Entrants list: Cambridge Town Cup
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#11
WESC
Coached by: Dudley Storey
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: John White
WESC
WESC
Auckland
Crew
#2
WESC
Coached by: Lloyd Banton
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: Will Maling & Ben Grace
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Tony Burns
WESC
WESC
Auckland
Crew
#2
WESC
Coached by: Tony Burns
WESC
WESC
Auckland
Crew
#3
WESC
Coached by: Tony Burns
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
WESC
WESC
Auckland
Crew
#22
WESC
Coached by: STPA
WESC
WESC
Auckland
Crew
#31
WESC
Coached by: Will Maling & Ben Grace
WESC
WESC
Auckland
Crew
#32
WESC
Felix Drissner-Devine (stroke), Dallas Marshall, Liam Fergusson, Jackson Enright + Lauren Blanchard (cox)
Coached by: Will Maling & Ben Grace
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: John White
WESC
WESC
Auckland
Crew
#2
WESC
Coached by: John White
WESC
WESC
Auckland
Crew
#3
WESC
Coached by: John White
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: Dudley Storey
WESC
WESC
Auckland
Crew
#31
WESC
Coached by: Will Maling & Ben Grace
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
WESC
WESC
Auckland
Crew
#22
WESC
Coached by: STPA
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: Dudley Storey
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
WESC
WESC
Auckland
Crew
#22
WESC
Coached by: STPA
WESC
WESC
Auckland
Crew
#23
WESC
Coached by: STPA
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Lloyd Banton
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
WESC
WESC
Auckland
Crew
#22
WESC
Coached by: STPA
WESC
WESC
Auckland
Crew
#23
WESC
Coached by: STPA
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Carl Pracey (stroke), Jarvis Palmer, Adam Callander, Luke Shortland, Jed Bradley, Tyler Tuiala, Fraser Polkinghorne, Jonathan Winter + Albert Carnell (cox)
Coached by: Will Maling & Ben Grace
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: John White
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: Dudley Storey
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
WESC
WESC
Auckland
Crew
#31
WESC
Coached by: Will Maling & Ben Grace
WESC
WESC
Auckland
Crew
#32
WESC
Coached by: Will Maling & Ben Grace
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Abigail Parry (stroke), Wynni Dekker, Maya Korth, Ella Karrebaek, Adena Emanuel, Rebecca Barnett, Sophie Taylor, Maisie Hamilton-Murray + Sofie Karrebaek (cox)
Coached by: Tony Burns
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Lloyd Banton
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
WESC
WESC
Auckland
Crew
#22
WESC
Coached by: STPA
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Toby Chapman-Smith (stroke), Vin Elliott, Logan Stewart, Josh Mead, Fergus McSwiney, Eden Barley, Ajinka Lomate, James Enright + Kirsten Wood (cox)
Coached by: Lloyd Banton & Lew Beck
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
WESC
WESC
Auckland
Crew
#31
WESC
Jarvis Palmer (stroke), Luke Shortland, Fraser Polkinghorne, Jonathan Winter + Lauren Blanchard (cox)
Coached by: Will Maling & Ben Grace
WESC
WESC
Auckland
Crew
#32
WESC
Coached by: Will Maling & Ben Grace
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: John White
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Nina Turnbull (stroke), Georgia Hankins, Olivia Hunt, Mollie James, Jemma James, Maggie Dowd, Kiri Shannon, Emily Wheatley + Emily Wall (cox)
Coached by: Dudley Storey
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
WESC
WESC
Auckland
Crew
#31
WESC
Coached by: Will Maling & Ben Grace
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Lloyd Banton
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: John White
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Elliot Rhodes (stroke), James McLauchlan, Gerard-Luke Malgas, Matthew Herald, Reuben Sua, Conor Small, Lewis Wheatley, James Donnelly + Liam O'Brien (cox)
Coached by: STPA
WESC
WESC
Auckland
Crew
#31
WESC
Sane-Va Ginnen (stroke), Sam Perry, Todd Martin, Dallas Marshall, Adam Callander, Jed Bradley, Felix Drissner-Devine, Jarvis Palmer + Albert Carnell (cox)
Coached by: Will Maling & Ben Grace
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: John White
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: John White
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
WESC
WESC
Auckland
Crew
#31
WESC
Fraser Polkinghorne (stroke), Luke Shortland, Tyler Tuiala, Jonathan Winter + Lauren Blanchard (cox)
Coached by: Will Maling & Ben Grace
WESC
WESC
Auckland
Crew
#32
WESC
Coached by: Will Maling & Ben Grace
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Tony Burns
WESC
WESC
Auckland
Crew
#2
WESC
Abigail Parry (stroke), Rebecca Barnett, Sophie Taylor, Maisie Hamilton-Murray + Sofie Karrebaek (cox)
Coached by: Tony Burns
WESC
WESC
Auckland
Crew
#3
WESC
Coached by: Tony Burns
WESC
WESC
Auckland
Crew
#11
WESC
Coached by: Dudley Storey
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: John White
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
WESC
WESC
Auckland
Crew
#22
WESC
Coached by: STPA
WESC
WESC
Auckland
Crew
#31
WESC
Coached by: Will Maling & Ben Grace
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Lloyd Banton & Lew Beck
WESC
WESC
Auckland
Crew
#2
WESC
Coached by: Lloyd Banton & Lew Beck
WESC
WESC
Auckland
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: Dudley Storey
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Lloyd Banton
WESC
WESC
Auckland |
|
Crew
#11
WESC
Taylor Matenga (stroke), Madeleine Matene, Olivia Hunt, Mollie James, Kiri Shannon, Georgia Hankins, Kelly Lithgow, Brittany McNeil + Leah Hankey (cox)
Coached by: Dudley Storey
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Alasdair McGeachie
WESC
WESC
Auckland |
Social