You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2024 (#3), 2023 (#1), 2023 (#3), 2022 (#1), 2022 (#23), 2022 (#3), 2021 (#3), 2020 (#1), 2020 (#3), 2019 (#1), 2019 (#3), 2019 (#2), 2018 (#1), 2018 (#2), 2017 (#1), 2017 (#3), 2017 (#2), 2016 (#1), 2016 (#3), 2016 (#2), 2015 (#1), 2015 (#3), 2015 (#2), 2014 (#1), 2014 (#2), 2013 (#1), 2013 (#3), 2013 (#2), 2012 (#1), 2012 (#3), 2012 (#2), 2011 (#1), 2011 (#3), 2011 (#2), 2010 (#1), 2010 (#3), 2010 (#2), 2009 (#1), 2009 (#3), 2009 (#2), 2008 (#1), 2008 (#3), 2008 (#2), 2007 (#1).
Results: Junior Regatta
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Neil Pollock
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Janey Wackrow & Nikki McLellan
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Geoff Perry & Saua Leaupepe
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Coached by: Lena Cassidy-Clark
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
CAMB
Coached by: Meredith Graham & Jaime MacFie
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKDS
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Shena Donald (stroke), Mia Cunningham South, Brianna Stockhausen, Alicia McColl + Conrad Morley (cox)
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Isabella Rogers (stroke), Rhiannon Koni-Webb, Jasmine Brake, Mary-Rose Millett + William Young (cox)
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Lena Cassidy-Clark
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Janey Wackrow & Jordan Herewini
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#3
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#2
EDWT
Coached by: Allan Vester & Trish Fenton
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#3
STKT
Coached by: Geoff Perry & Saua Leaupepe
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Hannah Duncum & Meredith Graham
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#1
EDWT
Coached by: Allan Vester & Trish Fenton
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Laura Bonney
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Neil Pollock
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#3
STPC
Coached by: Janey Wackrow & Estee Browne
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Geoff Perry & Saua Leaupepe
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
Social