Friday, 14th December 2018

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 09:20 57 M Prm 4-
heat
Race: 1 ZCHG2 RPCW3 RNZX3 RNZX2 RNZX1 RPCW2 RPCW1 RPCA1
B 09:30 1 B U17 1X
heat
Race: 1 WELC1 MACL1 TGSC1 HAMB1 WESC21 WHAC2 MERC1 STAC1
C 09:34 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 HWBC1 HAMC1 AKGC2 SJHM1 CLIC1 WREC1 ONSL2 PORC2
D 09:38     Race: 3 WHAC1 ONSL1 WREC2 BGMX2 HKIC2 COMC1 WANC1 BPCC1
E 09:42     Race: 4 AKLC1 AKGC1 UNWC2 CAMB2 WANC2 COMC2 WESC31 BPCC2
F 09:46     Race: 5 PORC1 UNWC1 AKLC51 MACL2 HKIC1 BGMX1 HAMC2 STAC2
G 09:50 2 G U17 4+
heat
Race: 1 CAMB1 WLGC1 SPCC1 SKEC1 WKOC2 AKLC31 HAMC12 WESC11
H 09:54 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 ONSL1 WANC1 AWGC1 NSHC21 CAMC21 AKLC32 WKOC1 HAMC11
I 09:58 7 B U15 2X
heat
Race: 1 AWGC1 BPCC2 TAWC1 STAC1 WELC1 WLCO1 HAMB1
J 10:02 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 WLCO2 KGCA1 HAMB2 GLDW1 AWGC2 COMC1
K 10:06     Race: 3 BPCC1 MERC1 KGCA2 SHAK1 HKIC2 ONSL1
L 10:10     Race: 4 SJHM1 WESC21 AKGC1 HKIC1 CAMC21 WELC2
M 10:14 8 G U15 4X+
heat
Race: 1 SKEC2 WLGC2 WESC13 MACL2 AKLC33 TGSC1 WELC4 BPCC2
N 10:18 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 TGAC22 AKLC31 HKIC1 QMAR2 WELC3 WESC12 STAC1 GISC1
O 10:22     Race: 3 AKLC32 WLGC3 HAMC1 HKIC2 WESC11 TGSC3 STAC2 WELC1
P 10:26     Race: 4 WESC31 AWGC1 QMAR1 HAMG1 BPCC1 TGAC21 MACL1 GLDW1
Q 10:30     Race: 5 WLGC1 SKEC1 ONSL1 CAMC21 STAC3 WELC2 COMC1
R 10:34 10 B U18 2-
heat
Race: 1 BGMX4 HAMB2 NSHC14 PORC1 BGMX5 KGCA1 WESC32 COMC1
S 10:38 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 NSHC12 BGMX3 AKGC1 CAMC21 HAMB1 BGMX2 WESC31 WANC1
T 10:42     Race: 3 NSHC13 WELC1 SJHX1 WESC33 HAMB3 NSHC11 BGMX1 SHAK1
U 10:46 13 G U18 2X
heat
Race: 1 TGAC21 TAWC1 SPCC1 MACL2 CAMC1 QMAR1 PORC1
V 10:50 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 CLIC1 SPCC2 CAMC21 GLDW1 KGCA1 WHAC1 MERC1
W 10:54     Race: 3 TGSC1 KGCA2 WESC31 HKIC1 TGAC1 AWGC1 BUNC1
X 10:58     Race: 4 WANC1 MACL1 COMC1 WREC1 GLDW2 WKOC1
Y 11:02 14 B U16 4X+
heat
Race: 1 SGSX1 WLCO3 HAMB1 SHAK1 SCR: KGCA3 NSHC12 WESC31
Z 11:06 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 MERC1 SKEC2 KGCA1 GISC1 AKGC1 GLDW1 WESC21
A 11:10     Race: 3 ROTC1 NSHC11 HAMB2 SKEC1 SHAK2 WLCO1 STAC1
B 11:14     Race: 4 WELC1 CAMC21 KGCA2 ONSL1 MACL1 WLCO2 SJHM1
C 11:18 16 G U16 1X
heat
Race: 1 HWBC2 FTSC1 WELC3 SCR: MACL2 WHAC1 COMC1 NSHC21 SCR: AKLC51
D 11:22 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 SCR: MACL1 SCR: PORC2 NSHC1 AWGC1 WELC1 BPCC1 COMC2 HKIC2
E 11:26     Race: 3 PORC1 HWBC1 BPCC2 WREC1 AWGC2 WLGC1 TGSC1 CLIC1
F 11:30     Race: 4 BUNC1 WESC11 MERC1 TGAC1 QMAR1 UQBC1 WELC2 ROTC1
G 11:34 20 B U17 8+
heat
Race: 1 HWBC1 HAMB1 GLDW1 SKEC1 SGSX1 SJHX1
H 11:38 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 AKGC1 BGMX1 WLCO1 TGAC1 SSAS1
I 11:42 21 G U17 4X+
heat
Race: 1 TGSC1 WELC1 AKLC33 MACL1 CGGX2 CAMC21 WTMC1
J 11:46 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 WESC31 WANC1 CAMC22 AKLC31 CGGX1 PORC1 GISC1
K 11:50     Race: 3 AWGC1 NSHC21 SPCC1 PORC3 GLDW1 SKEC1 AKLC32
L 11:54     Race: 4 TGAC21 CAMB1 WLGC1 GISC2 PORC2 ONSL1
M 12:06 22 B U15 8X+
heat
Race: 1 ONSL1 HAMB1 HKIC1 KGCA2 NSHC11 TGAC1
N 12:10 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 SPCC1 HAMB3 GLDW1 WLCO1 KGCA1 SHAK1
O 12:14     Race: 3 WESC31 TGSC1 WLCO2 AKGC1 HAMB2
P 12:18 24 G U15 4+
heat
Race: 1 TGSC2 WKOC2 NSHC21 AKLC21 AKLC32 WESC32 AKLC22 GLDW1
Q 12:22 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 WLGC1 WESC11 AKLC31 WKOC1 AKLC33 NSHC22 TGSC1 MACL1
R 12:26     Race: 3 ONSL1 GISC1 NSHC23 WESC31 AKLC52 AKLC51 WELC2
S 12:34 26 B U18 4X+
heat
Race: 1 KGCA1 HWBC2 AKGC1 BGMX1 SGSX1 MACL1 WESC21 CAMC21 WLCO1
T 12:38 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 WELC1 SHAK1 HWBC1 KGCA2 WESC22 GLDW1 HAMB1 SJHM1
U 12:42 28 G U18 2-
heat
Race: 1 AKLC31 CAMC21 CLIC1 HAMC11 AKLC23 GLDW1 AKLC22 WKOC2
V 12:46 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 KGCA1 SPCC1 AKLC21 QMAR1 AKLC24 NSHC21 WKOC1 WESC31
Z 12:50 33 G U16 8+
heat
Race: 1 WESC12 AKLC31 QMAR1 WLGC1 NSHC21 AKLC22 SKEC1
A 12:54 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 TGAC21 AKLC21 CAMC21 WESC31 WESC11 CAMB1
B 12:58 34 B U17 2X
heat
Race: 1 CAMC21 ONSL1 WESC31 TGSC1 HAMB1 HAMC1 STAC2 COMC1
C 13:02 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 WLCO1 HKIC1 WANC2 WESC21 WTMC2 WREC1 GISC1 SJHM2
D 13:06     Race: 3 GLDW1 MERC1 GISC2 WELC2 MACL1 AKGC2 SHAK1 WTMC1
E 13:10     Race: 4 HWBC1 UNWC1 STAC1 AKGC1 SCR: SKEC1 PORC1 WANC1 WHAC1
F 13:14     Race: 5 HKIC2 HAMB2 SJHM1 BGMX1 WELC1 TAWC1 PORC2
G 13:18 35 G U17 1X
heat
Race: 1 WELC2 TGSC2 UNWC1 HAMC1 MACL2 HAMG2 WREC2 COMC2
H 13:22 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 WESC11 WELC1 PORC2 QMAR1 HAMG1 AWGC1 MACL1 HKIC2
I 13:26     Race: 3 COMC1 TGSC1 GLDW1 HKIC1 WLGC2 UNWC2 ONSL1 TGAC21
J 13:30     Race: 4 KGCA1 ONSL2 WLGC1 TGAC1 GLDW2 WREC1 PORC1 UQBC1
K 13:34 38 G U15 8X+
heat
Race: 1 STAC2 HKIC1 TGAC21 ONSL1 BPCC1 SKE*1
L 13:38 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 TGSC1 AKLC31 WELC1 STAC1 WLGC1
M 13:42 39 B U15 8+
heat
Race: 1 SHAK2 HAMB1 NSHC11 HAMB3 AKGC1 TGAC1
N 13:46 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 NSHC12 ONSL1 TGSC1 MACL1 HAMB2 SHAK1
O 13:50 40 B U18 4+
heat
Race: 1 BGMX2 SSAS1 HWBC1 AKGC1 SGSX1 NSHC12 WESC31 HAMB1
P 13:54 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 BGMX1 SPCC2 SHAK1 KGCA1 WESC32 CAMC21 NSHC11 SPCC1
Q 13:58 43 G U18 4+
heat
Race: 1 AKLC22 CAMC21 SPCC1 AKLC21 WKOC1 NSHC21
R 14:02 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 TGAC1 WKOC2 KGCA1 AKLC31 WANC1
S 14:06 45 G U16 4X+
heat
Race: 1 PORC1 QMAR1 CAMC21 SKEC1 HKIC1 HAMC11 CAMB1 HAMG1
T 14:10 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 NSHC21 AKLC31 GLDW1 ROTC1 WKOC1 STAC1 WLGC1 CGGX1
U 14:14     Race: 3 HAMC12 TAWC1 MACL1 WESC12 WLGC2 CGGX2 AKLC32 BPCC1
V 14:18     Race: 4 CAMC22 MERC1 WESC11 WELC1 GISC1 WLGC3 QMAR2 TGAC21
W 14:22 47 B U16 2X
heat
Race: 1 PORC1 KGCA3 SCR: SKEC1 NSHC12 COMC2 HWBC1 PETC1 TAWC1
X 14:26 1+2F2->A Final; R2+4F3->B Final; R3,4->C Final Race: 2 WELC1 SJHM1 WESC21 CLIC1 AKLC52 GISC2 GLDW2 SHAK1
Y 14:30     Race: 3 KGCA1 MACL2 CAMB1 CAMC22 HWBC2 NSHC11 WESC31 WLCO1
Z 14:34     Race: 4 BPCC2 CAMC21 HAMB1 AKGC1 STAC1 TGSC1 GLDW1
A 14:38     Race: 5 BPCC1 ROTC1 WELC2 HAMB2 GISC1 AKLC51 KGCA2
B 14:42     Race: 6 ONSL1 STAC2 ROTC2 MERC1 WESC32 MACL1 WTMC1
C 14:46 50 G U18 1X
heat
Race: 1 COMC2 AWGC1 GLDW2 HKIC1 WHAC1 TGSC1 QMAR2 BUNC2
D 14:50 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 MERC1 CAMC21 GLDW1 SCR: BUNC1 UNWC2 MACL2 QMAR1 KGCA2
E 14:54     Race: 3 KGCA1 PORC1 MACL1 NSHC21 WESC31 BPCC1 CAMC1 UNWC1
F 14:58 51 B U18 1X
heat
Race: 1 AKLC1 HKIC3 BPCC1 UQBC1 SHAK1 MACL1 HKIC2 ROTC1
G 15:02 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 SJHM1 KGCA1 HKIC4 TGSC1 WESC22 MACL2 GLDW1 SJHX1
H 15:14     Race: 3 CAMC21 WELC1 WESC21 HKIC1 SJHM2 KGCA2 WHAC1 AKLC51
I 15:18 53 G U15 2X
heat
Race: 1 HAMC1 STAC3 SKEC2 WESC11 WELC2 WHAC1 BPCC1 QMAR1
J 15:22 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 AKLC32 HAMG1 GISC1 CAMC21 AWGC1 MACL1 WLGC1 BPCC3
K 15:26     Race: 3 COMC2 CAMB1 GISC2 HKIC1 TGSC2 WELC1 CAMC22 HAMG2
L 15:30     Race: 4 SCR: BPCC2 STAC1 WLGC3 AWGC2 MACL2 CAMC1 AKLC31 TGSC1
M 15:34     Race: 5 QMAR2 WLGC2 STAC2 GLDW1 SKEC1 COMC1 MERC1 HKIC2
N 15:38 58 B U15 4X+
heat
Race: 1 PORC1 WESC21 ZCHG11 SJHM1 SHAK4 SPCC1 WLCO3 BPCC1
O 15:42 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 ONSL2 NSHC12 MACL2 SHAK2 WLCO2 ZCHG3 GLDW2 AKGC1
P 15:46     Race: 3 AKGC2 WESC31 SHAK3 TGAC1 STAC1 WELC1 HAMB2
Q 15:54     Race: 4 WLCO1 KGCA2 ZCHG1 HKIC2 MACL1 ONSL1 TGSC1
R 15:58     Race: 5 GLDW1 HKIC1 TGSC2 AWGC1 HAMB1 CAMC21 KGCA1
S 16:02 59 G U17 8+
heat
Race: 1 CGGX1 AKLC31 WLGC1 HAMC11 AKLC32
T 16:06 1,2,3->Final + 2 Next Fastest Race: 2 CAMC21 AKLC21 CGGX2 WESC11
U 16:10 61 B U17 4+
heat
Race: 1 SKEC2 CAMC21 HAMB2 SGSX1 WESC22 WLCO1 HAMB1 WANC1
V 16:14 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 AKGC1 HAMB3 CLIC1 SKEC1 WELC1 GISC1 BGMX1 SCR: NSHC11
W 16:18 64 G U16 4+
heat
Race: 1 WESC11 SKEC1 SCR: TGAC22 NSHC21 AKLC32 AKLC51 QMAR1
X 16:22 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 AKLC31 QMAR2 HAMG1 NSHC22 WESC31 TGAC21 MACL1
Y 16:26     Race: 3 WLGC1 ZCHG1 WKOC1 AKLC21 WESC12 PORC1
Z 16:30 67 B U16 8+
heat
Race: 1 ZCHG1 SCR: ONSL2 GLDW1 SKEC1 HAMB1 NSHC12
A 16:34 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 ONSL1 KGCA1 NSHC11 WLCO1 AKGC1 TGAC1
B 16:38 69 G U18 4X+
heat
Race: 1 WESC31 CGGX2 BUN*1 TGA*21 WLGC1 WANC2 BPCC1
C 16:42 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 KGCA1 GISC1 CAMC21 COMC1 WANC1 GLDW2 AKLC31
D 16:46     Race: 3 AWGC1 MACL1 NSHC21 CGGX1 GLDW1
E 16:50 72 B U18 2X
heat
Race: 1 WESC21 WELC2 MACL1 SSAS1 TGSC1 GLDW1 HKIC1 SJHM1
F 16:54 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 SJHM2 AKLC51 NSHC1 SHAK1 AKGC1 WELC1 BGMX1 WESC22
G 16:58 73 G U15 8+
heat
Race: 1 AKLC21 ONSL1 AKLC32 AKLC22 WESC31 TGSC1 NSHC21
H 17:02 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 AKLC31 TGSC2 WESC11 NSHC22 MACL1 WKOC1
I 17:06 77 B U15 4+
heat
Race: 1 MACL2 SHAK2 SPCC2 WESC1 TGAC1 HAMB2 SHAK1 NSHC11
J 17:10 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 WESC31 STAC1 AKLC51 HAMB1 SPCC1 SHAK3 NSHC12 MACL1
K 17:14 82 G U16 2X
heat
Race: 1 ROTC1 AWGC1 ONSL1 TGAC21 HKIC2 BUN*1 HAMG1 CAMC22
L 17:18 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 HAMC1 HWBC1 AKLC31 WESC31 PORC1 MACL2 HAMG2 WHAC1
M 17:22     Race: 3 AKLC51 HAMC2 WELC1 BPCC1 CAMB1 HWBC2 WLGC1 TGSC2
N 17:26     Race: 4 MACL1 WELC2 ZCHG11 QMAR1 CAMB2 HKIC1 GISC1 BPCC3
O 17:30     Race: 5 QMAR2 CAMC21 SCR: GISC2 BPCC2 CLIC1 MERC2
P 17:34 92 B U16 1X
heat
Race: 1 WESC22 WHAC1 WANC1 TGSC1 CAMB2 KGCA1 SJHM1 WLCO2
Q 17:38 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 WESC21 COMC2 PORC3 MACL1 ONSL1 CAMC22 PETC1 AWGC1
R 17:42     Race: 3 ONSL2 WLCO1 BPCC1 COMC1 PORC1 GLDW1 CAMB1 WESC31
S 17:46     Race: 4 UNWC1 AKLC51 BPCC2 STAC1 PORC2 SHAK1 WESC32 PETC2

Saturday, 15th December 2018

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 07:18 30 B U16 4+
heat
Race: 1 WESC21 WLCO1 AKLC52 WELC1 NSHC12 SCR: KGCA2 SKEC1 TGAC1
B 07:22 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 MERC1 STAC1 AKLC51 PORC1 SCR: HAMB1 SHAK1 NSHC13 KGCA1
C 07:26     Race: 3 SHAK2 GISC1 AKGC1 NSHC11 WLCO2 GLDW1 TGSC1 ONSL1
D 07:30 1 B U17 1X
final
Race: B CAMB2 WHAC1 MACL1 HAMC1 BGMX1 UNWC1 HWBC1 MACL2
E 07:34 Race: A AKLC1 HKIC1 WANC1 WREC1 TGSC1 AKGC1 HKIC2 WELC1
F 07:38 2 G U17 4+
final
Race: A AWGC1 AKLC32 WLGC1 WKOC1 AKLC31 WANC1 HAMC12 CAMB1
G 07:42 3 W Int 2X
heat
Race: 1 HWBC1 UNWC1 WELC4 STAC1 MERC1 NSHC1 WKOC1
H 07:46 Race: 2 WELC1 PETC2 GISC2 QMAR2 AKLC31 WKOC3 PORC2
I 07:50     Race: 3 TGAC1 CAMC2 HKIC1 WKOC2 WHAC1 WELC3 BPCC1
J 07:54     Race: 4 GISC1 AWGC1 BPCC2 HAMC1 ROTC2 WELC2 AKLC1
K 08:02     Race: 5 CAMC1 ROTC1 HAMC2 AWGC2 PORC1 QMAR1 AKLC2
L 08:06     Race: 6 HAMG1 UQBC1 SCR: AKLC32 WESC11 PETC1 TAWC1
M 08:10 4 M Nov 2X
heat
Race: 1 BPCC2 CAMC21 SCR: WKOC1 GLDW1 SCR: SHAK1 CAMB1 HWBC1 TAWC1
N 08:14 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 WELC3 CAMB2 WESC22 HAMC2 COMC1 GISC2 SKEC2 STAC1
O 08:18     Race: 3 WELC1 SKEC1 STAC2 WESC21 GISC1 HAMC1 BPCC1
P 08:22     Race: 4 SJHM1 TGSC1 WELC2 CAMC22 COMC2 HAMB1 AKL*1
Q 08:26 5 M Snr 2-
heat
Race: 1 NSHC2 WKOC2 SCR: WELC1 UNWC1 WKOC3 HWBC1 AWGC1
R 08:30 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 NSHC1 SCR: WKOC1 AKLC1 CLIC1 AWGC2 WESC2
S 08:34 6 W Nov 2X
heat
Race: 1 WHAC2 TGSC1 PORC3 AKLC32 CAMC21 HAMC1 COMC1 ROTC2 AKLC1
T 08:38 1+2F2->A Final; R2+4F3->B Final; R3,4->C Final Race: 2 ROTC1 QMAR1 PETC1 WKOC1 TGAC2 WHAC1 MERC1 PORC2
U 08:42     Race: 3 WLGC3 HWBC2 HAMC11 NSHC2 WTMC2 GISC1 WELC2 AKLC31
V 08:46     Race: 4 WELC1 WLGC2 BPCC1 COMC2 TGAC1 HWBC1 PETC2 GISC2
W 08:50     Race: 5 WTMC1 BPCC2 PORC1 STAC2 CAMC1 WLGC1 TGAC3 HWBC3
X 08:54     Race: 6 SKEC1 CLIC1 WKOC2 WREC1 STAC1 WESC11 NSHC1 WLGC4
Y 08:58 7 B U15 2X
final
Race: B ONSL1 AWGC1 CAMC21 HKIC2 WLCO2 TAWC1 SJHM1 KGCA1
Z 09:02 Race: A SHAK1 HKIC1 HAMB1 HAMB2 AKGC1 BPCC1 WLCO1 COMC1
A 09:06 8 G U15 4X+
final
Race: B HAMG1 WELC1 GISC1 HKIC1 BPCC1 WESC13 WELC2 AKLC32
B 09:10 Race: A WESC11 WLGC2 AWGC1 WLGC1 TGSC3 QMAR2 CAMC21 TGSC1
C 09:14 9 M Clb 2X
heat
Race: 1 COMC1 SSAS1 AKLC1 WKOC3 TAWC1 WREC1 SCR: HKIC1 WELC2
D 09:18 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 SSAS2 COMC2 SCR: SHAK1 AKLC2 WESC22 WKOC1 WELC1 STAC1
E 09:22     Race: 3 WESC21 SJHM1 BPCC1 AWGC1 SCR: NSHC1 TGAC1 WELC3 WKOC2
F 09:26 10 B U18 2-
final
Race: A AKGC1 BGMX5 BGMX2 KGCA1 BGMX1 SHAK1 HAMB1 NSHC11
G 09:30 11 W Clb 4X-
heat
Race: 1 WTMC1 HWBC3 HWBC1 ZCH*1
BPCC1
UNWC1 BUNC1 WELC1
H 09:34 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 COMC1 WESC1 HWBC2 WKOC1 BPC*2 STAC1
I 09:38 12 W Int 4+
heat
Race: 1 NSHC22 HAMC1 STAC2 MERC1 AKLC1 SCR: WELC1 HWBC1
J 09:42 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 STAC1 AKLC21 WEL*3 HAMC11 SKEC1 PETC1 NSHC21
K 09:46     Race: 3 WELC2 PORC1 WKOC1 GLDW1 NSHC1 AKLC22
L 09:50 13 G U18 2X
final
Race: B WREC1 QMAR1 SPCC1 WESC31 COMC1 KGCA1 BUNC1 CAMC21
M 09:54 Race: A HKIC1 TGAC21 CAMC1 GLDW1 GLDW2 AWGC1 MACL1 CLIC1
N 09:58 14 B U16 4X+
final
Race: B SHAK2 WLCO2 KGCA1 WESC31 KGCA2 HAMB2 SGSX1 AKGC1
O 10:02 Race: A NSHC11 SJHM1 MACL1 WLCO1 GISC1 HAMB1 SHAK1 WESC21
P 10:06 15 M Nov 4X+
heat
Race: 1 MERC2 STAC2 TGSC1 HAMC2 WESC22 KGCA2 HAMB2
Q 10:10 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 SKEC1 ZCHG1 WELC2 CAMB1 SJHM1 BPCC2 WESC21
R 10:14     Race: 3 CAMC21 MERC1 TGAC1 WLCO2 SHAK3 WELC1 HAMB1
S 10:18     Race: 4 BPCC1 WLCO1 AKGC1 COMC1 SHAK1 STAC1 GLDW1
T 10:22     Race: 5 GISC1 HAMC1 SHAK2 AWGC1 AKGC2 PORC1 WESC31
U 10:26 16 G U16 1X
final
Race: B CLIC1 TGAC1 HWBC2 AWGC2 QMAR1 COMC2 NSHC1 WHAC1
V 10:30 Race: A HWBC1 MERC1 FTSC1 WESC11 AWGC1 PORC1 BPCC1 NSHC21
W 10:34 17 M Snr 1X
heat
Race: 1 SCR: BPCC1
WELC1
AKLC2 WESC2 UQBC2 CLIC2 NSHC2 WKOC2 TGAC2
X 10:38 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 AKLC3 TGAC1 BUNC1 AWGC2 CLIC1 UNWC1 UQBC1 WESC1
Y 10:42     Race: 3 HWBC1 MERC1 AWGC1 NSHC1 SCR: WHAC1
WRAC1
AKLC1 WREC1 WKOC1
Z 10:46 20 B U17 8+
final
Race: A WLCO1 SSAS1 BGMX1 AKGC1 HAMB1 HWBC1 SJHX1 SGSX1
A 10:50 18 W Prm 2-
heat
Race: 1 RPCW2 RNZX6 RNZX3 RNZX4 RPCA2 WKOC1
B 10:54 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 RPCW3 RPCA1 RNZX2 RNZX1 RPCW1
C 10:58 19 M Prm 2-
heat
Race: 1 BGMX1 RPCW5 RPCW1 RNZX3 RNZX4 WKOC1 RPCA3
D 11:02 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 RPCA2 RNZX6 RNZX1 RPCW3 RPCW4 WKOC2
E 11:06     Race: 3 RPCW6 RNZX5 RNZX2 RPCW2 RPCA1 RPCA4
F 11:10 21 G U17 4X+
final
Race: B WELC1 SPCC1 TGAC21 GISC1 TGSC1 GLDW1 WESC31 GISC2
G 11:14 Race: A MACL1 WLGC1 CAMB1 CAMC21 CGGX1 AWGC1 WANC1 NSHC21
H 11:18 23 M Clb 2-
heat
Race: 1 GISC1 WESC31 WELC2 AWGC1 WKOC1 WESC1 NSH*11
I 11:22 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 WESC32 NSHC1 NSHC2 WKOC2 WELC1 SHAK1
J 11:26 25 W Clb 4+
heat
Race: 1 WKOC1 NSHC1 WESC1 HWBC2 PETC1
K 11:30 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 MERC1 AKLC1 STAC1 HWBC1 WELC1
L 11:34 27 W Snr 1X
heat
Race: 1 WESC1 WKOC2 STAC1 NSHC1 CAMC1 UQBC1
M 11:38 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 COMC1 AWGC1 PETC1 UNWC1 SCR: WESC2 NSHC2
N 11:42 22 B U15 8X+
final
Race: A WESC31 AKGC1 HAMB2 HAMB1 KGCA1 ONSL1 WLCO1 NSHC11
O 11:46 29 M Int 1X
heat
Race: 1 PETC1 COMC2 HAMC1 AKLC1 AKGC2 WANC2 WESC31 STAC1
P 11:50 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 WESC21 WLCO2 WREC1 PETC3 SPCC1 WANC1 CAMC2 UQBC1
Q 11:54     Race: 3 WLCO1 WELC1 COMC1 HAMC2 PETC2 AKLC2 BPCC2 BUNC1
R 11:58     Race: 4 WREC2 CAMC1 WHAC1 BPCC1 WESC32 SJHM1 WELC3 CAMB1
S 12:02     Race: 5 WKOC1 PORC1 WELC2 CLIC1 AKGC1 SCR: HWBC1
PORC2
NSHC1 AWGC1
T 12:06 31 W Int 4X+
heat
Race: 1 STAC2 HAMC1 CAMC1 NSHC21 AKLC31 PETC1 TAWC1 HWBC1
U 12:10 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 HKIC1 WELC2 WTMC1 MERC1 WREC1 ROTC1 GISC1 WESC1
V 12:14     Race: 3 STAC1 BPCC1 WKOC1 WELC1 GISC2 AKLC1
W 12:18 32 W Nov 4X+
heat
Race: 1 PORC2 ROTC1 NSHC1 HWBC2 WHAC1 WKOC1 MERC2 GLDW1
X 12:22 1+2F2->A Final; R2+4F3->B Final; R3,4->C Final Race: 2 NSHC2 COMC1 QMAR2 PETC1 AKLC31 CAMC1 AWGC1 GISC1
Y 12:26     Race: 3 HAMC2 WLGC2 TGAC1 HWBC1 CAMB1 STAC1 WELC2 HAMG1
Z 12:30     Race: 4 PORC1 MERC3 COMC2 WLGC1 TGAC2 WELC3 HAMC11 CAMB2
A 12:34     Race: 5 TGAC21 CAMC21 WELC4 STAC2 SPCC1 MERC1 HAMC3 WTMC1
Y       Race: 7
B 12:38     Race: 6 QMAR1 NSHC21 BPCC1 WELC1 HAMC1 WESC11 WLGC3 PORC3
C 12:42 24 G U15 4+
final
Race: A NSHC22 WLGC1 WKOC1 AKLC21 AKLC51 WESC31 AKLC22 AKLC32
D 12:46 36 W Prm 1X
heat
Race: 1 RPCW3 RPCW2 RNZX5 RNZX1 RNZX2 RNZX7 RPCA2 COMC1
E 12:50 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 WKOC1 RPCA1 RNZX6 RNZX3 RNZX4 RPCW1 RPCA3
F 12:54 37 M Prm 1X
heat
Race: 1 RPCW5 RPCA1 RNZX9 RNZX1 RNZX5 RPCA2 RPCW3 WRAC1
G 12:58 1,2->A Final; Race: 2 RPCA7 RPCA4 RNZX2 RNZX6 RPCA3 RPCA5 RPCW8
H 13:02     Race: 3 RPCW6 AWGC1 RNZX11 RNZX3 RNZX7 WKOC1 RPCW4 CLIC1
I 13:06     Race: 4 RPCW7 RPCW2 RNZX12 RNZX4 RNZX8 RPCW1 RPCA6 MERC1
J 13:10 41 M Nov 8+
heat
Race: 1 SPCC1 AKGC2 WLCO1 WELC1 HAMB1 TGAC1 NSHC11
K 13:14 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 WELC2 SHAK1 ONSL1 MERC1 AKGC1 WESC31 AKLC51
L 13:18 42 M Int 4X+
heat
Race: 1 KGCA1 HAMC1 NSHC11 SKEC2 COMC2 WKOC1 PETC1
M 13:22 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 NSHC1 COMC1 SKEC1 WTMC1 CLIC1 GISC1 TAWC2
N 13:26     Race: 3 TAWC1 GISC2 SHAK1 WLCO1 WREC1 ONSL1 WELC1
O 13:30 44 W Snr 2-
heat
Race: 1 WESC1 NSHC1 STAC1 CAMC1 AKL*2
P 13:34 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 PETC1 CAMC2 WESC3 WESC2 AKLC1
Q 13:38 26 B U18 4X+
final
Race: A WELC1 AKGC1 SHAK1 CAMC21 SJHM1 WESC21 HAMB1 BGMX1
R 13:42 46 M Clb 4X-
heat
Race: 1 STAC1 WELC1 COMC1 WKOC1 WESC1
S 13:46 1,2,3->Final + 2 Next Fastest Race: 2 TAWC1 AKLC1 WELC2 WREC1
T 13:50 48 W Nov 8+
heat
Race: 1 HWBC1 AKLC21 WESC31 WKOC1 HAMC2 NSHC21 GLDW1
U 13:54 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 WESC11 ONSL1 PORC1 MERC1 HAMC1 WHAC1 NSHC1
V 13:58     Race: 3 NSHC22 TGAC1 CAMB1 PORC2 AKLC51 PETC1
W 14:02 28 G U18 2-
final
Race: A HAMC11 KGCA1 AKLC21 WKOC1 WKOC2 AKLC31 GLDW1 SPCC1
X 14:06 49 W Clb 2X
heat
Race: 1 HWBC1 WLGC2 WREC1 WKOC1 CLIC1 MERC3 BPCC1
Y 14:10 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 BUNC1 WESC2 PORC2 COMC2 NSHC1 WLGC3 WLGC1
Z 14:14     Race: 3 BPCC2 WESC1 WLGC4 AKLC2 COMC1 MERC1 CLIC2
A 14:18     Race: 4 WELC1 AWGC1 AKLC1 WTMC1 ROTC1 PORC1 STAC1
B 14:30 52 W Int 1X
heat
Race: 1 WELC1 HAMC1 QMAR1 MERC1 CAMC1 SCR: GISC1 WKOC1 SPCC1 UQBC1
C 14:34 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 BPCC1 KGCA1 WELC2 AWGC1 HAMC3 TGAC21 WREC2 PORC1 WELC2
D 14:38     Race: 3 HAMC2 PORC2 WREC1 CAMC2 AWGC2 KGCA2 TGAC1 WANC1
E 14:42     Race: 4 WHAC1 WESC11 HWBC1 UNWC1 BPCC2 STAC1 NSHC1 COMC1
F 14:46 55 W Snr 2X
heat
Race: 1 HWBC2 WKOC1 AKL*2 WESC1 STAC1 CAMC1 AWGC1
G 14:50 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 TGAC21 NSHC1 WREC1 WKOC2 PETC1 HWBC1 COMC1
H 14:54 30 B U16 4+
final
Race: A NSHC12 AKGC1 NSHC11 WESC21 SHAK1 SKEC1 AKLC51 ONSL1
I 14:58 56 M Snr 4-
heat
Race: 1 HWBC2 WESC2 AKLC1 WKOC1 HWBC3 NSHC2
J 15:02 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 WESC1 WKOC2 AWGC1 NSHC1 HWBC1
K 15:06 62 M Nov 4+
heat
Race: 1 AKL*52 GISC1 AKGC1 WLCO2 SPCC1 HAMB2
L 15:10 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 HAMC1 AKLC51 COMC1 WELC1 MERC1 HAMB1
M 15:14     Race: 3 SCR: WLCO1 MERC2 PORC1 CAMB1 GLDW1
N 15:18 33 G U16 8+
final
Race: A WESC31 AKLC31 NSHC21 WLGC1 WESC11 CAMC21 CAMB1 WESC12
O 15:22 66 W Nov 4+
heat
Race: 1 ROTC1 HAMC3 NSHC1 SCR: PORC3 SCR: GLDW1 CAMB2 AKLC51
P 15:26 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 WESC11 WTMC1 HAMC11 STAC1 QMAR1 PETC2 WKOC2
Q 15:30     Race: 3 WELC1 SPCC1 HAMC1 PORC2 CAMB1 PETC1 WKOC1
R 15:34     Race: 4 QMAR2 PORC1 HWBC1 HAMC2 COMC1
S 15:38 34 B U17 2X
final
Race: B MACL1 WTMC2 HKIC2 COMC1 UNWC1 PORC1 CAMC21 WESC31
T 15:42 Race: A BGMX1 TGSC1 SJHM1 WANC1 WTMC1 GISC1 WELC2 HKIC1
U 15:46 71 M Snr 2X
heat
Race: 1 WELC1 NSHC1 UNWC1 SCR: WKOC1 WESC1 AKLC2
V 15:50 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 AKLC1 HWBC1 AWGC2 WESC2 CLIC1
W 15:54 74 M Prm 2X
heat
Race: 1 RPCW3 RPCA1 RNZX1 RNZX5 RPCA2 AWGC1
X 15:58 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 RPCW4 RPCW1 RNZX2 NSH*1 RPCW2 RPCW5
Y 16:02     Race: 3 RPCA4 WKOC1 RNZX4 RNZ*6 RPCA3
Z 16:06 75 M Int 2X
heat
Race: 1 CAMC1 WKOC1 PORC1 HAMC1 WELC1 WESC21 BUN*1 HWBC2
A 16:10 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 WREC1 HWBC1 NSHC1 WLCO2 AKGC1 GISC1 SJHM1 WHAC1
B 16:14     Race: 3 KGCA1 HAMC2 CAMB1 SHAK1 PETC1 WKOC2 UNWC1 AKLC2
C 16:18     Race: 4 WREC2 AKGC2 NSHC11 KGCA2 AKLC1 WTMC1 WHAC2 WANC1
D 16:22     Race: 5 BPCC1 SPCC1 GLDW1 TGAC1 WLCO1 WTMC2
E 16:26 78 M Clb 1X
heat
Race: 1 AWGC1 SCR: ROTC1 WESC21 WESC2 WANC1 NSHC1 WELC2 CAMC1
F 16:30 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 AWGC3 WREC1 PORC1 WESC1 TGAC2 WELC1 WKOC1 UQBC1
G 16:34     Race: 3 WKOC2 WELC4 AWGC2 GLDW1 TGAC1 WELC3 WESC3
H 16:38 79 W Clb 1X
heat
Race: 1 PORC2 MACL2 WHAC1 BUNC1 WREC1 COMC1 HKIC2 MERC1
I 16:42 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 WESC1 BPCC2 TGAC21 COMC2 UNWC1 MACL1 AKLC1 CAMC1
J 16:46     Race: 3 STAC1 WKOC1 BPCC1 BUNC2 AWGC1 PORC1 WELC2 PORC3
K 16:50 86 G U17 2X
heat
Race: 1 STAC1 WREC2 HKIC1 UQBC1 GISC1 CAMB1 GLDW1 ONSL1
L 16:54 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 HAMG1 HAMC11 AWGC2 WHAC1 PORC1 WREC1 CAMC22 AKLC31
M 16:58     Race: 3 WESC12 TGAC1 TGSC2 MACL1 WLGC2 SKEC2 QMAR2 WELC1
N 17:02     Race: 4 MACL2 GISC2 TGSC1 KGCA1 CAMC21 GLDW2 PORC2 QMAR1
O 17:06     Race: 5 TGAC2 MERC1 WLGC1 UNWC1 SKEC1 WESC11 AWGC1 WKOC1
P 17:10 87 B U17 4X+
heat
Race: 1 WESC22 GLDW1 WANC1 ROTC1 STAC2 UNWC1 WTMC1 SGSX1
Q 17:14 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 GLDW2 HKIC1 SKEC1 TGAC1 STAC1 WLCO1 WESC21 GISC1
R 17:18     Race: 3 SJHM1 MERC1 BGMX1 WELC1 CAMC21 SKEC2 WLCO2 AKGC1
P       Race: 4
S 17:22 89 M Int 4+
heat
Race: 1 WREC1 WKOC1 NSHC1 SPCC1 SSAS1
T 17:26 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 WLCO1 GISC1 HAMC1 WTMC1 SPCC2
U 17:31 93 W Opn 8+
final
Race: A AKLC1 WKOC1 WESC1
V 17:34 95 G U18 8+
heat
Race: 1 WANC1 CGGX1 AKLC32 SPCC1 NSHC21 WKOC1 AKLC22
W 17:38 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 AKLC21 WKOC2 CGGX2 TGAC1 WESC31
X 17:42 96 B U18 8+
heat
Race: 1 SPCC1 SSAS2 CAMC21 BGMX1 NSHC12 HAMB1 SJHX2
Y 17:46 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 NSH*11 SGSX1 SSAS1 SJHX1 AKGC1 WESC31

Sunday, 16th December 2018

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 07:20 97 M Opn 1X (P)
final
Race: A HWBC1
B 07:30 3 W Int 2X
final
Race: C AKLC2 WHAC1 MERC1 AKLC1 QMAR1 QMAR2 GISC1 PETC1
C 07:34 Race: B BPCC1 HWBC1 HAMC2 WKOC3 HAMC1 WESC11 PORC2 HAMG1
D 07:38     Race: A TGAC1 AWGC2 WKOC2 WELC4 WELC1 AWGC1 UQBC1 NSHC1
E 07:42 4 M Nov 2X
final
Race: B WESC21 TAWC1 CAMC21 COMC1 GISC1 CAMC22 COMC2 STAC1
F 07:46 Race: A GLDW1 HAMB1 HWBC1 HAMC1 AKL*1 HAMC2 SKEC2 BPCC1
G 07:50 5 M Snr 2-
final
Race: A WESC2 NSHC1 AWGC2 WKOC2 CLIC1 AWGC1 WKOC3 NSHC2
H 07:54 6 W Nov 2X
final
Race: C WELC1 ROTC1 WTMC2 ROTC2 AKLC31 WHAC2 WLGC1 SKEC1
I 07:58 Race: B QMAR1 STAC2 WKOC1 TGAC1 NSHC2 COMC1 WLGC2 NSHC1
J 08:02     Race: A WKOC2 WREC1 AKLC1 PETC1 HWBC2 CAMC1 HWBC1 WTMC1
K 08:06 9 M Clb 2X
final
Race: A SSAS1 WKOC3 WKOC1 WREC1 WELC3 SSAS2 AWGC1 STAC1
L 08:10 11 W Clb 4X-
final
Race: A BPC*2 STAC1 WELC1 BUNC1 WKOC1 WESC1 BPCC1 WTMC1
M 08:14 35 G U17 1X
final
Race: B HKIC1 HAMC1 HKIC2 WREC1 ONSL1 UNWC1 UQBC1 WELC1
N 08:18 Race: A WLGC2 WELC2 TGAC21 WREC2 AWGC1 WLGC1 WESC11 TGAC1
O 08:22 38 G U15 8X+
final
Race: A STAC1 SKE*1 TGSC1 AKLC31 BPCC1 TGAC21 WLGC1 HKIC1
P 08:26 12 W Int 4+
final
Race: A WEL*3 HAMC1 NSHC22 NSHC1 NSHC21 PETC1 WELC2 AKLC1
Q 08:30 15 M Nov 4X+
final
Race: B GISC1 WELC2 CAMC21 HAMC2 SKEC1 COMC1 MERC2 ZCHG1
R 08:34 Race: A SHAK1 AKGC1 HAMC1 HAMB1 WESC21 HAMB2 TGAC1 AKGC2
S 08:42 17 M Snr 1X
final
Race: A AKLC1 MERC1 WELC1 WESC1 HWBC1 AKLC2 CLIC1 CLIC2
T 08:46 18 W Prm 2-
final
Race: B WKOC1 RPCW2 RPCW3
U 08:50 Race: A RPCA2 RNZX6 RNZX4 RNZX3 RNZX1 RNZX2 RPCA1 RPCW1
V 08:54 19 M Prm 2-
final
Race: C RPCA4 RPCW5 BGMX1
W 08:58 Race: B RPCW6 RPCA3 WKOC2 RPCW2 WKOC1 RPCA1 RPCW4 RPCA2
X 09:02     Race: A RPCW1 RNZX6 RNZX5 RNZX3 RNZX1 RNZX4 RNZX2 RPCW3
Y 09:06 39 B U15 8+
final
Race: A TGAC1 AKGC1 NSHC11 HAMB2 HAMB1 ONSL1 SHAK1 NSHC12
Z 09:10 23 M Clb 2-
final
Race: A GISC1 WELC2 NSHC2 NSHC1 WESC31 WESC1 SCR: SHAK1
WELC1
WESC32
A 09:14 25 W Clb 4+
final
Race: A AKLC1 WESC1 WELC1 WKOC1 MERC1 NSHC1 STAC1 PETC1
B 09:18 27 W Snr 1X
final
Race: A AWGC1 PETC1 NSHC2 WKOC2 COMC1 CAMC1 NSHC1 WESC1
C 09:22 29 M Int 1X
final
Race: B WANC1 SJHM1 AKGC1 WESC21 CAMB1 PETC1 PETC2 WELC2
D 09:26 Race: A BUNC1 WHAC1 HAMC1 UQBC1 COMC1 NSHC1 AKLC1 CLIC1
D   32 W Nov 4X+
final
Race: D
E 09:30 31 W Int 4X+
final
Race: A WTMC1 HAMC1 AKLC1 TAWC1 WREC1 WELC1 MERC1 PETC1
F 09:34 32 W Nov 4X+
final
Race: C HAMC2 COMC1 TGAC21 PORC3 WELC3 WLGC3 HWBC2 TGAC2
G 09:38 Race: B ROTC1 WELC2 MERC1 WHAC1 HAMC11 WESC11 CAMC1 HAMC3
H 09:42     Race: A AWGC1 TGAC1 HAMC1 CAMC21 WLGC1 PETC1 NSHC1 CAMB1
I 09:46 36 W Prm 1X
final
Race: B COMC1 RPCW2 RPCW3 RPCA1 WKOC1 RPCA3
J 09:50 Race: A RNZX5 RNZX7 RNZX2 RNZX1 RNZX3 RNZX4 RNZX6 RPCW1
K 09:54 37 M Prm 1X
final
Race: D CLIC1 WRAC1 RPCW6 RPCW3 RPCA7 RPCA6 RPCW7
L 09:58 Race: C RPCW4 RPCW5 SCR: AWGC1 RPCA1 RPCA4 RPCW2 RPCW8 MERC1
M 10:02     Race: B WKOC1 RPCA2 RNZX11 RNZX9 RPCA3 RNZX8 RPCA5 RPCW1
N 10:06     Race: A RNZX7 RNZX5 RNZX3 RNZX1 RNZX2 RNZX4 RNZX6 RNZX12
O 10:10 40 B U18 4+
final
Race: A NSHC12 SHAK1 BGMX1 NSHC11 WESC31 AKGC1 HAMB1 SPCC1
P 10:14 41 M Nov 8+
final
Race: A TGAC1 NSHC11 SHAK1 AKGC1 HAMB1 SPCC1 WELC2 MERC1
Q 10:18 42 M Int 4X+
final
Race: A GISC1 NSHC1 HAMC1 CLIC1 WLCO1 NSHC11 SHAK1 TAWC1
R 10:22 43 G U18 4+
final
Race: A CAMC21 AKLC31 WANC1 WKOC2 AKLC21 WKOC1 SPCC1 KGCA1
S 10:26 44 W Snr 2-
final
Race: A AKL*2 CAMC2 STAC1 AKLC1 CAMC1 PETC1 WESC1 WESC3
T 10:30 45 G U16 4X+
final
Race: B NSHC21 BPCC1 WLGC1 GISC1 WESC12 HKIC1 WELC1 HAMC11
U 10:34 Race: A STAC1 CAMC21 MERC1 HAMC12 CGGX1 HAMG1 TGAC21 AKLC32
V 10:38 46 M Clb 4X-
final
Race: A STAC1 WELC2 TAWC1 AKLC1 WKOC1 WELC1 WESC1 COMC1
W 10:42 47 B U16 2X
final
Race: C WELC1 MACL2 HWBC1 TAWC1 HAMB2 AKLC51 AKGC1 WTMC1
X 10:46 Race: B ONSL1 WESC31 WLCO1 ROTC2 BPCC1 PORC1 CLIC1 CAMC21
Y 10:50     Race: A SJHM1 MACL1 CAMB1 WESC21 PETC1 KGCA2 TGSC1 HAMB1
Z 10:54 48 W Nov 8+
final
Race: A NSHC22 TGAC1 WKOC1 HAMC1 PETC1 NSHC1 WESC31 AKLC21
A 10:58 49 W Clb 2X
final
Race: B BUNC1 BPCC2 COMC1 BPCC1 AWGC1 COMC2 WTMC1 MERC3
B 11:02 Race: A WESC2 WKOC1 ROTC1 WREC1 MERC1 NSHC1 CLIC2 WELC1
C 11:06 50 G U18 1X
final
Race: A COMC2 CAMC21 WESC31 GLDW1 AWGC1 BUNC2 KGCA1 MACL2
D 11:10 51 B U18 1X
final
Race: A GLDW1 UQBC1 SJHX1 CAMC21 HKIC2 KGCA2 MACL2 WESC21
E 11:14 52 W Int 1X
final
Race: B STAC1 UQBC1 WREC1 COMC1 HAMC3 HAMC1 TGAC21 AWGC2
F 11:18 Race: A WESC11 HAMC2 MERC1 BPCC1 TGAC1 NSHC1 AWGC1 WELC1
G 11:22 53 G U15 2X
final
Race: B SKEC1 CAMC1 AWGC1 WESC11 HKIC2 BPCC1 TGSC2 WELC1
H 11:26 Race: A CAMC22 STAC1 COMC1 HAMC1 CAMC21 HKIC1 WLGC1 AKLC31
I 11:34 54 M Int 8+
final
Race: A WELC1 NSHC1 HWBC1 COMC1
J 11:38 55 W Snr 2X
final
Race: A NSHC1 TGAC21 AKL*2 WKOC1 WKOC2 COMC1 CAMC1 STAC1
K 11:42 56 M Snr 4-
final
Race: A AWGC1 HWBC2 WESC2 WKOC1 WKOC2 NSHC1 WESC1 NSHC2
L 11:46 57 M Prm 4-
final
Race: A RPCA1 RPCW1 RNZX2 RNZX3 RNZX1 RPCW3 RPCW2 RPCA2
M 11:50 58 B U15 4X+
final
Race: B HKIC1 SJHM1 KGC*3 SHAK2 NSHC11 KGCA2 HAMB2 CAMC21
N 11:54 Race: A KGCA1 SHAK4 WELC1 HAMB1 WLCO1 AKGC1 ZCHG1 WESC31
O 11:58 59 G U17 8+
final
Race: A HAMC11 CAMC21 AKLC21 CGGX1 WESC11 AKLC31 WLGC1 AKLC32
P 12:02 60 W Prm 4-
final
Race: A RNZ*3 RNZX2 RPCW1 RPCA1 RNZX1
Q 12:06 61 B U17 4+
final
Race: A WLCO1 AKGC1 HAMB1 WANC1 SKEC1 GISC1 HAMB2 HAMB3
R 12:10 62 M Nov 4+
final
Race: A AKGC1 HAMB1 GLDW1 SPCC1 WELC1 WLCO2 PORC1 MERC1
S 12:14 63 M Clb 4+
final
Race: A SHAK1 STAC1 WKOC1 WELC1 SSAS1 TAWC1 WESC1 AKGC1
T 12:18 64 G U16 4+
final
Race: A NSHC22 WLGC1 QMAR1 WKOC1 AKLC31 AKLC51 HAMG1 CAMB1
U 12:22 65 W Clb 2-
final
Race: A WELC1 QMAR1 WKOC1 PETC1 CAMB1 NSHC21 CLIC1 BUNC1
V 12:26 66 W Nov 4+
final
Race: B COMC1 WKOC1 WELC1 QMAR1 ROTC1 PORC1 NSHC1 WESC11
W 12:30 Race: A HAMC11 AKLC51 PETC1 HAMC2 CAMB2 WKOC2 QMAR2 HAMC1
X 12:34 67 B U16 8+
final
Race: A KGCA1 ONSL1 SKEC1 ZCHG1 AKGC1 NSHC11 HAMB1 GLDW1
Y 12:38 68 W Int 8+
final
Race: A TAWC1 PETC1 MERC1 AKLC21 HWBC1 STAC1
Z 12:42 69 G U18 4X+
final
Race: A COMC1 GLDW1 CAMC21 AWGC1 BPCC1 WANC2 WANC1 NSHC21
A 12:46 70 W Snr 4-
final
Race: A CAMC1 WESC1 AKLC1 WKOC1 AKLC22 AKLC21
B 12:50 71 M Snr 2X
final
Race: A WESC2 NSHC1 AKLC2 CLIC1 WELC1 AKLC1 AWGC2 WESC1
C 12:54 72 B U18 2X
final
Race: A WESC22 WESC21 HKIC1 SHAK1 MACL1 AKGC1 BGMX1 TGSC1
D 12:58 73 G U15 8+
final
Race: A AKLC31 NSHC21 NSHC22 AKLC21 WKOC1 WESC31 WESC11 AKLC32
E 13:02 74 M Prm 2X
final
Race: B RPCA4 RPCA2 RPCW4 WKOC1 RPCW3 RPCA3 RPCW2 SCR: AWGC1
F 13:06 Race: A RPCA1 NSH*1 RNZX4 RNZX1 RNZX2 RNZX5 RNZ*6 RPCW1
G 13:10 75 M Int 2X
final
Race: B BPCC1 WELC1 NSHC1 WESC21 TGAC1 KGCA1 KGCA2 HAMC2
H 13:14 Race: A CAMB1 AKLC1 PETC1 WLCO1 BUN*1 WHAC1 WANC1 AKGC1
I 13:22 76 W Prm 2X
final
Race: A RPCW1 RNZX4 RNZX1 RNZX2 RNZX3 RPCC2 RPCC1 RPCA1
J 13:26 77 B U15 4+
final
Race: A SPCC1 WESC31 SHAK1 NSHC11 HAMB1 AKLC51 HAMB2 SPCC2
K 13:30 78 M Clb 1X
final
Race: A NSHC1 WESC3 WESC1 WESC2 WKOC2 WELC2 UQBC1 WREC1
L 13:34 79 W Clb 1X
final
Race: A WKOC1 COMC1 TGAC21 BUNC1 BUNC2 AKLC1 BPCC1 COMC2
M 13:38 80 W Int 8X+
final
Race: A TGAC1 WELC2 WELC1 WLGC1 STAC1 HKIC1 WHAC1
N 13:42 81 M Int 8X+
final
Race: A ONSL1 SKEC1 SHA*1 WESC31 WLCO1 KGCA1
O 13:46 82 G U16 2X
final
Race: B SCR: TGAC21 HKIC1 CAMC21 WESC31 CAMC22 AKLC31 AKLC51 WESC11
P 13:50 Race: A COMC1 MERC2 BUN*1 BPCC1 HWBC1 QMAR1 SCR: GISC1 CAMB1
Q 13:54 84 W Snr 4X-
final
Race: A WESC1 NSHC1 HWBC1 CAMC1
R 13:58 85 M Prm 4X-
final
Race: A RPCW1 RPCW2 RPCA1 AWGC1 RPC*2 WKOC1
S 14:02 86 G U17 2X
final
Race: B QMAR2 WLGC1 UQBC1 WLGC2 HAMC11 WREC1 GLDW2 CAMB1
T 14:06 Race: A GISC2 STAC1 CAMC22 CAMC21 TGAC1 AWGC1 WESC11 HKIC1
U 14:10 87 B U17 4X+
final
Race: A SKEC1 GISC1 HKIC1 WANC1 SJHM1 GLDW1 AKGC1 BGMX1
V 14:14 88 M Snr 4X-
final
Race: A AKLC1 NSHC1 WEL*1
W 14:18 89 M Int 4+
final
Race: A WREC1 HAMC1 NSHC1 GISC1 SSAS1 WLCO1 SPCC1 WTMC1
X 14:22 90 M Clb 8+
final
Race: A SHAK1 WELC1 WESC1 NSHC1 HWBC1 SCR: SSAS2 HAMB1
Y 14:26 91 W Clb 8+
final
Race: A PETC1 HWBC1 BUN*1 WELC1 AKLC21
Z 14:30 92 B U16 1X
final
Race: B PORC1 SJHM1 PETC1 UNWC1 GLDW1 TGSC1 WESC32 CAMC22
A 14:34 Race: A AWGC1 CAMB2 WHAC1 CAMB1 STAC1 MACL1 PETC2 COMC1
B 14:38 83 W Prm 4X-
final
Race: A WKOC1 RNZX1 RPCW2 SCR: RPCA1 RPCC1 RPCW1
C 14:42 94 M Opn 8+
final
Race: A HWBC1 RPCW1 RPCA1 AWGC1 WKOC1 SCR: HWBC2 WESC1
D 14:46 95 G U18 8+
final
Race: A WESC31 WKOC2 WANC1 AKLC21 WKOC1 AKLC31 CGGX1 SPCC1
E 14:51 96 B U18 8+
final
Race: B NSHC12 SJHX2 SPCC1 WESC31 SGSX1
F 14:54 93 W Opn 8+
final
Race: A RNZX1
F   96 B U18 8+
final
Race: A SSAS2 NSH*11 SSAS1 SJHX1 BGMX1 HAMB1 CAMC21 AKGC1