Event Sponsor
You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2024 (#3), 2023 (#1), 2023 (#3), 2022 (#1), 2022 (#23), 2022 (#3), 2021 (#3), 2020 (#1), 2020 (#3), 2019 (#1), 2019 (#3), 2019 (#2), 2018 (#1), 2018 (#2), 2017 (#1), 2017 (#3), 2017 (#2), 2016 (#1), 2016 (#2), 2015 (#1), 2015 (#3), 2015 (#2), 2014 (#1), 2014 (#3), 2014 (#2), 2013 (#1), 2013 (#3), 2013 (#2), 2012 (#1), 2012 (#3), 2012 (#2), 2011 (#1), 2011 (#3), 2011 (#2), 2010 (#1), 2010 (#3), 2010 (#2), 2009 (#1), 2009 (#3), 2009 (#2), 2008 (#1), 2008 (#3), 2008 (#2), 2007 (#1).
Results: Junior Regatta
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Mollie James & Aimee Pink
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Janey Wackrow & Ellie Dowse
|
|||
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HLCR
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Mike Harrison & Chris Goudie
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKDS
|
|||
Entity
WNCS
WNCS
Whanganui |
Crew
#1
WNCS
Coached by: Kirsty Back & David Lindstrom
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Peter Fraser & Dylan Swain
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Sarah Wolff & Alex Brown
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#2
MTAL
Emma Brothers (stroke), Gemma Loveday, Makareta George-Clark, Rachel Taylor + Leah Hollingworth (cox)
Coached by: Sarah Wolff & Alex Brown
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Bradyn Watson & Tom Moore
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Mollie James & Aimee Pink
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Mike Harrison & Chris Goudie
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
WNCS
WNCS
Whanganui |
Crew
#1
WNCS
Coached by: Kirsty Back & David Lindstrom
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Sarah Wolff & Alex Brown
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Peter Fraser & Dylan Swain
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Bradyn Watson & Tom Moore
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Janey Wackrow & Ellie Dowse
|
|||
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HLCR
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKDS
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#2
MTAL
Emma Brothers (stroke), Gemma Loveday, Makareta George-Clark, Rachel Taylor + Leah Hollingworth (cox)
Coached by: Sarah Wolff & Alex Brown
|
Social