Event Sponsor
Entrants list: Christmas Regatta
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
AWGC
Te Atakura Potaka-Osborne-Milner-Skudder (stroke), Mae Emmett, Samantha Rooke, Fiana Tweeddale + Morgan Wood (cox)
- Click to expand crew ⇨
AWGC
AWGC
Whanganui
Whanganui
Crew
#2
AWGC
- Click to expand crew ⇨
AWGC
AWGC
Whanganui
Whanganui
Crew
#3
AWGC
- Click to expand crew ⇨
AWGC
AWGC
Whanganui
Whanganui
Crew
#4
AWGC
- Click to expand crew ⇨
AWGC
AWGC
Whanganui
Whanganui
Crew
#5
AWGC
- Click to expand crew ⇨
AWGC
AWGC
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps
- Click to expand crew ⇨
BPCC
BPCC
Bay of Plenty
Bay of Plenty
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Craig Rodger & Jenna-Lee Markgraaff Brylee Deacon
- Click to expand crew ⇨
CAMC
CAMC
Waikato
Waikato
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#21
CAMC
Coached by: Teagan Carvell
- Click to expand crew ⇨
CAMC
CAMC
Waikato
Waikato
Crew
#22
CAMC
Coached by: Teagan Carvell
- Click to expand crew ⇨
CAMC
CAMC
Waikato
Waikato
Crew
#1
GISC
Coached by: Danielle Lapointe & Esthie De Wet
- Click to expand crew ⇨
GISC
GISC
East Coast
East Coast
Crew
#1
GLDW
[SGEC]
Coached by: Hayden Shaw & Danielle McComish
- Click to expand crew ⇨
SGEC
SGEC
Auckland
Auckland
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
Crew
#1
HAMC
Coached by: Kylee Corboy & Annabelle McRobie Stella Rasmussen
- Click to expand crew ⇨
HAMC
HAMC
Waikato
Waikato
Crew
#1
HKIC
Jasmine Davis (stroke), Ruby van Hellemond, Tayler Gibbs, Paige Tevita-Williams + Sienna Edwards (cox)
- Click to expand crew ⇨
HKIC
HKIC
Waikato
Waikato
Crew
#2
HKIC
Coached by: Olivia Adams
- Click to expand crew ⇨
HKIC
HKIC
Waikato
Waikato
HOWI
HOWI
Auckland
Auckland
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Keith Hibberd & Jessica Taylor
- Click to expand crew ⇨
SGEC
SGEC
Auckland
Auckland
MACL
MACL
Auckland
Auckland
Crew
#1
MERC
- Click to expand crew ⇨
MERC
MERC
Auckland
Auckland
Crew
#2
MERC
- Click to expand crew ⇨
MERC
MERC
Auckland
Auckland
Crew
#21
NSHC
[WTLG]
Coached by: Olivia Swann & Kim Dowden
- Click to expand crew ⇨
WTLG
WTLG
Auckland
Auckland
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
Crew
#1
ONSL
[WELC]
Coached by: Rose Holden
Boat: Kahu
Boat: Kahu
- Click to expand crew ⇨
WELC
WELC
Wellington
Wellington
ONSL
ONSL
Wellington
Wellington
Crew
#1
SKEC
Coached by: Sarah Mackie & Lewis Green
- Click to expand crew ⇨
SKEC
SKEC
Auckland
Auckland
Crew
#2
SKEC
Coached by: Maddie Donely & Lewis Green
- Click to expand crew ⇨
SKEC
SKEC
Auckland
Auckland
Crew
#1
STAC
Coached by: Bianca Martin & Isabel Knight
- Click to expand crew ⇨
STAC
STAC
Wellington
Wellington
Crew
#2
STAC
[WLGC]
Coached by: Maurice Maxwell
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
Crew
#3
STAC
Coached by: Berny Fischer
Boat: Tureis
Boat: Tureis
- Click to expand crew ⇨
STAC
STAC
Wellington
Wellington
STAC
STAC
Wellington
Wellington
Crew
#1
TAKA
Coached by: Katie Halliday & Ian Bright
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#2
TAKA
Coached by: Katie Halliday & Ian Bright
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#1
TGAC
Coached by: Jeff Johnson
- Click to expand crew ⇨
TGAC
TGAC
Bay of Plenty
Bay of Plenty
Crew
#2
TGAC
Coached by: Jeff Johnson
- Click to expand crew ⇨
TGAC
TGAC
Bay of Plenty
Bay of Plenty
Crew
#1
WANC
Coached by: Ruby Lewis
- Click to expand crew ⇨
WANC
WANC
Whanganui
Whanganui
Crew
#2
WANC
Coached by: Ruby Lewis
- Click to expand crew ⇨
WANC
WANC
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WELC
Willow Elmiger (stroke), Arly Chadwick, Anastasia Graham, Petra McGuinness + Lovisa Pennington (cox)
Coached by: Mereana Taylor
Boat: Mahina
Boat: Mahina
- Click to expand crew ⇨
WELC
WELC
Wellington
Wellington
Crew
#11
WESC
[BARA]
Coached by: Caspar Hammond & Sarah Simpson
Boat: B-Amiens
Boat: B-Amiens
- Click to expand crew ⇨
BARA
BARA
Auckland
Auckland
WESC
WESC
Auckland
Auckland
Crew
#12
WESC
[BARA]
Coached by: Caspar Hammond & Maddie Ashby
Boat: B-Gillian Trotman
Boat: B-Gillian Trotman
- Click to expand crew ⇨
BARA
BARA
Auckland
Auckland
WESC
WESC
Auckland
Auckland
Crew
#13
WESC
[BARA]
Coached by: Caspar Hammond & Jenna Ensil
Boat: B-Dudley Storey4
Boat: B-Dudley Storey4
- Click to expand crew ⇨
BARA
BARA
Auckland
Auckland
WESC
WESC
Auckland
Auckland
Crew
#1
WHAC
Coached by: Deb Rowe
- Click to expand crew ⇨
WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Bay of Plenty
Crew
#1
WKDS
Coached by: Burton Worth
- Click to expand crew ⇨
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
WKDS
Coached by: Burton Worth
- Click to expand crew ⇨
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WKOC
[HAMG]
Coached by: Karl Manson
- Click to expand crew ⇨
HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
WKOC
WKOC
Waikato
Waikato
Crew
#2
WKOC
Coached by: Karl Manson
- Click to expand crew ⇨
WKOC
WKOC
Waikato
Waikato
Crew
#3
WKOC
[HAMG]
Coached by: Karl Manson
- Click to expand crew ⇨
HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
WKOC
WKOC
Waikato
Waikato
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social