Event Sponsor
Entrants list: Christmas Regatta
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#21
AKLC
Kyla Sandford (stroke), Margot Grigg, Milla Ward, Mikayla Carter, Ruby Wright, Zainab Bandukwala, Rhea Sabris, India Methven + Lulu Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: EGGS
- Click to expand crew ⇨
AKLC
AKLC
Auckland
Auckland
Crew
#1
BPCC
Emma Averill (stroke), Amelia Wards, Roz Ahearn, Rhianna Loughnan, Amelia Wright, Amy Charman-Moore, Kiara Blom, Amy McCauley + Rose Mayhead (cox)
Coached by: Alan McLean & Nick Hanna
- Click to expand crew ⇨
BPCC
BPCC
Bay of Plenty
Bay of Plenty
Crew
#1
CAMB
Ashley Bennett (stroke), Alyssa George, Gabrielle Balsom, Lucy Reed, Poppy Benge, Mackenzie Loveridge, Kaylee Honiss, Alizee Paine + Penny Wallis (cox)
Coached by: Michelle Munro & Darren Hobbs
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#11
HAMC
- Click to expand crew ⇨
HAMC
HAMC
Waikato
Waikato
Crew
#1
HKIC
Molly Smith-Soppet (stroke), Abby Reader, Macy Jenkins, Maggie Martain, Maggie Morrison, Florence Somerville, Emma Gordon, Molly Reader + Faith Ball (cox)
Coached by: Andrew
- Click to expand crew ⇨
HKIC
HKIC
Waikato
Waikato
Crew
#1
MTAL
Amelia Alizadeh (stroke), Georgina Drumm, Ella Olson, Alex Prince, Annabelle Davison, Olive Amanono, Grace Conder, Ella Mitchell + Valentina Canci Vite (cox)
- Click to expand crew ⇨
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
Crew
#1
QMAR
Teneka Te Moananui (stroke), Isabel Knight, Bianca Martin, Isabella Pennington, Phoebe Wood, Rosa Findlay, Ella Craig, Lucy Jefferies + Ruby Riley (cox)
Coached by: Sarah Findlay & Keeley Farrell
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
Crew
#1
SKEC
Sophia Hynds (stroke), Georgia Hands, Lucia-Belle Stanisich, Nieve Campbell, Linda Zhong, Sarah Mackie, Renee Murphy, Abi Riach + Beracah Liu (cox)
Coached by: Rob Ryan & Georgia Evans
- Click to expand crew ⇨
SKEC
SKEC
Auckland
Auckland
Crew
#1
STAC
Imogen Hetariki (stroke), Lucy Coltart, Mackenzie Morgan, Sophie Attard, Izzy Gilmore, Jess Riddell, Alex Colson-Clark, Coco Boswell + Emily O'Connor (cox)
Coached by: Christie Davis & Liam Avery
- Click to expand crew ⇨
STAC
STAC
Wellington
Wellington
Crew
#1
WELC
Francesca Favel (stroke), Rosie Marsh, Laura Hausmann, Lily Loughnan, Araraina Takuira-Mita, Olivia Jones, Lily Quin, Kate Wallace + Evie Bond (cox)
Coached by: SAMU
- Click to expand crew ⇨
WELC
WELC
Wellington
Wellington
Crew
#2
WELC
Ciara Fenwick (stroke), Atawhai Lynch, Bella Gauld, Kate Thompson, Erin Lindsay, Caitlin Chadwick, Tara Hudson, Alyx Honeyman + Tayla Burgess (cox)
Coached by: Kim O'Neill
- Click to expand crew ⇨
WELC
WELC
Wellington
Wellington
Crew
#11
WESC
Ailsa Hart (stroke), Charlotte Bishop, Jessica Arndt, Isabella-Hope Murray, Delphi Stroud, Eva Sutherland, Ana Vincent, Alexandra Williams + Tessa Crean (cox)
Coached by: BARA
- Click to expand crew ⇨
WESC
WESC
Auckland
Auckland
Crew
#1
WLGC
Maeghan Casey (stroke), Caitlin Revell, Taylor Bryers, Anna Tirikatene, Louise Cameron, Emily Rampton, Alana Taggart, Unity Crabtree + Regina Custodio (cox)
Coached by: Alan Greer
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
Crew
#1
WTLG
Jaime Hanrahan (stroke), Grace Chen, Billie Insull, Caitlin Rawlings, Megan Uttley, Charlotte Ronalde, Vienna Donaldson, Shareece Foster + Amelia Mitchell (cox)
- Click to expand crew ⇨
WTLG
WTLG
Auckland
Auckland
Social