You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2023 (#1), 2023 (#3), 2022 (#1), 2022 (#23), 2022 (#3), 2021 (#3), 2020 (#1), 2020 (#3), 2019 (#1), 2019 (#3), 2019 (#2), 2018 (#1), 2018 (#2), 2017 (#1), 2017 (#3), 2017 (#2), 2016 (#1), 2016 (#3), 2016 (#2), 2015 (#1), 2015 (#3), 2015 (#2), 2014 (#1), 2014 (#3), 2014 (#2), 2013 (#1), 2013 (#3), 2013 (#2), 2012 (#1), 2012 (#3), 2012 (#2), 2011 (#1), 2011 (#3), 2011 (#2), 2010 (#1), 2010 (#3), 2010 (#2), 2009 (#1), 2009 (#3), 2009 (#2), 2008 (#1), 2008 (#3), 2008 (#2), 2007 (#1).
Results: Junior Regatta
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Josh Toa & Kerry Wilkins
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMC
[HLCR]
Coached by: Blair Currie & James Ingham
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GBHS
[GISC]
Coached by: Joshua Kelly
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKOC
[SJHM]
Coached by: Kylee Corboy & Bradley Kingma
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GBHS
[GISC]
Coached by: Luke Jenkins & Peter Simmons
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Gary McAdams
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SPTW
[WELC]
Coached by: Rex Jones & Mary Jane McCarthy
Boat: Tupuola
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Kaylin Wren & Sam Voss
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKDS
[WKOC]
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland
Entity
WHGG
WHGG
Auckland |
Crew
#2
WREC
[WHGG]
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
STCU
STCU
Auckland
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
STCU
[COMC]
Nageesha Samarasekera (stroke), Annaliese Buchannan, Haylie Dwight, Orla Crosbie + Amelia Mitchell (cox)
Coached by: Kenna Lowe & Grace Mitchell
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Kristy Edhouse & Nick Hanna
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HKIC
[HAUR]
Coached by: Faith Ball
|
|||
Entity
SAMU
SAMU
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#3
SAMU
[WELC]
Coached by: Jamie Fitzgerald
Boat: Richmond
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Norm Charlton & Kaylin Wren
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Sam Grant & Meghan Jolley
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato
Entity
TEAW
TEAW
Waikato/BoP |
Crew
#1
TAWC
[TEAW]
Coached by: Alya Mexted
|
|||
Entity
BPC*
BPC*
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPC*
Composite crew. Coached by: Steve Finlayson & Ted Phelps
|
|||
Entity
SAMU
SAMU
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SAMU
[WELC]
Coached by: Jamie Fitzgerald
Boat: Mansfield
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Morgan Blind & Roy Pickard
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson & Joel Clayton-Greene
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Tony Burns
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKOC
[SJHM]
Coached by: Kylee Corboy & Ella Hansen
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Bruce Jones & Victoria Goodwin
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMB
[CAMC]
Coached by: Josh Toa & Kerry Wilkins
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
PUKE
[MERC]
Coached by: Brendon Grey & Ashleigh Klatt
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Nabeel Khan & Kevin Herbison
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GGHS
GGHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GGHS
[GISC]
Coached by: Esthie De Wet & Joshua Kelly
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & John Hawke
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HKIC
[HAUR]
Coached by: Jeremy Cryer & Natalie Oneil
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
STLN
[COMC]
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
Coached by: Kevin Herbison & Sophie Herbison
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Sam Grant & Meghan Jolley
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty
Entity
TAUH
TAUH
Waikato/BoP |
Crew
#3
TPOC
[TAUH]
Coached by: Craig Martin
|
|||
Entity
STCA
STCA
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
STCA
[WELC]
Coached by: Mereana Taylor & Rose Smart
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Saskia Etherington
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GBHS
[GISC]
Coached by: Luke McKenzie Jenkins & Peter Simmons
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Drew Tierney & Sam Morgan
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#3
HAMC
Coached by: Liam Herder
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Norm Charlton & Kaylin Wren
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams & Stewart Widger
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Coached by: Anna Noake
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson & Maree Kaati
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Tony Burns
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Bruce Holden
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Victoria Goodwin & Bruce Jones
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKOC
[SJHM]
Coached by: Kylee Corboy & Ella Hansen
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#14
NSHC
[WTLB]
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HKIC
[HAUR]
Coached by: Faith Ball
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams & Stewart Widger
|
|||
Entity
CARM
CARM
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
CARM
[NSHC]
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMC
[HLCR]
Coached by: Annabelle McRobie
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Barbara Neale
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
STPC
[CAMC]
Coached by: Kaylin Wren & Sam Voss
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Matt Amey
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli & Victoria Goodwin
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GBHS
[GISC]
Coached by: Joshua Kelly
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato
Entity
TEAW
TEAW
Waikato/BoP |
Crew
#1
TAWC
[TEAW]
Coached by: Les Craig
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SPTW
[WELC]
Coached by: Rex Jones
Boat: Tupuola
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Sam Grant & Jamie Vukovich
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMC
[HLCR]
Coached by: Georgia Allen
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Morgan Blind & Roy Pickard
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
PUKE
[MERC]
Coached by: Brendon Grey & Ashleigh Klatt
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
SAMU
SAMU
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SAMU
[WELC]
Coached by: Jamie Fitzgerald
Boat: Karori
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Morgan Blind & Roy Pickard
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams & Stewart Widger
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
|||
Entity
GGHS
GGHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GGHS
[GISC]
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Coached by: Mallory Orr
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HKIC
[HAUR]
Coached by: Faith Ball
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli & Bruce Jones
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Kevin Herbison & Sophie Herbison
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
PUKE
[MERC]
Coached by: Brendon Grey & Ashleigh Klatt
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GBHS
[GISC]
Coached by: Joshua Kelly
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Steven Odinot
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BPCC
[BTHC]
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMC
[HLCR]
Coached by: Georgia Allen
|
|||
Entity
SAMU
SAMU
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SAMU
[WELC]
Coached by: Jamie Fitzgerald
Boat: Ruby Leverington
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Sam Grant & Meghan Jolley
|
|||
Entity
STMW
STMW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
STMW
[WELC]
Coached by: Mereana Taylor & Rose Smart
Boat: Weka
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HKIC
[HAUR]
Coached by: Tom Leonard
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SPTW
[WELC]
Coached by: Rex Jones
Boat: Mahi Tahi
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
WKOC
[SJHM]
Coached by: Kylee Corboy & Ella Hansen
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GBHS
[GISC]
Coached by: Joshua Kelly
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#4
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli & Bruce Jones
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SAMU
SAMU
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SAMU
[WELC]
Coached by: Jamie Fitzgerald
Boat: Mansfield
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HKIC
[HAUR]
Coached by: Faith Ball
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Zoe Corboy & Kira Sharrock
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland
Entity
WHGG
WHGG
Auckland |
Crew
#1
WREC
[WHGG]
Coached by: Chris Williams & Stewart Widger
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson & Alyssa George
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Ashleigh Klatt
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
STPC
[CAMC]
Coached by: Kaylin Wren & Sam Voss
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GBHS
[GISC]
Coached by: Luke Jenkins & Peter Simmons
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Drew Tierney & Sam Morgan
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Coached by: Gary McAdams
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
HOWI
[AKLC]
Coached by: Tim Nelson & Max Calvert
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SPTW
[WELC]
Coached by: Rex Jones & Mary Jane McCarthy
Boat: Matairangi
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#4
SPLH
Coached by: Drew Tierney & Sam Morgan
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
QMAR
QMAR
Wellington
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Hayley Cornelius & Allen Ward
|
|||
Entity
CARM
CARM
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
CARM
[NSHC]
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Cate Kuggeleijn (stroke), Isobella Oxton-Doubleday, Caitlin Cotter, Isla McDonald + Maddy Peacocke (cox)
Coached by: Karl Manson & Alyssa George
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Alya Mexted
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
GGHS
GGHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GGHS
[GISC]
Coached by: Luke McKenzie Jenkins & Esthie De Wet
|
|||
Entity
CAMP
CAMP
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
CAMP
[GISC]
Coached by: Luke McKenzie
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Morgan Blind & Roy Pickard
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKDS
[WKOC]
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Coached by: Mallory Orr
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SHGH
Coached by: Tony Burns
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Dillon Cable (stroke), Connor Brownlee, Mason Bowker, Cash Filipo, Rory Bourke, Nicholas Bourne, Ben McNae, Max Bunting + Ezra Scott (cox)
Coached by: Bruce Holden
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
Vin Marsden (stroke), Millar Gardiner, Ngawai Amoamo, Lachlan Dwyer, Henry Johnston, Caleb Ensil, James Fleming, Patrick Mitchell + Rueben de La Rosa (cox)
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Benjamin Klein (stroke), Ben Gillanders, Kayden Simmons, Oscar Aabenhus, Charlie Sampson, Dylan Jackson-McClutchie, Jack Bacon, Louis Steverson + Ainslee Simmons (cox)
Coached by: Josh Toa & Kerry Wilkins
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Kaylin Wren & Norm Charlton
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Coached by: Anna Noake
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Nick Hanna & Ted Phelps
|
|||
Entity
STCU
STCU
Auckland
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
STCU
[COMC]
Coached by: Graham Smith
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Sam Grant & Meghan Jolley
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKOC
[SJHM]
Coached by: Kylee Corboy & Bradley Kingma
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: James Ingham & Blair Currie
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GBHS
[GISC]
Coached by: Joshua Kelly
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Sam Grant & Jamie Vukovich
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Coached by: Robin Clarke
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Sam Knapton (stroke), Luka Hagger, Kohl van den Anker, Adam Albert-May + Trey Hemingway-Hamblyn (cox)
Coached by: Gary McAdams
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Morgan Blind & Roy Pickard
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Morgan Blind & Roy Pickard
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#3
STPC
[CAMC]
Coached by: Norm Charlton & Kaylin Wren
|
|||
Entity
GGHS
GGHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GGHS
[GISC]
Coached by: Esthie De Wet & Joshua Kelly
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson & Maree Kaati
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
PUKE
[MERC]
Coached by: Brendon Grey & Ashleigh Klatt
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
HOWI
[AKLC]
Coached by: Tim Nelson & Max Calvert
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt & Leighton Hale
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HKIC
[HAUR]
Coached by: Tom Leonard
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli & Victoria Goodwin
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Sam Grant & Jamie Vukovich
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Isabel Knight
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Tony Gallagher & Trish Fenton
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKOC
[SJHM]
Coached by: Kylee Corboy & Antoneo Van Deursen
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Steven Odinot
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Drew Tierney & Sam Morgan
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Ashleigh Klatt
|
|||
Entity
SAMU
SAMU
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SAMU
[WELC]
Coached by: Jamie Fitzgerald
Boat: Mansfield
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Morgan Blind & Roy Pickard
|
|||
Entity
STCA
STCA
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
STCA
[WELC]
Coached by: Mereana Taylor & Rose Smart
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
STLN
[COMC]
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#3
HKIC
[HAUR]
Coached by: Faith Ball
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Zoe Corboy & Kira Sharrock
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMB
[CAMC]
Coached by: Josh Toa & Kerry Wilkins
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Kevin Herbison & Sophie Herbison
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
PUKE
[MERC]
Coached by: Brendon Grey & Ashleigh Klatt
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SPTW
[WELC]
Coached by: Rex Jones
Boat: Mahi Tahi
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Steven Odinot
|
Social