Event Sponsor
Results: Junior Regatta
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
click a filter below to remove it
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Mark Clemo & Jack Quinn
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Tom Barker
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Mark Clemo & John Lawrence
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#2
TRGB
Coached by: TGAC
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: TGAC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Josh Everitt
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#3
MTAL
Coached by: Callum Ross
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Jack Stevens
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#3
MACL
Coached by: Mark Clemo & John Lawrence
|
|||
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HLCR
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
William Heaps (stroke), Sebastien Sachse-Nodder, Daniel Cass Galvez, James MacKenzie + William Young (cox)
Coached by: Josh Everitt
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#2
MTAL
David Sanford (stroke), Theodore Hurdley, Jesse Homer-Pilcher, Ari Boughen + Issac Young-Montgomerie (cox)
Coached by: Callum Ross
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: TGAC
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#2
MTAL
David Sanford (stroke), Theodore Hurdley, Jesse Homer-Pilcher, Ari Boughen + Issac Young-Montgomerie (cox)
Coached by: Callum Ross
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington |
Crew
#1
SPTW
Coached by: Lua Tuiomanufili & Ceri Armit
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Jack Stevens
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
Coached by: Josh Everitt & Nick Tetley
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#2
TRGB
Coached by: TGAC
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Tom Barker
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
William Heaps (stroke), Sebastien Sachse-Nodder, Daniel Cass Galvez, James MacKenzie + William Young (cox)
Coached by: Josh Everitt
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#3
MACL
Coached by: Mark Clemo & John Lawrence
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#3
MTAL
Coached by: Callum Ross
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Jacqui Van Dam & Kevin Herbison
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Mark Clemo & Jack Quinn
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Josh Everitt
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Jack Stevens
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Callum Ross
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington |
Crew
#2
SPTW
Coached by: Lua Tuiomanufili & Ceri Armit
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Mark Clemo & John Lawrence
|
|||
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HLCR
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Tom Barker
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: David Carr-Smith
|