Entrants list: Cambridge Town Cup
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
AWGC
Coached by: Craig Smith
- Click to expand crew ⇨
AWGC
AWGC
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
BPCC
Hannah Ouellet (stroke), Elizabeth Coughlan, Jamie Lynds, Jacqueline van der Velden + Lauren Dance (cox)
- Click to expand crew ⇨
BPCC
BPCC
Bay of Plenty
Bay of Plenty
Crew
#2
BPCC
- Click to expand crew ⇨
BPCC
BPCC
Bay of Plenty
Bay of Plenty
Crew
#21
CAMC
Coached by: STPC
- Click to expand crew ⇨
CAMC
CAMC
Waikato
Waikato
Crew
#22
CAMC
Coached by: STPC
- Click to expand crew ⇨
CAMC
CAMC
Waikato
Waikato
Crew
#31
CAMC
Coached by: Selwyn Cleland & Mel Warmerdam
- Click to expand crew ⇨
CAMC
CAMC
Waikato
Waikato
Crew
#32
CAMC
Coached by: CAMB
- Click to expand crew ⇨
CAMC
CAMC
Waikato
Waikato
Crew
#1
COMC
Bailee Simpson (stroke), Tarryn Burdett, Mickey Atkins, Danica Fuhlendorff + Lochlainn Fitzgerald-Symes (cox)
Coached by: Peter Moody
- Click to expand crew ⇨
COMC
COMC
Auckland
Auckland
Crew
#2
COMC
Coached by: Elly Moody & Emily Stonehouse
- Click to expand crew ⇨
COMC
COMC
Auckland
Auckland
Crew
#3
COMC
Kathryn Butcher (stroke), Katherine Elsdon-Williams, Courtnee Bangs, Kyla Grace Parker + Glen Laing (cox)
Coached by: Elly Moody & Emily Stonehouse
- Click to expand crew ⇨
COMC
COMC
Auckland
Auckland
Crew
#1
DIOC
Coached by: Renee Hartshorne
- Click to expand crew ⇨
DIOC
DIOC
Auckland
Auckland
Crew
#1
EDWT
Mackensie Valgare (stroke), Leonie Pele, Janica Gessner, Selvi Balasubramaniam + Tristan Bolton (cox)
Coached by: Allan Vester & Trish Fenton
- Click to expand crew ⇨
EDWT
EDWT
Auckland
Auckland
Crew
#1
EGGS
- Click to expand crew ⇨
EGGS
EGGS
Auckland
Auckland
Crew
#2
EGGS
- Click to expand crew ⇨
EGGS
EGGS
Auckland
Auckland
Crew
#1
GLDW
Coached by: Jason Parris-Oswald
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
- Click to expand crew ⇨
HKIC
HKIC
Waikato
Waikato
Crew
#1
MERC
Coached by: Ian McKinnon
- Click to expand crew ⇨
MERC
MERC
Auckland
Auckland
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
- Click to expand crew ⇨
ROTC
ROTC
Bay of Plenty
Bay of Plenty
Crew
#1
SKEC
Rose Harnish (stroke), Filomena Vaimasenuu, Jessica Thompson, Jacqueline Chang + Caitlyn Warner (cox)
Coached by: Sophie Wilson
- Click to expand crew ⇨
SKEC
SKEC
Auckland
Auckland
Crew
#1
STAC
Coached by: Alan Greer
- Click to expand crew ⇨
STAC
STAC
Wellington
Wellington
Crew
#2
STAC
Coached by: Alan Greer
- Click to expand crew ⇨
STAC
STAC
Wellington
Wellington
Crew
#1
TAWC
- Click to expand crew ⇨
TAWC
TAWC
Waikato
Waikato
Crew
#21
TGAC
Coached by: Toby Patton & Laura Bonney
- Click to expand crew ⇨
TGAC
TGAC
Bay of Plenty
Bay of Plenty
Crew
#22
TGAC
Coached by: Toby Patton & Laura Bonney
- Click to expand crew ⇨
TGAC
TGAC
Bay of Plenty
Bay of Plenty
Crew
#1
TGSC
Coached by: Matt Korn & Monique Davis
- Click to expand crew ⇨
TGSC
TGSC
Auckland
Auckland
Crew
#1
WELC
Rebeccah Harding (stroke), Claudette Wicks, Stephanie Harding, Natasha Bull + Mitchell Horwell (cox)
Coached by: Kim O'neill
- Click to expand crew ⇨
WELC
WELC
Wellington
Wellington
Crew
#2
WELC
Coached by: David Carr-Smith
- Click to expand crew ⇨
WELC
WELC
Wellington
Wellington
Crew
#3
WELC
Coached by: David Carr-Smith
- Click to expand crew ⇨
WELC
WELC
Wellington
Wellington
Crew
#31
WESC
Coached by: Will Maling & Ben Grace
- Click to expand crew ⇨
WESC
WESC
Auckland
Auckland
Social