Event Sponsor
You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2024 (#3), 2023 (#1), 2023 (#3), 2022 (#1), 2022 (#23), 2022 (#3), 2021 (#3), 2020 (#1), 2019 (#1), 2019 (#3), 2019 (#2), 2018 (#1), 2018 (#2), 2017 (#1), 2017 (#3), 2017 (#2), 2016 (#1), 2016 (#3), 2016 (#2), 2015 (#1), 2015 (#3), 2015 (#2), 2014 (#1), 2014 (#3), 2014 (#2), 2013 (#1), 2013 (#3), 2013 (#2), 2012 (#1), 2012 (#3), 2012 (#2), 2011 (#1), 2011 (#3), 2011 (#2), 2010 (#1), 2010 (#3), 2010 (#2), 2009 (#1), 2009 (#3), 2009 (#2), 2008 (#1), 2008 (#3), 2008 (#2), 2007 (#1).
Results: Junior Regatta
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Amber Fordham & Kim Dowden
Boat: Skate Millar
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Kylee Corboy & Tony Burns, Jarod Fleming
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Gabrielle Peach & Anna Donegan
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Seth Peake
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Robbie Holmes
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
Coached by: Paul Westbury
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
Aroha Rangihuna (stroke), Olive Stanley-Sigglekow, Ava Page, Madeline Bennie + Hannah Stockman (cox)
Coached by: Paul Westbury
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: Liam Avery
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Gabrielle Peach & Anna Donegan
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Seth Peake
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
Aroha Rangihuna (stroke), Olive Stanley-Sigglekow, Ava Page, Madeline Bennie + Hannah Stockman (cox)
Coached by: Paul Westbury
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: Liam Avery
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SHGH
Coached by: Kylee Corboy & Tony Burns, Jarod Fleming
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Niamh McHugh & Mike Burrell
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Kylee Corboy & Tony Burns, Jarod Fleming
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Amber Fordham & Kim Dowden
Boat: Skate Millar
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Robbie Holmes
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
Coached by: Paul Westbury
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Keith Hibberd
|
Social