You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2024 (#3), 2023 (#1), 2023 (#3), 2022 (#1), 2022 (#23), 2022 (#3), 2021 (#3), 2020 (#1), 2020 (#3), 2019 (#1), 2019 (#3), 2019 (#2), 2018 (#1), 2018 (#2), 2017 (#1), 2017 (#3), 2017 (#2), 2016 (#1), 2016 (#3), 2016 (#2), 2015 (#1), 2015 (#3), 2014 (#1), 2014 (#3), 2014 (#2), 2013 (#1), 2013 (#3), 2013 (#2), 2012 (#1), 2012 (#3), 2012 (#2), 2011 (#1), 2011 (#3), 2011 (#2), 2010 (#1), 2010 (#3), 2010 (#2), 2009 (#1), 2009 (#3), 2009 (#2), 2008 (#1), 2008 (#3), 2008 (#2), 2007 (#1).
Results: Cambridge Town Cup
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: Tom Stannard
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
||||
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#2
STAC
Coached by: Kerry Wilkins
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#21
HAMC
Coached by: Annabel Rowlands & Jude Smith
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Dudley Storey
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#12
AKLC
Coached by: Bart Verleye
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Condy
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#3
KICC
Coached by: Conor Burns & Louis Agnew
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#22
CAMC
Coached by: Tom Stannard & Josh Wedlake
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Alex Dawson
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: Josh Wedlake
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Mark Clemo & Aaron Farr
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#12
NSHC
Coached by: WTLB
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Alex Dawson
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: Janey Wackrow & Ellie Dowse
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#23
CAMC
Coached by: Janey Wackrow & Evelyn Kennedy
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#1
EDWT
Coached by: Allan Vester & Trsih Fenton
|
|||
Entity
QMAR
QMAR
Wellington |
Crew
#1
QMAR
Coached by: Olive McIntosh-Oakley
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#22
CAMC
Coached by: Janey Wackrow
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Lloyd Widdison
|
|||
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#2
WELC
Coached by: Joe O'neill & Nina Brown
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Grant Clearwater
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Teagan Adams
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Cedric Bayly & Dave MacKintosh
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#5
AKLC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#3
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
WANC
WANC
Whanganui |
Crew
#1
WANC
Coached by: Jackie Abraham & Mark Norman
|
|||
Entity
CLIC
CLIC
Whanganui |
Crew
#2
CLIC
Coached by: Jason Williams
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Sophie Cunningham
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#21
AKLC
Coached by: Paul Westbury
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#12
WESC
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
STAC
Coached by: Kerry Wilkins
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
Coached by: Ian Weenink & Dave Dudley
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: Josh Wedlake
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
|
|||
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#2
ONSL
Sumer Harker (stroke), Brandon Williams, Severne Dawson, Dylon van der Vental + Thorndon Antipas (cox)
Coached by: Conor Mercer
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Carl Vincent
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#4
KICC
Coached by: Leith Menzies & Conor Burns
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: Norm Charlton
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Neil Gibb Neil Saxton & Nicky Staite
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Duncan By De Ley
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#32
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#2
STAC
Coached by: Alan Greer
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMG
Coached by: Katie Damsteegt
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: WKDS
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#12
HAMC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#32
AKLC
Coached by: Paul Westbury
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#3
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Sophie Wilson
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Bart Verleye
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Craig Hawthorne
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#1
EDWT
Coached by: Allan Vester & Trish Fenton
|
|||
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#2
EDWT
Coached by: Allan Vester & Trish Fenton
|
|||
Entity
CLIC
CLIC
Whanganui |
Crew
#2
CLIC
Coached by: Jason Williams
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#1
STAN
Coached by: James Harvey
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: Josh Wedlake & Judd Speedy
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock MacKintosh
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#12
AKLC
|
|||
Entity
WANC
WANC
Whanganui |
Crew
#2
WANC
Coached by: Tony Upchurch
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
Coached by: Ian Weenink
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Condy
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GISC
Coached by: Luke Jenkins & Matt Rickard
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Andrew Wakelin
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Ross Webb & Greg Vanderpeet
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
Coached by: Christine Hobbs & Emma Lowe
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#2
AWGC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Simon Koller
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#11
AKLC
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
Coached by: Peter Jansen & Jack Stevens
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#2
SCOT
Coached by: David Carr-Smith
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Hamish Ramsay
|
|||
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#3
STAC
Coached by: Kerry Wilkins
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#4
KICC
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Clive Steenson
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#21
NSHC
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Nathan Linford
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#22
CAMC
Coached by: Norm Charlton
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Fiona Bassett
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Ian McKinnon & Wing Kam
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#3
HKIC
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#4
RNZX
Coached by: Mike Rodger
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#5
RNZX
Coached by: Mike Rodger
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#9
RNZX
Coached by: Mike Rodger
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#6
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#4
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#7
RPCW
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#4
RNZX
Coached by: Noel Donaldson
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#5
RNZX
Coached by: Calvin Ferguson
|
|||
Entity
RPCS
RPCS
|
Crew
#1
RPCS
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#4
RPCW
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#5
RPCA
Coached by: Bruce Jones
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Duncan By De Ley
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Scott Wilson
|
|||
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
Coached by: Catherine Duffin
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
QMAR
QMAR
Wellington |
Crew
#1
QMAR
Coached by: Roy Pickard
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#2
UNWC
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Mat Jensen
|
|||
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#2
WELC
Coached by: Chris Jones
|
|||
Entity
CLIC
CLIC
Whanganui |
Crew
#1
CLIC
Coached by: Jason Williams
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#4
AKLC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Nathan Linford
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Hamish Ramsay
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#22
CAMC
Coached by: Josh Wedlake
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Sandy Stuart & Megan Liddy
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
Coached by: Leith Menzies & Conor Burns
|
|||
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#2
ONSL
Coached by: Conor Mercer & Tina Manker
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#13
AKLC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
WANC
WANC
Whanganui |
Crew
#1
WANC
Coached by: Tony Upchurch
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb & Greg Vanderpeet
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Rob Holmes
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Jason Paris-Oswald
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#32
WESC
Coached by: Josh Everitt
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#3
COMC
Coached by: Ron Neighbour
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Noel Hendl
|
|||
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
Coached by: Catherine Duffin
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Marty O'brien & Hamish Ramsay
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#2
KICC
Coached by: Peter Jansen & Jack Stevens
|
|||
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#2
WELC
Coached by: Jason Theobald
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#12
NSHC
Coached by: WTLB
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
Coached by: WTLB
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#11
AKLC
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: Janey Wackrow & Ellie Dowse
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#22
CAMC
Coached by: Janey Wackrow & Evelyn Kennedy
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb & Greg Vanderpeet
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
Coached by: Eylse Rothery & Toby Paton
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Nick Dawe.
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#2
HKIC
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Darren Hobbs & S Dyer, Z Bootten
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#2
UNWC
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Mark Clemo & Aaron Farr
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: Josh Wedlake & Judd Speedy
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#12
AKLC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
Coached by: WTLB
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#3
KICC
Cole Baker-Smith (stroke), Lachlan Dixon, William Harris, Nicholas Johnson + Alexander Sutcliffe (cox)
Coached by: James Cockram & Nick Lloyd
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
WELC
Coached by: Lua Tuiomanufili
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
|||
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#2
STAC
Coached by: Kerry Wilkins
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: Josh Schmidt & Callum Ross
|
|||
Entity
WANC
WANC
Whanganui |
Crew
#1
WANC
Coached by: Tyler Scott & Grant Scott
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#21
HAMC
Coached by: Brent Whiting & Jude Smith
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#2
AWGC
Coached by: Ian Weenink
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#11
AKLC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
WELC
Coached by: Jason Theobald
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#21
HAMC
Coached by: Brent Whiting & Jude Smith
|
|||
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#3
STAC
Coached by: Kerry Wilkins
|
|||
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#3
ONSL
Coached by: Sean Durkin
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Neil Gibb Neil Saxton & Nicky Staite
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Simon Koller
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Fiona Bassett
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Nathan Linford
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Fiona Bassett
|
|||
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
STAC
Coached by: Alan Greer
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Ian McKinnon & Wing Kam
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMG
Coached by: Jared Capon
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PETC
PETC
Wellington |
Crew
#1
PETC
Coached by: Andrew Bird
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Cedric Bayly & Dave MacKintosh
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#12
WESC
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#11
HAMC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#33
AKLC
Coached by: Paul Westbury
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Lloyd Widdison
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
Coached by: WTLB
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: Ross Tong & Duncan Smith
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
WELC
Coached by: Lua Tuiomanufili
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Condy
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#11
AKLC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Andrew Gordon
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#22
WESC
Coached by: Sigrid Davis & Stacey Lithgow
|
|||
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
WELC
Coached by: Jason Theobald
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Scott Wilson
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#2
UNWC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#22
TGAC
Coached by: Duncan By De Ley
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Tony Burns & Darren Hobbs
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#22
CAMC
Coached by: Robin Crooks
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Condy
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
Coached by: Keith Page
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Michael Smyth
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
CAMB
Coached by: Sandy Stuart & Megan Liddy
|
|||
Entity
WANC
WANC
Whanganui |
Crew
#1
WANC
Coached by: Tyler Scott
|
|||
Entity
PETC
PETC
Wellington |
Crew
#1
PETC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#3
COMC
Coached by: Nathan Linford
|
Social