You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008.
Results: Head of the Harbour
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and schools shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
click a filter below to remove it
Division 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
RUTH
RUTH
Auckland |
Crew
#1
RUTH
Coached by: Michael Hawthorne & Brian Hawthorne
|
||||
Entity
SMCO
SMCO
Auckland |
Crew
#1
SMCO
Coached by: Michael Tielemans
|
||||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: TGAC
|
||||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Michael Tielemans
|
||||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Callum Ross
|
||||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
||||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Logan Walters
|
||||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Charles Haggie
|
Event
2
G U17 4+
Sponsored by: Citywide Engineering Ltd
Division 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
Sacha Sampson (stroke), Eleanor Griffiths, Ruby Hayes, Verity Andrews + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
|
||||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
||||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
Coached by: Paul Westbury
|
||||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#3
DIOC
|
||||
Entity
ONEW
ONEW
Auckland |
Crew
#2
ONEW
Georgia Hewitt (stroke), Delanee Turnwald, Florence Webber, Hannah Simpson + Geneivre Stenklev-Gussey (cox)
Coached by: Brett Henry
|
Division 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
||||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
||||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#2
STLN
Coached by: Michael Tielemans
|
||||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
|
||||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#2
STPA
|
||||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
Coached by: David White & Bruce Tong, Allan Tong
|
||||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Rory Accorsi
|
Division 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
||||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
||||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Ron Neighbour
|
||||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
|
||||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
|
||||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Leah Hankey
|
||||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Hannah Hood & Sue O'Callaghan
|
||||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Hamish Ramsay
|
Division 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#3
WTLB
|
||||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#3
SHAK
|
||||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#4
SHAK
|
||||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Ben Hammond
|
||||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#3
STKT
Coached by: Peter Mason
|
||||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Nick Lloyd
|
||||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
|
||||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#4
WTLB
|
Division 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#3
WTLG
|
||||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Peter Fraser & Alex Kite
|
||||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#3
DIOC
|
||||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
||||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
||||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
CAMB
no crew listed
|
||||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
|
||||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
|
||||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#2
BARA
|
||||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
Coached by: Rob Ansell
|
Division 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Conor Burns
|
||||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
|
||||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
||||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
|
||||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
||||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Logan Walters
|
||||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Dexter Peffers & Sue O'Callaghan
|
Division 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
Coached by: Sue O'Callaghan & Tom Ferguson
|
||||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
|
||||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
||||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#1
EDWT
no crew listed
|
||||
Entity
CARM
CARM
Auckland |
Crew
#1
CARM
Coached by: Chris Brake
|
||||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Brendan Boreham & Gabrielle Smith
|
||||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
||||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
|
Event
9
B N18 2X
Sponsored by: Marino Consultants and Associates
Division 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#2
STPA
|
||||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
|
||||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Henry Morrow
|
||||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
|
||||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
||||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
|
||||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
no crew listed
|
Division 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: John Lawrence
|
||||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
||||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Alan Cleaver
|
||||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
Amelia Blamey (stroke), Eleanor Griffiths, Sophie Clark, Sacha Sampson + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
|
||||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
|
||||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Brendan Boreham & Gabrielle Smith
|
||||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Leah Hankey
|
Division 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
||||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
|
||||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#2
BARA
|
||||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#3
WTLG
|
||||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Hamish Ramsay
|
Division 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
|
||||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
Coached by: Paul Westbury
|
||||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
||||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#2
BARA
|
||||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
|
||||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
||||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#3
WTLG
|
Division 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
|
||||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#3
WTLB
|
||||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
no crew listed
|
||||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#2
STPA
|
||||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#4
WTLB
|
||||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#2
MTAL
Germain Hellriegel-White (stroke), Marcus Winter, Daniel Fraser, Hasan Pathan + Benjamin Campbell (cox)
Coached by: Jacob Merwood
|
Division 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
SMCO
SMCO
Auckland |
Crew
#1
SMCO
Coached by: Michael Tielemans
|
||||
Entity
TEKC
TEKC
Waikato/BoP |
Crew
#1
TEKC
Coached by: Jim Matchett
|
||||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Peter Abbot
|
||||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Callum Ross
|
||||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
||||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Michael Tielemans
|
||||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Logan Walters
|
||||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Peter Mason
|
||||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
|
Division 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
ONEW
ONEW
Auckland |
Crew
#1
ONEW
Coached by: Mike Ruiterman
|
||||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
||||
Entity
RUTH
RUTH
Auckland |
Crew
#1
RUTH
Coached by: Michael Hawthorne & Brian Hawthorne
|
||||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Brendan Boreham & Gabrielle Smith
|
||||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Leah Hankey
|
||||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
|
||||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Hayden Shaw
|
Division 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
CARM
CARM
Auckland |
Crew
#1
CARM
Coached by: Chris Brake
|
||||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Rob Ansell
|
||||
Entity
AQUI
AQUI
Waikato/BoP |
Crew
#1
AQUI
|
||||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Hannah Hood & Hannah Patterson
|
||||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Leah Hankey
|
||||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
|
||||
Entity
MTMA
MTMA
Waikato/BoP |
Crew
#1
MTMA
|
||||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
|
Event
27
G U16 4X+
Sponsored by: Belmont Management Services
Division 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
||||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
|
||||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
Lily-Rose Gholam Hosseini (stroke), Helaina Sealesford, Hunter Henson, Toni Britow + Paige Stevenson (cox)
|
||||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
Britney Jamieson (stroke), Elise Callaghan, Brianna Green, Zoe Moltschaniwskyj + Poppy Campbell (cox)
|
||||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
|
||||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Jacqueline Chang
|
||||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#3
DIOC
|
||||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAUR
|
Division 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Conor Burns
|
||||
Entity
TEKC
TEKC
Waikato/BoP |
Crew
#1
TEKC
Coached by: Jim Matchett
|
||||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Mark Clemo
|
||||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
||||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
|
||||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
||||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
Division 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Rob Ansell
|
||||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#1
EDWT
Coached by: Allan Vester
|
||||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
||||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
||||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
CAMB
Coached by: Peter Fraser & Alex Kite
|
||||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Brendan Boreham & Gabrielle Smith
|
||||
Entity
ONEW
ONEW
Auckland |
Crew
#2
ONEW
Coached by: Mike Ruiterman
|
||||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Brendan Boreham & Gabrielle Smith
|
Division 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Charles Haggie
|
||||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Mark Clemo
|
||||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
||||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Nick Lloyd
|
||||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
|
||||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
no crew listed
|
||||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
Coached by: Tom Ferguson & Jack Cantrell
|
||||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Logan Walters
|
Division 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
||||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Hamish Ramsay
|
||||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
|
||||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
|
||||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#2
ROSE
Coached by: Ron Neighbour
|
||||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
Coached by: Hannah Hood & Hannah Patterson
|
||||
Entity
MTMA
MTMA
Waikato/BoP |
Crew
#1
MTMA
|
||||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
Division 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
|
||||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
||||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Logan Walters
|
||||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Norman Sharpe & Chris Goudie
|
||||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: David White & Bruce Tong, Allan Tong
|
||||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Dexter Peffers & Hannah Patterson
|
||||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Sigrid Davis & Keith Hibberd
|
Division 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
|
||||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
|
||||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Peter Mason
|
Division 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
|
||||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Jacqueline Chang
|
||||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
Ashley Hanrahan (stroke), Hunter Henson, Helaina Sealesford, Lily-Rose Gholam Hosseini + Iliarne Watson (cox)
|
Division 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Mark Clemo
|
||||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Charles Haggie
|
||||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Conor Burns
|
||||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Mark Clemo
|
||||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
||||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
|
||||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
Division 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
|
||||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#2
MTAL
|
||||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#3
AGSB
|
||||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
|
||||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#3
WTLB
|
||||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#3
MTAL
Anthony Peters (stroke), Thomas Whittle, Samuel Sparey, Richie Faaumu + Louis Siddell-Bradbourne (cox)
|
||||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#3
STKT
Coached by: Norman Sharpe & Chris Goudie
|
||||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Norman Sharpe & Chris Goudie
|
||||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Rory Accorsi
|
Division 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Keith Hibberd & Dudley Storey
|
||||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Sue O'Callaghan & Epernay Norman
|
||||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Hayden Shaw
|
||||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Brendan Boreham & Gabrielle Smith
|
||||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
|
||||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Judith Quinlan
|
||||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Alan Cleaver
|
Event
44
B U17 4X+
Sponsored by: Tidbury family
Division 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Nick Lloyd
|
||||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Coached by: Leith Menzies
|
||||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Khyah Crooks (stroke), Eric Gruythuysen, Mateo Simoncelli, Xavier McIntosh + Annabelle Prescott (cox)
|
||||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Peter Mason
|
||||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
||||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
||||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#4
KGCA
Coached by: Conor Mercer
|
||||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Jacob Merwood
|
||||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
|
Division 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
||||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Tom Moore
|
||||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
||||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Brendan Boreham & Gabrielle Smith
|
||||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Leah Hankey
|
||||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Hayden Shaw
|
||||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Alan Cleaver
|
||||
Entity
AQUI
AQUI
Waikato/BoP |
Crew
#1
AQUI
|
Division 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Conor Burns
|
||||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
Coached by: Jack Cantrell & Tom Ferguson
|
||||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
||||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
|
||||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
||||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Norman Sharpe & Peter Mason
|
||||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
|
||||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Mark Clemo
|
||||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Mark Clemo
|
Social