You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008.
Results: Head of the Harbour
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and schools shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
LIST
LIST
Auckland |
Crew
#1
LIST
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Peter Moody
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Andreas Leichtfuss & Jack Stevens
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Marty Obrien
|
|||
Entity
WHGB
WHGB
Auckland |
Crew
#1
WHGB
Coached by: Kevin O'Hagan
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
SUND
SUND
Auckland |
Crew
#1
SUND
Coached by: Brian Hawthorne
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Andreas Leichtfuss & Jack Stevens
|
|||
Entity
DILW
DILW
Auckland |
Crew
#1
DILW
Coached by: Callum Mill
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Marty Obrien
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#2
ROSE
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#2
STPA
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
Coached by: John Lawrence
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#3
STKT
Coached by: Martin Obrien
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#4
STKT
Coached by: Marty Obrien
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#4
KGCA
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#3
STPA
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#3
ROSE
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#5
KGCA
Coached by: Andreas Leichtfuss & Jack Stevens
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Sophie Cunningham
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
Charlotte Spence (stroke), Olivia Bridgman, Claudia Frew, Victoria Watt + Alexandra Littlewood (cox)
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Barbara Fenner
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
CARM
CARM
Auckland |
Crew
#1
CARM
Coached by: Matt Jensen
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#3
WTLG
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#1
HUAN
Coached by: Simon Koller
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Lorraine Murray
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Miles Arulambalam
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Carl Vincent
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Miles Arulambalam
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Curtis Warner & Tim Palmer
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#4
PUKE
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Carl Vincent
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#3
PUKE
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#3
WTLB
no crew listed
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Coached by: Miles Arulambalam
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
no crew listed
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Cameron Watson
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Panasse van Laren (stroke), Stella Clayton-Greene, Dayna Balsom, Katelyn Atitchison + Tuscany Main (cox)
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Neil Pollock
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Geoff Perry & Saua Leaupepe
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Leah Hankey
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#1
EDWT
Coached by: Trish Fenton
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#2
EDWT
Coached by: Trish Fenton
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Shena Donald (stroke), Mia Cunningham South, Brianna Stockhausen, Alicia McColl + Rebecca Faletanoai (cox)
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Geoff Perry & Saua Leaupepe
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Neil Pollock
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#2
MTAL
Coached by: Leah Hankey
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#3
WTLG
Sophie O'Neill (stroke), Monique Piddington, Lauryn Tokana, Jennifer Huckle + Francesca MacGregor (cox)
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Josh Schmidt
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#3
MTAL
Coached by: Josh Schmidt
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#2
MTAL
Coached by: Josh Schmidt
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Ron Neighbour
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Sophie Cunningham
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
POMP
POMP
Auckland |
Crew
#1
POMP
Coached by: Barry Squire
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SMCO
SMCO
Auckland |
Crew
#1
SMCO
Coached by: Peter Moody & Ron Neighbour
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Barbara Fenner
|
|||
Entity
WHGG
WHGG
Auckland |
Crew
#1
WHGG
Coached by: Barry Squire
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#3
DIOC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Coached by: Chris Cole & Mike Stanley
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Marty Obrien
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Leith Menzies & Conor Burns
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Curtis Warner
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Leith Menzies & Conor Burns
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
Coached by: John Lawrence
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Andrew Gordon
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
Coached by: Rob Ryan & Chris Cole
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Marty Obrien
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#2
STPA
|
Division 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#3
WTLB
Coached by: Mike Stanley & Rob Ryan
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Coached by: Leith Menzies & Conor Burns
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#3
SHAK
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#3
STPA
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#3
STKT
Coached by: Carl Vincent
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RUTH
RUTH
Auckland |
Crew
#1
RUTH
Coached by: Michael Hawthorne & Brian Hawthorne
|
|||
Entity
SUND
SUND
Auckland |
Crew
#1
SUND
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Lorraine Murray
|
|||
Entity
ONEW
ONEW
Auckland |
Crew
#1
ONEW
Coached by: Neil Pollock
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#2
ROSE
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#3
ROSE
|
|||
Entity
WHGG
WHGG
Auckland |
Crew
#1
WHGG
Coached by: Barry Squire
|
|||
Entity
WHGG
WHGG
Auckland |
Crew
#2
WHGG
Coached by: Barry Squire
|
|||
Entity
WHGG
WHGG
Auckland |
Crew
#3
WHGG
Coached by: Barry Squire
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#1
HUAN
Coached by: Simon Koller
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Coached by: Rob Ryan & Simon Van Rossen
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
Coached by: Simon Van Rossen & Rob Ryan
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
Zoe Mills (stroke), Eva Millar, Madeleine Hemi, Isabella Morcom, Ariana Speirs, Sophie Humphries, Georgia Gregory, Harriet Aimer + Kate Bolland (cox)
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Elisabeth Klaassen (stroke), Nina James, Mary Lotoa, Dominique Koloamatangi, Kate McHugh, Alex Larkin, Lily-Portia McLaughlin, Georgina Hartnett + Savannah Barrack (cox)
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Amy Hirst (stroke), Megan Farquhar, Aimee Hunt, Ella Goddard, Laura Francis, Gloria Tinney, Laura Bradley, Sharanita Sharma + Joseph McNamara (cox)
Coached by: Leah Hankey
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Erik Koefoed (stroke), Harry Hornabrook, Jim Aimer, John Burford, Max Cooper, Ben Toogood, Matt Hamilton, Blake Koefoed + Finn Humberstone Hurley (cox)
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Carl Pracey (stroke), Evander Tangiiti, Tom Butler, Jonathan Winter, Pierre Fladgate, Jed Bradley, Kieran McLean, Matthew Smith + Dylan Dodds (cox)
Coached by: Ged Campbell
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
James Martin (stroke), Kenneth Goodin, Cody Mercer, William Zhang, Harry Newbury-Lee, Angus Wilson, Ben Wight, Jack MacDonald + Rachel Wang (cox)
Coached by: Mark Clemo & John Lawrence
|
|||
Entity
AQUI
AQUI
Waikato/BoP |
Crew
#1
AQUI
Callum Aubrey (stroke), Elliot Janissen, Jack Burgess, Justise Fry, Fergus Janissen, Taine McLeod, Ryan Young, James Scott + Robbie Street (cox)
Coached by: AQUI
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Leah Hankey
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
Coached by: Jason Oswald-Paris
|
|||
Entity
CARM
CARM
Auckland |
Crew
#1
CARM
Coached by: Matt Jensen
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Neil Pollock
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Barbara Fenner
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#3
DIOC
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Coached by: Chris Cole & Mike Stanley
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Hamish Ramsay
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#3
SHAK
Hamish Blackhall (stroke), Zoran Sulenta, Sasha Rowell, Sebastian Serrano-Valladares + Samuel Linford (cox)
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
Isla Peachey (stroke), Ruby Matangi, Hannah Kerrigan, Charlotte Armstrong + Alexandra Littlewood (cox)
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#1
EDWT
Coached by: Trish Fenton
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Lorraine Murray
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Shena Donald (stroke), Mia Cunningham South, Rebecca Faletanoai, Alicia McColl + Alana Pribicevich (cox)
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Rachel Purcell
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Geoff Perry & Saua Leaupepe
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
Hannah Norris (stroke), Grace Shaw, Maegan du Rhone-Brace, Latiesha Nathan + Francesca MacGregor (cox)
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#2
EDWT
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Geoff Perry & Saua Leaupepe
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
|
|||
Entity
AQUI
AQUI
Waikato/BoP |
Crew
#1
AQUI
Coached by: AQUI
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
SMCO
SMCO
Auckland |
Crew
#1
SMCO
Coached by: Peter Moody & Ron Neighbour
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Sophie Cunningham
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
Coached by: Jason Oswald-Paris & Keith Hibberd
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#3
WTLG
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Coached by: Chris Cole & Mike Stanley
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Chris Goudie
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Ged Campbell
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Leith Menzies & Conor Burns
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Alex Dawson
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#3
SHAK
no crew listed
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
Coached by: Chris Cole & Rob Ryan
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#3
WTLB
Coached by: Rob Ryan & Simon Van Rossen
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#2
STPA
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
Hamish Blackhall (stroke), Zoran Sulenta, Sasha Rowell, Sebastian Serrano-Valladares + Jeffrey Small (cox)
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#3
STPA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
Coached by: Keith Hibberd
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#11
TRGB
Coached by: Gordon Oakley & Michelle Rench
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Marty Obrien
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
SUND
SUND
Auckland |
Crew
#1
SUND
Coached by: Brian Hawthorne
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Andreas Leichtfuss & Jack Stevens
|
|||
Entity
WHGB
WHGB
Auckland |
Crew
#1
WHGB
Coached by: Kevin O'Hagan
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
Coached by: John Lawrence
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Marty Obrien
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#2
STPA
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Andreas Leichtfuss & Jack Stevens
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
Coached by: Jason Oswald-Paris & Keith Hibberd
|
|||
Entity
RUTH
RUTH
Auckland |
Crew
#1
RUTH
Coached by: Michael Hawthorne & Brian Hawthorne
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Sarah Wolff
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
SUND
SUND
Auckland |
Crew
#1
SUND
Coached by: Brian Hawthorne
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHGG
WHGG
Auckland |
Crew
#1
WHGG
Coached by: Barry Squire
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
ONEW
ONEW
Auckland |
Crew
#1
ONEW
Coached by: Neil Pollock
|
|||
Entity
POMP
POMP
Auckland |
Crew
#1
POMP
Coached by: Barry Squire
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Hayden Shaw
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#2
STLN
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#2
MTAL
Coached by: Sarah Wolff
|
|||
Entity
WHGG
WHGG
Auckland |
Crew
#2
WHGG
Coached by: Barry Squire
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#12
MACL
Coached by: Jason Oswald-Paris & Keith Hibberd
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
|||
Entity
WHGG
WHGG
Auckland |
Crew
#3
WHGG
Coached by: Barry Squire
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#3
STLN
no crew listed
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#1
HUAN
Coached by: Simon Koller
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#1
EDWT
Coached by: Trish Fenton
|
|||
Entity
CARM
CARM
Auckland |
Crew
#1
CARM
Coached by: Roger Kerr
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#2
HUAN
Coached by: Simon Koller
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Barbara Fenner
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Barbara Fenner
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#3
PUKE
Coached by: Neil Pollock
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Coached by: Barbara Fenner
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Neil Pollock
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#3
EGGS
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Benjamin Ganley (stroke), Nick Dougherty, Simon Reeves, Charles Benedek-Rooney + Felix Tordeich (cox)
Coached by: Andreas Leichtfuss & Jack Stevens
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Coached by: Mike Stanley & Chris Cole
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
Coached by: Chris Cole & Mike Stanley
|
|||
Entity
AQUI
AQUI
Waikato/BoP |
Crew
#1
AQUI
Coached by: AQUI
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Josh Schmidt
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#2
MTAL
Coached by: Josh Schmidt
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Sarah Wolff
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Andrew Gordon
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Mike Harrison
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#3
PUKE
Coached by: Neil Pollock
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#4
DIOC
Krystabelle Dick (stroke), Madeleine Wilson, Charlotte Brewer, Eleanor Bonetti + Claire Dickie (cox)
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#3
DIOC
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Aimee Pink
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Hamish Ramsay
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Leith Menzies & Conor Burns
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Curtis Warner
|
|||
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#1
HUAN
Coached by: Simon Koller
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Coached by: Chris Cole & Rob Ryan
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MASS
MASS
Auckland |
Crew
#1
MASS
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
SUND
SUND
Auckland |
Crew
#1
SUND
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
Coached by: John Lawrence
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Ged Campbell
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Hamish Ramsay
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Leith Menzies & Conor Burns
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
no crew listed
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#2
MTAL
Coached by: Ged Campbell
|
Division 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#15
MACL
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#4
KGCA
Coached by: Leith Menzies & Conor Burns
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#2
STLN
Coached by: Curtis Warner
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#3
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#3
AGSB
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#3
SHAK
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#5
KGCA
Coached by: Leith Menzies & Conor Burns
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Coached by: Leith Menzies & Conor Burns
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
MART
MART
Auckland |
Crew
#1
MART
Coached by: Lloyd Banton
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Sophi Cunningham
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Barbara Fenner
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Barbara Fenner
|
|||
Entity
WHGG
WHGG
Auckland |
Crew
#2
WHGG
Coached by: Barry Squire
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#2
ROSE
|
|||
Entity
WHGG
WHGG
Auckland |
Crew
#1
WHGG
Coached by: Barry Squire
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#3
ROSE
|
|||
Entity
POMP
POMP
Auckland |
Crew
#1
POMP
Coached by: Barry Squire
|
|||
Entity
POMP
POMP
Auckland |
Crew
#2
POMP
Coached by: Barry Squire
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
LIST
LIST
Auckland |
Crew
#1
LIST
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
Coached by: Sean Durkin
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Martin Obrien
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Ged Campbell
|
|||
Entity
DILW
DILW
Auckland |
Crew
#1
DILW
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Andreas Leichtfuss & Jack Stevens
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#2
ROSE
|
|||
Entity
RUTH
RUTH
Auckland |
Crew
#1
RUTH
Coached by: Brian Hawthorne & Michael Hawthorne
|
|||
Entity
AQUI
AQUI
Waikato/BoP |
Crew
#1
AQUI
Coached by: AQUI
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#3
STKT
Coached by: Hamish Ramsay
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#3
ROSE
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Andreas Leichtfuss & Jack Stevens
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#4
STKT
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Hamish Ramsay
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Peter Moody
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Neil Pollock
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#1
EDWT
Coached by: Trish Fenton
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Aimee Pink
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
WHGG
WHGG
Auckland |
Crew
#1
WHGG
Coached by: Barry Squire
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Geoff Perry & Saua Leaupepe
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#15
MACL
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#2
BARA
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Geoff Perry & Saua Leaupepe
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
no crew listed
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#12
MACL
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
Division 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Neil Pollock
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#3
PUKE
Coached by: Neil Pollock
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#2
EDWT
Coached by: Trish Fenton
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Miles Arulambalam
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Carl Vincent
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Sane-Va Ginnen & Sam Perry
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Miles Arulambalam
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Owen Gruythuysen (stroke), Keiran Wallace-Hunter, James McDuff, Marc McDermott + Annabelle Prescott (cox)
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Coached by: Antony Zouch
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#2
STPA
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#2
MTAL
Coached by: Sane-Va Ginnen & Sam Perry
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Carl Vincent
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
Coached by: Antony Zouch
|
Division 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#3
SHAK
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Coached by: Miles Arulambalam
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#3
TAKA
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#4
SHAK
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#4
KGCA
Coached by: Miles Arulambalam
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#3
AGSB
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Taryn Abel (stroke), Courtney McCormick, Renee Scott-French, Jessica Remington, Poppy Logan, Sian Anderson, Adelia Bolam, Caitlin Nugent + Amber Fordham (cox)
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
Anna Kermode (stroke), Madeline Allen, Aimee Cable, Taryn Morgan, Phoebe Allen, Mackenzie Freeman, Hannah Knight, Georgia Tremeer + Hannah Worth (cox)
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
Hannah Avery (stroke), Emily Mills, Georgia Gibson, Kate Poole, Kate Haines, Rosie Ireland, Lucinda Trethewey, Maddison Brown + Anna Burns (cox)
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
India Ludbrook (stroke), Brittany Wilcock, Ella Marr, Kahu Henare, Millie Baker, Ema Lees, Jessica Byloo, Alice Cleal + Liam Avery (cox)
Coached by: Barbara Fenner
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: John Lawrence
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
AQUI
AQUI
Waikato/BoP |
Crew
#1
AQUI
Coached by: AQUI
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
Coached by: Jason Oswald-Paris & Keith Hibberd
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Sophie Cunningham
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#1
HUAN
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#12
MACL
Coached by: Jason Oswald-Paris & Keith Hibberd
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#11
TRGB
Coached by: Gordon Oakley & Michelle Rench
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Andreas Leichtfuss & Jack Stevens
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#2
BARA
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Peter Moody
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
AQUI
AQUI
Waikato/BoP |
Crew
#1
AQUI
Coached by: AQUI
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Mike Harrison
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Barbara Fenner
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
Phoebe Allen (stroke), Madeline Allen, Georgia Tremeer, Mackenzie Freeman + Alexandra Littlewood (cox)
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Peter Moody
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Martin Obrien
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Andreas Leichtfuss & Jack Stevens
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Ged Campbell
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
Coached by: John Lawrence
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#3
STKT
Coached by: Martin Obrien
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Andreas Leichtfuss & Jack Stevens
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AQUI
AQUI
Waikato/BoP |
Crew
#1
AQUI
Coached by: AQUI
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Coached by: Antony Zouch
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Carl Vincent & Chris Goudie
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
Coached by: Mark Clemo
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Hunter Freeman (stroke), Victor Novac-Abraham, Kenneth Gardiner, Findlay Carter + James Palmer-Neels (cox)
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Alex Dawson
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
Coached by: Antony Zouch
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Carl Vincent
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
Brock Mills (stroke), Emile Commarieu, George Cory-Darroch, Benjamin Pendreigh + Daniel Nihotte (cox)
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AQUI
AQUI
Waikato/BoP |
Crew
#2
AQUI
Coached by: AQUI
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#12
MACL
Coached by: Mark Clemo
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#3
TAKA
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#3
STKT
Coached by: Carl Vincent
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
SMCO
SMCO
Auckland |
Crew
#1
SMCO
Coached by: Peter Moody & Ron Neighbour
|
|||
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#1
HUAN
Coached by: Simon Koller
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Sophie Cunningham
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Sarah Wolff
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
WHGG
WHGG
Auckland |
Crew
#1
WHGG
Coached by: Barry Squire
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
Coached by: Jason Oswald-Paris & Keith Hibberd
|
|||
Entity
SUND
SUND
Auckland |
Crew
#1
SUND
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Barbara Fenner
|
|||
Entity
CARM
CARM
Auckland |
Crew
#1
CARM
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#12
MACL
Coached by: Jason Oswald-Paris & Keith Hibberd
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Barbara Fenner
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#3
EGGS
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
Coached by: John Lawrence
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#3
SHAK
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#4
SHAK
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Leah Hankey
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#1
EDWT
Coached by: Trish Fenton
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Mike Harrison & Saua Leaupepe
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Barbara Fenner
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#2
MTAL
Coached by: Leah Hankey
|
|||
Entity
AQUI
AQUI
Waikato/BoP |
Crew
#1
AQUI
Coached by: AQUI
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
Olivia Goldsworthy-Keeley (stroke), Jennifer Huckle, Sophie O'Neill, Kiana Kazemi + Francesca MacGregor (cox)
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#2
BARA
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Barbara Fenner
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Mia Cunningham South (stroke), Alicia McColl, Brianna Stockhausen, Rebecca Faletanoai + Shena Donald (cox)
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Neil Pollock
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Sane-Va Ginnen & Sam Perry
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
Coached by: Mark Clemo
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Coached by: Rob Ryan & Simon Van Rossen
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#12
MACL
Coached by: Mark Clemo
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#2
MTAL
Coached by: Sane-Va Ginnen & Sam Perry
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Sarah Wolff
|
|||
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#1
HUAN
Coached by: Simon Koller
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#15
MACL
Coached by: Michael Hawthorne
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Rob Holmes
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Andrew Gordon
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
WHGG
WHGG
Auckland |
Crew
#1
WHGG
Coached by: Barry Squire
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Mike Harrison
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#3
PUKE
Coached by: Rob Holmes
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#2
MTAL
Coached by: Sarah Wolff
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#2
ROSE
Coached by: H Shaw
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#4
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MASS
MASS
Auckland |
Crew
#1
MASS
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
SUND
SUND
Auckland |
Crew
#1
SUND
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Leith Menzies & Conor Burns
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Ged Campbell
|
|||
Entity
WHGB
WHGB
Auckland |
Crew
#1
WHGB
Coached by: Kevin O'Hagan
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
Coached by: John Lawrence
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MASS
MASS
Auckland |
Crew
#3
MASS
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Leith Menzies & Conor Burns
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
Ella Simanu (stroke), Hanne Mellsop, Olivia Phipps, Alice Grave, Georgia Hansen, Georgia Barclay, Emily Mills, Allison Tauber + Anna Burns (cox)
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Katherine Chang (stroke), Jacqueline Chang, Rebecca Roberts, Ruby Houghton, Leah Allison, Jade Lewis, Olivia Hofer, Kate Horsnell + Shenny Chiu (cox)
Coached by: Sophie Cunningham
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
India Ludbrook (stroke), Jessica Byloo, Ella Marr, Kahu Henare, Millie Baker, Ema Lees, Mia Turner, Emma Lowe + Liam Avery (cox)
Coached by: Barbara Fenner
|
Social