You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2024 (#3), 2023 (#1), 2023 (#3), 2022 (#1), 2022 (#23), 2022 (#3), 2021 (#3), 2020 (#1), 2020 (#3), 2019 (#1), 2019 (#2), 2018 (#1), 2018 (#2), 2017 (#1), 2017 (#3), 2017 (#2), 2016 (#1), 2016 (#3), 2016 (#2), 2015 (#1), 2015 (#3), 2015 (#2), 2014 (#1), 2014 (#3), 2014 (#2), 2013 (#1), 2013 (#3), 2013 (#2), 2012 (#1), 2012 (#3), 2012 (#2), 2011 (#1), 2011 (#3), 2011 (#2), 2010 (#1), 2010 (#3), 2010 (#2), 2009 (#1), 2009 (#3), 2009 (#2), 2008 (#1), 2008 (#3), 2008 (#2), 2007 (#1).
Results: Junior Regatta
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Eric Verdonk
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: Michael Arms & Mitchell Courtney
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Rob Ryan
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
SJHM
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#2
SCOT
Coached by: David Carr-Smith
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Coached by: Lucy Anderson & Anna Stanley
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP |
Crew
#2
WKDS
Coached by: Waikato Dio
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
Coached by: Martin Simoncelli
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Alex Brown
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
Coached by: Kate Tidbury & Ash Bright
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Adrian Riepen
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#3
STPC
Coached by: Chris Thorsen & Janey Wackrow
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#2
BTHC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: David Carr-Smith
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
SJHM
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
Coached by: Lucy Anderson & Anna Stanley
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#2
SPCC
Coached by: James Harvey
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Kevin Herbison & Katie Halliday
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Amber Fordham & Erica Van Der Zanden
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Amy Stevenson & Janey Wackrow
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Sam Goldstine
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#3
DIOC
Coached by: Maddie Palmer & Courtney McCormick
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
Coached by: Holly Gray & Kim Dowden
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
CAMB
Coached by: Tony Burns
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: Armin Svoboda & Anna Delong
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Eric Verdonk
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#3
WTLB
Coached by: Jo Shotter & Ged Campbell, Pat Davenport
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#4
WTLB
Coached by: Jo Shotter & Ged Campbell, Pat Davenport
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Norm Charlton & Anthony Berkers
|
|||
Entity
ROTL
ROTL
Waikato/BoP |
Crew
#1
ROTL
Coached by: Tom Clark
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Andrew Gordon
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Ella Marr & Alex Hazlett
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Alex Brown
|
|||
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
Coached by: Natysha Hubbard
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Brendan Boreham & Henry Morrow
|
|||
Entity
JPCR
JPCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
JPCR
Coached by: Tom Clark
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Adrian Riepen
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: David Carr-Smith
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
Coached by: Matt Cole & James Mc Lauchlan
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
Coached by: James Harvey
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Alastair MacIntosh & Chris Goudie
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#2
OTUM
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Ron Neighbour
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
Coached by: Andrew Gordon
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#3
PORC
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#2
PORC
Coached by: Peter Craig
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Paul Riedel
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Chris Goudie
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Adrian Riepen
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#2
MTAL
Coached by: John Cook
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Hannah Pointon
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Lauren Tilson & Kim Dowden
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Zoe Stevenson
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Mike Tolhurst
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
Coached by: Martin Simoncelli
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Gabrielle Peach
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
Coached by: Kate Tidbury & Ash Bright
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGG
Coached by: Andrew Ede
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Ella Campbell & Kim Dowden
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP |
Crew
#2
WKDS
Coached by: Waikato Dio
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
Coached by: Maddie Palmer & Courtney McCormick
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP |
Crew
#3
WKDS
Kellie Lovegrove-Blake (stroke), Hannah Nelson, Jordi Hamilton, Imogen Pilditch + Charlotte Trower (cox)
Coached by: Waikato Dio
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Kevin Herbison & Katie Halliday
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Megan Glenn
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Conor Mercer
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Alex Kite
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#2
HAMC
Jesse O'Connor (stroke), Jaydon Derecourt, Lleyton O'Carroll, Caleb Richardson + Benjamin O'Connor (cox)
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Coached by: Matt Cole & James Mc Lauchlan
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: Tom Anderson & Armin Svoboda
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
Coached by: Matt Cole & James Mc Lauchlan
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Alastair MacIntosh
|
|||
Entity
JPCR
JPCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
JPCR
Coached by: Tom Clark
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Mike Ruiterman
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Anthony Berkers & Amy Stevenson
|
|||
Entity
WHHS
WHHS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHHS
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#3
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Graham Smith & Leann Plummer
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
Coached by: Ashlee Numa
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SHGH
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Eric Verdonk
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Megan Glenn
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: Mat Jensen & Tom Anderson
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
Coached by: Mark Clemo
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Rob Ryan
|
|||
Entity
TRID
TRID
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRID
Coached by: Chick Hammond & Peter Olifiers
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Paul Riedel
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
Coached by: Andrew Gordon
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Paul Riedel
|
|||
Entity
TEAW
TEAW
Waikato/BoP |
Crew
#1
TEAW
Coached by: Tony Nelson
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SHGH
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Graham Smith & Leann Plummer
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Mike Tolhurst
|
|||
Entity
ROTG
ROTG
Waikato/BoP |
Crew
#1
ROTG
Coached by: Tom Clark
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Norm Charlton & Anthony Berkers
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Ashlea Quirk & Leann Plummer
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Hanne Mellsop
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Zoe Stevenson & Caspar Hammond
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Olivia Hofer
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#2
HAMC
Anna Fonua-Haggie (stroke), Hayley-Jane Mcquaide, Alyssa Phillip, Yasmin Whyte + Annabelle McRobie (cox)
Coached by: Raima Kells-Turner & Alastair Riddle
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#21
TRGG
Brooke Poutawera (stroke), Julia Hampton, Danielle Neilson, Annabel Robinson + Sophie Nicholson (cox)
Coached by: Andrew Ede
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Adrian Riepen
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Michele Munro
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
Coached by: Mark Clemo
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: Michael Arms & Tom Anderson
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Megan Glenn
|
|||
Entity
JPCR
JPCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
JPCR
Coached by: Tom Clark
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: David Carr-Smith
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Norm Charlton & Anthony Berkers
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Ella Marr & Alex Hazlett
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Taryn Abel & Kim Dowden
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#2
SPCC
Coached by: Martin Simoncelli
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#21
TRGG
Coached by: Duncan By De Ley
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Andrew Gordon
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Conor Mercer
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Eric Verdonk
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
Coached by: Gordon Trevett
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Paul Riedel
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#2
STLN
Coached by: Mike Ruiterman
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
Coached by: Maddie Palmer & Courtney McCormick
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Michele Munro
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Amy Stevenson & Flora Wharton
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Amber Fordham & Erica Van Der Zanden
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Paul Riedel
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Kevin Herbison & Katie Halliday
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
William Mackintosh (stroke), Thomas Foley, Dougal Rutherford-Levien, Benjamin Welch + Samuel Tierney (cox)
Coached by: Peter Mason
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Adrian Riepen
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Coached by: Sebastien Eggermont & Joanne Etzinger
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Coached by: Lucy Anderson & Anna Stanley
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Chris Thorsen & Flora Wharton
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#3
SHAK
Coached by: Mark Clemo
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Coached by: Jo Shotter & Ged Campbell, Pat Davenport
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
Coached by: Mike O'Brien
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: Armin Svoboda & Tom Anderson
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Geoff Perry & Rob Ryan
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: David Carr-Smith
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Peter Craig
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Amber Fordham & Erica Van Der Zanden
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Kevin Herbison & Katie Halliday
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Alan McLean
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
Georgia Dunn (stroke), Scarlett Snelling, Emily Cooper-Davies, Charlotte Brady + Phoebe O'Neill (cox)
Coached by: Maddie Palmer & Courtney McCormick
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Alan McLean
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Amy Stevenson & Flora Wharton
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Sophie Power (stroke), Emma Fairbrother, Maddison Senior, Michaela Ihaka-Ngamoki + Sophie Wallis (cox)
Coached by: Tony Burns
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKDS
Coached by: Waikato Dio
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
Coached by: Ash Bright & Courtney McCormick
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Ashlea Quirk & Leann Plummer
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Hanne Mellsop
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Zoe Stevenson & Caspar Hammond
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SHGH
Brooklyn Chitty-Smith (stroke), Savannah Freeman, Paris Staheli, Penelope Roberts + Madaline Stephens (cox)
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Robin Crooks & Amy Stevenson
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Andrew Gordon
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Megan Glenn
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: Peter Mason
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Alex Kite
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Conor Mercer & Dahne Boniface
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
Coached by: Gordon Trevett
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Nicholas Bryan (stroke), Xavier Scarlett, Dylan Cottingham, Cam MacGillivray + Benjamin Campbell (cox)
Coached by: John Cook
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
Coached by: Mark Clemo
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#2
SPCC
Coached by: James Harvey
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#3
WTLB
Coached by: Lucy Anderson & Anna Stanley
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Adrian Riepen
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: David Carr-Smith
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Norm Charlton & Anthony Berkers
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Zoe Stevenson
|
|||
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
Coached by: Natysha Hubbard
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Paul Riedel
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Mike Tolhurst
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
Coached by: Mark Clemo
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Allen Loomb & Wayne Asplin
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Dahne Boniface
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#2
SCOT
Coached by: David Carr-Smith
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKDS
Coached by: Waikato Dio
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Holly Gray & Kim Dowden
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
CAMB
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Callum Ross
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Christopher Simonds (stroke), Theodore Thomson, Dominic Wilkinson, John Hayes + William Sheppard (cox)
Coached by: Chris Goudie
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
Coached by: Mark Clemo
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Chris Thorsen & Janey Wackrow
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Adrian Riepen
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: Natalie Welch & Michael Arms
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Joanne Etzinger & Sebastien Eggermont
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Hannah Pointon
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#2
OTUM
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Lauren Tilson & Kim Dowden
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Olivia Hofer
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Mike Tolhurst
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Ella Marr & Alex Hazlett
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Peter Craig
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Michele Munro
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Megan Glenn
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Paul Clinton & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: John Cook
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Adrian Riepen
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Brendan Boreham & Henry Morrow
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Louise Beaumont
|
Social