You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2024 (#3), 2023 (#1), 2022 (#1), 2022 (#23), 2022 (#3), 2021 (#3), 2020 (#1), 2020 (#3), 2019 (#1), 2019 (#3), 2019 (#2), 2018 (#1), 2018 (#2), 2017 (#1), 2017 (#3), 2017 (#2), 2016 (#1), 2016 (#3), 2016 (#2), 2015 (#1), 2015 (#3), 2015 (#2), 2014 (#1), 2014 (#3), 2014 (#2), 2013 (#1), 2013 (#3), 2013 (#2), 2012 (#1), 2012 (#3), 2012 (#2), 2011 (#1), 2011 (#3), 2011 (#2), 2010 (#1), 2010 (#3), 2010 (#2), 2009 (#1), 2009 (#3), 2009 (#2), 2008 (#1), 2008 (#3), 2008 (#2), 2007 (#1).
Results: Junior Regatta
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPA
STPA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
STPA
[WESC]
Coached by: Sam Jackson & Harry Williams
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Allan Vester
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BTHC
[BPCC]
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TRGB
[TGAC]
Coached by: Richard Gee
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Marty O'Brien & Carl Vincent
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Epernay Norman & Ian Bright
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Kylee Corboy & Ryan Trent
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
EGGS
EGGS
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
EGGS
[AKLC]
Coached by: Brian Hawthorne & Nadia Bleaken
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: India Mattocks
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Norm Charlton
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Jason Parris-Oswald
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKDS
Coached by: Pat Peoples
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Loveday Yeoman
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
[AKLC]
Coached by: Dahne Boniface & Rosie Ireland
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Loveday Yeoman
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Alex Andersen
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Epernay Norman & Dexter Peffers
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TRGB
[TGAC]
Coached by: Richard Gee
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Hasan Pathan
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TRGB
[TGAC]
Coached by: Elyse Rothery
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HAUR
[HKIC]
Coached by: Olivia Adams
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: James O'Sullivan & Ben Campbell
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Kyle Coles
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
Coached by: Mike Hasselbach & Peter Mills
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#2
KICC
Coached by: Mike Hasselbach & Peter Mills
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLB
[NSHC]
Coached by: Jo Shotter
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
HAMB
[WKOC]
Coached by: Daniel Humphrey
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
STPA
[WESC]
Coached by: Sam Jackson & Harry Williams
|
|||
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
Coached by: Graham Watt & Leighton Hale
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Epernay Norman & Ian Bright
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Beth Ross & Alison Mills
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Norm Charlton
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday & Ian Bright
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Steve Finlayson
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
Coached by: Annie Williamson & Courtnee Bangs
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
STCU
STCU
Auckland |
Crew
#2
COMC
[STCU]
Coached by: Kenna Lowe & Sean Durkin
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKDS
Coached by: Pat Peoples
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
[AKLC]
Coached by: Dahne Boniface & Rosie Ireland
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
Coached by: Graham Watt & Leighton Hale
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Bruce Jones & Victoria Goodwin
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Lynley Allison & George Baxter
|
|||
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#2
WHAK
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: James Mitchell
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Fin Sherlock
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
HAMB
[WKOC]
Coached by: Marty Lowry
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
Coached by: Brendan Boreham
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty
Entity
TAUP
TAUP
Waikato/BoP |
Crew
#1
TPOC
[TAUP]
Coached by: Mark Freeman
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: India Mattocks
|
|||
Entity
TRID
TRID
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRID
Coached by: Graham Watt & Leighton Hale
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Beth Ross & Alison Mills
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HAUR
[HKIC]
Coached by: Jeremy Cryer
|
|||
Entity
HUAN
HUAN
Auckland
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
HUAN
[WREC]
Coached by: Spencer Nichols & Mike Podesta
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
HAMG
[WKOC]
Coached by: Karl Manson
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
HAMG
[WKOC]
Coached by: Karl Manson
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Morgan Burt & Tony Gallagher
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Epernay Norman & Ian Bright
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Drew Tierney & Martyn O'Leary
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
MACL
[SGEC]
Coached by: Tony Gallagher & Morgan Burt
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Hasan Pathan
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington |
Crew
#1
SPTW
Coached by: Rex Jones
Boat: Boom Rock
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
Coached by: Harry Molloy & James Russel Xavier Simpkins
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
HAMB
[WKOC]
Coached by: Marty Lowry
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Kylee Corboy & Tony Burns Peter Mitchell
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKDS
Coached by: Jessie Brook-Watt
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
EGGS
[AKLC]
Coached by: Paul Westbury
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
EGGS
[AKLC]
Coached by: Paul Westbury
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Marieke Richards & Holly Chaafe
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
Coached by: Mike O'Brien & Brent Leach
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Allan Vester
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HAUR
[HKIC]
Coached by: Franklin Hamilton
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Marty O'Brien & Carl Vincent
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Michele Munro & Richard Tonks
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
Coached by: Mike Hasselbach & Peter Mills
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
HAMB
[WKOC]
Coached by: Marty Lowry
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Marty O'Brien & Carl Vincent
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
EGGS
EGGS
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
EGGS
[AKLC]
Coached by: Brian Hawthorne & Nadia Bleaken
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
[AKLC]
Coached by: Dahne Boniface & Rosie Ireland
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Mike Burrell
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#2
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Niamh McHugh
|
|||
Entity
SAMU
SAMU
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SAMU
[WELC]
Coached by: Eleanor Hill
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#3
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Niamh McHugh
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
Coached by: Annie Williamson
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
[AKLC]
Coached by: Dahne Boniface & Rosie Ireland
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKDS
[WKOC]
Coached by: Pat Peoples
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLB
WTLB
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLB
[NSHC]
Coached by: Lucy Anderson
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: Tobias Rudkin & James Mitchell
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Bruce Jones & Victoria Goodwin
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: Henry Briggs & Tobias Rudkin
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Chris Goudie & Stella Cressey
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
STPA
[WESC]
Coached by: Cameron Patten & Dom Drury
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
WTLB
[NSHC]
Coached by: Hannah Kennedy & Lucy Anderson
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Epernay Norman & Ian Bright
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
STCU
STCU
Auckland |
Crew
#2
COMC
[STCU]
Coached by: Kirsty Dunhill & Kenna Lowe
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HAUR
[HKIC]
Coached by: Maggie Morrison
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
ROTG
ROTG
Waikato/BoP
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTG
[ROTC]
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Beth Ross & Alison Mills
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Kevin Herbison
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Lewis Green
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Allan Vester
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TRGB
[TGAC]
Coached by: Richard Gee
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Epernay Norman & Ian Bright
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
HOWI
[AKLC]
Coached by: Travis Hynes
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#2
SPTW
[WELC]
Coached by: Rex Jones
Boat: Tupuola
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HAUR
[HKIC]
Coached by: Franklin Hamilton
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Michele Munro & Callum Wright
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
HAMG
[WKOC]
Coached by: Karl Manson
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday & Ian Bright
|
|||
Entity
JPCR
JPCR
Waikato/BoP
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
JPCR
[ROTC]
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Beth Ross & Alison Mills
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Caspar Hammond & John McDermott
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Keith Hibberd & Jessica Taylor
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BTHC
[BPCC]
Coached by: Ted Phelps
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
Coached by: Brent Leach
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
Coached by: Mike Hasselbach & Peter Mills
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLB
[NSHC]
Coached by: Jo Shotter
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
HAMB
[WKOC]
Coached by: Bruce Holden & Caleb Shepherd
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
MTAL
Coached by: Germain Hellriegel-White & Alex Brown
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
STPA
[WESC]
Coached by: Sam Jackson & Harry Williams Cameron Patten
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
STPA
[WESC]
Coached by: Sam Jackson & Harry Williams Cameron Patten
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Germain Hellriegel White & Alex Brown
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKDS
Alexandra Peoples (stroke), Te Aumihi Haggie, Isabel Melville, Xanthe Lovegrove-Edlington + Maya Trower (cox)
Coached by: Pat Peoples
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
EGGS
[AKLC]
Coached by: Brian Hawthorne & Nadia Bleaken
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Aliana Henderson (stroke), Harriet Burrell, Poppy Cavanagh-Briggs, Eden Clark + Natalie Salmon (cox)
Coached by: Caspar Hammond & Mike Burrell
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#2
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Niamh McHugh
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
EGGS
[AKLC]
Coached by: Paul Westbury
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
Coached by: Graham Watt & Leighton Hale
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SPTW
[WELC]
Coached by: Rex Jones
Boat: Tupuola
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Fin Sherlock
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Michele Munro & Richard Tonks
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
MERC
[PUKE]
Coached by: Jacob Calvert
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#2
SPTW
[WELC]
Coached by: Rex Jones
Boat: Boom Rock
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Mark Freeman
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
Coached by: Brendan Boreham
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday & Ian Bright
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BTHC
[BPCC]
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Beth Ross & Alison Mills
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Norm Charlton
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
Coached by: Annie Williamson
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#2
OTUM
Coached by: Steve Finlayson
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
HAMG
[WKOC]
Coached by: Karl Manson
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Kylee Corboy & Blair Currie
|
|||
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
Coached by: Graham Watt & Leighton Hale
|
|||
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#2
WHAK
Coached by: Graham Watt & Leighton Hale
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Kyle Coles
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BTHC
[BPCC]
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Michele Munro & Richard Tonks
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HAUR
[HKIC]
Coached by: Franklin Hamilton
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
STPA
[WESC]
Coached by: Sam Jackson & Harry Williams
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HAUR
[HKIC]
Coached by: Maggie Morrison
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Anna Gallaher
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Mark Freeman
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
HAMG
[WKOC]
Coached by: Karl Manson
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
MTAL
Coached by: Marieke Richards
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#2
HAUR
[HKIC]
Coached by: Maggie Morrison & Jeremy Cryer
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Beth Ross & Alison Mills
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Victoria Goodwin & Bruce Jones
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Fin Sherlock & Megan Glenn
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Epernay Norman & Dexter Peffers
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
Coached by: Harry Molloy & James Russel Xavier Simpkins
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLB
[NSHC]
Coached by: Daniel Sommerville
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Cayden Imrie (stroke), Kayden Simmons, Dylan Jackson-McClutchie, Ben Gillanders + Sophie Stratford (cox)
Coached by: Lynley Allison & George Baxter
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Te Kokoru Thompson-Evans (stroke), Christopher Snyman, Harry Parham, Tyler Tretheway + Hugh Trower (cox)
Coached by: Drew Tierney & Martyn O'Leary
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
SJHM
Coached by: Alex Andersen
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLB
WTLB
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLB
[NSHC]
Coached by: Natalie Marriott & Andy Hay
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
WTLB
[NSHC]
Cooper Howden-Waugh (stroke), Joel Blijlevens, Mikyle Fonagy, Matthew Young + Alexander McGill (cox)
Coached by: Andy Hay & Natalie Marriott
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Kyle Coles & Martin Simoncelli
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
WTLB
[NSHC]
Coached by: Natalie Marriott & Andy Hay
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
HAMB
[WKOC]
Coached by: Caleb Shepherd & Bruce Holden
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Germain Hellriegel-White & Alex Brown
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Sean Birdling
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
MTAL
Coached by: Germain Hellriegel-White & Alex Brown
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Abby Armstrong (stroke), Elizabeth Gould, Renee le Clerc Powell, Georgia Candy + Milli-Ana Powell (cox)
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland
Entity
STCU
STCU
Auckland |
Crew
#1
COMC
[STCU]
Coached by: Sean Durkin & Kenna Richmond
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Maddie Donely & Lewis Green
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Grace Lasenby (stroke), Brooke McAsey, Alice Henderson-Biss, Angelique Ashton-Powell + Mischy Disu (cox)
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Maddie Ashby
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Kylee Corboy & Annabelle McRobie
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
[AKLC]
Coached by: Camille Dignadice & Rahera Greatrex
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Keith Hibberd & Jessica Taylor
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: India Mattocks
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Loveday Yeoman
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday & Ian Bright
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKDS
[WKOC]
Coached by: Pat Peoples
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
HOWI
[AKLC]
Coached by: Jason Parris-Oswald
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
||||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
EGGS
[AKLC]
Coached by: Brian Hawthorne & Nadia Bleaken
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#32
MTAL
Coached by: Germain Hellriegel-White & Alex Brown
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: Germain Hellriegel White & Alex Brown
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
STPA
[WESC]
Coached by: Sam Jackson & Harry Williams
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLB
[NSHC]
Coached by: Jo Shotter & Natalie Marriott
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
STPA
[WESC]
Coached by: Sam Jackson & Harry Williams
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Marty O'Brien & Carl Vincent
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
HOWI
[AKLC]
Coached by: Travis Hynes
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
Coached by: Mike Hasselbach
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday & Ian Bright
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Michele Munro & Callum Wright
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
HAMG
[WKOC]
Coached by: Karl Manson
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Ted Phelps & Steve Finlayson
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
EGGS
[AKLC]
Coached by: Paul Westbury
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
Coached by: Brent Leach
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Blair Currie
|
|||
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
Coached by: Graham Watt & Leighton Hale
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
SHAK
[AKLC]
Coached by: Brent Leach
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HAUR
[HKIC]
Coached by: Franklin Hamilton
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
STPA
[WESC]
Coached by: Sam Jackson & Harry Williams
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Allan Vester
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Kyle Coles
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Michele Munro & Callum Wright
|
|||
Entity
JPCR
JPCR
Waikato/BoP
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
JPCR
[ROTC]
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
ROTL
ROTL
Waikato/BoP
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTL
[ROTC]
Coached by: Tom Clark
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#2
KICC
Coached by: Courtnee Bangs
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#31
MTAL
Coached by: India Mattocks
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Loveday Yeoman
|
|||
Entity
ROTL
ROTL
Waikato/BoP
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTL
[ROTC]
Coached by: Tom Clark
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
HOWI
[AKLC]
Coached by: Jason Parris-Oswald & Krish Patel
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
[AKLC]
Coached by: Camille Dignadice & Rahera Greatrex
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Kylee Corboy & Tony Burns
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Craig Rodger & Jenna-Lee Markgraaff Brylee Deacon
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#3
DIOC
[AKLC]
Coached by: Camille Dignadice & Rahera Greatrex
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Kylee Corboy & Annabelle McRobie Dave Speed
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKDS
Coached by: Jessie Brook-Watt
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
[AKLC]
Coached by: Camille Dignadice & Rahera Greatrex
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
EGGS
[AKLC]
Coached by: Jasmine Lash
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
Coached by: Graham Watt & Leighton Hale
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Victoria Goodwin & Bruce Jones
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Sean Birdling
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Ian Bright & Epernay Norman
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#2
STPA
Coached by: Harry Molloy & James Russel Xavier Simpkins
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#2
KICC
Coached by: Cole Barfoot
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLB
[NSHC]
Coached by: Daniel Sommerville & Leon Joost
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
HAMB
[WKOC]
Coached by: Marty Lowry
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
Coached by: Graham Watt & Leighton Hale
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SPTW
[WELC]
Coached by: Rex Jones
Boat: Mahi Tahi
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Fin Sherlock
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Allan Vester
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMC
[HLCR]
Coached by: Kylee Corboy & Ryan Trent Blair Currie
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Mark Freeman
|
|||
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#2
WHAK
Coached by: Graham Watt & Leighton Hale
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Epernay Norman & Ian Bright
|
Social