Entrants list: Christmas Regatta
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
SKEC
Coached by: Martin Obrien
SKEC
SKEC
Auckland
Crew
#2
SKEC
Coached by: Martin Obrien
SKEC
SKEC
Auckland
Crew
#3
SKEC
Coached by: Martin Obrien
SKEC
SKEC
Auckland
Crew
#4
SKEC
Coached by: Carl Vincent
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Sophie Cunningham
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Carl Vincent
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Saua Leaupepe
SKEC
SKEC
Auckland
Crew
#2
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Saua Leaupepe
SKEC
SKEC
Auckland |
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Sophie Cunningham
SKEC
SKEC
Auckland
Crew
#2
SKEC
Coached by: Sophie Cunningham
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Martin Obrien
SKEC
SKEC
Auckland
Crew
#2
SKEC
Coached by: Alex Wing
SKEC
SKEC
Auckland |
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Sophie Cunningham
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Alice Boyles (stroke), Ruby Houghton, Emily Blow, Kate Horsnell, Leah Olsen, Georgia McLeish, Alesha Lamont, Chava Arymowicz + Shenny Chiu (cox)
Coached by: Mike Harrison
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Martin Obrien
SKEC
SKEC
Auckland
Crew
#2
SKEC
Coached by: Martin Obrien
SKEC
SKEC
Auckland
Crew
#3
SKEC
Coached by: Martin Obrien
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Tom Mills (stroke), Sam Morrow, Nicholas Lyon-Ramsdale, Harry Ramakers, Ollie Strang, Joshua Grant, Finn Harris, William Luxon + Samuel Ingleton (cox)
Coached by: Carl Vincent
SKEC
SKEC
Auckland
Crew
#2
SKEC
Ethan Jupe (stroke), Declan Fisher, Ethan Blight, Callum McOmish, Kieran Blockley, Declan Campbell, Bill Yang, Matthew Dwen + Sam Russell (cox)
Coached by: Hamish Ramsay
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Mike Harrison
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Martin Obrien
SKEC
SKEC
Auckland
Crew
#2
SKEC
Coached by: Martin Obrien
SKEC
SKEC
Auckland
Crew
#4
SKEC
Coached by: Martin Obrien
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Samantha Wing (stroke), Lauren Oliver, Olivia Hofer, Emily Swiatek, Leah Olsen, Adora Husseini, Finley White, Emma Fuller + Georgia Evans (cox)
Coached by: Geoff Perry & Saua Leaupepe
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Martin Obrien
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Tom Mills (stroke), Kieran Blockley, Finn Harris, Declan Campbell, Sam Windross, Bill Yang, Tom Lott, Sam Wigmore + Bradley Greer (cox)
Coached by: Carl Vincent
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Carl Vincent & Hamish Ramsay
SKEC
SKEC
Auckland
Crew
#2
SKEC
Coached by: Carl Vincent
SKEC
SKEC
Auckland
Crew
#3
SKEC
Coached by: Hamish Ramsay
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Sophie Cunningham
SKEC
SKEC
Auckland |
SKEC
SKEC
Auckland
Crew
#2
SKEC
Coached by: Carl Vincent
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Alesha Lamont (stroke), Georgia McLeish, Olivia Hofer, Emily Swiatek, Samantha Wing, Lauren Oliver, Finley White, Adora Husseini + Georgia Evans (cox)
Coached by: Geoff Perry & Saua Leaupepe
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Chad Allison (stroke), Brayden Bruce, Kevin Reid, Vanya Kroon, David Weisz-Koves, Reid Etherington, Sam Windross, Declan Fisher + Liam Braithwaite (cox)
Coached by: Alex Wing
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Carl Vincent
SKEC
SKEC
Auckland
Crew
#2
SKEC
Coached by: Hamish Ramsay
SKEC
SKEC
Auckland
Crew
#3
SKEC
Coached by: Carl Vincent
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Sophie Cunningham
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Martin Obrien
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Hamish Ramsay
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Mike Harrison
SKEC
SKEC
Auckland
SKEC
SKEC
Auckland
Crew
#3
SKEC
Coached by: Mike Harrison
SKEC
SKEC
Auckland |
Scratched crew. The crew with a red scrawl over it (i.e. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social