Entrants list: Christmas Regatta
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
AKLC
Coached by: Barbara Fenner
- Click to expand crew ⇨
AKLC
AKLC
Auckland
Auckland
Crew
#2
AKLC
Coached by: Ian McKinnon
- Click to expand crew ⇨
AKLC
AKLC
Auckland
Auckland
Crew
#31
AKLC
Coached by: Rob Ryan
- Click to expand crew ⇨
AKLC
AKLC
Auckland
Auckland
Crew
#1
AWGC
Coached by: I Weenink
- Click to expand crew ⇨
AWGC
AWGC
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
BPCC
Coached by: Laura Bonney
- Click to expand crew ⇨
BPCC
BPCC
Bay of Plenty
Bay of Plenty
Crew
#21
CAMC
Coached by: Janey Wackrow
- Click to expand crew ⇨
CAMC
CAMC
Waikato
Waikato
Crew
#1
EGGS
Coached by: Sam Henry
- Click to expand crew ⇨
EGGS
EGGS
Auckland
Auckland
Crew
#2
EGGS
Coached by: Sam Henry
- Click to expand crew ⇨
EGGS
EGGS
Auckland
Auckland
Crew
#3
EGGS
Coached by: Sam Henry
- Click to expand crew ⇨
EGGS
EGGS
Auckland
Auckland
Crew
#1
HAMC
Coached by: Leisha Currie
- Click to expand crew ⇨
HAMC
HAMC
Waikato
Waikato
Crew
#2
HAMC
Coached by: Leisha Currie
- Click to expand crew ⇨
HAMC
HAMC
Waikato
Waikato
Crew
#11
HAMC
- Click to expand crew ⇨
HAMC
HAMC
Waikato
Waikato
Crew
#21
HAMC
Coached by: Aimee Pink
- Click to expand crew ⇨
HAMC
HAMC
Waikato
Waikato
Crew
#1
HAMG
- Click to expand crew ⇨
HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil & Sarah Van Bysterveldt
- Click to expand crew ⇨
HKIC
HKIC
Waikato
Waikato
Crew
#1
HWBC
Coached by: Cedric Bayly
- Click to expand crew ⇨
HWBC
HWBC
East Coast
East Coast
Crew
#2
HWBC
Coached by: Duncan Barr & Greg Vanderpeet
- Click to expand crew ⇨
HWBC
HWBC
East Coast
East Coast
Crew
#1
MERC
Stephanie Hyde-Richards (stroke), Stephanie Bacon, Katrina Betty, Carlotta Martin + Ethan Dickey (cox)
Coached by: Chris Betty
- Click to expand crew ⇨
MERC
MERC
Auckland
Auckland
Crew
#2
MERC
Coached by: Chris Betty
- Click to expand crew ⇨
MERC
MERC
Auckland
Auckland
Crew
#3
MERC
Coached by: Rob Holmes
- Click to expand crew ⇨
MERC
MERC
Auckland
Auckland
Crew
#1
NSHC
- Click to expand crew ⇨
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
Crew
#21
NSHC
Coached by: Rebecca Lock
- Click to expand crew ⇨
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
Crew
#22
NSHC
Coached by: Rebecca Lock
- Click to expand crew ⇨
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
Crew
#23
NSHC
Coached by: Rebecca Lock
- Click to expand crew ⇨
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
Crew
#1
PETC
Coached by: Axel Dickinson
- Click to expand crew ⇨
PETC
PETC
Wellington
Wellington
Crew
#1
SKEC
- Click to expand crew ⇨
SKEC
SKEC
Auckland
Auckland
Crew
#1
SPCC
- Click to expand crew ⇨
SPCC
SPCC
Waikato
Waikato
Crew
#1
TAWC
- Click to expand crew ⇨
TAWC
TAWC
Waikato
Waikato
Crew
#1
WESC
Coached by: Tony Burns
- Click to expand crew ⇨
WESC
WESC
Auckland
Auckland
Crew
#2
WESC
Audsley Jones (stroke), Amelia Moller-Andreewitcher, Paulina Moller-Andreewitch, Rita Beamer + Sofie Karrebaek (cox)
Coached by: Tony Burns
- Click to expand crew ⇨
WESC
WESC
Auckland
Auckland
Crew
#11
WESC
Coached by: Dudley Storey
- Click to expand crew ⇨
WESC
WESC
Auckland
Auckland
WESC
WESC
Auckland
Auckland
Crew
#1
WKOC
Coached by: WKDS
- Click to expand crew ⇨
WKOC
WKOC
Waikato
Waikato
Crew
#2
WKOC
Coached by: WKDS
- Click to expand crew ⇨
WKOC
WKOC
Waikato
Waikato
Crew
#3
WKOC
Coached by: WKDS
- Click to expand crew ⇨
WKOC
WKOC
Waikato
Waikato
Crew
#4
WKOC
Coached by: WKDS
- Click to expand crew ⇨
WKOC
WKOC
Waikato
Waikato
Scratched crew. The crew with a red scrawl over it (i.e. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social