Results: Junior Regatta
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
click a filter below to remove it
Crew
#1
STKT
Coached by: Peter Mason & Geoff Perry
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#1
STKT
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
- Heat 1: placed 7th (7:56.31)
Crew
#1
STKT
Coached by: Hamish Ramsay
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
- Heat 4: placed 6th (8:33.64)
Crew
#2
STKT
Coached by: Hamish Ramsay
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
- Heat 3: placed 7th (8:48.56)
Crew
#1
STKT
Coached by: Ben Hammond & Guy Williams
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#2
STKT
Coached by: Ben Hammond & Guy Williams
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
- Heat 2: placed 6th (7:31.79)
Crew
#1
STKT
Coached by: Norman Sharp
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#2
STKT
Coached by: Chris Goudie & Norman Sharpe
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
- Heat 1: placed 6th (8:19.65)
Crew
#1
STKT
Alex McRobbie (stroke), Harry Church, George Beggs, Sam Russell, Adam Ford, Sam Barry, Craig Ford, Dominic Powell + Adrien Canniveng (cox)
Coached by: Peter Mason
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#1
STKT
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
- Heat 2: placed 4th (8:25.85)
Crew
#1
STKT
Coached by: Hamish Ramsay
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
- Heat 3: placed 5th (9:17.46)
Crew
#2
STKT
Coached by: Hamish Ramsay
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
- Heat 2: placed 6th (9:13.97)
Crew
#1
STKT
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
- Heat 2: placed 5th (9:17.53)
Crew
#1
STKT
Coached by: Norman Sharp
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
- Heat 2: placed 4th (7:47.14)
Crew
#1
STKT
Alex Hynds (stroke), Emma Sampson, Emily Swiatek, Claire Hollingworth, Emily Lott, Raumati Meihana, Zara Iqbal, Stella Cressey + Sophia Chiang (cox)
Coached by: Jacqueline Chang
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#1
STKT
Coached by: Peter Mason
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
- Heat 3: placed 7th (8:54.89)
- Heat 1: placed 6th (8:32.23)
Crew
#1
STKT
Dion Shen (stroke), Geoffrey Chang, Harrison Strang, Kyle Hebditch, Ben Canton, Hugo Thomson, Leo Ashcroft, Hayden Joyce + Robbie King (cox)
Coached by: Chris Goudie & Norman Sharpe
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#1
STKT
Coached by: Ben Hammond & Guy Williams
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#2
STKT
Coached by: Ben Hammond & Guy Williams
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#1
STKT
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
- Heat 2: placed 5th (8:26.52)
Crew
#1
STKT
Coached by: Jacqueline Chang
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
- Heat 2: placed 6th (8:40.45)
Crew
#2
STKT
Coached by: Jacqueline Chang
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
- Heat 3: placed 7th (8:47.34)
Crew
#1
STKT
Coached by: Hamish Ramsay
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
- Heat 2: placed 4th (9:27.52)
Crew
#1
STKT
Coached by: Chris Goudie & Norman Sharpe
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
- Heat 3: placed 5th (8:16.62)
Crew
#2
STKT
Coached by: Chris Goudie & Norman Sharpe
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
- Heat 1: placed 7th (8:54.95)
Crew
#1
STKT
Coached by: Peter Mason
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#2
STKT
Coached by: Peter Mason
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
- Heat 2: placed 7th (8:06.75)
Crew
#1
STKT
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#1
STKT
Coached by: Jacqueline Chang
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#2
STKT
Coached by: Jacqueline Chang
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
- Heat 2: placed 7th (9:30.50)
Crew
#1
STKT
Wendy Ni (stroke), Kristen Hansen, Tayla Smith, Erin Porter, Anna Perry, Mia Dobbe, Olivia Sewell, Alex Collinson + Sophia Hynds (cox)
Coached by: Hamish Ramsay
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#1
STKT
Coached by: Chris Goudie & Norman Sharpe
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#2
STKT
Coached by: Chris Goudie & Norman Sharpe
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#3
STKT
Coached by: Chris Goudie & Norman Sharpe
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
- Heat 1: placed 5th (8:57.36)
Crew
#1
STKT
Coached by: Peter Mason
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#2
STKT
Coached by: Peter Mason
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#1
STKT
Coached by: Norman Sharpe
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
- Heat 2: placed 6th (9:44.71)
Crew
#1
STKT
Ben Canton (stroke), Joel Leishman, Robson Snookes, Joshua Warren, Matthew Doonan, Thomas Kells, Ben Hemsworth, Eric Goodger + Sean Daly (cox)
Coached by: Chris Goudie & Norman Sharpe
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
- Heat 1: placed 6th (8:18.47)
Crew
#1
STKT
Olivia Hofer (stroke), Georgia Pettengell, Claire Hofman, Lucy Farnsworth, Sophie Humphries, Alesha Lamont, Lauren Oliver, Lucy Wilson + Georgia Evans (cox)
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#1
STKT
Tom Mills (stroke), Kieran Blockley, Matt Kelly, Ethan Blight, Cole Brann, Angus Wilson, Nicholas Lyon-Ramsdale, Sam Morrow + Samuel Ingleton (cox)
Coached by: Ben Hammond & Guy Williams
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland