Event Sponsor
You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2024 (#3), 2023 (#1), 2023 (#3), 2022 (#1), 2022 (#23), 2022 (#3), 2021 (#3), 2020 (#1), 2020 (#3), 2019 (#1), 2019 (#2), 2018 (#1), 2018 (#2), 2017 (#1), 2017 (#3), 2017 (#2), 2016 (#1), 2016 (#3), 2016 (#2), 2015 (#1), 2015 (#3), 2015 (#2), 2014 (#1), 2014 (#3), 2014 (#2), 2013 (#1), 2013 (#3), 2013 (#2), 2012 (#1), 2012 (#3), 2012 (#2), 2011 (#1), 2011 (#3), 2011 (#2), 2010 (#1), 2010 (#3), 2010 (#2), 2009 (#1), 2009 (#3), 2009 (#2), 2008 (#1), 2008 (#3), 2008 (#2), 2007 (#1).
Results: Junior Regatta
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Tuscany Main
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Robin Crooks & Amy Stevenson
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
Coached by: Maddie Palmer & Courtney McCormick
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Michele Munro
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Amy Stevenson & Flora Wharton
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Kevin Herbison & Katie Halliday
|
|||
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
Coached by: Natysha Hubbard & Steve Brine
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Amber Fordham & Erica Van Der Zanden
|
|||
Entity
TRID
TRID
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRID
Coached by: Natysha Hubbard
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Paul Riedel
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Maxine Drabble & Alan McLean
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
Coached by: Maddie Palmer & Courtney McCormick
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Kevin Herbison & Katie Halliday
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
Coached by: Ashlee Numa
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#2
OTUM
Coached by: Alan McLean
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Tuscany Main
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Robin Crooks & Amy Stevenson
|
|||
Entity
TRID
TRID
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRID
Coached by: Natysha Hubbard
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
Coached by: Ashlee Numa
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#21
TRGG
Coached by: Andrew Ede
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
Coached by: Maddie Palmer & Courtney McCormick
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Michele Munro
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Amy Stevenson & Flora Wharton
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Amber Fordham & Erica Van Der Zanden
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Paul Riedel
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Kevin Herbison & Katie Halliday
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Kevin Herbison & Katie Halliday
|
|||
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
Coached by: Natysha Hubbard & Steve Brine
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
Coached by: Maddie Palmer & Courtney McCormick
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Maxine Drabble & Alan McLean
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#2
OTUM
Coached by: Alan McLean
|
Social