You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2023, 2022, 2020, 2019, 2017, 2016, 2015, 2014, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007.
Results: Jury Cup
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
click a filter below to remove it
Crew
#1
HWBC
Frank May (stroke), Jasper Williams, Jacob Lorkin, Felix Lawson, Henry Windhager, Ben Hansen, Jasper Wallace, Rhett Mulinder + Rory Stewart (cox)
Coached by: Doc McDonald & Jock Mackintosh
- Click to expand crew ⇨
HWBC
HWBC
East Coast
East Coast
- Final: placed 1st (NTT)
Crew
#1
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
- Click to expand crew ⇨
HWBC
HWBC
East Coast
East Coast
- Final: placed 3rd
Crew
#1
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Mackintosh
- Click to expand crew ⇨
HWBC
HWBC
East Coast
East Coast
- Final: placed 2nd
Crew
#3
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Mackintosh
- Click to expand crew ⇨
HWBC
HWBC
East Coast
East Coast
- Final: placed 3rd
Crew
#1
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Mackintosh
- Click to expand crew ⇨
HWBC
HWBC
East Coast
East Coast
- Final: placed 1st (NTT)
Crew
#1
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Mackintosh
- Click to expand crew ⇨
HWBC
HWBC
East Coast
East Coast
- Final: placed 1st (NTT)
Crew
#1
HWBC
Coached by: Carina Burgess
- Click to expand crew ⇨
HWBC
HWBC
East Coast
East Coast
- Final: placed 3rd
Crew
#1
HWBC
Coached by: Dave Williamson
- Click to expand crew ⇨
HWBC
HWBC
East Coast
East Coast
- Final: placed 1st (NTT)
Crew
#1
HWBC
Brooke Martin (stroke), Frankie Lowe, Emily Wood, Emma Downey, Mia Caves, Madeleine Parker, Sahmara Buscke, Mya Sutherland + Sarah Taylor (cox)
Coached by: Carina Burgess
- Click to expand crew ⇨
HWBC
HWBC
East Coast
East Coast
- Final: placed 1st (NTT)
Crew
#1
HWBC
Oscar Bright (stroke), Frank May, Cameron Jaques, Matthew Halford, Henry Windhager, Rhett Mulinder, Jasper Wallace, Matthew McIvor + Harry Lawson (cox)
Coached by: Doc McDonald & Jock Mackintosh
- Click to expand crew ⇨
HWBC
HWBC
East Coast
East Coast
- Final: placed 3rd
Crew
#2
HWBC
Jack Cooper (stroke), Ben Hansen, Jake McIvor, Felix Lawson, James Porima, Dylan Stringer, George Perwick, Toby Cook + Rory Stewart (cox)
Coached by: Dave Williamson
- Click to expand crew ⇨
HWBC
HWBC
East Coast
East Coast
- Final: placed 2nd
Crew
#1
HWBC
Liam Halpin (stroke), Max Pirie, Connor Rowland, Maclan Wright, Max Duncan, Joshua Lee, Boston Stubbs, Logan Ballantine-Wooley + Tom Murphy (cox)
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
- Click to expand crew ⇨
HWBC
HWBC
East Coast
East Coast
- Final: placed 3rd
Crew
#1
HWBC
Tom Moffett (stroke), Frank May, Duncan McCrory, Jasper Blokker, Jacob Lorkin, William Thomas, Finn Bull, Jasper Williams + Blake Campbell (cox)
Coached by: Doc McDonald & Jock Mackintosh
- Click to expand crew ⇨
HWBC
HWBC
East Coast
East Coast
- Final: placed 2nd
Social