Sponsored by: Headlight Ltd
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Peter Jansen
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Sheryl Harris & Peter Moody
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Carl Vincent
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
Coached by: Sam Henry
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Rebecca Ryall
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Peter Moody
|
|||
Entity
MART
MART
Auckland |
Crew
#1
MART
Coached by: Lloyd Banton & Alan Karrebaek
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Sophie Cunningham
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
SUND
SUND
Auckland |
Crew
#1
SUND
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
RUTH
RUTH
Auckland |
Crew
#1
RUTH
Coached by: Michael Hawthorne
|
Event
22
G N18 2X
Sponsored by: QBIC Construction Ltd
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
Coached by: Sam Henry
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Roy Harris
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Keith Hibbert
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Rebecca Lock
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Carl Vincent
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Coached by: Mike Stanley
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
Coached by: Chris Cole
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#3
WTLB
Coached by: Chris Cole
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
Coached by: Rob Ryan
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Maddie Dobier (stroke), Molly Dagger, Jessica Remington, Ella Madsen-Reid + Danielle Schofield (cox)
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
Event
25
G U16 4X+
Sponsored by: Citywide Engineering Ltd
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
Kristina Lowndes (stroke), Savannah Walker, Annabelle Brewer, Jessica Doughty + Sarah McCracken (cox)
Coached by: Cameron Smith
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Sophie Cunningham
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#21
TRGG
Coached by: Lance Stowe
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Keith Hibbert & Alex Brown
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#1
EDWT
Mackensie Valgare (stroke), Elenoa Wacokecoke, Rayna Eden-Atoaga, Selvi Balasubramaniam + Alexandra Benjamin (cox)
Coached by: A Vester & T Fenton
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Kim Dowden
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Carl Vincent
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Sheryl Harris & Peter Moody
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Coached by: Jordan Stanley
|
|||
Entity
RUTH
RUTH
Auckland |
Crew
#1
RUTH
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Leith Menzies
|
Event
27
G U18 1X
Sponsored by: Malcolm & Barbara Iversen
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
Coached by: Sam Henry
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Peter Moody
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Sophie Cunningham
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
Coached by: Sam Henry
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
MART
MART
Auckland |
Crew
#1
MART
Coached by: Lloyd Banton & Alan Karrebaek
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#4
EGGS
Coached by: Sam Henry
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#3
EGGS
Coached by: Sam Henry
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RUTH
RUTH
Auckland |
Crew
#1
RUTH
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Sheryl Harris & Peter Moody
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
no crew listed
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Rob Ansell
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Chris Goudie
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Alan Harris & Hayden Shaw
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
Coached by: Sam Henry
|
|||
Entity
RUTH
RUTH
Auckland |
Crew
#1
RUTH
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Keith Hibbert
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
Coached by: Sophie Wilson
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Tim Palmer
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Coached by: Antony Zouch & Simon Van Rossen
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
Rosie McDermott (stroke), Harriet Taylor, Brooke Casey, Savannah Walker, Maria Burns, Emily Lawson, Jessica Doughty, Meghan Seel + Sophie Scott (cox)
Coached by: Nick Bixly
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
Annabel Childs (stroke), Sarah L'Amie, Phoebe Allen, Madeline Allen, Chanelle Jones, Annabelle Malone, Tess Costil, Charlotte Riley + Alexandra Littlewood (cox)
Coached by: Sam Henry
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Grace Howard (stroke), Kirsty Gemmell, Emily Twiname, Jessica Remington, Caitlin Nugent, Sasha Ballantyne, Amber Gorrie, Georgia Powell + Madison Seymour (cox)
Coached by: Craig Smith
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Carl Vincent
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Mark Clemo & Alex Brown
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Peter Jansen & Jack Stevens
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Coached by: Chris Cole
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Keith Hibbert
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
Coached by: Sam Henry
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
Coached by: Rob Ryan
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Alan Harris
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
Coached by: Sam Henry
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#1
EDWT
Coached by: Trish Fenton
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Kristian Barbarich & Jack Stevens
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Kim Dowden
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
Coached by: Kim Dowden
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
Coached by: Sam Henry
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
Hannah Kerrigan (stroke), Monique Waller, Madeline Allen, Lillian Richardson + Alexandra Littlewood (cox)
Coached by: Sam Henry
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#1
EDWT
Elenoa Wacokecoke (stroke), Mackensie Valgare, Rayna Eden-Atoaga, Selvi Balasubramaniam + Alexandra Benjamin (cox)
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Rebecca Ryall
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
Coached by: Rob Ryan
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
Coached by: Sam Henry
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
Coached by: Rob Ryan
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Jordyn James-Maxwell (stroke), Ella Campbell, Emily Twiname, Georgia Powell + Danielle Schofield (cox)
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
Coached by: Sam Henry
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Peter Jansen
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Sheryl Harris & Peter Moody
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Chris Goudie
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Coached by: Chris Cole
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Coached by: Antony Zouch
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Thomas Duffett (stroke), Josh Campion, William Zhang, Navradeep Sandhu + Johanna Mouncey-Reidy (cox)
Coached by: John Lawrence & Keith Hibberd
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
Coached by: Sam Henry
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Alan Harris
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
Coached by: Nick Bixly
|
|||
Entity
SUND
SUND
Auckland |
Crew
#1
SUND
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Peter Jansen
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Sheryl Harris & Peter Moody
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Chris Goudie
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Luke Shortland (stroke), Dallas Marshall, Felix Drissner-Devine, Jackson Enright + Albert Carnell (cox)
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Rebecca Lock
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
Coached by: Sam Henry
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
Coached by: Sam Henry
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#2
BARA
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#1
EDWT
Elenoa Wacokecoke (stroke), Abbey Grainger, Caitlin Gillespie, Joelle Benjamin + Tristan Bolton (cox)
Coached by: A Vester
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Madison Jones (stroke), Tayla Wilson, Jamie MacPherson, Jenna Paterson + Johanna Mouncey-Reidy (cox)
Coached by: Keith Hibbert
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Saua Leaupepe & Jerry Leaupepe
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: John Lawrence & Keith Hibberd
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Sheryl Harris & Peter Moody
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Pierre Fladgate (stroke), David Harris, Jesse Mickleborough-Paenga, Terry Suzuki + Brad Shelton (cox)
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Jordan Blair (stroke), Jasper Vining, Kyle Clements, Harry Hornabrook + Finn Humberstone Hurley (cox)
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
Coached by: Cameron Smith
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Keith Hibbert & Alex Brown
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Alan Harris
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
Coached by: Sam Henry
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Roy Harris
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Kim Dowden
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
LIST
LIST
Auckland |
Crew
#1
LIST
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
SUND
SUND
Auckland |
Crew
#1
SUND
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#2
ROSE
Coached by: Sheryl Harris & Peter Moody
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Sheryl Harris & Peter Moody
|
|||
Entity
SUND
SUND
Auckland |
Crew
#2
SUND
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Matthew Beck
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Coached by: Martin O'halloran
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Leith Menzies
|
Event
47
G U18 8+
Sponsored by: Citywide Engineering Ltd
Social