You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008.
Results: Head of the Harbour
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and schools shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MASS
MASS
Auckland |
Crew
#1
MASS
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Martin O'brien & Hamish Ramsay
|
|||
Entity
SUND
SUND
Auckland |
Crew
#1
SUND
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: K Hibberd & Dudley Storey
|
|||
Entity
RUTH
RUTH
Auckland |
Crew
#1
RUTH
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Nathan Linford
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Tim Palmer
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Callum Ross
|
|||
Entity
RUTH
RUTH
Auckland |
Crew
#2
RUTH
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
SHAK
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#2
STPA
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Peter Jansen & Jack Stevens
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
no crew listed
|
|||
Entity
MASS
MASS
Auckland |
Crew
#3
MASS
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Coached by: Peter Jansen & Kristian Barbarich
|
|||
Entity
MASS
MASS
Auckland |
Crew
#2
MASS
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#3
MACL
Coached by: K Hibberd & Dudley Storey
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#2
STLN
Coached by: Nathan Linford
|
|||
Entity
SUND
SUND
Auckland |
Crew
#2
SUND
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: K Hibberd & Dudley Storey
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Hamish Ramsay
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Sarah Wolff & Leah Hankey
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Sophie Cunningham & Geoff Perry
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Taylor Catchpole (stroke), Robyn Knowles, Maisie Meiklejohn, Courtney McCormick + Amber Fordham (cox)
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
Coached by: Paul Westbury
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
Coached by: Graeme Howells
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Mark Clemo & Aaron Farr
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Nick Lloyd & Sachin Arulambalan
|
|||
Entity
RUTH
RUTH
Auckland |
Crew
#1
RUTH
Coached by: Craig Hawthorne
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
SHAK
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SMCO
SMCO
Auckland |
Crew
#1
SMCO
Coached by: Raechel Cummins
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Andrew Gordon
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Nick Lloyd & Sachin Arulambalan
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Dudley Storey
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#2
STPA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Cameron Watson
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#21
TRGG
Coached by: Toby Patton & Elyse Rothery
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Keith Hibberd
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Stella Clayton-Greene (stroke), Sophie Mischefski, Lammie Griezel-Hill, Rachel Broadbent + Annabelle Prescott (cox)
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Alex Manson
|
|||
Entity
RUTH
RUTH
Auckland |
Crew
#1
RUTH
Coached by: Craig Hawthorne
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#1
EDWT
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Emma Brothers (stroke), Gemma Loveday, Makareta George-Clark, Porcia Meredith + Rebekah Gooderham (cox)
Coached by: Anya Mabbott
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
Verity Andrews (stroke), Grace Johnstone, Grace Michie, Sophie Clark + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
Zoe Johnston (stroke), Ashleigh Anderson, Katelyn Atitchison, Gabrielle Leonard-Hansby + Emilia Richards (cox)
Coached by: Luke O'Neill
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Cameron Watson
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#22
TRGG
Coached by: Toby Patton & Elyse Rothery
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#3
STKT
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#3
DIOC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Josh Schmidt
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
SHAK
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: TGAC
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
AQUI
AQUI
Waikato/BoP |
Crew
#1
AQUI
Coached by: TGAC
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#2
MTAL
Coached by: Josh Schmidt
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#3
MTAL
Coached by: Josh Schmidt
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#3
AGSB
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Ron Neighbour
|
|||
Entity
SMCO
SMCO
Auckland |
Crew
#1
SMCO
Coached by: Ron Neighbour
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Christine Hobbs & Emma Lowe
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Jason Parris-Oswald
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Alex Manson
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#1
HUAN
Coached by: Simon Koller
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
Coached by: Kelly Scally
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#21
TRGG
Coached by: Anna Cullum
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#22
TRGG
Coached by: Anna Cullum
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#2
ROSE
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#3
EGGS
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Carl Vincent
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: TGAC
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Mark Clemo & Aaron Farr
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
SHAK
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Conor Burns & Leith Menzies
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
|
|||
Entity
AQUI
AQUI
Waikato/BoP |
Crew
#1
AQUI
Coached by: TGAC
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Carl Vincent & Chris Goudie
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
Coached by: Andrew Gordon
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#12
SHAK
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Conor Burns & Leith Menzies
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Robert Wallace (stroke), William Thompson, Tyler Doherty, Nicholas Wright + Alexander Sutcliffe (cox)
Coached by: Conor Burns & Leith Menzies
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#3
AGSB
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Mark Clemo & Aaron Farr
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#13
SHAK
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#4
KGCA
Coached by: Conor Burns & Leith Menzies
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#14
SHAK
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
RGTT
RGTT
Auckland |
Crew
#1
RGTT
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
MTRO
MTRO
Auckland |
Crew
#1
MTRO
Coached by: Brian Hawthorne & Mike Hawthorne
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Ron Neighbour
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#1
EDWT
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
CAMB
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
THAM
THAM
Waikato/BoP |
Crew
#1
THAM
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#3
MACL
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#4
MACL
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#3
EDWT
Coached by: A Vester & T Fenton
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#2
EDWT
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#3
ROSE
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#1
HUAN
Coached by: Simon Koller
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Dudley Storey
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#1
EDWT
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
SHAK
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Dudley Storey
|
|||
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#2
HUAN
Coached by: Simon Koller
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#2
EDWT
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: TGAC
|
|||
Entity
SMCO
SMCO
Auckland |
Crew
#1
SMCO
Coached by: Raechel Cummins
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#1
HUAN
Coached by: Simon Koller
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#21
TRGG
Coached by: Duncan Bydeley
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Taylor Catchpole (stroke), Maisie Meiklejohn, Robyn Knowles, Courtney McCormick + Amber Fordham (cox)
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Nathan Linford
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
Georgia Barclay (stroke), Allison Tauber, Georgia Hansen, Emma McTigue + Ariella Rosenbaum-Raynish (cox)
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
SHAK
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Hamish Ramsay
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: TGAC
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Mark Clemo & Aaron Farr
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Anya Mabbott & Leah Hankey
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
RUTH
RUTH
Auckland |
Crew
#1
RUTH
Coached by: Craig Hawthorne
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Mollie James
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#3
WTLG
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
Courtney Thoumine (stroke), Hannah Retimana, Portia Vodanovich, Caitlin Stone + Brittney Parrington (cox)
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
Verity Andrews (stroke), Sophie Clark, Grace Michie, Kathleen Greensill + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Zoe Johnston (stroke), Ashleigh Anderson, Katelyn Atitchison, Gabrielle Leonard-Hansby + Emilia Richards (cox)
Coached by: Luke O'Neill
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#2
BARA
Coached by: Alex Manson
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#3
STKT
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Peter Jansen & Jack Stevens
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Martin O'brien
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
SHAK
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Martin O'brien
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#3
STKT
Andrew McBain (stroke), Jamie Sinclair-Eagle, Thomas Brenton-Rule, Joshua Grant + Alex Johnston (cox)
Coached by: Hamish Ramsay
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Peter Jansen & Kristian Barbarich
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
no crew listed
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
SMCO
SMCO
Auckland |
Crew
#1
SMCO
Coached by: Ron Neighbour
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Sophie Cunningham & Geoff Perry
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Ron Neighbour
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#1
HUAN
Coached by: Simon Koller
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#3
EGGS
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
MTAL
Coached by: Sarah Wolff
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#4
EGGS
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Sarah Wolff
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#21
TRGG
Coached by: Anna Cullum
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
SHAK
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Carl Vincent
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
AQUI
AQUI
Waikato/BoP |
Crew
#1
AQUI
Coached by: TGAC
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: TGAC
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Mark Clemo & Aaron Farr
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Rory Accorsi
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Carl Vincent
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#12
SHAK
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#3
AGSB
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
Samuel Davison (stroke), Tom Miller, Matthew Callaghan, Leo Ngatai-Tafau, Richard Bluck, Luka Hayward, Arthur Hauter, Dominic English + Ryan Patten (cox)
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
SHAK
Jared August (stroke), Thomas Henderson, Quinn O'Brien, Vedran Ilich, Patrick Spencer, Malkome Vaka, Isaac Screen, George Grbich + Massimo Nicholas (cox)
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Dulara Welaratne (stroke), Max MacCormick, Finn Humberstone Hurley, Ben Kemble, Sam Ashworth, Thomas Overy, Jonty Matla, Josh Hamilton + Henry Matthews (cox)
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Zach Morgan (stroke), Gabriel Dean, Kaveen Hanthi, River-Zion Poloai, Kenneth Hall, Joshua Smith, Dennis Nieuwenhuizen, Ari Boughen + Lennox Shaw (cox)
Coached by: Rory Accorsi
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Tessa White-Parsons (stroke), Taylor Catchpole, Maisie Meiklejohn, Charlotte Partridge + Amber Fordham (cox)
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
SHAK
|
|||
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#1
HUAN
Coached by: Simon Koller
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Peter Jansen & Jack Stevens
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Martin O'brien
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Nathan Linford
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Keith Hibberd & Dudley Storey
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RUTH
RUTH
Auckland |
Crew
#1
RUTH
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
SUND
SUND
Auckland |
Crew
#1
SUND
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
MASS
MASS
Auckland |
Crew
#1
MASS
|
|||
Entity
WTKR
WTKR
Auckland |
Crew
#1
WTKR
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#1
EDWT
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Tim Palmer
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#12
SHAK
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Peter Jansen & Kristian Barbarich
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
no crew listed
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Hamish Ramsay
|
Division 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Coached by: Peter Jansen & Kristian Barbarich
|
|||
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#4
HUAN
Coached by: Simon Koller
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#3
AGSB
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#4
AGSB
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#13
SHAK
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
RUTH
RUTH
Auckland |
Crew
#1
RUTH
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Christine Hobbs & Emma Lowe
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
RGTT
RGTT
Auckland |
Crew
#1
RGTT
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Nathan Linford
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#1
EDWT
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#21
TRGG
Coached by: Duncan Bydeley
|
|||
Entity
SUND
SUND
Auckland |
Crew
#1
SUND
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
AQUI
AQUI
Waikato/BoP |
Crew
#1
AQUI
Coached by: TGAC
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Christine Hobbs & Emma Lowe
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#22
TRGG
Coached by: Duncan Bydeley
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#3
PUKE
Coached by: Rob Holmes
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#24
TRGG
Coached by: Anna Cullum
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#3
MACL
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#25
TRGG
Coached by: Anna Cullum
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Alex Manson
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Josh Schmidt
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
SHAK
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Sophie Cunningham & Geoff Perry
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#21
TRGG
Coached by: Anna Cullum
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#21
TRGG
Coached by: Duncan Bydeley
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Shena Donald (stroke), Mia Cunningham South, Alicia McColl, Rebecca Faletanoai + Jackson White (cox)
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Mike Harrison & Geoff Perry
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
Hannah Avery (stroke), Grace Manks, Isabella Morcom, Madeleine Wilson + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#1
EDWT
Coached by: A Vester & T Fenton
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Leah Hankey
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Charlotte Smith (stroke), Sam Tane, Gabrielle Leonard-Hansby, Katie Williams + Annabelle Prescott (cox)
Coached by: Luke O'Neill
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#3
DIOC
Phoebe Archibald (stroke), Georgia Gregory, Rosie Stack, Lucinda Trethewey + Ariella Rosenbaum-Raynish (cox)
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
CAMB
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#3
WTLG
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#22
TRGG
Latasha Yorke (stroke), Sophia Holland, Renee Fettes, Amelia Gooders + Sandalika Illangamudalige (cox)
Coached by: Toby Patton & Elyse Rothery
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#1
HUAN
Coached by: Simon Koller
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Conor Burns & Leith Menzies
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Mark Clemo & Aaron Farr
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Callum Ross
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: TGAC
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Tim Palmer
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Carl Vincent
|
|||
Entity
AQUI
AQUI
Waikato/BoP |
Crew
#1
AQUI
Coached by: TGAC
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#1
EDWT
Coached by: A Vester
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#2
TRGB
Coached by: TGAC
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Conor Burns & Leith Menzies
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Mark Clemo & Aaron Farr
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
|
|||
Entity
AQUI
AQUI
Waikato/BoP |
Crew
#2
AQUI
Coached by: TGAC
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
Division 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Coached by: Conor Burns & Leith Menzies
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#14
SHAK
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#13
SHAK
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#4
KGCA
Coached by: Conor Burns & Leith Menzies
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#5
KGCA
Coached by: Peter Jansen & Kristian Barbarich
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#3
TAKA
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAUR
Coached by: Andrew Gordon
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Jason Parris-Oswald
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Christine Hobbs & Emma Lowe
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Ron Neighbour
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#1
HUAN
Coached by: Simon Koller
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
SMCO
SMCO
Auckland |
Crew
#1
SMCO
Coached by: Ron Neighbour
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Sarah Wolff
|
|||
Entity
RUTH
RUTH
Auckland |
Crew
#1
RUTH
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#21
TRGG
Coached by: Anna Cullum
|
|||
Entity
AQUI
AQUI
Waikato/BoP |
Crew
#1
AQUI
Coached by: TGAC
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
|
|||
Entity
SMCO
SMCO
Auckland |
Crew
#2
SMCO
Coached by: Ron Neighbour
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Christine Hobbs & Emma Lowe
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Jason Parris-Oswald
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Peter Jansen & Jack Stevens
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Keith Hibberd & Dudley Storey
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Martin O'brien
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Callum Ross
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Nathan Linford
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
no crew listed
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Keith Hibberd & Dudley Storey
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
|
|||
Entity
AQUI
AQUI
Waikato/BoP |
Crew
#1
AQUI
Coached by: TGAC
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Martin O'brien
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Peter Jansen & Kristian Barbarich
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#2
STPA
|
|||
Entity
AQUI
AQUI
Waikato/BoP |
Crew
#2
AQUI
Coached by: TGAC
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#3
AGSB
|
Division 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Coached by: Peter Jansen & Jack Stevens
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#4
STKT
Coached by: Hamish Ramsay
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#6
KGCA
Coached by: Peter Jansen & Kristian Barbarich
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#3
STKT
Coached by: Martin O'brien
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#5
KGCA
Coached by: Peter Jansen & Jack Stevens
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#4
KGCA
Coached by: Peter Jansen & Kristian Barbarich
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Cameron Watson
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Ron Neighbour
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#21
TRGG
Coached by: Toby Patton & Elyse Rothery
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#1
EDWT
Coached by: T Fenton
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#22
TRGG
Coached by: Toby Patton & Elyse Rothery
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
Coached by: Cameron Watson
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Cameron Watson
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAUR
Coached by: Luke O'Neill
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#3
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#3
TAKA
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#4
GLDW
Coached by: Cameron Watson
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Conor Burns & Leith Menzies
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Mark Clemo & Aaron Farr
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
SHAK
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Andrew Gordon
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
William Heaps (stroke), Archie Porteous, Daniel Cass Galvez, James MacKenzie + Alexandra Green (cox)
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: TGAC
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Dennis Nieuwenhuizen (stroke), Kaveen Hanthi, River-Zion Poloai, Ari Boughen + Rebekah Gooderham (cox)
Coached by: Rory Accorsi
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Sachin Arulambalan & Nick Lloyd
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Tom Barker & Chris Barker
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#13
SHAK
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Coached by: James Cockram
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#3
AGSB
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#12
SHAK
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#4
KGCA
Coached by: Louis Lambert & Louis Agnew
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#14
SHAK
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Josh Schmidt & Callum Ross
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Carl Vincent
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
AQUI
AQUI
Waikato/BoP |
Crew
#1
AQUI
Coached by: TGAC
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
no crew listed
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#2
STPA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Ron Neighbour
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
no crew listed
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#21
TRGG
Coached by: Anna Cullum
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Keith Hibberd & Jason Oswald-Paris
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#2
BARA
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#3
WTLG
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#22
TRGG
Coached by: Duncan Bydeley
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
SHAK
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Peter Jansen & Kristian Barbarich
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: TGAC
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Hamish Ramsay
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#12
SHAK
|
|||
Entity
SUND
SUND
Auckland |
Crew
#1
SUND
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Conor Burns & Leith Menzies
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Coached by: Conor Burns & Leith Menzies
|
|||
Entity
SMCO
SMCO
Auckland |
Crew
#1
SMCO
Coached by: Raechel Cummins
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
Rosie Ireland (stroke), Isabella Morcom, Hannah Avery, Emily Mills + Ariella Rosenbaum-Raynish (cox)
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#1
EDWT
Coached by: A Vester
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Shena Donald (stroke), Mia Cunningham South, Alicia McColl, Rebecca Faletanoai + Jackson White (cox)
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
Madeleine Wilson (stroke), Lucinda Trethewey, Phoebe Archibald, Grace Manks + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
CAMB
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#3
DIOC
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#3
WTLG
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#4
WTLG
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Tessa White-Parsons (stroke), Maisie Meiklejohn, Sian Anderson, Taylor Catchpole + Amber Fordham (cox)
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Rebekah Alvey (stroke), Madeleine Teesdale, Emerald Scofield, Breanna de Gouw + Katie Halliday (cox)
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#21
TRGG
Coached by: Anna Cullum
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Christine Hobbs & Emma Lowe
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#22
TRGG
Coached by: Duncan Bydeley
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Peter Jansen & Kristian Barbarich
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: TGAC
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Nathan Linford
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Dudley Storey & Keith Hibberd
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Martin O'brien
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
SHAK
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Peter Jansen & Jack Stevens
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Hamish Ramsay
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Coached by: Peter Jansen & Kristian Barbarich
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#3
AGSB
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Harry Newbury-Lee (stroke), Jack MacDonald, Heath Shepherd, Daniel Pickles + Camille Dignadice (cox)
Coached by: Mark Clemo & Aaron Farr
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Tom Barker & Chris Goudie
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: TGAC
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Callum Ross & Rory Accorsi
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#2
STPA
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
MTAL
Coached by: Rory Accorsi
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Andrew Gordon
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Tom Barker & Chris Goudie
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#3
STPA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#1
HUAN
Coached by: Simon Koller
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Nathan Linford
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Sarah Wolff
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Alex Manson
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#21
TRGG
Coached by: Anna Cullum
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
no crew listed
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Christine Hobbs & Emma Lowe
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#2
HUAN
Coached by: Simon Koller
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#4
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#5
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#3
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#3
WTLG
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Peter Jansen & Jack Stevens
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Martin O'brien & Hamish Ramsay
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
SHAK
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
|
|||
Entity
AQUI
AQUI
Waikato/BoP |
Crew
#1
AQUI
Coached by: TGAC
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Peter Jansen & Kristian Barbarich
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#2
STPA
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Carl Vincent
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Coached by: Conor Burns & Leith Menzies
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#3
STKT
Coached by: Hamish Ramsay
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Mollie James
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Anya Mabbott
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
Courtney Thoumine (stroke), Hannah Retimana, Portia Vodanovich, Caitlin Stone + Brittney Parrington (cox)
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#3
WTLG
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
Ella Stack (stroke), Mackenzie Alford, Alexandra Cox, Gabriella Sansom + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#3
DIOC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
SHAK
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Cameron Watson (stroke), Martin Jonkers, Daniel Cass Galvez, Archie Porteous + Thomas Callaghan (cox)
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Dulara Welaratne (stroke), Max MacCormick, Thomas Overy, Finn Humberstone Hurley + James Palmer-Neels (cox)
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Dudley Storey
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: TGAC
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#1
HUAN
Coached by: Simon Koller
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#1
EDWT
Seri Jackman (stroke), Quinlan Cunningham, Jayden Janse Van Rensburg, Blair Patterson + Andy Sieng (cox)
Coached by: A Vester & T Fenton
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#2
TRGB
Coached by: TGAC
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#2
STPA
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#3
STPA
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#21
TRGG
Aimee Channer (stroke), Sophia Holland, Renee Fettes, Mele Folau, Claudia Lamberton, Leah van Zyl, Amelia Gooders, Latasha Yorke + Rebecca Kneale (cox)
Coached by: Toby Patton & Elyse Rothery
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Abigail Pool (stroke), Lauren Oliver, Jessica Munnik, Lucy Farnsworth, Emily Swiatek, Grace Barry, Lucy Wilson, Alex Hynds + Emma King (cox)
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#1
HUAN
Coached by: Simon Koller
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Alex Manson
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Ron Neighbour
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Tony Burns
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#1
EDWT
Coached by: T Fenton
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Leah Hankey
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#2
BARA
Coached by: Alex Manson
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#2
EDWT
Coached by: T Fenton
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#22
TRGG
Coached by: Duncan Bydeley
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
Division 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#3
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#3
DIOC
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#3
EGGS
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAUR
Coached by: Luke O'Neill
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Raechel Cummins
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
MTRO
MTRO
Auckland |
Crew
#1
MTRO
Coached by: Brian Hawthorne & Mike Hawthorne
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Callum Ross
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MASS
MASS
Auckland |
Crew
#1
MASS
|
|||
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#1
HUAN
Coached by: Simon Koller
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Conor Burns & Leith Menzies
|
|||
Entity
RUTH
RUTH
Auckland |
Crew
#1
RUTH
Coached by: Craig Hawthorne
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#2
HUAN
Coached by: Simon Koller
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Conor Burns & Leith Menzies
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Coached by: Conor Burns & Leith Menzies
|
|||
Entity
RUTH
RUTH
Auckland |
Crew
#2
RUTH
Coached by: Craig Hawthorne
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#2
STPA
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#4
KGCA
Coached by: Conor Burns & Leith Menzies
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#2
MTAL
Coached by: Callum Ross
|
Social