Event Sponsor
Day sheets: Cambridge Town Cup
These are the day sheets for the 2015 Cambridge Town Cup.
click a filter below to remove it
Friday, 23rd January 2015
This Friday day sheet is empty.
Saturday, 24th January 2015
Race J @ 09:58: Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Darren Hobbs & S Dyer, Z Bootten
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Chris Brake
|
|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
Coached by: WKDS
|
|
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#4
STAC
Coached by: Jesse Lucas & Jennifer Zaslona
|
|
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#3
WELC
Coached by: Joe O'neill & Nina Brown
|
|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|
Entity
SGE*
SGE*
Auckland |
Crew
#1
SGE*
Composite crew. Coached by: Cameron Watson
|
|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Cedric Bayly & Dave MacKintosh
|
Race K @ 10:02: Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: Janey Wackrow & Norm Charlton
|
|
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#3
STAC
Coached by: Jesse Lucas & Jennifer Zaslona
|
|
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Ashleigh Jaques
|
|
Entity
PETC
PETC
Wellington |
Crew
#1
PETC
Coached by: Andrew Bird
|
|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Grant Clearwater
|
|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Cedric Bayly & Dave MacKintosh
|
|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
CAMB
Coached by: Darren Hobbs & S Dyer, Z Bootten
|
|
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O Neil
|
Sunday, 25th January 2015
Race I @ 10:01: B Final | ||
---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#22
CAMC
Coached by: Janey Wackrow & Robin Crooks
|
|
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#3
STAC
Coached by: Jesse Lucas & Jennifer Zaslona
|
|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Cedric Bayly & Dave MacKintosh
|
|
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
STAC
Coached by: Alan Greer
|
|
Entity
PETC
PETC
Wellington |
Crew
#1
PETC
Coached by: Andrew Bird
|
|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Hayden Shaw
|
|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Gyorgika Farrelly (stroke), Nikita Fivaz, Sarah Puliyodil, Madeline Cheesman + Sharanita Sharma (cox)
Coached by: Lloyd Widdison
|
|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
Coached by: WKDS
|
Race J @ 10:05: A Final | ||
---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Lucy Roberts (stroke), Anna Welch, Celine Henare-Murton, Xanthia Lecusanu-Burns + Sarah Forster (cox)
Coached by: Cedric Bayly & Dave MacKintosh
|
|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: Janey Wackrow & Norm Charlton
|
|
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#2
WELC
Francesca Graham (stroke), Jennifer Acton-Phillips, Stephanie Clarke, Frances Gray + Heather Scott (cox)
Coached by: Joe O'neill & Nina Brown
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Chris Brake
|
|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Cedric Bayly & Dave MacKintosh
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Chris Brake
|
|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|
Entity
SGE*
SGE*
Auckland |
Crew
#1
SGE*
Composite crew. Coached by: Cameron Watson
|
Social