You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2024 (#3), 2023 (#1), 2023 (#3), 2022 (#1), 2022 (#23), 2022 (#3), 2021 (#3), 2020 (#1), 2020 (#3), 2019 (#1), 2019 (#3), 2019 (#2), 2018 (#1), 2018 (#2), 2017 (#1), 2017 (#3), 2017 (#2), 2016 (#1), 2016 (#3), 2016 (#2), 2015 (#1), 2015 (#3), 2015 (#2), 2014 (#1), 2014 (#2), 2013 (#1), 2013 (#3), 2013 (#2), 2012 (#1), 2012 (#3), 2012 (#2), 2011 (#1), 2011 (#3), 2011 (#2), 2010 (#1), 2010 (#3), 2010 (#2), 2009 (#1), 2009 (#3), 2009 (#2), 2008 (#1), 2008 (#3), 2008 (#2), 2007 (#1).
Results: Junior Regatta
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Miles Arulambalam
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Selwyn Cleland
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Carl Vincent
|
|||
Entity
JPCR
JPCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
JPCR
Coached by: Fiona Bassett
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Josh Wedlake & Judd Speedy
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Miles Arulambalam
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#2
TRGB
Coached by: Cullam Davie
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Nicholas Agnew (stroke), Nicholas Wright, Thomas Fenner, Bradley Hansford-Eggink + James Crompton (cox)
Coached by: Miles Arulambalam
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#3
STKT
Coached by: Chris Goudie
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Josh Wedlake & Judd Speedy
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Rosie Magon
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: Cullam Davie
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#4
HAMB
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#3
SHAK
|
Division 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Lorraine Murray
|
|||
Entity
ROTL
ROTL
Waikato/BoP |
Crew
#1
ROTL
Coached by: Fiona Bassett
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#3
STPC
Coached by: Josh Wedlake & Judd Speedy
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
CAMB
Coached by: Selwyn Cleland
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Carl Vincent
|
Social