Day sheets: River Power Junior Regatta
These are the day sheets for the 2012 River Power Junior Regatta.
click a filter below to remove it
Saturday, 25th February 2012
Race D @ 07:45: Event 45, Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: Dudley Storey & Jemma James
|
Race J @ 08:15: Event 2, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: Dudley Storey & Stacey Lithgow
|
Race M @ 08:30: Event 3, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Race O @ 08:40: Event 3, Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#22
WESC
Coached by: STPA
|
Race Z @ 09:35: Event 7, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Race F @ 10:05: Event 8, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#51
WESC
Coached by: Alan Karrebaek
|
Race H @ 10:15: Event 9, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Race I @ 10:20: Event 9, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#22
WESC
Coached by: STPA
|
Race M @ 10:40: Event 13, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: Dudley Storey & Stacey Lithgow
|
Race O @ 10:50: Event 14, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Race R @ 11:05: Event 15, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: Dudley Storey & Stacey Lithgow
|
Race S @ 11:10: Event 16, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#22
WESC
Coached by: STPA
|
Race T @ 11:15: Event 16, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Race V @ 11:25: Event 19, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Race W @ 11:30: Event 19, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#22
WESC
Coached by: STPA
|
Race B @ 11:55: Event 20, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#51
WESC
Coached by: Alan Karrebaek
|
Race P @ 13:05: Event 26, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Race E @ 14:20: Event 30, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Race N @ 15:05: Event 34, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#22
WESC
Coached by: STPA
|
Race O @ 15:10: Event 34, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Race W @ 15:50: Event 38, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Race C @ 16:20: Event 40, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Race I @ 16:50: Event 42, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Race J @ 16:55: Event 42, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#22
WESC
Coached by: STPA
|
Race S @ 17:45: Event 45, Semi-final 2 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: Dudley Storey & Jemma James
|
Sunday, 26th February 2012
Race B @ 08:05: Event 43, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: Dudley Storey & Stacey Lithgow
|
Race F @ 08:25: Event 44, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Race I @ 09:40: Event 2, A Final | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: Dudley Storey & Stacey Lithgow
|
Race K @ 09:50: Event 3, A Final | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#22
WESC
Coached by: STPA
|
Race Q @ 10:20: Event 7, B Final | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Race S @ 10:30: Event 8, B Final | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#51
WESC
Coached by: Alan Karrebaek
|
Race U @ 10:40: Event 9, B Final | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#22
WESC
Coached by: STPA
|
|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Race B @ 11:15: Event 13, A Final | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: Dudley Storey & Stacey Lithgow
|
Race C @ 11:20: Event 14, A Final | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Race D @ 11:25: Event 15, A Final | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: Dudley Storey & Stacey Lithgow
|
Race E @ 11:30: Event 16, B Final | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#22
WESC
Coached by: STPA
|
Race F @ 11:35: Event 16, A Final | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Race R @ 12:35: Event 24, A Final | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: Dudley Storey & Stacey Lithgow
|
Race V @ 12:55: Event 26, A Final | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Race D @ 13:35: Event 30, A Final | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Race E @ 13:40: Event 31, A Final | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Nina Turnbull (stroke), Georgia Hankins, Olivia Hunt, Mollie James, Jemma James, Maggie Dowd, Kiri Shannon, Emily Wheatley + Leah Hankey (cox)
Coached by: Dudley Storey & Stacey Lithgow
|
Race I @ 14:00: Event 34, B Final | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#22
WESC
Coached by: STPA
|
Race J @ 14:05: Event 34, A Final | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Race O @ 14:30: Event 38, A Final | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Race V @ 15:05: Event 42, A Final | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Race X @ 15:15: Event 43, A Final | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: Dudley Storey & Stacey Lithgow
|
Race Y @ 15:20: Event 44, B Final | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Race B @ 15:35: Event 45, A Final | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: Dudley Storey & Jemma James
|
Race E @ 15:50: Event 47, A Final | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Madeleine Matene (stroke), Taylor Matenga, Olivia Hunt, Mollie James, Nina Turnbull, Georgia Hankins, Kelly Lithgow, Brittany McNeil + Emily Wall (cox)
Coached by: Dudley Storey & Stacey Lithgow
|
Scratched crew. The crew with a red scrawl over it (i.e. ) was scratched after being drawn in the race.
Social