Event Sponsor
You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2024 (#3), 2023 (#1), 2023 (#3), 2022 (#1), 2022 (#23), 2022 (#3), 2020 (#1), 2020 (#3), 2019 (#1), 2019 (#3), 2019 (#2), 2018 (#1), 2018 (#2), 2017 (#1), 2017 (#3), 2017 (#2), 2016 (#1), 2016 (#3), 2016 (#2), 2015 (#1), 2015 (#3), 2015 (#2), 2014 (#1), 2014 (#3), 2014 (#2), 2013 (#1), 2013 (#3), 2013 (#2), 2012 (#1), 2012 (#3), 2012 (#2), 2011 (#1), 2011 (#3), 2011 (#2), 2010 (#1), 2010 (#3), 2010 (#2), 2009 (#1), 2009 (#3), 2009 (#2), 2008 (#1), 2008 (#3), 2008 (#2), 2007 (#1).
Results: Junior Regatta
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKDS
[WKOC]
Coached by: Pat Peoples
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP |
Crew
#2
WKDS
Isabel Melville (stroke), Tiana Lord, Anna Urlich, Xanthe Lovegrove-Edlington + Charlotte Trower (cox)
Coached by: Jaime Macfie & Ellen Schroeder
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
HOWI
[AKLC]
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HAUR
[HKIC]
Coached by: Mark Mel
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
HOWI
[AKLC]
Coached by: Keith Hibberd
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Janey Charlton & Anna Gallaher
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Epernay Norman & Mike Tolhurst
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#2
HAUR
[HKIC]
Coached by: Evana Main
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
HAMG
[WKOC]
Reegan Isaac (stroke), Pylat Paraha-Senior, Jayda Johnson, Tevarn Bennion-Lindsay + Ella Mills (cox)
Coached by: Tufi Sele
|
Social