You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2024 (#3), 2023 (#1), 2023 (#3), 2022 (#1), 2022 (#23), 2022 (#3), 2021 (#3), 2020 (#1), 2020 (#3), 2019 (#1), 2019 (#3), 2019 (#2), 2018 (#1), 2018 (#2), 2017 (#1), 2017 (#3), 2017 (#2), 2016 (#1), 2016 (#3), 2016 (#2), 2015 (#1), 2015 (#3), 2015 (#2), 2014 (#1), 2014 (#3), 2014 (#2), 2013 (#1), 2013 (#3), 2013 (#2), 2012 (#1), 2012 (#3), 2012 (#2), 2011 (#1), 2011 (#2), 2010 (#1), 2010 (#3), 2010 (#2), 2009 (#1), 2009 (#3), 2009 (#2), 2008 (#1), 2008 (#3), 2008 (#2), 2007 (#1).
Results: Junior Regatta - KRI #3
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
C Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#31
HAMC
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#4
ROTC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#4
COMC
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#3
KICC
|
C Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Emma Caincross
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Maddie Doull (stroke), Jessica Snelgar, Danica Fuhlendorff, Tarryn Burdett + Chiara van Baarle (cox)
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#3
EGGS
Tabitha Penman-Chambers (stroke), Katrina Shaw, Georgia Moyle, Parisa Feyz + Alexandra Littlewood (cox)
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMG
Kayla Hill-Liddle (stroke), Samantha Hailwood, Bessie Clarke, Jessica Lusby + Evanya Fraser-Leau (cox)
|
C Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
SGEC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Aaron Mayo-Smith
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
|
C Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Josh Yong
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GISC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROTC
|
C Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
CLIC
CLIC
Whanganui |
Crew
#2
CLIC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
C Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#4
BPCC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Aaron Mayo-Smith
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
C Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#3
MERC
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#5
ROTC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#4
ROTC
|
C Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Nick Tetley
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#3
CAMC
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#3
COMC
|
C Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
|
C Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#31
HAMC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
SAMU
SAMU
Wellington |
Crew
#2
SAMU
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROTC
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMG
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
C Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROTC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
WHAC
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
Social