Event Sponsor
Entrants list: Cambridge Town Cup
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
AKGC
- Click to expand crew ⇨
AKGC
AKGC
Auckland
Auckland
Crew
#1
AWGC
- Click to expand crew ⇨
AWGC
AWGC
Whanganui
Whanganui
Crew
#21
CAMC
Coached by: Josh Wedlake & Sam Livingston
- Click to expand crew ⇨
CAMC
CAMC
Waikato
Waikato
Crew
#22
CAMC
Coached by: Josh Wedlake & Jacob Smyth
- Click to expand crew ⇨
CAMC
CAMC
Waikato
Waikato
Crew
#1
CLIC
Coached by: Jodi Haskell
- Click to expand crew ⇨
CLIC
CLIC
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
GISC
Coached by: Luke Jenkins
- Click to expand crew ⇨
GISC
GISC
East Coast
East Coast
Crew
#1
HAMB
- Click to expand crew ⇨
HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HKIC
Coached by: Ben
- Click to expand crew ⇨
HKIC
HKIC
Waikato
Waikato
Crew
#2
HKIC
Coached by: Campbell
- Click to expand crew ⇨
HKIC
HKIC
Waikato
Waikato
Crew
#1
MACL
Coached by: Rodney Stephens
- Click to expand crew ⇨
MACL
MACL
Auckland
Auckland
Crew
#11
NSHC
- Click to expand crew ⇨
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
Crew
#1
ONSL
Coached by: Jared Cummings & Warrick Fowlie
- Click to expand crew ⇨
ONSL
ONSL
Wellington
Wellington
Crew
#1
PETC
Coached by: Andrew Bird
- Click to expand crew ⇨
PETC
PETC
Wellington
Wellington
Crew
#1
PORC
Coached by: Marc Paynter & Nick Tonkin
- Click to expand crew ⇨
PORC
PORC
Wellington
Wellington
Crew
#2
PORC
Coached by: Marc Paynter & Nick Tonkin
- Click to expand crew ⇨
PORC
PORC
Wellington
Wellington
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
- Click to expand crew ⇨
ROTC
ROTC
Bay of Plenty
Bay of Plenty
Crew
#2
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
- Click to expand crew ⇨
ROTC
ROTC
Bay of Plenty
Bay of Plenty
Crew
#1
SHAK
- Click to expand crew ⇨
SHAK
SHAK
Auckland
Auckland
Crew
#1
SJHM
Coached by: Louise Beaumont
- Click to expand crew ⇨
SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
SJHM
Coached by: Louise Beaumont
- Click to expand crew ⇨
SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Sam Goldstine
- Click to expand crew ⇨
SKEC
SKEC
Auckland
Auckland
Crew
#1
STAC
- Click to expand crew ⇨
STAC
STAC
Wellington
Wellington
Crew
#1
TGSC
- Click to expand crew ⇨
TGSC
TGSC
Auckland
Auckland
Crew
#1
UNWC
- Click to expand crew ⇨
UNWC
UNWC
Whanganui
Whanganui
Crew
#2
UNWC
- Click to expand crew ⇨
UNWC
UNWC
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WANC
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
- Click to expand crew ⇨
WANC
WANC
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WELC
Coached by: Lua Tuiomanufili & Daniel Ward
- Click to expand crew ⇨
WELC
WELC
Wellington
Wellington
Crew
#1
WENT
- Click to expand crew ⇨
WENT
WENT
Auckland
Auckland
Crew
#2
WENT
- Click to expand crew ⇨
WENT
WENT
Auckland
Auckland
Crew
#1
WHAC
- Click to expand crew ⇨
WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Bay of Plenty
WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Bay of Plenty
WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Bay of Plenty
Crew
#2
WHAC
- Click to expand crew ⇨
WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Bay of Plenty
Crew
#1
WLCO
Coached by: Brook Walker & Harry Beasley
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social