Results: Junior Boys Events Regatta

These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.

The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.

A Final
SHAK strip SHAK
SHAK
Auckland
Crew #1 SHAK
Coached by: Jade Uru
  • Click to expand crew ⇨
SJHM strip SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Crew #1 SJHM
Coached by: Sean Birdling & Martyn Oleary
  • Click to expand crew ⇨
STPC strip STPC
STPC
Waikato/BoP
Crew #1 STPC
Coached by: Megan Glenn
  • Click to expand crew ⇨
ONEW strip ONEW
ONEW
Auckland
Crew #1 ONEW
Coached by: Brett Henry & Leanne Henry
  • Click to expand crew ⇨
KGCA strip KGCA
KGCA
Auckland
Crew #1 KGCA
Coached by: Ian McKinnon & Harrison Elliott
  • Click to expand crew ⇨
HAMC strip HAMC
HAMC
Waikato
Crew #1 HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Charles Haggie
  • Click to expand crew ⇨
SPLH strip SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Crew #2 SPLH
Coached by: Martin Simoncelli & Bruce Jones
  • Click to expand crew ⇨
GLDW strip GLDW
GLDW
Auckland
Crew #1 GLDW
Coached by: Ashleigh Richards
  • Click to expand crew ⇨
B Final
STLN strip STLN
STLN
Auckland
Crew #1 STLN
Coached by: Mike Ruiterman
  • Click to expand crew ⇨
CAMB strip CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Crew #1 CAMB
Coached by: Giacomo Thomas & Thomas Fraser
  • Click to expand crew ⇨
HKIC strip HKIC
HKIC
Waikato
Crew #1 HKIC
Coached by: Franklin Hamilton
  • Click to expand crew ⇨
PUKE strip PUKE
PUKE
Auckland
Crew #1 PUKE
Coached by: Brett Henry
  • Click to expand crew ⇨
MTAL strip MTAL
MTAL
Auckland
Crew #1 MTAL
Coached by: Alice Denyer
  • Click to expand crew ⇨
STKT strip STKT
STKT
Auckland
Crew #1 STKT
Coached by: Marty O'Brien
  • Click to expand crew ⇨
OTUM strip OTUM
OTUM
Waikato/BoP
Crew #1 OTUM
Coached by: Steve Rush & Teisha Pihama
  • Click to expand crew ⇨
SJHM strip SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Crew #3 SJHM
Coached by: Sean Birdling & Martyn Oleary
  • Click to expand crew ⇨
A Final
WHAK strip WHAK
WHAK
Waikato/BoP
Crew #1 WHAK
Coached by: Graham Watt
  • Click to expand crew ⇨
TAKA strip TAKA
TAKA
Auckland
Crew #1 TAKA
Coached by: Dexter Peffers
  • Click to expand crew ⇨
GISC strip GISC
GISC
East Coast
Crew #1 GISC
Coached by: Joshua Kelly & Craig Clarke
  • Click to expand crew ⇨
HKIC strip HKIC
HKIC
Waikato
Crew #1 HKIC
Coached by: Olivia Adams
  • Click to expand crew ⇨
GLDW strip GLDW
GLDW
Auckland
Crew #1 GLDW
Coached by: Jack Milmine
  • Click to expand crew ⇨
SJHM strip SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Crew #1 SJHM
Coached by: Martyn Oleary & Sean Birdling
  • Click to expand crew ⇨
WHAK strip WHAK
WHAK
Waikato/BoP
Crew #2 WHAK
Coached by: Graham Watt
  • Click to expand crew ⇨
WLCO strip WLCO
WLCO
Wellington
Crew #1 WLCO
Coached by: Ari Palsson & Caleb Meijer
  • Click to expand crew ⇨
B Final
GLDW strip GLDW
GLDW
Auckland
Crew #2 GLDW
Coached by: Jack Milmine
  • Click to expand crew ⇨
TAKA strip TAKA
TAKA
Auckland
Crew #2 TAKA
Coached by: Dexter Peffers
  • Click to expand crew ⇨
TPOC strip TPOC
TPOC
Bay of Plenty
Crew #1 TPOC
Coached by: Janette Newth & Grant Febery
  • Click to expand crew ⇨
STKT strip STKT
STKT
Auckland
Crew #1 STKT
Coached by: Will Sheppard & Richard Hollebon
  • Click to expand crew ⇨
KGCA strip KGCA
KGCA
Auckland
Crew #4 KGCA
Coached by: Oliver Tyro
  • Click to expand crew ⇨
KGCA strip KGCA
KGCA
Auckland
Crew #2 KGCA
Coached by: Oliver Tyro
  • Click to expand crew ⇨
GLDW strip GLDW
GLDW
Auckland
Crew #3 GLDW
Coached by: Jack Milmine
  • Click to expand crew ⇨
HKIC strip HKIC
HKIC
Waikato
Crew #2 HKIC
Coached by: Olivia Adams
  • Click to expand crew ⇨
WLCO strip WLCO
WLCO
Wellington
Crew #2 WLCO
Coached by: Ari Palsson & Caleb Meijer
  • Click to expand crew ⇨
A Final
SPLH strip SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Crew #1 SPLH
Coached by: Martin Simoncelli & Bruce Jones
  • Click to expand crew ⇨
GLDW strip GLDW
GLDW
Auckland
Crew #1 GLDW
Coached by: Leo Strode Penny
  • Click to expand crew ⇨
STPC strip STPC
STPC
Waikato/BoP
Crew #1 STPC
Coached by: Chris Thorsen
  • Click to expand crew ⇨
GISC strip GISC
GISC
East Coast
Crew #1 GISC
Coached by: Joshua Kelly & Craig Clarke
  • Click to expand crew ⇨
WLCO strip WLCO
WLCO
Wellington
Crew #1 WLCO
Coached by: Sam Waghorn
  • Click to expand crew ⇨
STPA strip STPA
STPA
Auckland
Crew #2 STPA
Coached by: Cameron Patten
  • Click to expand crew ⇨
TAKA strip TAKA
TAKA
Auckland
Crew #1 TAKA
Coached by: Ian Bright
  • Click to expand crew ⇨
CAMB strip CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Crew #1 CAMB
Coached by: Giacomo Thomas & Thomas Fraser
  • Click to expand crew ⇨
B Final
HOWI strip HOWI
HOWI
Auckland
Crew #1 HOWI
Coached by: Jason Parris-Oswald & Travis Hynes
  • Click to expand crew ⇨
WTLB strip WTLB
WTLB
Auckland
Crew #2 WTLB
Coached by: Natalie Marriott & Jake Jones
  • Click to expand crew ⇨
HAMB strip HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Crew #1 HAMB
Coached by: Marty Lowry
  • Click to expand crew ⇨
SJHM strip SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Crew #1 SJHM
Coached by: Sean Birdling & Martyn Oleary
  • Click to expand crew ⇨
AGSB strip AGSB
AGSB
Auckland
Crew #1 AGSB
Coached by: Tim Zouch & Gavin Powell
  • Click to expand crew ⇨
AGSB strip AGSB
AGSB
Auckland
Crew #2 AGSB
Coached by: Tim Zouch & Gavin Powell
  • Click to expand crew ⇨
ONSL strip ONSL
ONSL
Wellington
Crew #1 ONSL
Coached by: Jason Theobald
Boat: Ohariu
  • Click to expand crew ⇨
MACL strip MACL
MACL
Auckland
Crew #1 MACL
Coached by: Allan Vester
  • Click to expand crew ⇨
A Final
SPLH strip SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Crew #1 SPLH
Coached by: Drew Tierney
  • Click to expand crew ⇨
HAMB strip HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Crew #1 HAMB
Coached by: Marty Lowry
  • Click to expand crew ⇨
WHAK strip WHAK
WHAK
Waikato/BoP
Crew #1 WHAK
Coached by: Graham Watt
  • Click to expand crew ⇨
SJHM strip SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Crew #1 SJHM
Coached by: Martyn Oleary
  • Click to expand crew ⇨
HKIC strip HKIC
HKIC
Waikato
Crew #1 HKIC
Coached by: Olivia Adams
  • Click to expand crew ⇨
BPCC strip BPCC
BPCC
Bay of Plenty
Crew #1 BPCC
Coached by: Marcus Grimmer & Levi Grimmer
  • Click to expand crew ⇨
GLDW strip GLDW
GLDW
Auckland
Crew #1 GLDW
Coached by: Jack Milmine
  • Click to expand crew ⇨
SJHM strip SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Crew #3 SJHM
Coached by: Martyn Oleary & Sean Birdling
  • Click to expand crew ⇨
B Final
MACL strip MACL
MACL
Auckland
Crew #1 MACL
Coached by: Tony Gallagher
  • Click to expand crew ⇨
ONSL strip ONSL
ONSL
Wellington
Crew #1 ONSL
Coached by: Jason Theobald
Boat: Island Bay
  • Click to expand crew ⇨
PUKE strip PUKE
PUKE
Auckland
Crew #1 PUKE
Coached by: Jim Matchett
  • Click to expand crew ⇨
CAMB strip CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Crew #1 CAMB
Coached by: George Baxter & Roisin Laphen
  • Click to expand crew ⇨
A Final
STPA strip STPA
STPA
Auckland
Crew #1 STPA
  • Click to expand crew ⇨
AGSB strip AGSB
AGSB
Auckland
Crew #1 AGSB
Coached by: Natalie Welch & David Graham
  • Click to expand crew ⇨
WTLB strip WTLB
WTLB
Auckland
TAKA strip TAKA
TAKA
Auckland
STKT strip STKT
STKT
Auckland
Crew #1 STKT
Coached by: Sarah Mackie & Richard Hollebon
  • Click to expand crew ⇨
STPC strip STPC
STPC
Waikato/BoP
Crew #1 STPC
  • Click to expand crew ⇨
WLCO strip WLCO
WLCO
Wellington
Crew #1 WLCO
  • Click to expand crew ⇨
WLCO strip WLCO
WLCO
Wellington
Crew #2 WLCO
  • Click to expand crew ⇨
A Final
SPLH strip SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Crew #1 SPLH
Coached by: Martin Simoncelli & Bruce Jones
  • Click to expand crew ⇨
STPC strip STPC
STPC
Waikato/BoP
Crew #1 STPC
Coached by: Megan Glenn
  • Click to expand crew ⇨
HAMC strip HAMC
HAMC
Waikato
Crew #1 HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Alex Deverill
  • Click to expand crew ⇨
WLCO strip WLCO
WLCO
Wellington
Crew #1 WLCO
Coached by: Sam Waghorn
  • Click to expand crew ⇨
SJHM strip SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Crew #1 SJHM
Coached by: Sean Birdling & Martyn Oleary
  • Click to expand crew ⇨
AGSB strip AGSB
AGSB
Auckland
Crew #1 AGSB
Coached by: Mitchell Courtney & Jonty Du Toit
  • Click to expand crew ⇨
TGAC strip TGAC
TGAC
Bay of Plenty
Crew #1 TGAC
Coached by: Brendan Cullum
  • Click to expand crew ⇨
MTAL strip MTAL
MTAL
Auckland
Crew #1 MTAL
  • Click to expand crew ⇨
A Final
HAMB strip HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Crew #1 HAMB
Coached by: Bruce Holden & Caleb Shepherd
  • Click to expand crew ⇨
WTLB strip WTLB
WTLB
Auckland
Crew #1 WTLB
Coached by: Natalie Marriott & Jake Jones
  • Click to expand crew ⇨
MTAL strip MTAL
MTAL
Auckland
Crew #1 MTAL
Coached by: Jesse Pilcher
  • Click to expand crew ⇨
STKT strip STKT
STKT
Auckland
Crew #1 STKT
Coached by: Stella Cressey & Chris Goudie
  • Click to expand crew ⇨
AGSB strip AGSB
AGSB
Auckland
Crew #1 AGSB
Coached by: Tim Zouch & Gavin Powell
  • Click to expand crew ⇨
AGSB strip AGSB
AGSB
Auckland
Crew #2 AGSB
Coached by: Tim Zouch & Gavin Powell
  • Click to expand crew ⇨
HAMB strip HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Crew #2 HAMB
Coached by: Bruce Holden & Caleb Shepherd
  • Click to expand crew ⇨
WTLB strip WTLB
WTLB
Auckland
Crew #2 WTLB
Coached by: Natalie Marriott & Jake Jones
  • Click to expand crew ⇨
A Final
HAMB strip HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Crew #1 HAMB
Coached by: Scott Wilson & Scott Brownlee
  • Click to expand crew ⇨
SJHM strip SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Crew #1 SJHM
  • Click to expand crew ⇨
WHAK strip WHAK
WHAK
Waikato/BoP
AGSB strip AGSB
AGSB
Auckland
WTLB strip WTLB
WTLB
Auckland
Crew #1 WTLB
  • Click to expand crew ⇨
TGAC strip TGAC
TGAC
Bay of Plenty
Crew #1 TGAC
Coached by: Archie Bruning & Brendan Cullum
  • Click to expand crew ⇨
CAMB strip CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Crew #1 CAMB
Coached by: George Baxter & Roisin Laphen
  • Click to expand crew ⇨