Results: Junior Regatta
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
click a filter below to remove it
Crew
#1
WTLB
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
Crew
#2
WTLB
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
- Heat 1: placed 7th (8:12.99)
Crew
#1
WTLB
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
Crew
#2
WTLB
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
Crew
#3
WTLB
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
Crew
#1
WTLB
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
Crew
#2
WTLB
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
Crew
#3
WTLB
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
- Heat 2: placed 5th (7:29.70)
Crew
#4
WTLB
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
- Heat 4: placed 6th (7:31.50)
Crew
#1
WTLB
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
Crew
#2
WTLB
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
- Heat 2: placed 6th (8:02.84)
Crew
#3
WTLB
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
- Heat 1: placed 3rd (8:07.37)
Crew
#4
WTLB
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
- Heat 1: placed 5th (8:37.19)
Crew
#1
WTLB
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
Crew
#2
WTLB
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
- Heat 3: placed 5th (8:10.99)
Crew
#1
WTLB
Geoffrey Patten (stroke), Nicolas Garner, Matthias Wong, Harrison Goodall, Jared Barry, Oliver Eliot, Max Ranson, Blake McGlashan + Raith Fullam (cox)
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
- Heat 2: placed 7th (11:30.78)
Crew
#2
WTLB
Kalib Patterson (stroke), Corbin Harkness, Matthew Archer, James Harding, Tane Gregerson, Elijah Tanu, Kyran Henderson, Calum Harvey + Scott Cosslett (cox)
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
- Heat 1: placed 7th (7:57.67)
Crew
#1
WTLB
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
Crew
#1
WTLB
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
- Heat 2: placed 8th (8:23.57)
Crew
#2
WTLB
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
- Heat 4: placed 8th (9:29.88)
Crew
#1
WTLB
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
- Heat 1: result (DNS)
Crew
#1
WTLB
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
- Heat 1: scratched
Crew
#1
WTLB
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
Crew
#2
WTLB
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
- Heat 2: placed 5th (8:15.50)
Crew
#1
WTLB
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
Crew
#1
WTLB
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
- Heat 2: placed 5th (7:57.23)
Crew
#1
WTLB
Brahm Erdmann (stroke), Samuel Shotter, Jayden Tabani-Ivi, Oscar Andrew, Kiardyn Hatch, Sam Lecocq, Mitchell Hohaia, Oscar Dorbeck + Dylan Maynard (cox)
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
Crew
#2
WTLB
Ryan Morrow (stroke), Jaxon Langley, Callum Jarvis, Harrison Goodall, Nelson Pinder, Felix-Foxx Burnell, Ben Fullam, Zachary Knight + Awni Barmada (cox)
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
Crew
#1
WTLB
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
- Heat 4: scratched
Crew
#1
WTLB
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
Crew
#3
WTLB
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
- Heat 3: placed 4th (8:25.41)
Crew
#1
WTLB
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
Crew
#1
WTLB
Jared Barry (stroke), Oscar Dorbeck, Harrison Goodall, Geoffrey Patten, Matthias Wong, Oliver Eliot, Blake McGlashan, Max Ranson + Samuel Rickard (cox)
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
Crew
#1
WTLB
Max Brown (stroke), Ben Jury, Baxter Holgate-Simpson, Samuel Jones, Angus Shotter, Blake Bradshaw, Jacob Jones, Hunter Pethers-Boak + Dylan Maynard (cox)
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland