Event Sponsor
Day sheets: Junior Regatta
These are the day sheets for the 2023 Junior Regatta.
click a filter below to remove it
Saturday, 25th February 2023
Race 84 (F) @ 14:14: Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Tim Nelson & Sian Lovelock
|
|
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Keith Hibberd & Jessica Taylor
|
|
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
HAMG
[WKOC]
Coached by: Karl Manson
|
|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Maddie Donely & Lewis Green
|
|
Entity
TRG*
TRG*
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRG*
Composite crew. Coached by: Jeff Johnson
|
|
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Nick Teare & Jonathan Debbage
|
|
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
STCU
STCU
Auckland |
Crew
#3
COMC
[STCU]
Chloe Li (stroke), Savannah Bargh, Nageesha Samarasekera, Xinyu Jiang + Scarlet Forster-McAuliffe (cox)
Coached by: Sean Durkin & Kenna Lowe
|
Race 85 (G) @ 14:19: Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Kylee Corboy & Tony Burns Rachel Brown
|
|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday & Anna Stuart
|
|
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#2
TAWC
Coached by: Allen Loomb & Wayne Asplin
|
|
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
HAMG
[WKOC]
Coached by: Karl Manson
|
|
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Kylee Corboy & Annabelle McRobie
|
|
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
STCU
STCU
Auckland |
Crew
#1
COMC
[STCU]
Coached by: Sean Durkin & Kenna Richmond
|
|
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#2
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Leah Hankey
|
Race 86 (H) @ 14:24: Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Kevin Herbison
|
|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Beth Ross & Alison Mills
|
|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
[AKLC]
Coached by: Camille Dignadice & Rahera Greatrex
|
|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Abby Armstrong (stroke), Elizabeth Gould, Renee le Clerc Powell, Georgia Candy + Milli-Ana Powell (cox)
Coached by: Chris Williams
|
|
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Alya Mexted
|
|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Eden Tinholt (stroke), Aarushi Malhotra, Manuela Granada Franco, Ngaluma'a Ma'a Pau'a + Jessy Kingstone (cox)
Coached by: Holly Chaafe
|
|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Sarah Mackie & Lewis Green
|
Race 87 (I) @ 14:29: Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Mark Freeman
|
|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
[AKLC]
Coached by: Camille Dignadice & Rahera Greatrex
|
|
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HAUR
[HKIC]
Coached by: Olivia Adams
|
|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Grace Lasenby (stroke), Brooke McAsey, Alice Henderson-Biss, Angelique Ashton-Powell + Mischy Disu (cox)
Coached by: Chris Williams
|
|
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
STCU
STCU
Auckland |
Crew
#2
COMC
[STCU]
Coached by: Sean Durkin & Kenna Richmond
|
|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Jim Matchett
|
|
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Maddie Ashby
|
Sunday, 26th February 2023
Race 176 (Y) @ 13:01: B Final | ||
---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
STCU
STCU
Auckland |
Crew
#3
COMC
[STCU]
Chloe Li (stroke), Savannah Bargh, Nageesha Samarasekera, Xinyu Jiang + Scarlet Forster-McAuliffe (cox)
Coached by: Sean Durkin & Kenna Lowe
|
|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Beth Ross & Alison Mills
|
|
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Nick Teare & Jonathan Debbage
|
|
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Alya Mexted
|
|
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Kylee Corboy & Tony Burns Rachel Brown
|
|
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
STCU
STCU
Auckland |
Crew
#2
COMC
[STCU]
Coached by: Sean Durkin & Kenna Richmond
|
|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
[AKLC]
Coached by: Camille Dignadice & Rahera Greatrex
|
|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday & Anna Stuart
|
Social