Event Sponsor
Entrants list: Christmas Regatta
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
NSHC
James Brake (stroke), Jayden Tabani-Ivi, Thomas Clingin, James Mitchell, Daniel McSweeny, Jordan Clark, Callum Jarvis, Sam Jamieson + Harry Molloy (cox)
- Click to expand crew ⇨
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Joseph Dennis (stroke), Oscar McFarlane, Lucas Dobler, Daniel Teirney, Dylan Henderson, Lucca Gil Conte, Alex Hindmarsh, Daniel Katzin + Liam Veldman (cox)
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
NSHC
NSHC
Auckland
Auckland
Crew
#1
SGEC
Finlay Dickens (stroke), Hsiang-Yu Chao, Liam Cassidy, Zane Cook, Daniel Taylor, James Dimock, Matthew Le Gallais, Frank Ison + Rose Abbott (cox)
Coached by: John Cook
- Click to expand crew ⇨
SGEC
SGEC
Auckland
Auckland
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
Cole Ellis (stroke), Aleksandr Kostygin, Blake Cooper, Henry O'Neil, Millar Gardiner, Ngawai Amoamo, Lachlan Dwyer, George Marshall + Ryan Slater (cox)
- Click to expand crew ⇨
AKLC
AKLC
Auckland
Auckland
SHAK
SHAK
Auckland
Auckland
Crew
#1
SSAX
Jasper Halstead (stroke), Hamish Bergin, Max Gillian, Joshua Frape, Oliver Edwards, Aidan Macfarlane, Edward Kenny, Sam Wyles + Hamish Longstaff (cox)
Coached by: Oliver Smith
- Click to expand crew ⇨
SSAX
SSAX
non-NZ
non-NZ
Crew
#1
SSAX
Jasper Halstead (stroke), Hamish Bergin, Max Gillian, Joshua Frape, Oliver Edwards, William Kellett, Edward Kenny, Sam Wyles + Hamish Longstaff (cox)
Coached by: Oliver Smith
- Click to expand crew ⇨
SSAX
SSAX
non-NZ
non-NZ
Crew
#2
SSAX
Rory Hall (stroke), Oliver Harvey, Charles Galligan, Ben Muffet, Preston Scott, Liam Macfarlane, Henry Marshall, Alex Smith + Mackenzie Fox (cox)
Coached by: Glenn Bates
- Click to expand crew ⇨
SSAX
SSAX
non-NZ
non-NZ
Crew
#1
WELC
Lochlan Rose (stroke), Tom Bone, Jack Jordan, Matthew Handford, Tai Renner, Finn Pethers-Boak, Tom Walsh, Angus Wilson + Angela Holgate (cox)
Coached by: Matthew Hall
Boat: Princess Bay
Boat: Princess Bay
- Click to expand crew ⇨
WELC
WELC
Wellington
Wellington
Crew
#1
WESC
Sam Mohns (stroke), Jamie Vukovich, Joshua Drake, Alex Brown, Talisman Lloyd, Sean Brooks-Adams, Rui Kerr, Brad Salthouse + Samara O'Hagan (cox)
Coached by: Nick Dawe & George Lawn
Boat: X-Tony Hurt (M)
Boat: X-Tony Hurt (M)
- Click to expand crew ⇨
WESC
WESC
Auckland
Auckland
Crew
#31
WESC
[MTAL]
Max Gillooly (stroke), Nika Rahmati, Arlo Powell, Samuel Coats, Wei Siong Ong, James Neilson, Max Jarvie, Ziggy Miller + Guy Pinfold (cox)
Coached by: Germain Hellriegel-White & Alex Brown
Boat: M-Howard Perry
Boat: M-Howard Perry
- Click to expand crew ⇨
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
WESC
WESC
Auckland
Auckland
Crew
#1
WKOC
Charlie Moon (stroke), Seamus Foley, Joshua Wilson, Matthew Poulton, Lachie Bowker, Caleb Blind, Gane Harbutt, Anton Bernard + Oliver Duncan (cox)
- Click to expand crew ⇨
WKOC
WKOC
Waikato
Waikato
Social