You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2024, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008.
Results: Head of the Harbour
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and schools shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Marty O'Brien & Carl Vincent
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Epernay Norman & Ian Bright
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Mike Hasselbach
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WENT
[NSHC]
Coached by: Kylie Matheson
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Germain Hellriegel White
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
HOWI
[AKLC]
Coached by: Travis Hynes & Jason Parris-Oswald
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
STPA
[WESC]
Coached by: Sam Jackson & Harry Williams
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Marty O'Brien & Carl Vincent
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Mike Hasselbach
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
HOWI
[AKLC]
Coached by: Travis Hynes & Jason Parris-Oswald
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
Coached by: Epernay Norman
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
SHAK
[AKLC]
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
Coached by: Kevin Herbison
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
MTAL
Coached by: Germain Hellriegel White
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#6
GLDW
Coached by: Jesse Pilcher
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Coached by: Mike Hasselbach
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#5
GLDW
Coached by: Jesse Pilcher
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#4
SHAK
[AKLC]
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#3
SHAK
[AKLC]
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#3
STKT
Coached by: Marty O'Brien & Carl Vincent
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
EGGS
EGGS
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
EGGS
[AKLC]
Coached by: Brian Hawthorne & Nadia Bleaken
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: India Mattocks
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
[AKLC]
Coached by: Dahne Boniface & Rosie Ireland
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Coached by: Hannah Retimana & Kim Dowden
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Loveday Yeoman
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Jason Parris-Oswald & Krish Patel
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Caspar Hammond & John McDermott
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
[AKLC]
Coached by: Dahne Boniface & Rosie Ireland
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Loveday Yeoman
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
MTAL
Coached by: India Mattocks
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
WTLG
[NSHC]
Coached by: Hannah Retimana & Kim Dowden
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Ben Campbell
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Kevin Herbison
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
STPA
[WESC]
Coached by: Cameron Patten & Dom Drury
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLB
[NSHC]
Coached by: Hannah Kennedy & Lucy Anderson
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Epernay Norman & Dexter Peffers
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Cole Barfoot
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Tom Gethin
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
MTAL
Coached by: Hasan Pathan
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
Coached by: Epernay Norman & Dexter Peffers
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Cole Barfoot
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#2
STPA
Coached by: Harry Molloy & James Russel Xavier Simpkins
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Kieran Smith
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
SHAK
[AKLC]
Coached by: Terry Dolan
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
Coached by: Kieran Smith
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#4
STPA
Coached by: Harry Molloy & James Russell, Xavier Simpkins
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Coached by: Cole Barfoot
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#3
STPA
[WESC]
Coached by: Harry Molloy & James Russel Xavier Simpkins
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#3
TAKA
Coached by: Epernay Norman & Dexter Peffers
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#4
KGCA
Coached by: Cole Barfoot
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#4
GLDW
Coached by: Kieran Smith
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Sarah Simpson
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Coached by: Ella Campbell & Kim Dowden
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Hayden Shaw & Danielle McComish
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
[AKLC]
Coached by: Rosa Marshall
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Katie Halliday & Anna Stuart
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Maddie Donely & Lewis Green
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Holly Chaafe
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
[AKLC]
Coached by: Rosa Marshall
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#3
TAKA
Coached by: Sienna Norman & Wing Kam
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#2
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Leah Hankey
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Hayden Shaw & Danielle McComish
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
Coached by: Katie Halliday & Anna Stuart
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#3
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Leah Hankey
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Sarah Mackie & Lewis Green
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#4
TAKA
Sofia Cagney Potts (stroke), Emily Western, Farrah Grice-Douglas, Isabella Mary Steel + Daniel Feng (cox)
Coached by: Sienna Norman & Wing Kam
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
Coached by: Brent Leach
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Mike Hasselbach
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Germain Hellriegel White
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Coached by: Jo Shotter & Andy Hay
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Epernay Norman & Ian Bright
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Mike Hasselbach
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
MTAL
Coached by: Germain Hellriegel White
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
Coached by: Jo Shotter & Natalie Marriott
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#4
WTLB
[NSHC]
Coached by: Jo Shotter & Natalie Marriott
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Katie Halliday & Ian Bright
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Annie Williamson & Courtnee Bangs
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Mike Burrell
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Loveday Yeoman
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
[AKLC]
Coached by: Dahne Boniface
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Coached by: Ash Bright & Kim Dowden
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
EGGS
[AKLC]
Coached by: Jasmine Lash
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: India Mattocks
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Amy Barclay
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Amy Barclay
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLB
WTLB
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLB
[NSHC]
Coached by: Hannah Kennedy & Lucy Anderson
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Brendan Boreham
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Epernay Norman & Ian Bright
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Loukas Constantopoulos (stroke), Fletcher Clark, James Guthrie, Charles Hatherley + Kyle McKelvie (cox)
Coached by: Stella Cressey & Chris Goudie
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: Tobias Rudkin & James Mitchell
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Finlay Christensen (stroke), Frank Ison, Joshua Scholtz, Campbell McAllansmith + Katie Anderson (cox)
Coached by: Tom Gethin
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
Coached by: Epernay Norman
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
James Knottenbelt (stroke), Charlie Sheppard, Angus Forrest, Callum Nelson + Nicholas Thompson (cox)
Coached by: Stella Cressey & Chris Goudie
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Brendan Boreham
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#3
STKT
Coached by: Stella Cressey & Chris Goudie
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Coached by: Cole Barfoot
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#3
TAKA
Coached by: Epernay Norman & Dexter Peffers
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Tom Gethin
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Zoe Mills
|
|||
Entity
POMP
POMP
Auckland
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
POMP
[WREC]
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
WHGG
WHGG
Auckland
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WHGG
[WREC]
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
[AKLC]
Coached by: Ffion Lewis & Rosie Ireland
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Annie Williamson & Courtnee Bangs
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Kevin Herbison
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Marieke Richards
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
WHGG
WHGG
Auckland
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WHGG
[WREC]
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
Coached by: Kevin Herbison
|
|||
Entity
WHGG
WHGG
Auckland
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#3
WHGG
[WREC]
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#4
GLDW
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Annie Williamson & Courtnee Bangs
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#5
GLDW
Coached by: Hayden Shaw
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Jesse Pilcher
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Epernay Norman & Ian Bright
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Hasan Pathan
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
Coached by: Harry Molloy & James Russel Xavier Simpkins
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Kevin Herbison
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Coached by: Hannah Kennedy & Lucy Anderson
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
Coached by: Epernay Norman & Ian Bright
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
MTAL
Coached by: Hasan Pathan
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Kieran Smith
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
SHAK
[AKLC]
Coached by: Terry Dolan
|
Event
10
G N18 8+
Sponsored by: Forsyth Contracting
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
[AKLC]
Coached by: Dahne Boniface & Rosie Ireland
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Katie Halliday & Ian Bright
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Amy Barclay & Hayden Shaw
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Loveday Yeoman
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Caspar Hammond & John McDermott
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: India Mattocks
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Coached by: Ash Bright & Kim Dowden
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Annie Williamson & Courtnee Bangs
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
[AKLC]
Coached by: Dahne Boniface & Rosie Ireland
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
WTLG
[NSHC]
Coached by: Ash Bright & Kim Dowden
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Loveday Yeoman
|
Event
13
B U15 8X+
Sponsored by: JS & CQ Ltd
Event
14
G U15 4+
Sponsored by: Elizabeth Dairy
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Coached by: Ella Campbell & Kim Dowden
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
EGGS
[AKLC]
Coached by: Sophia Meikle
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Marieke Richards
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
EGGS
[AKLC]
Coached by: Jasmine Lash
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
Coached by: Mike O'Brien
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Jesse Pilcher
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Marty O'Brien & Carl Vincent
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLB
[NSHC]
Coached by: Jo Shotter
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Mike Hasselbach
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Epernay Norman & Ian Bright
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: Gavin Powell & Tobias Rudkin
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Germain Hellriegel White
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Marty O'Brien & Carl Vincent
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
Coached by: Epernay Norman & Ian Bright
|
Event
16
G U18 2-
Sponsored by: Ladies Bookclub
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Mike Burrell
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: India Mattocks
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Coached by: Ash Bright & Kim Dowden
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
EGGS
[AKLC]
Coached by: Brian Hawthorne & Nadia Bleaken
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
[AKLC]
Coached by: Dahne Boniface & Rosie Ireland
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
no crew listed
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Annie Williamson & Courtnee Bangs
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Loveday Yeoman
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Amy Barclay
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#2
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Niamh McHugh
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#3
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Niamh McHugh
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
[AKLC]
Coached by: Dahne Boniface & Rosie Ireland
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
EGGS
[AKLC]
Coached by: Molly Trotter
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
Coached by: Amy Barclay
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Amy Barclay
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLB
WTLB
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLB
[NSHC]
Coached by: Lucy Anderson & Hannah Kennedy
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: Tobias Rudkin & James Mitchell
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
James Knottenbelt (stroke), Joey Zhang, Loukas Constantopoulos, Henry Morgan + Nicholas Thompson (cox)
Coached by: Stella Cressey & Chris Goudie
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Brendan Boreham
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Epernay Norman & Dexter Peffers
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
Coached by: Lucy Anderson & Hannah Kennedy
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: Tobias Rudkin
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Stella Cressey & Chris Goudie
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
WTLB
[NSHC]
Coached by: Hannah Kennedy & Lucy Anderson
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Brendan Boreham
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
POMP
POMP
Auckland
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
POMP
[WREC]
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
WHGG
WHGG
Auckland
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WHGG
[WREC]
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Jessica Taylor & Keith Hibberd
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Kevin Herbison
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Lewis Green
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Annie Williamson & Courtnee Bangs
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Holly Chaafe
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHGG
WHGG
Auckland
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WHGG
[WREC]
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
RGTT
RGTT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
RGTT
[NSHC]
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
KRIS
KRIS
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
KRIS
[NSHC]
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
MACL
[SGEC]
Coached by: Keith Hibberd & Jessica Taylor
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
Coached by: Katie Halliday & Ian Bright
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
MTAL
Coached by: Holly Chaafe
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHGG
WHGG
Auckland
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#3
WHGG
[WREC]
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
POMP
POMP
Auckland
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
POMP
[WREC]
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
Coached by: Kevin Herbison
|
|||
Entity
KRIS
KRIS
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
KRIS
[NSHC]
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
Coached by: Hayden Shaw
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Jesse Pilcher
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
HOWI
[AKLC]
Coached by: Travis Hynes & Jason Parris-Oswald
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Epernay Norman
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: Gavin Powell & Tobias Rudkin
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Marty O'Brien & Carl Vincent
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Mike Hasselbach
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Kevin Herbison
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Germain Hellriegel White
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HOWI
HOWI
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
HOWI
[AKLC]
Coached by: Travis Hynes & Jason Parris-Oswald
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Jesse Pilcher
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Marty O'Brien & Carl Vincent
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
Coached by: Epernay Norman
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#4
GLDW
Coached by: Jesse Pilcher
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
MTAL
Coached by: Germain Hellriegel White
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
SHAK
[AKLC]
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
Coached by: Jesse Pilcher
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
[AKLC]
Coached by: Dahne Boniface & Rosie Ireland
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Annie Williamson
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Katie Halliday & Ian Bright
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Keith Hibberd & Jessica Taylor
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: India Mattocks
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Loveday Yeoman
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Niamh McHugh
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Coached by: Hannah Retimana & Kim Dowden
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
HOWI
[AKLC]
Coached by: Jason Parris-Oswald & Krish Patel
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
Coached by: Katie Halliday & Ian Bright
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
MTAL
Coached by: India Mattocks
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
MACL
[SGEC]
Coached by: Keith Hibberd & Jessica Taylor
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Courtnee Bangs
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
MACL
[SGEC]
Coached by: Keith Hibberd & Jessica Taylor
|
Event
24
B U15 8+
Sponsored by: Brojerdi family
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
Coached by: Brent Leach
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: Tobias Rudkin & Mat Jensen
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Mike Hasselbach
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Coached by: Jo Shotter & Natalie Marriott
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#4
WTLB
Fletcher Harrison (stroke), William Choi, Cooper Howden-Waugh, Adam Grapengiesser + Flynn Wigglesworth (cox)
Coached by: Andy Hay & Nat Marriott
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#5
WTLB
Coached by: Lucy Anderson & Mark Clemo
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#3
WTLB
Coached by: Nat Marriott & Andy Hay
|
Event
26
G U18 4+
Sponsored by: Coast & Country Homes
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Coached by: Ash Bright & Kim Dowden
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Aliana Henderson (stroke), Harriet Burrell, Poppy Cavanagh-Briggs, Eden Clark + Natalie Salmon (cox)
Coached by: Caspar Hammond & Niamh McHugh
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
Coached by: Nadia Bleaken & Brian Hawthorne
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: India Mattocks
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#2
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Mike Burrell
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
[AKLC]
Coached by: Dahne Boniface & Rosie Ireland
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
EGGS
[AKLC]
Coached by: Paul Westbury
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Katie Halliday & Anna Stuart
|
|||
Entity
WHGG
WHGG
Auckland
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WHGG
[WREC]
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
[AKLC]
Coached by: Ffion Lewis & Rosie Ireland
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Sarah Simpson
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Annie Williamson & Courtnee Bangs
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Coached by: Hannah Retimana & Kim Dowden
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Zoe Mills
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#2
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Sarah Simpson
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
[AKLC]
Coached by: Ffion Lewis & Rosie Ireland
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#3
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Sarah Simpson
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
Coached by: Katie Halliday & Anna Stuart
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Tom Gethin
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Epernay Norman
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Brendan Boreham
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLB
[NSHC]
Coached by: Lucy Anderson
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: Tobias Rudkin & James Mitchell
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Stella Cressey & Chris Goudie
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
Coached by: Epernay Norman
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Brendan Boreham
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#3
TAKA
Coached by: Epernay Norman
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#4
KGCA
Coached by: Brendan Boreham
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Tom Gethin
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#4
TAKA
Coached by: Dexter Peffers
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Coached by: Brendan Boreham
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#5
TAKA
Coached by: Dexter Peffers
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Katie Halliday & Ian Bright
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: India Mattocks
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Annie Williamson
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
WHGG
WHGG
Auckland
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WHGG
[WREC]
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Amy Barclay
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#5
GLDW
Coached by: Amy Barclay
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
WTLG
[NSHC]
Coached by: Kim Dowden
|
|||
Entity
WHGG
WHGG
Auckland
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WHGG
[WREC]
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Amy Barclay
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
Coached by: Amy Barclay
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#4
GLDW
Coached by: Amy Barclay
|
Event
30
B U18 1X
Sponsored by: Ladies Bookclub
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
Coached by: Brent Leach
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Marty O'Brien & Carl Vincent
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Germain Hellriegel White
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Jesse Pilcher
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Epernay Norman
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Mike Hasselbach
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WENT
[NSHC]
Coached by: Kylie Matheson
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
SHAK
[AKLC]
Coached by: Brent Leach
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
Coached by: Epernay Norman
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Marty O'Brien & Carl Vincent
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
WENT
[NSHC]
Coached by: Kylie Matheson
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#4
SHAK
[AKLC]
Coached by: Brent Leach
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#3
SHAK
[AKLC]
Coached by: Brent Leach
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#5
SHAK
[AKLC]
Coached by: Brent Leach
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
WENT
[NSHC]
Coached by: Kylie Matheson
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#3
STKT
Coached by: Marty O'Brien & Carl Vincent
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Marieke Richards
|
|||
Entity
WHGG
WHGG
Auckland
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WHGG
[WREC]
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Sarah Simpson
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
[AKLC]
Coached by: Rosa Marshall
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Maddie Donely & Lewis Green
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Sienna Norman & Wing Kam
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
Coached by: Wing Kam & Sienna Norman
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
MTAL
Coached by: Holly Chaafe
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Tom Gethin
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
Coached by: Harry Molloy & James Russel Xavier Simpkins
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Cole Barfoot
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Sarah Mackie & Lewis Green
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLB
[NSHC]
Coached by: Mark Clemo & Hannah Kennedy
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: Ashleigh Richards & Harry Ashby
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Ben Campbell
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#2
STPA
Coached by: Harry Molloy & James Russel Xavier Simpkins
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Hamish Mackie & Lewis Green
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Epernay Norman & Dexter Peffers
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
Coached by: Wing Kam & Sienna Norman
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Cole Barfoot
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Time Nelson & Sian Lovelock
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: Ashleigh Richards & Harry Ashby
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
MTAL
Coached by: Ben Campbell
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#3
TAKA
Coached by: Wing Kam & Sienna Norman
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Kieran Smith
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#3
STKT
Coached by: Maddie Donely & Lewis Green
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
[AKLC]
Rosie Wiseman (stroke), Eva Cope, Alexandra Fletcher, Georgia Haskell, Sammie Barclay, Lucy Irwin, Xanthe Williams, Imogen Worrall + Grace Allan (cox)
Coached by: Dahne Boniface & Rosie Ireland
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Talia Chatfield (stroke), Phoebe Dobson, Stephanie Severin, Maeve Lockett, Hazel Stroobant, Isabella Davies, Carla Pethers-Boak, Anna Greenhlagh + Tayla Coplestone (cox)
Coached by: Hannah Retimana & Kim Dowden
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Emma Gerrand (stroke), Georgia McDermott, Zoe Phillips, Daisy Parke, Mia Seselj, Ruby Saunders, Orla O'Carroll, Kate Hunter + Charlotte Te Rito (cox)
Coached by: Caspar Hammond & John McDermott
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Germain Hellriegel White
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
Oliver Stuart (stroke), Joel Blijlevens, Cooper Howden-Waugh, Matthew Young + Alexander McGill (cox)
Coached by: Andy Hay & Nat Marriott
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Coached by: Nat Marriott & Andy Hay
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Mike Hasselbach
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: Tim Zouch & Tobias Rudkin
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
MTAL
Coached by: Germain Hellriegel White
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: Gavin Powell & Tobias Rudkin
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#33
MTAL
Coached by: Germain Hellriegel White
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHGG
WHGG
Auckland
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WHGG
[WREC]
Abby Armstrong (stroke), Alice Henderson-Biss, Brooke McAsey, Georgia Candy + Milli-Ana Powell (cox)
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Maddie Donely & Lewis Green
|
|||
Entity
POMP
POMP
Auckland
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
POMP
[WREC]
Renee le Clerc Powell (stroke), Elizabeth Gould, Angelique Ashton-Powell, Hinewai Baltus + Mischy Disu (cox)
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
Coached by: Rosa Marshall
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Leah Hankey
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Tim Nelson & Sian Lovelock
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KRIS
KRIS
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
KRIS
[NSHC]
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Holly Chaafe & Marieke Richards
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Kevin Herbison
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Katie Halliday & Anna Stuart
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
Coached by: Rosa Marshall
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Sarah Mackie & Lewis Green
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#2
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Leah Hankey
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#3
STKT
Coached by: Hamish Mackie & Lewis Green
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
WTLG
[NSHC]
Pippa Farrington (stroke), Maddie Craig, Evangeline McHardy, Abigail Jesudas + Chase Templeman (cox)
Coached by: Ella Campbell & Kim Dowden
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#3
DIOC
[AKLC]
Coached by: Rosa Marshall
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
MTAL
Eden Tinholt (stroke), Aarushi Malhotra, Manuela Granada Franco, Ngaluma'a Ma'a Pau'a + Jessy Kingstone (cox)
Coached by: Holly Chaafe
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLB
[NSHC]
Coby Kerr (stroke), Noah Geelen De Kabath, Jaidyn Harsant, Quinn Oliver-Porter + Seifelhaq Elkharbotly (cox)
Coached by: Hannah Kennedy & Mark Clemo
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Hasan Pathan
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Ian McKinnon
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#3
WTLB
Marcus Wade (stroke), George Bradshaw, Xavier Oakley, Benjamin Adelinger-Smith + Phoenix Woolley (cox)
Coached by: Mark Clemo & Daniel Sommerville
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
Coached by: Daniel Somerville & Mark Clemo
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
Coached by: Blake Chamberlain
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#4
WTLB
Coached by: Daniel Sommerville & Mark Clemo
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Coached by: Ian McKinnon
|
Event
37
G U16 4+
Sponsored by: Star Trust
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: India Mattocks
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
EGGS
[AKLC]
Coached by: Brian Hawthorne & Nadia Bleaken
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Loveday Yeoman
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Katie Halliday & Ian Bright
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
HOWI
[AKLC]
Coached by: Jason Parris-Oswald & Sian Lovelock
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Amy Barclay
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Coached by: Hannah Retimana & Kim Dowden
|
|||
Entity
RGTT
RGTT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
RGTT
[NSHC]
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
WTLG
[NSHC]
Coached by: Hannah Retimana & Kim Dowden
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
EGGS
[AKLC]
Coached by: Jasmine Lash
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Germain Hellriegel White
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Coached by: Nat Marriott & Andy Hay
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
HOWI
[AKLC]
Coached by: Travis Hynes & Jason Parris-Oswald
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Marty O'Brien & Carl Vincent
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Epernay Norman
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Mike Hasselbach
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
MTAL
Coached by: Germain Hellriegel White
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#3
WTLB
Coached by: Nat Marriott & Andy Hay
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Mike Hasselbach
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
Coached by: Andy Hay & Nat Marriott
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#33
MTAL
Coached by: Germain Hellriegel White
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Amy Barclay
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Katie Halliday & Ian Bright
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Niamh McHugh
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
[AKLC]
Coached by: Dahne Boniface & Rosie Ireland
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Coached by: Ash Bright & Kim Dowden
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
Coached by: Brent Leach
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
SHAK
[AKLC]
Coached by: Brent Leach
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Marty O'Brien & Carl Vincent
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Germain Hellriegel White
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Mike Hasselbach
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: Gavin Powell & Tobias Rudkin
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WENT
[NSHC]
Coached by: Kylie Matheson
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Marty O'Brien & Carl Vincent
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
[AKLC]
Chloe Pritchard (stroke), Audrey Tse, Alice Berry, Mia Eriksen, Lucy Gibson, Zara Johannink, Ruby Walker, Frances Ogilvie + Hannah Hua (cox)
Coached by: Rosa Marshall
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
EGGS
[AKLC]
Emily Hammond (stroke), Emma Rereao, Layla Ferris, Estella Wheeler, Ruby Turner, Jasmine Forrest, Grace McKenna, Josie Treagus + Evie Wilson (cox)
Coached by: Molly Trotter & Jasmine Lash
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#2
BARA
Alice Willoughby (stroke), Hannah Saunders, Gretel Ward, Sienna Nikorima, Jo Tolley, Tilly Joils, Ava Ryall, Nikki Taylor + Saffron Moaveni (cox)
Coached by: Caspar Hammond & Leah Hankey
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLB
WTLB
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLB
[NSHC]
Coached by: Hannah Kennedy & Mark Clemo
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
Coached by: Blake Chamberlain
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: Ashleigh Richards & Harry Ashby
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Ben Campbell
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Epernay Norman & Dexter Peffers
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLB
WTLB
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
WTLB
[NSHC]
Coached by: Mark Clemo & Hannah Kennedy
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: Ashleigh Richards & Harry Ashby
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#4
WTLB
Coached by: Daniel Sommerville & Hannah Kennedy
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
WTLB
[NSHC]
Marcus Wade (stroke), George Bradshaw, Seif Ali, Benjamin Adelinger-Smith + Seifelhaq Elkharbotly (cox)
Coached by: Daniel Sommerville & Mark Clemo
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
MTAL
Coached by: Ben Campbell
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
SHAK
[AKLC]
Coached by: Blake Chamberlain
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#33
MTAL
Coached by: Ben Campbell
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Amy Barclay
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: India Mattocks
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Annie Williamson
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Coached by: Hannah Retimana & Kim Dowden
|
|||
Entity
POMP
POMP
Auckland
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
POMP
[WREC]
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Loveday Yeoman
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
||||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
HOWI
[AKLC]
Coached by: Jason Parris-Oswald & Krish Patel
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Loveday Yeoman
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
[AKLC]
Coached by: Ffion Lewis
|
|||
Entity
RGTT
RGTT
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
RGTT
[NSHC]
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
POMP
POMP
Auckland
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
POMP
[WREC]
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
WHGG
WHGG
Auckland
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WHGG
[WREC]
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
WTLG
[NSHC]
Coached by: Kim Dowden
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
WTLG
[NSHC]
Coached by: Hannah Retimana & Kim Dowden
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Courtnee Bangs
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Marty O'Brien & Carl Vincent
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Jesse Pilcher
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Mike Hasselbach
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
WTLB
[NSHC]
Coached by: Lucy Anderson & Hannah Kennedy
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLB
[NSHC]
Coached by: Jo Shotter & Natalie Marriott
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Travis Hynes & Jason Parris-Oswald
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Germain Hellriegel White
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Jesse Pilcher
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
WTLG
[NSHC]
Coached by: Ella Campbell & Kim Dowden
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
EGGS
[AKLC]
Coached by: Sophia Meikle
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
MACL
[SGEC]
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
[AKLC]
Coached by: Rosa Marshall
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
Coached by: Harry Molloy & James Russel Xavier Simpkins
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Sarah Mackie & Lewis Green
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Epernay Norman & Ian Bright
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
Coached by: Terry Dolan & Mike O'Brien
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Hasan Pathan
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Coached by: Daniel Sommerville & Mark Clemo
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Kieran Smith
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Tim Nelson & Callum Harold
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#2
STPA
Coached by: Harry Molloy & James Russel Xavier Simpkins
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#3
STPA
Coached by: Harry Molloy & James Russel Xavier Simpkins
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Hamish Mackie & Lewis Green
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#3
STKT
Coached by: Sarah Mackie & Lewis Green
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
Coached by: Wing Kam & Sienna Norman
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
no crew listed
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
no crew listed
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Kieran Smith
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Katie Halliday & Anna Stuart
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
POMP
POMP
Auckland
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
POMP
[WREC]
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Caspar Hammond & John McDermott
|
|||
Entity
WHGG
WHGG
Auckland
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WHGG
[WREC]
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Zoe Mills
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
[AKLC]
Coached by: Ffion Lewis & Rosie Ireland
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Holly Chaafe
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Annie Williamson
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
WHGG
WHGG
Auckland
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WHGG
[WREC]
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#3
BARA
[WESC]
Coached by: Caspar Hammond & Sarah Simpson
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
[AKLC]
Coached by: Ffion Lewis & Rosie Ireland
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Courtnee Bangs
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Jesse Pilcher
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Marty O'Brien & Carl Vincent
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Allan Vester
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Epernay Norman
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
STPA
[WESC]
Coached by: Cameron Patten
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Kevin Herbison
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Brendan Boreham
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Jesse Pilcher
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
Coached by: Kevin Herbison
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
Coached by: Tom Gethin
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
STPA
[WESC]
Coached by: Cameron Patten & Dom Drury
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
Coached by: Epernay Norman
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#3
STPA
[WESC]
Coached by: Harry Molloy & James Russell Xavier Simpkins
|
Event
52
B U18 8+
Sponsored by: In memory of Sharon Norman
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Ryan Owen (stroke), Eamon O'Carroll, Jackson Ashby, Sam Geddes, Hsiang-Yu Chao, Max Bavage, Lincoln Christensen, Hugo Bonning + Dylan McGregor (cox)
Coached by: Sam Heveldt & Tobias Rudkin
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
Lucas Dobler (stroke), Matthew Young, Alexander Jones, Joel Blijlevens, Oliver Stuart, Adam Grapengiesser, Cooper Howden-Waugh, William Choi + Alexander McGill (cox)
Coached by: Nat Marriott & Andy Hay
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#3
WTLB
no crew listed
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
STPA
[WESC]
Max Parkinson (stroke), James Mowat, Jack Whitcombe, Tom Leon-Brown, Thomas Dolan, Shay Reid, Kees Bryant, Reuben Golds-Uili + Theo Wagg (cox)
Coached by: Sam Jackson & Spc
|
Social