You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2024 (#3), 2023 (#1), 2023 (#3), 2022 (#1), 2022 (#23), 2022 (#3), 2021 (#3), 2020 (#1), 2020 (#3), 2019 (#1), 2019 (#3), 2019 (#2), 2018 (#1), 2018 (#2), 2017 (#3), 2017 (#2), 2016 (#1), 2016 (#3), 2016 (#2), 2015 (#1), 2015 (#3), 2015 (#2), 2014 (#1), 2014 (#3), 2014 (#2), 2013 (#1), 2013 (#3), 2013 (#2), 2012 (#1), 2012 (#3), 2012 (#2), 2011 (#1), 2011 (#3), 2011 (#2), 2010 (#1), 2010 (#3), 2010 (#2), 2009 (#1), 2009 (#3), 2009 (#2), 2008 (#1), 2008 (#3), 2008 (#2), 2007 (#1).
Results: Christmas Regatta
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: Josh Wedlake
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
UQBC
UQBC
non-NZ |
Crew
#1
UQBC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#22
WESC
Coached by: Sam Jackson
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#2
KICC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#2
AWGC
|
|||
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#3
ONSL
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Georgia Clapcott (stroke), Sophie Reeves, Isobel Eliadis-Watson, Rosanna Bedford + Meg Scrimgeour (cox)
|
|||
Entity
WANC
WANC
Whanganui |
Crew
#1
WANC
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Taylor Jacobs & Leann Plummer
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: Norm Charlton & Kirsty Dunhill
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Peter Mason & Guy Williams
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ASHC
ASHC
Canterbury |
Crew
#1
ASHC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Grant Clearwater
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#3
WKOC
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#2
PORC
Coached by: Tim Parker
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#2
WELC
Coached by: Lua Tuiomanufili
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#22
CAMC
Coached by: Janey Wackrow & Sam Stewart
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Callum Mowat
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Peter Simmons
|
|||
Entity
WLCO
WLCO
Wellington |
Crew
#1
WLCO
Coached by: Catherine Duffin & Brook Walker
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Ben
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Bradyn Watson
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
|||
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#4
WELC
Coached by: Hooper Kelly-Smith & Kim O'Neill
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#32
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#3
SKEC
Coached by: Rob Ryan & Olivia Hofer
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
WELC
Coached by: Chris Jones & David Burnett
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Michelle Munro & Darren Hobbs
|
|||
Entity
WLGC
WLGC
Wellington |
Crew
#1
WLGC
Coached by: Alan Greer
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Cedric Bayly & Gavin Foulsham
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Alan McLean
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
|
|||
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
Coached by: Warrick Fowlie & Jared Cummings
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
STAC
Coached by: Caleb Smith
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: BARA
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Anthony Berkers
|
|||
Entity
BUNC
BUNC
non-NZ |
Crew
#1
BUNC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: Norm Charlton & Kirsty Dunhill
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Dave Mackintosh & Carina Burgess
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#22
TGAC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#51
AKLC
Coached by: HOWI
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Campbell
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Norman Sharpe
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: Glenn Barwick
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#2
STAC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Grant Clearwater
|
|||
Entity
PETC
PETC
Wellington |
Crew
#1
PETC
Coached by: Axel Dickinson
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Tim Parker
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#21
AKLC
Coached by: EGGS
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Coached by: Roger White-Parsons & Barrie Mabbott
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#24
AKLC
Coached by: EGGS
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
|
|||
Entity
WLGC
WLGC
Wellington |
Crew
#1
WLGC
Coached by: Nikki Cryer & Maya Williams
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Anthony Berkers
|
|||
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
WELC
Coached by: Hooper & Kim
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#2
PORC
Coached by: Tim Parker
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#2
TAWC
Coached by: Tony Nelson
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#2
AWGC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#2
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#6
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#3
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#7
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#3
RPCA
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#4
RPCA
Coached by: James Coote
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#1
RNZX
Coached by: Noel Donaldson & Gary Roberts
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#2
RNZX
Coached by: Noel Donaldson & Gary Roberts
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#5
RNZX
Coached by: Noel Donaldson & Gary Roberts
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: Ian Bright
|
|||
Entity
RPCS
RPCS
|
Crew
#2
RPCS
Coached by: John O'Connor
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#4
RPCA
Coached by: Ian Bright
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#7
RNZX
Coached by: Noel Donaldson & Gary Roberts
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: Norm Charlton & Kirsty Dunhill
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Carina Burgess & Dave Mackintosh
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Taylor Jacobs & Leann Plummer
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#32
AKLC
Jasmine Ireland (stroke), Gretta Wiseman, Josephine Hernon, Emily Kippenberger + Annabelle Ireland (cox)
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: BARA
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#33
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Bradyn Watson
|
|||
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
STAC
Coached by: Christie Davis & Nathan Wallace
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#3
WTLG
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Chris Brake & Roger Kerr
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Tom Clark & Alastair Riddle
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Louise Beaumont & Brendan O'Halloran
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: John Lawrence
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Rohan Condon & Alex Hyland
|
|||
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
Coached by: Jason Theobald & William Fahey
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Peter Mason & Guy Williams
|
|||
Entity
NSH*
NSH*
Auckland |
Crew
#12
NSH*
Composite crew.
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
STAC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Timothy Zouch & Ian Mason
|
|||
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#2
WELC
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#22
CAMC
Coached by: Norm Charlton & Kirsty Dunhill
|
|||
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
Coached by: Tufi Sele & Ella Greenslade
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#21
AKLC
Coached by: EGGS
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Peter Mason
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Carina Burgess & Dave Mackintosh
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Loveday Yeoman
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Cedric Bayly & Gavin Foulsham
|
|||
Entity
WLGC
WLGC
Wellington |
Crew
#1
WLGC
Coached by: Alan Greer
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
CAMB
Coached by: Michelle Munro & Darren Hobbs
|
|||
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#4
WELC
Coached by: Kim Oneill
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#33
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#3
SKEC
Coached by: Rob Ryan & Georgia Evans
|
|||
Entity
QMAR
QMAR
Wellington |
Crew
#2
QMAR
Teneka Te Moananui (stroke), Molly Rose Turnbull, Paige Tholen, Isabella Pennington + Ruby Riley (cox)
Coached by: Sarah Findlay & Keeley Farrell
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Sam Goldstine
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Rodney Stephens
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Marcus Winter (stroke), Jackson Baas, Daniel Fraser, Germain Hellriegel-White + Benjamin Campbell (cox)
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
|||
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
Coached by: Jared Cummings & Warrick Fowlie
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Mackintosh
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Coached by: Antony Zouch & Mathew Jensen
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#4
NSHC
Coached by: Antony Zouch & Mathew Jensen
|
|||
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
STAC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Anthony Berkers
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
PETC
PETC
Wellington |
Crew
#1
PETC
Coached by: Andrew Bird
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Alex Hyland
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#4
WELC
Coached by: Joe O'Neill & Anna Thomson
|
|||
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#2
WELC
Coached by: SAMU
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#22
TGAC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Taylor Jacobs & Leann Plummer
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#22
WESC
Coached by: Sam Jackson
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Mackintosh
|
|||
Entity
NSH*
NSH*
Auckland |
Crew
#1
NSH*
Composite crew.
|
|||
Entity
WANC
WANC
Whanganui |
Crew
#2
WANC
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#52
AKLC
Coached by: HOWI
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#1
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#2
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#6
RNZX
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#3
RPCA
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#8
RPCW
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: James Coote
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#9
RNZX
Coached by: Calvin Ferguson
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#4
RNZX
Coached by: Calvin Ferguson
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#1
RNZX
Coached by: Calvin Ferguson
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#11
RNZX
Coached by: Calvin Ferguson
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#4
RPCW
|
|||
Entity
RPCC
RPCC
|
Crew
#1
RPCC
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#3
RPCA
Coached by: Ian Bright
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
Benjamin Haworth (stroke), Christopher Roberts, Matthew Cranefield, Harry Dawson + Levi Craven (cox)
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: Sam Jackson
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Sandy Stuart & Mel Schroeder
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Peter Mason & Guy Williams
|
|||
Entity
WLCO
WLCO
Wellington |
Crew
#2
WLCO
Coached by: Sean Durkin
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: Norm Charlton & Kirsty Dunhill
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
PETC
PETC
Wellington |
Crew
#2
PETC
Coached by: Andrew Bird
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#2
SPCC
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Loveday Yeoman
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#22
AKLC
Coached by: EGGS
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Bradyn Watson
|
|||
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
WELC
Coached by: Hooper & Kim
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
|
|||
Entity
WLGC
WLGC
Wellington |
Crew
#1
WLGC
Coached by: Nikki Cryer & Maya Williams
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Alex Hyland
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#23
TGAC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
WELC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
WLCO
WLCO
Wellington |
Crew
#1
WLCO
Coached by: Sean Durkin
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#2
KICC
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: Sam Jackson
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#3
WESC
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#2
HKIC
Coached by: Campbell
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Peter Fraser & Matt Kavanagh
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Rohan Condon & Luke Jenkins
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Marc Paynter & Nick Tonkin
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
|||
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
Coached by: Jared Cummings & Pat Nichol
|
|||
Entity
CLIC
CLIC
Whanganui |
Crew
#2
CLIC
Coached by: Jodi Haskell
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: BARA
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#2
ONSL
Coached by: Tufi Sele & Ella Greenslade
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
WANC
WANC
Whanganui |
Crew
#2
WANC
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
CAMB
Coached by: Anthony Berkers
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#22
CAMC
Coached by: Norm Charlton & Kirsty Dunhill
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Grant Clearwater
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Roger White-Parsons & Barrie Mabbott
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#3
WREC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#2
WELC
Coached by: Joe O'Niell & Anna Thomson
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#12
NSHC
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#22
CAMC
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
|
|||
Entity
CLIC
CLIC
Whanganui |
Crew
#2
CLIC
Coached by: Jodi Haskell
|
|||
Entity
BUNC
BUNC
non-NZ |
Crew
#1
BUNC
|
|||
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
WELC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Abigail Parry & Ged Campbell
|
|||
Entity
PETC
PETC
Wellington |
Crew
#2
PETC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#21
AKLC
Coached by: EGGS
|
|||
Entity
CLIC
CLIC
Whanganui |
Crew
#1
CLIC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#23
AKLC
Coached by: EGGS
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb
|
|||
Entity
PETC
PETC
Wellington |
Crew
#3
PETC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Dylan Swain
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
QMAR
QMAR
Wellington |
Crew
#1
QMAR
Coached by: Sarah Findlay & Keeley Farrell
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Alan McLean
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
AKLC
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Sandy Stuart & Mel Schroeder
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
|
|||
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
STAC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Stella Cressey (stroke), Claire Hollingworth, Emily Swiatek, Raumati Meihana, Alex Hynds, Emma Sampson, Emily Lott, Mia Dobbe + Sophia Chiang (cox)
Coached by: Peter Mason & Guy Williams
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Amelia Barrell (stroke), Maren Howarth, Taylor Morrison, Lily-Rose Gholam Hosseini, Ashley Hanrahan, Ella Rogers, Paris Hopkins, Toni Britow + Lucy Schaaf (cox)
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#21
AKLC
Kyla Sandford (stroke), Eva Ruddenklau, Anneka Cooper, Frances Carr-Smith, Rhea Sabris, India Methven, Chloe McCann, Zainab Bandukwala + Emma Chisholm (cox)
Coached by: EGGS
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Mackintosh
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Sandy Stuart
|
|||
Entity
WANC
WANC
Whanganui |
Crew
#1
WANC
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#2
SPCC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#13
NSHC
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#2
HAMC
Coached by: Loveday Yeoman
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
|
|||
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
WELC
Coached by: Hooper & Kim
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Ethan Blight & Olivia Hofer
|
|||
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
Coached by: Brent Dunshea
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#2
WELC
Coached by: Joe O'Niell & Anna Thomson
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Anthony Berkers
|
|||
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
STAC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Emillie Beamsley-Dick (stroke), Emma Neal, Sophie Neal, Georgina King + Stephanie King-Griffin (cox)
Coached by: Tim Parker
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Dave Mackintosh & Carina Burgess
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#2
KICC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Sandy Stuart & Mel Schroeder
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
CLIC
CLIC
Whanganui |
Crew
#2
CLIC
Coached by: Jodi Haskell
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
WLCO
WLCO
Wellington |
Crew
#2
WLCO
Coached by: Sean Durkin
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
STAC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Tony Nelson
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Alex Hyland
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#1
RNZX
Coached by: Calvin Ferguson
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#5
RNZX
Coached by: Calvin Ferguson
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
Coached by: Ian Bright
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Tom Moore
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Andrea Fick (stroke), Sophie Egnot-Johnson, Courtney Katterns, Hannah Retimana + Paige Stevenson (cox)
|
|||
Entity
WANC
WANC
Whanganui |
Crew
#1
WANC
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
QMAR
QMAR
Wellington |
Crew
#1
QMAR
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Loveday Yeoman
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
Coached by: Jared Cummings & Warrick Fowlie
|
|||
Entity
WLCO
WLCO
Wellington |
Crew
#2
WLCO
Coached by: Sean Durkin
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
|||
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
WELC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Peter Simmons
|
|||
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#2
ONSL
Coached by: Jason Theobald & William Fahey
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Chris Goudie
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#52
AKLC
Coached by: HOWI
|
|||
Entity
WLCO
WLCO
Wellington |
Crew
#1
WLCO
Coached by: Fergus Murray & Catherine Duffin
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Campbell
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: Norm Charlton & Kirsty Dunhill
|
|||
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
WELC
Coached by: Hooper & Kim
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#2
MTAL
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#51
AKLC
Coached by: HOWI
|
|||
Entity
WANC
WANC
Whanganui |
Crew
#1
WANC
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Cedric Bayly & Gavin Foulsham
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: Karen Verwey & Robin Crooks
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#3
WKOC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#3
WELC
Coached by: Kim O'Neill
|
|||
Entity
QMAR
QMAR
Wellington |
Crew
#1
QMAR
Coached by: Sarah Findlay & Keeley Farrell
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Loveday Yeoman
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: Josh Wedlake
|
|||
Entity
WANC
WANC
Whanganui |
Crew
#1
WANC
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Sandy Stuart & Peter
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#13
NSHC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Abigail Parry & Ged Campbell
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb
|
|||
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
STAC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Roger White-Parsons & Barrie Mabbott
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#22
WESC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: John Lawrence
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#51
AKLC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WANC
WANC
Whanganui |
Crew
#1
WANC
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#21
TGAC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Alex Hyland
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Tony Nelson
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
|
|||
Entity
SIGX
SIGX
non-NZ |
Crew
#1
SIGX
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
CAMB
Coached by: Peter Fraser
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#2
HKIC
Coached by: Campbell
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#2
PORC
Coached by: Marc Paynter & Nick Tonkin
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
QMAR
QMAR
Wellington |
Crew
#1
QMAR
Coached by: Roy Pickard
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: BARA
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Alex Hyland
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#2
TAWC
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#2
PORC
Coached by: Tim Parker
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Toby Patton
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: Norm Charlton & Kirsty Dunhill
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Hannah
|
|||
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
Coached by: Tufi Sele & Ella Greenslade
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
Coached by: Jared Cummings & Pat Nichol
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
CLIC
CLIC
Whanganui |
Crew
#2
CLIC
Coached by: Jodi Haskell
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Marc Paynter & Nick Tonkin
|
|||
Entity
WLCO
WLCO
Wellington |
Crew
#2
WLCO
Coached by: Sean Durkin
|
|||
Entity
PETC
PETC
Wellington |
Crew
#1
PETC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
|
|||
Entity
BGPC
BGPC
non-NZ |
Crew
#2
BGPC
Coached by: Andrew Clatworthy
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
AKLC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Mathew Jensen & Antony Zouch
|
|||
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#2
WELC
|
Social