Gender mixed
Class Club
School class
Masters class
Boat and and
Seats

Friday, 27th January 2017

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 09:00 1 B U17 1X
heat
Race: 1 SKEC1 PORC1 WTMC1 ONSL2 ROTC1 CLIC5 WESC21 TGAC1
B 09:04 1+2F2->A Final; R2+4F3->B Final; R3,4->C Final Race: 2 HKIC2 AWGC2 CLIC1 ONSL3 KICC2 ROTC2 MACL1 WLCO2
C 09:08     Race: 3 CLIC3 WLCO1 TGSC1 MACL2 ONSL5 AWGC1 COMC1 WREC1
D 09:12     Race: 4 KICC1 ONSL1 SPCC1 WTMC2 CLIC4 NSHC12 UNWC1 HWBC1
E 09:16     Race: 5 CLIC2 COMC2 SPCC2 TGSC2 KICC3 NSHC11 ONSL4
F 09:20     Race: 6 GLDW1 BPCC1 SJHM1 WHAC1 STAC1 WENT1 HAMC21
G 09:24 2 G U17 4+
heat
Race: 1 WESC11 AKLC22 WANC2 WTLG21 HAMC21 STMW1 AKLC31
H 09:28 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 STAC1 CAMC21 MACL1 HAMC11 WKOC1 WANC1 AKLC21
I 09:32     Race: 3 HWBC1 SKEC1 QMAR1 WKOC2 AKLC32 TGAC21 CAMC22
J 09:36 7 B U15 2X
heat
Race: 1 COMC1 WENT2 HKIC1 WLCO2 WREC2 CAMB1
K 09:40 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 CAMC21 WLCO1 WANC1 WKOC2 WELC1 ONSL2 WTMC1
L 09:44     Race: 3 HAMC21 WANC2 WTMC2 WKOC1 SPCC1 WREC1 CAMC22 COMC2
M 09:48     Race: 4 GLDW1 MACL1 WESC21 GISC1 ONSL1 HKIC2
N 09:52     Race: 5 HAMC1 SJHM1 WHAC1 WELC2 GISC2 WENT1 ROTC1
O 09:58 8 G U15 4X+
heat
Race: 1 AKLC34 CAMC21 WESC11 WLGC3 CAMB1 HKIC2 GLDW1 MTAL1
P 10:02 1->FA+1F2; R2->FB+2F3; R3->FC+3F4;R4->FD+4F5 Race: 2 TGAC21 ONSL1 AKLC33 BPCC1 GISC1 HWBC1 WESC12
Q 10:06     Race: 3 CAMB2 GLDW2 WTLG22 CAMC22 WANC3 SAMU2 STMW1
R 10:10     Race: 4 STAC1 WLGC2 SKEC1 HKIC1 WTLG24 HAMG1
S 10:14     Race: 5 WTLG21 STMW2 HAMG2 STAC2 AKLC32 SAMU1 MACL2
T 10:18     Race: 6 ROTC1 WANC2 WLGC1 SKEC2 AKLC31 WESC13 MERC1
U 10:22     Race: 7 AWGC1 WANC1 WTLG23 MACL1 COMC1 TGAC22 SAMU3
V 10:30 10 B U18 2-
heat
Race: 1 KICC1 AKGC1 HAMC21 NSHC11 SKEC2 AKGC3 AKLC12
W 10:34 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 HWBC1 AKGC2 SKEC1 CAMC21 NSHC12 WREC1
X 10:38 12 G U18 2X
heat
Race: 1 WESC11 HKIC1 PORC1 SPCC1 MTAL1 WTMC1
Y 10:42 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 GISC2 KICC1 CAMB1 WREC1 TGAC1 WENT2 HAMC1
Z 10:46     Race: 3 WTLG22 HWBC1 HAMC11 BPCC1 AKLC32 WLGC2 WANC1 CAMB2
A 10:50     Race: 4 CAMC21 AKLC31 WTLG21 TGAC2 KICC2 GISC1 SGEC1
B 10:54     Race: 5 TGAC22 WANC2 COMC1 WENT1 BPCC2 AWGC1 WTLG1
C 10:58 13 B U16 4X+
heat
Race: 1 HKIC2 KICC1 WANC2 GLDW1 WLCO1 CAMB1 NSHC12 AKLC11
D 11:02 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 KICC2 CAMC21 HKIC1 WLCO2 AKGC3 CAMB3 WANC1 COMC1
E 11:06     Race: 3 ROTC1 SPCC1 WANC4 WELC1 KICC3 NSHC11 AKGC1 STAC1
F 11:10     Race: 4 HKIC3 NSHC14 MTAL1 TGSC1 AKGC2 MACL1 WANC3 KICC4
G 11:14     Race: 5 CAMB2 MERC1 SKEC1 HAMC1 NSHC13 WKOC1 WESC21
H 11:18 15 G U16 1X
heat
Race: 1 HKIC2 ONSL1 GLDW5 MERC1 WTMC1 GLDW6 HWBC1
I 11:22 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 GLDW2 WREC1 HKIC1 CAMC21 CAMB1 BPCC1 GLDW1 STAC1
J 11:26     Race: 3 AWGC1 GLDW4 TGSC2 WENT1 MACL1 COMC1 WREC2 SAMU1
K 11:30     Race: 4 WLGC1 HAMC21 GLDW3 WESC11 AWGC2 CAMC22 CAMB2 TGSC1
L 11:34 20 B U17 8+
heat
Race: 1 ONSL1 SKEC1 TGAC1 AKGC1 WKOC2 WELC1
M 11:38 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 WKOC1 AKLC11 HWBC1 WLCO1 WESC21
N 11:42 21 G U17 4X+
heat
Race: 1 HWBC1 BPCC2 WESC11 WTLG21 CAMC21 HAMC11 MACL1 WLGC1
O 11:46 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 GLDW2 QMAR1 TGSC1 BPCC1 AKLC31 KICC1 UNWC1
P 11:50     Race: 3 TGAC21 ROTC1 ONSL1 WREC1 STAC1 TAWC1 CAMB1
Q 11:54     Race: 4 WTLG22 HKIC1 STMW1 MERC1 MTAL1 CAMC22
R 11:58 22 G U15 4+
heat
Race: 1 AKLC21 WKOC3 AKLC32 HWBC1 SKEC1 COMC1 HAMC12
S 12:02 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 STMW1 WKOC1 HAMG2 HAMC11 SKEC2 AKLC31 WESC11
T 12:06     Race: 3 HAMC31 WESC13 WKOC2 HOWI1 AKLC22 HAMG1 MTAL1
U 12:10     Race: 4 ONSL1 MACL1 GISC1 STMW2 WESC12 AKLC33
V 12:18 24 B U18 4X+
heat
Race: 1 KICC2 CAMB1 ROTC2 TAWC1 CAMC21 AKGC1 WENT1
W 12:22 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 GLDW1 WLCO1 AWGC1 STAC1 MERC1 ROTC1 WANC1
X 12:26 26 G U18 2-
heat
Race: 1 SPCC1 QMAR1 SGEC1 AKLC32 AKLC22 HWBC2
Y 12:30 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 WREC1 AKLC31 PORC1 HWBC1 WESC11 AKLC21
Z 12:34 28 B U16 4+
heat
Race: 1 MTAL2 WKOC1 SPCC2 NSHC14 WANC2 SKEC1 NSHC13
A 12:38 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 AKGC2 KICC2 WLCO2 CAMB1 SPCC1 WANC3
B 12:42     Race: 3 MTAL1 AKGC3 WLCO1 NSHC11 HAMC1 WANC1 WESC22
C 12:46     Race: 4 AKGC1 NSHC12 WESC21 KICC1 CAMB2 AKLC11 HAMC21
D 12:50 30 G U16 8+
heat
Race: 1 MACL1 TGAC21 WLGC1 CAMC21 STMW1 AKLC21
E 12:54 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 TGAC1 WANC1 HAMG1 AKLC22 SKEC1 WTLG21
F 12:58 32 B U17 2X
heat
Race: 1 ROTC2 COMC1 TGAC1 KICC2 ONSL1 MACL1 WLCO1
G 13:02 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 CLIC2 MACL2 MTAL1 NSHC11 UNWC1 HAMC21 COMC2 ONSL2
H 13:06     Race: 3 UNWC2 MTAL2 CAMB1 SJHM1 NSHC12 WTMC1 STAC1 SPCC1
I 13:10     Race: 4 TGAC2 CLIC1 KICC1 HAMC31 HWBC1 GLDW2 WTMC2
J 13:14     Race: 5 CAMC21 ROTC1 GLDW1 HKIC1 WREC1 SKEC1 HWBC2 WELC1
K 13:18 33 G U17 1X
heat
Race: 1 HKIC2 HAMC21 WREC1 GLDW2 WENT2 WESC11 MERC1
L 13:22 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 WREC2 ROTC2 GISC2 GLDW4 WENT3 TGSC2 COMC1 CAMC21
M 13:26     Race: 3 WHAC1 MACL1 HWBC1 WTMC1 AWGC1 GLDW3 WTLG21
N 13:30     Race: 4 WESC12 TGSC1 ONSL2 CAMB1 CAMC22 WLGC1 ROTC1 GISC1
O 13:34     Race: 5 HKIC1 ONSL1 COMC2 GLDW1 QMAR1 KICC1 BPCC1
P 13:38 34 B U15 8+
heat
Race: 1 WKOC2 WKOC3 AKGC1 GISC1 WLCO2 AKLC11 SKEC1 SPCC1
Q 13:42 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 WELC1 WKOC1 CAMC21 MACL1 WLCO1 NSHC11 MTAL1 AKGC2
R 13:49 39 B U18 4+
prelim
Race: 1 AKLC11 NSHC12 SKEC2 TAWC1 NSHC11 SKEC1 AKGC1
S 13:52 40 G U18 4+
heat
Race: 1 WESC11 SKEC1 AKLC33 WANC1 SPCC1 AKLC32 AKLC31
T 13:56 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 CAMC21 PORC1 AKLC22 WKOC1 AKLC21 WTLG22 WLGC1
U 14:00 41 G U16 4X+
heat
Race: 1 WKOC1 CAMC21 WANC1 COMC1 WLGC1 STAC1 WREC1
V 14:04 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 CAMB1 HKIC1 TGSC1 MACL1 GLDW2 WTLG21 QMAR1 WLGC3
W 14:08     Race: 3 MTAL1 BPCC2 UNWC1 HAMG1 STMW1 HWBC1 SKEC1 HAMG2
X 14:12     Race: 4 TGAC21 CAMB2 GLDW1 BPCC1 SAMU1 AWGC1 HKIC2 GLDW3
Y 14:16     Race: 5 AKLC31 SKEC2 WTLG22 HAMC21 AWGC2 CAMC22 SAMU2
Z 14:20 43 B U16 2X
heat
Race: 1 HAMC22 HWBC2 NSHC11 MACL1 SPCC2 CLIC1 AKGC1 COMC1
A 14:24 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 WLCO1 GLDW2 CAMC21 WANC1 HAMC21 HKIC1 MERC1 ONSL1
B 14:28     Race: 3 GLDW1 KICC2 CAMB1 HWBC1 HKIC2 CAMC22 WLCO2 MERC2
C 14:32     Race: 4 WREC1 WKOC1 BPCC1 KICC1 MACL2 CAMB2 SKEC2
D 14:36     Race: 5 AWGC1 SKEC1 STAC1 TGSC1 TGAC1 SJHM1 ROTC1 WHAC1
E 14:40 45 G U18 1X
heat
Race: 1 WREC2 SPCC1 BPCC1 GISC2 WLGC2 CAMB2 NSHC1
F 14:44 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 WTLG21 WANC1 CAMB1 MTAL1 ROTC1 PORC2 GISC1 CAMC21
G 14:48     Race: 3 CAMC22 SGEC1 PORC1 WREC1 WESC11 SAMU1
H 14:52     Race: 4 WLGC1 AWGC1 CLIC1 HKIC1 WHAC1 WESC1 MERC1
I 14:56 47 B U18 1X
heat
Race: 1 WHAC1 WANC2 HKIC2 MACL2 ONSL1 SJHM1 AKGC2 CAMC23
J 15:00 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 AKGC1 WENT2 WESC1 HKIC1 MTAL1 MACL3 WELC2 CAMB1
K 15:04     Race: 3 STAC1 COMC1 CAMC21 ONSL2 MACL1 WANC1 BPCC1
L 15:08     Race: 4 KICC1 CLIC1 TGSC1 NSHC11 MERC1 WELC1 BPCC2 WESC21
M 15:12 50 G U15 2X
heat
Race: 1 WREC1 WANC2 ONSL2 TGAC21 WHAC1 HAMC11 WTLG21
N 15:16 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 TGSC1 BPCC1 COMC2 GLDW1 WESC12 HKIC2 SAMU1 GISC1
O 15:20     Race: 3 ONSL1 TGSC2 COMC1 WLGC1 AWGC1 ROTC1 HKIC1 GISC2
P 15:24     Race: 4 HAMC31 QMAR1 AWGC2 WLGC2 ROTC2 WESC11 CAMC21 STAC1
Q 15:28     Race: 5 WTLG22 CAMC22 WANC1 HWBC1 MTAL1 SKEC1 CAMB1
R 15:34 51 B U15 4X+
heat
Race: 1 WKOC2 HKIC2 GLDW3 TGSC1 MTAL1 ONSL1 GISC1 WTMC1
S 15:38 1+2F2->A Final; R2+4F3->B Final; R3,4->C Final Race: 2 WLCO2 WELC2 SKEC1 WANC1 GLDW2 CAMC21 WKOC4 MACL2
T 15:42     Race: 3 WKOC3 WLCO3 GLDW4 HKIC1 AKGC1 AKLC11 WREC1
U 15:46     Race: 4 NSHC13 SJHM1 MACL1 WLCO1 SKEC2 CAMB1 WESC21
V 15:50     Race: 5 WANC2 TGAC1 WLCO4 AKLC12 CAMC22 AKGC2 SPCC1
W 15:54     Race: 6 CAMC23 NSHC12 GLDW1 WENT1 WELC1 WKOC1 COMC1
X 16:06 53 G U17 8+
prelim
Race: 1 WANC1 WTLG21 AKLC21 WLGC1 CAMC21 WKOC1 AKLC31
Y 16:10 58 B U17 4+
heat
Race: 1 SKEC1 AKGC3 KICC2 NSHC11 WKOC4 WLCO1 AKGC2
Z 16:14 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 HAMC21 TGAC1 AKLC11 AKGC4 KICC1 SKEC2 WELC1 WKOC3
A 16:18     Race: 3 WKOC1 CAMB1 WLCO2 WELC2 WESC21 WKOC2 HWBC1 AKGC1
B 16:22 59 G U16 4+
heat
Race: 1 STMW1 SAMU1 AKLC31 MTAL2 AKLC22 HAMC22 WTLG22 BPCC1
C 16:26 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 AKLC21 SKEC2 HOWI1 WTLG21 MTAL1 WLGC2 HAMC11
D 16:30     Race: 3 SKEC1 TGAC21 AKLC32 HAMG1 CAMC21 HAMC21 WANC1
E 16:34 62 B U18 2X
heat
Race: 1 WREC1 TAWC1 MACL1 WANC1 MTAL1 WELC1 HKIC1
F 16:38 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 WENT1 AKLC11 COMC1 TGSC1 ONSL1 GLDW2 WLCO1 AWGC1
G 16:42     Race: 3 WLCO2 WANC2 CLIC1 KICC3 ROTC1 HAMC31 GLDW1
H 16:46     Race: 4 CLIC2 WHAC1 WESC21 STAC1 CAMC21 KICC2 NSHC11 AKGC1
I 16:50 64 G U15 8+
heat
Race: 1 CAMC1 WKOC2 AKLC22 STMW1 WESC11 HAMC11 AKLC21
J 16:54 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 AKLC31 AKLC32 WTLG21 MACL1 WKOC1 SKEC1
K 16:58 66 B U16 8+
heat
Race: 1 WLCO1 AKGC3 SPCC2 NSHC12 AKGC1 WKOC1 WANC1
L 17:02 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 AKLC11 WANC2 MTAL1 SPCC1 AKGC2 NSHC11

Saturday, 28th January 2017

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 07:28 3 W Clb 4+
heat
Race: 1
B 07:32 1->Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2
C 07:36 4 M Nov 4X+
heat
Race: 1
D 07:40 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2
E 07:44     Race: 3
F 07:48     Race: 4
H 07:52 5 M U22 2-
prelim
Race: 1
I 07:56 6 W Snr 1X
prelim
Race: 1
J 08:00 9 W Nov 2X
heat
Race: 1
K 08:04 1,2->Semi-Final; 3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2
L 08:08     Race: 3
M 08:12     Race: 4
N 08:16     Race: 5
O 08:20     Race: 6
P 08:24 68 G U18 4X+
heat
Race: 1 WTLG22 GLDW1 WTMC1 WESC11 BPCC1 TGAC1 HKIC1
Q 08:28 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 TGAC21 SPCC1 CAMB1 CAMC22 WLGC1 AKLC31
R 08:32     Race: 3 CAMC21 AWGC1 GISC1 WANC1 AKLC32
S 08:36 94 W Mst 2X (1000m)
prelim
Race: 1 CAMC2 AKLC1 CAMC1
T 08:40 72 B U15 4+
heat
Race: 1 WLCO2 WKOC3 MACL2 WESC21 AKGC3 MTAL2 SKEC3
U 08:44 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 ONSL1 WLCO1 SKEC2 MTAL1 WKOC2 NSHC12 MACL1
V 08:48     Race: 3 WELC1 NSHC11 TGAC1 SKEC1 WKOC1 GISC1 AKGC1
W 08:52 11 M Clb 4+
heat
Race: 1
X 08:56 1->Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2
Y 09:00 14 W Snr 2-
prelim
Race: 1
Z 09:04 16 W U22 2-
prelim
Race: 1
A 09:08 17 M Snr 1X
heat
Race: 1
B 09:12 1->Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2
C 09:16 73 G U17 2X
heat
Race: 1 STMW2 HKIC1 MACL2 CAMB1 WTMC2 UNWC1 CAMC22 GISC1
D 09:20 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 MERC1 WREC2 MTAL1 GLDW1 HAMC21 WTLG22 MACL1 CAMC21
E 09:24     Race: 3 WTLG21 MTAL2 GLDW2 ONSL2 WREC1 HWBC2 TGAC22 STMW1
F 09:28     Race: 4 TGAC21 HAMC22 HAMG1 MERC2 WTMC1 WENT1 TGSC1
G 09:32     Race: 5 HWBC1 KICC1 WESC11 STAC1 COMC1 WANC2 ONSL1 ROTC2
H 09:36 77 B U17 4X+
heat
Race: 1 CAMB1 WELC2 WANC1 HWBC1 WLCO1 AKLC11 ONSL2 WREC1
I 09:40 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 WKOC3 KICC3 WLCO3 WELC1 AWGC1 SKEC2 UNWC1 MACL1
J 09:44     Race: 3 KICC2 WKOC2 ONSL1 STAC1 HKIC1 SKEC1 GLDW1 ROTC1
K 09:48     Race: 4 GLDW2 TGAC1 TGSC1 AKGC1 WLCO2 NSHC11 KICC1 WTMC1
L 09:52 19 M Prm 2-
prelim
Race: 1
M 09:56 80 G U15 8X+
heat
Race: 1 SAMU2 WANC1 HKIC1 CAMC21 TGAC21 AWGC1
N 10:00 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 SAMU1 GLDW1 WLGC1 WTLG21 STAC1
O 10:04 23 M Nov 2X
heat
Race: 1
P 10:08 1,2->Semi-Final; 3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2
Q 10:12     Race: 3
R 10:16     Race: 4
S 10:20     Race: 5
T 10:24     Race: 6
U 10:28 93 M Mst 2X (1000m)
prelim
Race: 1 BPCC1 WHAC1 SGEC1 AKLC5 TAWC2 CAMC2 TAWC1 CAMC1
V 10:32 25 M Clb 2-
heat
Race: 1
W 10:36 1,2,3,4->Semi-Final; 5,6,7->Repechage Race: 2
X 10:40     Race: 3
Y 10:44 27 W Nov 4X+
heat
Race: 1
Z 10:48 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2
A 10:52     Race: 3
B 10:56     Race: 4
C 11:00 84 G U16 2X
heat
Race: 1 BPCC1 MERC1 CAMB3 STMW1 ONSL1 SAMU2 GLDW3
D 11:04 1+2F2->A Final; R2+4F3->B Final; R3,4->C Final Race: 2 UNWC1 AWGC2 HWBC1 HOWI1 MACL1 AKLC32 WHAC1
E 11:08     Race: 3 GLDW1 MTAL1 HKIC1 AKLC31 COMC1 SAMU1 WREC1
F 11:12     Race: 4 CAMC21 AWGC1 HKIC2 UNWC2 CAMB2 WLGC2 GLDW2 HAMC11
G 11:16     Race: 5 CAMC22 MTAL2 COMC2 CAMB1 BPCC2 STAC1 WLGC1 HAMC21
H 11:20     Race: 6 TGSC1 WTMC1 GLDW4 KICC1 HAMG1 WESC11 ROTC1
I 11:24 85 B U16 1X
heat
Race: 1 KICC4 HKIC2 WHAC2 STAC1 SJHM2 MERC2 ONSL2 WLCO2
J 11:28 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 MACL1 MACL3 PORC1 AWGC1 KICC3 GLDW2 WENT1 GLDW3
K 11:32     Race: 3 KICC2 AWGC2 CAMB2 BPCC1 WREC1 MERC1 GLDW1 ONSL1
L 11:36     Race: 4 CAMC22 WREC2 TGAC1 CAMB1 WHAC1 KICC5 WLCO1 TGSC2
M 11:40     Race: 5 KICC1 BPCC2 MACL2 HKIC1 SJHM1 TGSC1
N 11:44 29 M Snr 2-
prelim
Race: 1
O 11:48 31 W Clb 2X
heat
Race: 1
P 11:52 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2
Q 11:56     Race: 3
R 12:00     Race: 4
T 12:04 35 M U22 2X
prelim
Race: 1
U 12:08 88 B U15 8X+
heat
Race: 1 WELC1 HKIC1 GLDW1 CAMC21 SKEC1 WKOC2 WKOC3 WLCO2
V 12:12 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 GLDW2 WANC1 AKGC1 NSHC11 WKOC1 MTAL1 WLCO1 AKLC11
W 12:16 36 W Prm 1X
heat
Race: 1
X 12:20 1->A Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2
Y 12:24 37 M Prm 1X
heat
Race: 1
Z 12:28 1->A Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2
A 12:32 38 W U22 2X
prelim
Race: 1
B 12:36 42 M Clb 2X
heat
Race: 1
C 12:40 1,2->Semi-Final; 3,4,5,6,7->Repechage Race: 2
D 12:44     Race: 3
E 12:48     Race: 4
F 12:52     Race: 5
G 12:56 44 W Nov 8+
heat
Race: 1
H 13:00 1,2,3,4->Semi-Final; 5,6,7->Repechage Race: 2
I 13:04     Race: 3
J 13:08 46 W Snr 2X
prelim
Race: 1
K 13:12 48 W Clb 2-
heat
Race: 1
L 13:16 1->Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2
M 13:20 49 M Nov 8+
heat
Race: 1
N 13:24 1->Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2
O 13:28 52 M Snr 2X
prelim
Race: 1
P 13:32 54 W Prm 4-
prelim
Race: 1
Q 13:36 55 W Snr 4-
prelim
Race: 1
R 13:40 56 M Prm 4-
prelim
Race: 1
S 13:44 57 M Snr 4-
prelim
Race: 1
T 13:48 1 B U17 1X
final
Race: C AWGC2 CLIC4 WENT1 HAMC21 WTMC2 CLIC5 TGSC1 ONSL4
U 13:52 Race: B AWGC1 KICC3 STAC1 NSHC11 ONSL1 ONSL2 TGAC1 WLCO2
V 13:56     Race: A WLCO1 CLIC1 WTMC1 HWBC1 MACL2 WHAC1 CLIC2 MACL1
W 14:00 2 G U17 4+
final
Race: A WANC1 WKOC1 WKOC2 WTLG21 CAMC21 WESC11 CAMC22 AKLC31
X 14:04 60 M U22 1X
prelim
Race: 1
Y 14:08 61 W U20 1X
prelim
Race: 1
Z 14:12 7 B U15 2X
final
Race: B WHAC1 MACL1 HAMC21 SJHM1 HKIC2 WLCO2 CAMC21 WLCO1
A 14:16 Race: A WTMC1 WKOC1 HKIC1 WKOC2 GLDW1 ROTC1 CAMB1 SPCC1
B 14:20 63 W Clb 4X-
heat
Race: 1
C 14:24 1,2,3,4->Semi-Final; 5,6,7->Repechage Race: 2
D 14:28     Race: 3
E 14:32 8 G U15 4X+
final
Race: D WESC12 STMW1 ROTC1 WTLG24 GLDW2 BPCC1 GLDW1 MACL2
F 14:36 Race: C STAC2 HAMG1 CAMB2 AKLC33 MERC1 WANC1 CAMB1 TGAC22
G 14:40     Race: B CAMC21 STAC1 SAMU1 AWGC1 SAMU2 AKLC31 WESC11 AKLC32
H 14:44     Race: A WLGC1 WTLG21 MACL1 WLGC3 HKIC1 TGAC21 WTLG22 HWBC1
I 14:48 65 M Clb 4X-
heat
Race: 1
J 14:52 1->Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2
K 14:56 67 M Prm 2X
prelim
Race: 1
L 15:00 69 W U22 1X
prelim
Race: 1
M 15:04 70 M U20 1X
heat
Race: 1
N 15:08 1->Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2
O 15:12 71 W Prm 2X
prelim
Race: 1
P 15:16 10 B U18 2-
final
Race: A HWBC1 WREC1 NSHC11 KICC1 NSHC12 CAMC21 SKEC2
Q 15:20 12 G U18 2X
final
Race: B GISC1 SPCC1 WENT1 WTLG21 CAMB1 CAMB2 GISC2 WTMC1
R 15:24 Race: A TGAC22 WTLG22 WTLG1 HKIC1 WREC1 CAMC21 WLGC2 PORC1
S 15:28 75 W Nov 4+
heat
Race: 1
T 15:32 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2
U 15:36     Race: 3
V 15:40     Race: 4
W 15:44 76 W Clb 8+
heat
Race: 1
X 15:48 1->Final; 2,3,4,5->Repechage Race: 2
Y 15:52 78 M Clb 8+
heat
Race: 1
Z 15:56 1->Final; 2,3,4,5->Repechage Race: 2
A 16:00 13 B U16 4X+
final
Race: B WESC21 CAMC21 WANC3 MTAL1 KICC3 GLDW1 ROTC1 SKEC1
B 16:04 Race: A CAMB1 KICC1 WKOC1 HKIC1 MACL1 NSHC11 CAMB2 KICC2
C 16:08 74 W Snr 4X-
prelim
Race: 1
D 16:12 79 W Prm 4X-
prelim
Race: 1
E 16:16 81 M Snr 4X-
prelim
Race: 1
F 16:20 82 M Nov 4+
heat
Race: 1
G 16:24 1,2,3,4->Semi-Final; 5,6,7,8->Repechage Race: 2
H 16:28     Race: 3
I 16:32 83 M Prm 4X-
prelim
Race: 1
J 16:36 15 G U16 1X
final
Race: B STAC1 TGSC1 GLDW1 AWGC1 CAMB2 GLDW5 GLDW6 GLDW4
K 16:40 Race: A MERC1 HAMC21 WREC1 WTMC1 WLGC1 WENT1 CAMC21 WREC2
L 16:44 86 W Clb 1X
heat
Race: 1
M 16:48 1,2,3,4->Semi-Final; 5,6,7->Repechage Race: 2
N 16:52     Race: 3
O 16:56 20 B U17 8+
final
Race: A HWBC1 AKLC11 WESC21 AKGC1 WKOC1 TGAC1 WKOC2 SKEC1
P 17:00 21 G U17 4X+
final
Race: B AKLC31 WESC11 BPCC2 BPCC1 STAC1 HKIC1 STMW1 ROTC1
Q 17:04 Race: A CAMC22 GLDW2 WTLG22 ONSL1 CAMC21 TGSC1 CAMB1 WLGC1
R 17:08 87 M Clb 1X
heat
Race: 1
S 17:12 1,2->Semi-Final; 3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2
T 17:16     Race: 3
U 17:20     Race: 4
V 17:24     Race: 5
W 17:28     Race: 6
X 17:32 22 G U15 4+
final
Race: B MTAL1 AKLC32 HAMC11 MACL1 WKOC3 WESC13 ONSL1 WESC11
Y 17:36 Race: A AKLC21 AKLC31 WKOC2 WKOC1 GISC1 HWBC1 AKLC22 WESC12
Z 17:40 89 W Opn 8+
prelim
Race: 1
A 17:44 90 M Opn 8+
prelim
Race: 1
B 17:48 91 G U18 8+
heat
Race: 1 SKEC1 AKLC21 AKLC31 CAMC21
C 17:52 Race: 2 AKLC22 CAMC22 WLGC1 AKLC32
D 17:56 92 B U18 8+
heat
Race: 1 AKGC1 WLCO1 MTAL2 WKOC1 WANC1 AKLC11
E 18:00 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 MTAL1 KICC1 SKEC1 NSHC11 WESC21 WKOC2

Sunday, 29th January 2017

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 07:30 3 W Clb 4+
repechage
Race: 1
B 07:34 1,2,3->Final; Rest->Eliminated Race: 2
C 07:38 4 M Nov 4X+
repechage
Race: 1
D 07:42 1,2,3->Semi-Final; Rest Eliminated Race: 2
E 07:46     Race: 3
Y 07:50     Race: 4
F 07:54 24 B U18 4X+
final
Race: A WANC1 CAMB1 ROTC1 WLCO1 KICC2 CAMC21 AWGC1
G 07:58 9 W Nov 2X
repechage
Race: 1
H 08:02 1->Semi-Final; Rest Eliminated Race: 2
I 08:06     Race: 3
J 08:10     Race: 4
K 08:14     Race: 5
L   11 M Clb 4+
repechage
Race: 1
M 08:18 1,2,3->Final; Rest->Eliminated Race: 2
N 08:22 94 W Mst 2X (1000m)
final
Race: A CAMC2 CAMC1 AKLC1
O 08:26 26 G U18 2-
final
Race: A AKLC21 WREC1 WESC11 AKLC32 AKLC31 SPCC1 HWBC2 AKLC22
P 08:30 17 M Snr 1X
repechage
Race: 1
Q 08:34 1,2,3->Final; Rest->Eliminated Race: 2
R 08:38 28 B U16 4+
final
Race: B AKGC2 NSHC12 AKLC11 KICC2 NSHC13 NSHC11 WANC2 WLCO1
S 08:42 Race: A SKEC1 SPCC1 CAMB1 WKOC1 AKGC1 WANC1 WESC21 MTAL1
T 08:46 30 G U16 8+
final
Race: A CAMC21 MACL1 TGAC21 WLGC1 WANC1 SKEC1 HAMG1 WTLG21
U 08:50 32 B U17 2X
final
Race: B HWBC1 COMC1 CLIC2 MACL2 ROTC1 UNWC2 HWBC2 GLDW2
V 08:54 Race: A KICC1 NSHC11 WTMC1 MACL1 GLDW1 CLIC1 WLCO1 SJHM1
W 08:58 33 G U17 1X
final
Race: B ROTC1 HKIC2 CAMC21 WENT2 HKIC1 BPCC1 HWBC1 WHAC1
X 09:02 Race: A WTMC1 CAMB1 GLDW3 GLDW4 ONSL1 WREC1 COMC1 WLGC1
Y 09:06 34 B U15 8+
final
Race: A NSHC11 AKLC11 AKGC1 WKOC1 WKOC2 MTAL1 WLCO1 SKEC1
Z 09:10 93 M Mst 2X (1000m)
final
Race: A TAWC2 AKLC5 TAWC1 CAMC2 CAMC1 SGEC1 BPCC1 WHAC1
A 09:14 23 M Nov 2X
repechage
Race: 1
B 09:18 1->Semi-Final; Rest Eliminated Race: 2
C 09:22     Race: 3
D 09:26     Race: 4
E 09:30 39 B U18 4+
final
Race: A NSHC11 AKGC1 NSHC12 AKLC11 SKEC2 SKEC1 TAWC1
F 09:34 40 G U18 4+
final
Race: A WANC1 AKLC32 PORC1 WKOC1 WESC11 AKLC31 AKLC22 AKLC21
G 09:38 25 M Clb 2-
repechage
Race: 1
H 09:42 27 W Nov 4X+
repechage
Race: 1
I 09:46 1,2,3->Semi-Final; Rest Eliminated Race: 2
J 09:50     Race: 3
K 09:54     Race: 4
L 09:58 31 W Clb 2X
repechage
Race: 1
M 10:02 1,2,3->Semi-Final; Rest Eliminated Race: 2
N 10:06     Race: 3
Z 10:10     Race: 4
O 10:14 36 W Prm 1X
repechage
Race: 1
P 10:18 1,2,3->A Final Race: 2
Q 10:22 37 M Prm 1X
repechage
Race: 1
R 10:26 1,2,3->A Final Race: 2
S 10:30 41 G U16 4X+
final
Race: B MTAL1 STAC1 TGAC21 UNWC1 CAMC22 WTLG21 WTLG22 GLDW2
T 10:34 Race: A WKOC1 AKLC31 HAMG1 CAMC21 GLDW1 CAMB1 BPCC1 HKIC1
U 10:38 43 B U16 2X
final
Race: B CAMB2 WHAC1 AKGC1 COMC1 KICC2 CAMC22 GLDW2 BPCC1
V 10:42 Race: A KICC1 MACL1 WLCO1 TGSC1 WKOC1 CAMB1 CAMC21 SJHM1
W 10:46 45 G U18 1X
final
Race: B BPCC1 PORC2 CAMB2 MTAL1 SAMU1 HKIC1 WLGC1 WREC1
X 10:50 Race: A WESC1 SPCC1 CAMC22 CAMC21 WREC2 CLIC1 CAMB1 PORC1
Y 10:54 47 B U18 1X
final
Race: B BPCC2 SJHM1 STAC1 HKIC2 MTAL1 TGSC1 MACL1 WESC1
Z 10:58 Race: A CAMC21 WESC21 WHAC1 WENT2 BPCC1 MERC1
A 11:02 42 M Clb 2X
repechage
Race: 1
B 11:06 1,2->Semi-Final; Rest Eliminated Race: 2
C 11:10     Race: 3
D 11:14 50 G U15 2X
final
Race: B SAMU1 HAMC11 ROTC1 GISC2 GISC1 QMAR1 MTAL1 CAMC22
E 11:18 Race: A HWBC1 TGAC21 COMC1 CAMC21 GLDW1 CAMB1 STAC1 WTLG21
F 11:22 51 B U15 4X+
final
Race: C MTAL1 AKGC1 WLCO2 TGAC1 GLDW1 CAMB1 AKLC12 CAMC23
G 11:26 Race: B WKOC4 WTMC1 HKIC2 GLDW2 CAMC22 WLCO1 HKIC1
H 11:30     Race: A GLDW4 WKOC3 AKGC2 WKOC2 WKOC1 CAMC21 SJHM1 MACL1 GLDW3
I 11:34 44 W Nov 8+
repechage
Race: 1
J 11:38 48 W Clb 2-
repechage
Race: 1
K 11:42 1,2,3->Final; Rest->Eliminated Race: 2
L 11:46 49 M Nov 8+
repechage
Race: 1
M 11:50 1,2,3->Final; Rest->Eliminated Race: 2
N 11:54 53 G U17 8+
final
Race: A AKLC21 WANC1 WLGC1 CAMC21 AKLC31 WKOC1
O 11:58 58 B U17 4+
final
Race: A HWBC1 SKEC1 NSHC11 KICC1 WKOC1 AKGC1 TGAC1 AKLC11
P 12:02 63 W Clb 4X-
repechage
Race: 1
R 12:06 65 M Clb 4X-
repechage
Race: 1
S 12:10 1,2,3->Final; Rest->Eliminated Race: 2
T 12:14 59 G U16 4+
final
Race: A WTLG21 HAMC11 HOWI1 HAMG1 BPCC1 AKLC32 STMW1 HAMC21
U 12:18 62 B U18 2X
final
Race: A WENT1 KICC3
U   Race: B AWGC1 CLIC1 WANC2 MACL1 NSHC11 TGSC1 WANC1 WESC21
V 12:22     Race: A TAWC1 AKLC11 WREC1 WHAC1 CAMC21 GLDW1
W 12:26 64 G U15 8+
final
Race: A MACL1 HAMC11 AKLC21 WESC11 WKOC1 AKLC31 WTLG21 WKOC2
X 12:30 66 B U16 8+
final
Race: A AKGC2 WANC1 AKGC1 WKOC1 AKLC11 MTAL1 NSHC11 WLCO1
Y 12:34 72 B U15 4+
final
Race: A SKEC1 MACL1 MTAL2 WKOC2 WKOC1 AKGC1 WKOC3 MTAL1
Z 12:38 73 G U17 2X
final
Race: B CAMC21 TGAC21 TGAC22 MACL1 WANC2 WTMC2 WREC1
A 12:42 Race: A STMW1 GLDW2 WTLG22 CAMB1 WENT1 HWBC1 HKIC1
B 12:50 70 M U20 1X
repechage
Race: 1
C 12:54 1,2,3->Final; Rest->Eliminated Race: 2
D 12:58 75 W Nov 4+
repechage
Race: 1
E 13:02 1,2,3->Semi-Final; Rest Eliminated Race: 2
F 13:06     Race: 3
G 13:10     Race: 4
H 13:14 76 W Clb 8+
repechage
Race: 1
I 13:18 77 B U17 4X+
final
Race: A MACL1 WANC1 KICC3 WLCO1 GLDW1 TGAC1 SKEC1 TGSC1
J 13:22 Race: B AWGC1 STAC1 KICC1 WKOC2 UNWC1 CAMB1 AKGC1 HWBC1
K 13:26 78 M Clb 8+
repechage
Race: 1
L 13:30 80 G U15 8X+
final
Race: A HKIC1 CAMC21 STAC1 TGAC21 SAMU1 AWGC1 GLDW1 WLGC1
M 13:34 84 G U16 2X
final
Race: C CAMB3 UNWC1 ROTC1 MACL1 HAMC21 MTAL1 MTAL2 MERC1
N 13:38 Race: B HKIC2 TGSC1 WTMC1 AKLC32 GLDW3 STAC1 HAMC11 HKIC1
O 13:42     Race: A CAMB2 WREC1 CAMC21 CAMC22 GLDW4 BPCC1 HOWI1 GLDW1
P 13:46 85 B U16 1X
final
Race: B MACL2 CAMB2 HKIC2 GLDW3 HKIC1 WHAC1 KICC5
Q 13:50 Race: A BPCC1 KICC3 KICC2 KICC1 KICC4 CAMB1 MERC2 CAMC22
R 13:54 68 G U18 4X+
final
Race: A WTLG22 AKLC32 TGAC1 CAMC21 AKLC31 SPCC1 HKIC1 CAMB1
S 13:58 82 M Nov 4+
repechage
Race: 1
T 14:02 1,2->Semi-Final; Rest Eliminated Race: 2
U 14:06 86 W Clb 1X
repechage
Race: 1
V 14:10 9 W Nov 2X
semi-final
Race: 1
W 14:14 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final Race: 2
X 14:18 87 M Clb 1X
repechage
Race: 1
Y 14:22 1->Semi-Final; Rest Eliminated Race: 2
Z 14:26     Race: 3
A 14:30     Race: 4
B 14:34 88 B U15 8X+
final
Race: A MTAL1 NSHC11 WLCO1 WKOC2 GLDW2 HKIC1 WKOC3 GLDW1
C 14:38 91 G U18 8+
final
Race: A AKLC21 AKLC32 AKLC22 WLGC1 CAMC21 AKLC31 SKEC1 CAMC22
D 14:42 92 B U18 8+
final
Race: A WKOC2 KICC1 WKOC1 SKEC1 AKLC11 NSHC11 WANC1 AKGC1
E 14:50 4 M Nov 4X+
semi-final
Race: 1
F 14:55 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final Race: 2
G 15:05 31 W Clb 2X
semi-final
Race: 1
H 15:10 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final Race: 2
I 15:15 25 M Clb 2-
semi-final
Race: 1
J 15:20 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final Race: 2
K 15:25 27 W Nov 4X+
semi-final
Race: 1
L 15:30 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final Race: 2
M 15:45 23 M Nov 2X
semi-final
Race: 1
N 15:50 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final Race: 2
O 15:55 42 M Clb 2X
semi-final
Race: 1
P 16:00 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final Race: 2
Q 16:10 86 W Clb 1X
semi-final
Race: 1
R 16:15 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final Race: 2
S 16:20 44 W Nov 8+
semi-final
Race: 1
T 16:25 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final Race: 2
U 16:55 87 M Clb 1X
semi-final
Race: 1
V 17:00 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final Race: 2
W 17:10 82 M Nov 4+
semi-final
Race: 1
X 17:15 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final Race: 2
Y 17:25 75 W Nov 4+
semi-final
Race: 1
Z 17:30 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final Race: 2
A 17:35 63 W Clb 4X-
semi-final
Race: 1
B 17:40 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final Race: 2

Monday, 30th January 2017

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 07:30 3 W Clb 4+
final
Race: A
B 07:35 4 M Nov 4X+
final
Race: B
C 07:40 Race: A
D 07:50 5 M U22 2-
final
Race: A
E 08:00 6 W Snr 1X
final
Race: A
F 08:05 9 W Nov 2X
final
Race: B
G 08:10 Race: A
H 08:20 11 M Clb 4+
final
Race: A
I 08:30 14 W Snr 2-
final
Race: A
J 08:40 16 W U22 2-
final
Race: A
K 08:50 17 M Snr 1X
final
Race: A
L 09:00 18 W Prm 2-
final
Race: A
M 09:10 19 M Prm 2-
final
Race: A
N 09:15 23 M Nov 2X
final
Race: B
O 09:20 Race: A
P 09:25 25 M Clb 2-
final
Race: B
Q 09:30 Race: A
R 09:35 27 W Nov 4X+
final
Race: B
S 09:40 Race: A
T 09:50 29 M Snr 2-
final
Race: A
U 09:55 31 W Clb 2X
final
Race: B
V 10:00 Race: A
W 10:10 35 M U22 2X
final
Race: A
X 10:15 36 W Prm 1X
final
Race: B
Y 10:20 Race: A
Z 10:25 37 M Prm 1X
final
Race: B
A 10:30 Race: A
B 10:40 38 W U22 2X
final
Race: A
C 10:45 42 M Clb 2X
final
Race: B
D 10:50 Race: A
E 10:55 44 W Nov 8+
final
Race: B
F 11:00 Race: A
G 11:10 46 W Snr 2X
final
Race: A
H 11:20 48 W Clb 2-
final
Race: A
I 11:30 49 M Nov 8+
final
Race: A
J 11:40 52 M Snr 2X
final
Race: A
K 11:50 54 W Prm 4-
final
Race: A
L 11:55 55 W Snr 4-
final
Race: A
M 12:00 56 M Prm 4-
final
Race: A
N 12:05 57 M Snr 4-
final
Race: A
O 12:10 60 M U22 1X
final
Race: A
P 12:20 61 W U20 1X
final
Race: A
Q 12:25 63 W Clb 4X-
final
Race: B
R 12:30 Race: A
S 12:40 65 M Clb 4X-
final
Race: A
T 12:50 67 M Prm 2X
final
Race: A
U 13:00 69 W U22 1X
final
Race: A
V 13:10 70 M U20 1X
final
Race: A
W 13:20 71 W Prm 2X
final
Race: A
X 13:25 75 W Nov 4+
final
Race: B
Y 13:30 Race: A
Z 13:40 76 W Clb 8+
final
Race: A
A 13:50 78 M Clb 8+
final
Race: A
B 14:00 74 W Snr 4X-
final
Race: A
C 14:05 79 W Prm 4X-
final
Race: A
D 14:10 81 M Snr 4X-
final
Race: A
E 14:15 82 M Nov 4+
final
Race: B
F 14:20 Race: A
G 14:30 83 M Prm 4X-
final
Race: A
H 14:35 86 W Clb 1X
final
Race: B
I 14:40 Race: A
J 14:45 87 M Clb 1X
final
Race: B
K 14:50 Race: A
L 15:00 89 W Opn 8+
final
Race: A
M 15:10 90 M Opn 8+
final
Race: A